Walter Clar jest piłkarzem występującym obecnie w Atlante FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Walter Clar
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
02:07
|
Guadalajara Chivas
4
Atlante FC
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
05:00
|
Atlante FC
0
Atlético San Luis
1
|
20' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
03:00
|
FC Juárez
0
Atlante FC
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Walter Clar w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Walter Clar wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.83, a skuteczność strzałów to 30,0%. Walter Clar oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Walter Clar w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Walter Clar rozegrał w barwach Chapecoense-SC w Pucharze Brazylii 2 mecze, w Serie A (Brazylia) 17 meczów, a w barwach Atlante FC w Leagues Cup 2 mecze, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 230 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Walter Clar?
Walter Clar najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Walter Clar?
Wycena 32-letniego Walter Clar według stanu na wrzesień 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Walter Clar?
Walter Clar urodził się 27 września 1994 w Pirapó w Paragwaju. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Walter Clar - statystyki
Szczegółowe statystyki Walter Clar w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atlante FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Walter Clar
Walter Clar vs. inni
Atak
Obrona
Podania Walter Clar
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Walter Clar w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Walter Clar wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.83, a skuteczność strzałów to 30,0%. Walter Clar oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Walter Clar - transfery
W trakcie kariery Walter Clar zmieniał klub 17 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Atlante FC 2026 – obecnie
-
Chapecoense-SC 2024 – 2026
-
Tacuary 2023 – 2024
-
Club Guarani 2022 – 2023
-
CA River Plate 2022 – 2022
-
Nacional Asuncion 2020 – 2022
-
Club Guarani 2019 – 2020
-
SOL DE America 2019 – 2019
-
Boavista 2019 – 2019
-
SOL DE America 2018 – 2019
-
Independiente FBC 2017 – 2018

-
Club General Díaz de Luque 2017 – 2017

-
Sportivo Luqueno 2016 – 2017
-
Club General Díaz de Luque 2016 – 2016

-
Olimpia 2015 – 2016
-
Club Rubio Ñú (Asunción) 2015 – 2015

-
Olimpia 2013 – 2015
-
Olimpia Asuncion U19 do 2013

Walter Clar - forma
W ostatnich 5 meczach Walter Clar zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,24. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Walter Clar ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.24.
W ostatnich 10 meczach Walter Clar ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.19.
W jakiej formie jest Walter Clar?
Walter Clar jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.24 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.83). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Walter Clar w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Walter Clar rozegrał w barwach Chapecoense-SC w Pucharze Brazylii 2 mecze, w Serie A (Brazylia) 17 meczów, a w barwach Atlante FC w Leagues Cup 2 mecze, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 230 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Walter Clar - zarobki
Walter Clar gra w Atlante FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 107 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Walter Clar w Atlante FC (2026)
| Rocznie | 107 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 9 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 294 € |
Walter Clar - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Walter Clar wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Walter Clar na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Walter Clar?
Wycena Walter Clar wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Walter Clar wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.