Gabriel Taliari jest piłkarzem występującym obecnie w Clube do Remo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Gabriel Taliari
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Gabriel Taliari w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Gabriel Taliari wyglądają następująco: 20 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 11,1%. Gabriel Taliari oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gabriel Taliari w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gabriel Taliari rozegrał w barwach Clube do Remo w Pucharze Brazylii 3 mecze, w Serie A (Brazylia) 20 meczów, a w barwach Juventude w Pucharze Brazylii 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 593 minuty. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Gabriel Taliari
Pierwszy transfer Gabriel Taliari w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Capivariano FC do Juventude za 170 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Gabriel Taliari było przejście z Juventude do Clube do Remo w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 660 tysięcy euro.
Czy Gabriel Taliari ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gabriel Taliari nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabriel Taliari to artroskopia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 145 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gabriel Taliari?
Gabriel Taliari ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Gabriel Taliari?
Gabriel Taliari najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Gabriel Taliari?
Wycena 29-letniego Gabriel Taliari według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gabriel Taliari?
Gabriel Taliari urodził się 13 kwietnia 1997 w Mococa w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Gabriel Taliari – statystyki
Szczegółowe statystyki Gabriel Taliari w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Clube do Remo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gabriel Taliari vs. inni
Jakie statystyki ma Gabriel Taliari w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Gabriel Taliari wyglądają następująco: 20 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 11,1%. Gabriel Taliari oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Gabriel Taliari – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gabriel Taliari w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | ||||
|
10 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | ||||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
1:2 | 80' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
0:1 | 69' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
22 Sie
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Sie
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Gabriel Taliari w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gabriel Taliari rozegrał w barwach Clube do Remo w Pucharze Brazylii 3 mecze, w Serie A (Brazylia) 20 meczów, a w barwach Juventude w Pucharze Brazylii 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 593 minuty. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Gabriel Taliari – transfery
W trakcie kariery Gabriel Taliari zmieniał klub 21 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 830 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Clube do Remo 2026 – obecnie
-
Juventude 2024 – 2026
-
Capivariano FC 2023 – 2024

-
Juventude 2023 – 2023
-
Capivariano FC 2023 – 2023

-
CSA 2023 – 2023
-
Capivariano FC 2023 – 2023

-
Santo Andre 2022 – 2023

-
Capivariano FC 2022 – 2022

-
Brusque 2021 – 2022
-
Capivariano FC 2021 – 2021

-
Ituano 2020 – 2021
-
Capivariano FC 2020 – 2020

-
Mirassol 2019 – 2020
-
Capivariano FC 2018 – 2019

-
Athletico Paranaense B 2018 – 2018

-
Capivariano FC 2017 – 2018

-
Agua Santa SP Youth 2017 – 2017

-
Capivariano FC 2017 – 2017

-
Capivariano Futebol Clube (SP) U20 2015 – 2017

-
Esporte Clube São Bernardo (SP) 2014 – 2015

Historia transferów Gabriel Taliari
Pierwszy transfer Gabriel Taliari w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Capivariano FC do Juventude za 170 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Gabriel Taliari było przejście z Juventude do Clube do Remo w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 660 tysięcy euro.
Gabriel Taliari – forma
W ostatnich 5 meczach Gabriel Taliari zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,57. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gabriel Taliari 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.57.
W ostatnich 10 meczach Gabriel Taliari 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Gabriel Taliari?
Gabriel Taliari jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.57 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.69). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Gabriel Taliari – zarobki
Gabriel Taliari gra w Clube do Remo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 80 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gabriel Taliari w Clube do Remo (2025)
| Rocznie | 80 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 7 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 220 € |
Gabriel Taliari – kontuzje
W trakcie kariery Gabriel Taliari zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 44 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gabriel Taliari
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
22.04.26 – 21.07.26 (91 dni)
Clube do Remo opuszczone: 8 meczów
-
Uraz
20.04.25 – 03.05.25 (14 dni)
Juventude opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
12.04.25 – 18.04.25 (7 dni)
Juventude opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.08.24 – 18.10.24 (66 dni)
Juventude opuszczone: 10 meczów
-
Artroskopia
17.01.24 – 09.06.24 (145 dni)
Juventude opuszczone: 24 mecze
Czy Gabriel Taliari ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gabriel Taliari nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabriel Taliari to artroskopia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 145 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gabriel Taliari – trofea
W trakcie kariery Gabriel Taliari zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gabriel Taliari?
Gabriel Taliari zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Atletico Paranaense — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Copa Sudamericana — 1 raz.
Gabriel Taliari – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gabriel Taliari wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gabriel Taliari na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gabriel Taliari?
Wycena Gabriel Taliari wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Gabriel Taliari wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 100 tys. €.