Cristian Ortiz jest piłkarzem występującym obecnie w Novorizontino. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach C. Ortiz
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma C. Ortiz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki C. Ortiz wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.81, a skuteczność strzałów to 10,0%. C. Ortiz oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał C. Ortiz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie C. Ortiz rozegrał w barwach Novorizontina w Lidze B (Brazylia) 26 meczów, w Pucharze Brazylii 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 370 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Historia transferów C. Ortiz
Pierwszy transfer C. Ortiz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z CA Independiente II do Sporting Cristal za 65 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze C. Ortiz było przejście z Sporting Cristal do Independiente del Valle w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 460 tysięcy euro.
Czy C. Ortiz ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 C. Ortiz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze C. Ortiz to rana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra C. Ortiz?
C. Ortiz najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa C. Ortiz?
Wycena 34-letniego C. Ortiz według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się C. Ortiz?
C. Ortiz urodził się 20 sierpnia 1992 w Rosario w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
C. Ortiz – statystyki
Szczegółowe statystyki C. Ortiz w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Novorizontino. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma C. Ortiz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki C. Ortiz wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.81, a skuteczność strzałów to 10,0%. C. Ortiz oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
C. Ortiz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów C. Ortiz w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
2:2 | 6' | 1 | 0 | – | 8.1 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
5:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Sie
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 21. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
26 Lip
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
1:4 | 45' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
22 Lip
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
0:1 | 6' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
18 Lip
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 18. kolejka
|
1:0 | 22' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
12 Lip
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
2:1 | 25' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał C. Ortiz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie C. Ortiz rozegrał w barwach Novorizontina w Lidze B (Brazylia) 26 meczów, w Pucharze Brazylii 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 370 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
C. Ortiz – transfery
W trakcie kariery C. Ortiz zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 525 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Novorizontino 2026 – obecnie
-
América Mineiro 2025 – 2026
-
Sport Recife 2024 – 2025
-
Club Tijuana 2023 – 2024
-
Barcelona SC 2023 – 2023
-
Club Tijuana 2022 – 2023
-
Defensa Y Justicia 2022 – 2022
-
Club Tijuana 2022 – 2022
-
Charlotte 2022 – 2022
-
Club Tijuana 2021 – 2022
-
Independiente del Valle 2020 – 2021
-
Sporting Cristal 2019 – 2020
-
San Martín de Filoque 2018 – 2019
-
CA Independiente II 2017 – 2018

-
Sporting Cristal 2017 – 2017
-
CA Independiente II 2016 – 2017

-
San Martín de Filoque 2015 – 2016
-
CA Independiente II 2012 – 2015

-
Racing Montevideo 2010 – 2012
-
Huracan U20 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery C. Ortiz
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 29.01.2026 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 24.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.01.2024 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.12.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 02.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.12.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 04.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 25.07.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 18.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 11.07.2021 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 25.02.2020 |
|
460 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 13.02.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 22.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.12.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 26.01.2017 |
|
65 tys. € | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.12.2016 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów C. Ortiz
Pierwszy transfer C. Ortiz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z CA Independiente II do Sporting Cristal za 65 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze C. Ortiz było przejście z Sporting Cristal do Independiente del Valle w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 460 tysięcy euro.
C. Ortiz – forma
W ostatnich 5 meczach C. Ortiz zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 8,13. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma C. Ortiz i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Novorizontino
2
Operario-PR
1
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Vila Nova
2
Novorizontino
2
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
6'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Novorizontino
5
Ponte Preta
1
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Novorizontino
0
São Bernardo
0
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Novorizontino
0
Juventude
1
Serie B (Brazylia), 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Londrina
1
Novorizontino
4
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Novorizontino
0
Criciuma
1
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Novorizontino
0
Serie B (Brazylia), 18. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Operario-PR
2
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Novorizontino
3
Atletico Goianiense
0
Serie B (Brazylia), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Novorizontino
2
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Ponte Preta
0
Novorizontino
2
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Novorizontino
2
Nautico Recife
2
Serie B (Brazylia), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Goias
0
Novorizontino
4
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
São Bernardo
1
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Novorizontino
2
Ceará
1
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Cuiaba
0
Novorizontino
0
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Novorizontino
1
Botafogo SP
0
Serie B (Brazylia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Avai
3
Novorizontino
3
Serie B (Brazylia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Sport Recife
1
Novorizontino
0
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Novorizontino
2
Athletic Club
1
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
América Mineiro
0
Novorizontino
3
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Novorizontino
1
CRB
1
Serie B (Brazylia), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Juventude
0
Novorizontino
0
Serie B (Brazylia), 2. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Novorizontino
1
Londrina
3
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Mar
Karne
|
Jacuipense
(5)
0
Novorizontino
(4)
0
Puchar Brazylii, 1/32 finału
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Novorizontino
4
Nacional AM
0
Puchar Brazylii, finał
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
América Mineiro
2
Novorizontino
2
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Athletic Club
0
América Mineiro
2
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
América Mineiro
1
CRB
1
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Criciuma
2
América Mineiro
1
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
América Mineiro
1
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Ferroviária
1
América Mineiro
3
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
América Mineiro
2
Volta Redonda
1
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
América Mineiro
1
Coritiba
0
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Paysandu
0
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
América Mineiro
1
Operario-PR
1
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
América Mineiro
2
Avai
0
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Goias
1
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 23. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Amazonas
2
América Mineiro
2
Serie B (Brazylia), 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
América Mineiro
0
Clube do Remo
1
Serie B (Brazylia), 21. kolejka
|
66'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Botafogo SP
2
América Mineiro
1
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
América Mineiro
2
Atletico Paranaense
2
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Mirassol
1
Sport Recife
0
Serie A (Brazylia), 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Sport Recife
1
Internacional
1
Serie A (Brazylia), 10. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Ceará
2
Sport Recife
0
Serie A (Brazylia), 9. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sport Recife
0
Cruzeiro
4
Serie A (Brazylia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Fluminense
2
Sport Recife
1
Serie A (Brazylia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Sport Recife
0
Fortaleza EC
0
Serie A (Brazylia), 6. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Corinthians
2
Sport Recife
1
Serie A (Brazylia), 5. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Sport Recife
0
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Vasco da Gama
3
Sport Recife
1
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sport Recife
1
Palmeiras
2
Serie A (Brazylia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Ponte Preta
0
Sport Recife
4
Serie B (Brazylia), 37. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Novorizontino
1
Sport Recife
3
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Avai
0
Sport Recife
2
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sport Recife
0
Coritiba
1
Serie B (Brazylia), 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Sport Recife
3
Amazonas
2
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lip
Koniec
|
Sport Recife
3
Ponte Preta
1
Serie B (Brazylia), 18. kolejka
|
15'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Sport Recife
1
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Guarani Campinas
0
Sport Recife
1
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Ceará
0
Sport Recife
0
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Sport Recife
1
Mirassol
0
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Sport Recife
1
Atletico-MG
0
Puchar Brazylii
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Ituano
1
Sport Recife
0
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sport Recife
4
Brusque
1
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
29'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Amazonas
2
Sport Recife
3
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Barcelona SC
1
Libertad
0
Ekwadorska Liga Pro
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Guayaquil City FC
1
Barcelona SC
2
Ekwadorska Liga Pro
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Barcelona SC
0
Palmeiras
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Barcelona SC
2
Deportivo Cuenca
1
Ekwadorska Liga Pro
|
65'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Barcelona SC
4
Cumbayá
1
Ekwadorska Liga Pro
|
71'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Cerro Porteno
2
Barcelona SC
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Colon Santa Fe
1
Defensa Y Justicia
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Rosario Central
0
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Argentinos JRS
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
San Lorenzo
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Barracas Central
3
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Tigre
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Charlotte
0
Austin FC
1
MLS
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Charlotte
2
New York Red Bulls
0
MLS
|
76'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Seattle Sounders
2
Charlotte
1
MLS
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Charlotte
2
Vancouver Whitecaps
1
MLS
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Charlotte
0
CF Montreal
2
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Richmond Kickers
1
Charlotte
5
Puchar USA
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Charlotte
1
Inter Miami
0
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Orlando City SC
2
Charlotte
1
MLS
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Colorado Rapids
0
Charlotte
0
MLS
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Dogryw.
|
Greenville Triumph
1
Charlotte
2
Puchar USA
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Charlotte
1
Atlanta United
0
MLS
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Atlanta United
2
Charlotte
1
MLS
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Club Tijuana
3
CF Pachuca
2
Liga MX (Meksyk)
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Atlas
0
Club Tijuana
2
Liga MX (Meksyk)
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
UNAM Pumas
3
Club Tijuana
1
Liga MX (Meksyk)
|
60'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Club Tijuana
0
Guadalajara Chivas
0
Liga MX (Meksyk)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Club Tijuana
2
Santos Laguna
1
Liga MX (Meksyk)
|
20'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Club América
2
Club Tijuana
0
Liga MX (Meksyk)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Club Tijuana
1
Puebla
1
Liga MX (Meksyk)
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Club León
2
Club Tijuana
1
Liga MX (Meksyk)
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Club Tijuana
1
Tigres UANL
2
Liga MX (Meksyk)
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Emelec
0
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Independiente del Valle
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
32'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
-1 kluczowych podań
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Universitario
3
Independiente del Valle
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
![]()
Olmedo Riobamba
1
Independiente del Valle
3
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Independiente del Valle
3
LDU de Quito
1
Ekwadorska Liga Pro
|
17'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Independiente del Valle
4
Universitario
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
25'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Independiente del Valle
2
9 de Octubre
1
Ekwadorska Liga Pro
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Gremio
1
Independiente del Valle
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
84'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Barcelona SC
2
Independiente del Valle
2
Ekwadorska Liga Pro
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Tecnico Universitario
0
Independiente del Valle
2
Ekwadorska Liga Pro
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Union Espanola
1
Independiente del Valle
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
87'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Independiente del Valle
2
Mushuc Runa SC
0
Ekwadorska Liga Pro
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Macara
3
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro
|
78'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Orense SC
2
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Macara
1
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Independiente del Valle
4
Orense SC
0
Ekwadorska Liga Pro
|
80'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Independiente del Valle
0
Club Nacional
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
82'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Barcelona SC
2
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro
|
27'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Universidad Catolica
3
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro
|
77'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
![]()
Olmedo Riobamba
2
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro
|
67'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Flamengo
4
Independiente del Valle
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
64'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Junior
4
Independiente del Valle
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
21'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Union Espanola
0
Sporting Cristal
3
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
85'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Carlos A. Mannucci
2
Sporting Cristal
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Olimpia
0
Sporting Cristal
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Sporting Cristal
1
Universitario
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Godoy Cruz
2
Sporting Cristal
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Cusco
1
Sporting Cristal
1
Primera Division (Peru)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Sporting Cristal
3
UTC
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
San Martín de Filoque
1
Alianza Lima
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Comerciantes Unidos
3
San Martín de Filoque
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sporting Cristal
0
San Martín de Filoque
1
Primera Division (Peru)
|
86'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
![]()
Sport Rosario
0
San Martín de Filoque
2
Primera Division (Peru)
|
84'
|
1 gol
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
San Martín de Filoque
1
Deportivo Binacional
0
Primera Division (Peru)
|
88'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
3
San Martín de Filoque
2
Primera Division (Peru)
|
75'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
San Martín de Filoque
2
Comerciantes Unidos
0
Primera Division (Peru)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Alianza Lima
3
San Martín de Filoque
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Sie
Koniec
|
San Martín de Filoque
0
Sporting Cristal
3
Primera Division (Peru)
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sporting Cristal
2
Union Comercio
0
Primera Division (Peru)
|
68'
|
0 goli
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sporting Cristal
4
Alianza Atletico
0
Primera Division (Peru)
|
80'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ayacucho FC
5
Sporting Cristal
3
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Alianza Lima
2
Sporting Cristal
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
San Martín de Filoque
2
Sporting Cristal
3
Primera Division (Peru)
|
85'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Sporting Cristal
2
Comerciantes Unidos
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Union Comercio
2
Sporting Cristal
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Alianza Atletico
2
Sporting Cristal
3
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Academia Cantolao
1
Sporting Cristal
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Sporting Cristal
1
UTC
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Sporting Cristal
2
![]()
Deportivo Municipal
2
Primera Division (Peru)
|
78'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Sporting Cristal
2
Ayacucho FC
0
Primera Division (Peru)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Comerciantes Unidos
4
Sporting Cristal
2
Primera Division (Peru)
|
70'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 |
W ostatnich 5 meczach C. Ortiz 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 8.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 8.13.
W ostatnich 10 meczach C. Ortiz 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73.
W jakiej formie jest C. Ortiz?
C. Ortiz jest obecnie w znakomitej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 8.13 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.81). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań.
C. Ortiz – kontuzje
W trakcie kariery C. Ortiz zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji C. Ortiz
-
Rana
09.08.26 – 26.09.26 (47 dni)
Novorizontino opuszczone: 9 meczów
-
Uraz łydki
22.02.25 – 31.03.25 (38 dni)
Sport Recife opuszczone: 8 meczów
Czy C. Ortiz ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 C. Ortiz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze C. Ortiz to rana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
C. Ortiz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa C. Ortiz wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa C. Ortiz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej C. Ortiz
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 18.05.2026 | 33 |
|
250 tys. € |
| 23.11.2025 | 33 |
|
300 tys. € |
| 05.06.2025 | 32 |
|
500 tys. € |
| 26.11.2024 | 32 |
|
700 tys. € |
| 17.04.2024 | 31 |
|
700 tys. € |
| 04.12.2023 | 31 |
|
700 tys. € |
| 13.07.2023 | 30 |
|
800 tys. € |
| 25.10.2022 | 30 |
|
1 mln € |
| 14.10.2021 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 29.06.2021 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 29.12.2020 | 28 |
|
1 mln € |
| 13.10.2020 | 28 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
525 tys. € |
| 14.02.2020 | 27 |
|
650 tys. € |
| 16.04.2019 | 26 |
|
650 tys. € |
| 28.12.2017 | 25 |
|
625 tys. € |
| 21.06.2017 | 24 |
|
625 tys. € |
| 12.12.2016 | 24 |
|
525 tys. € |
| 16.06.2016 | 23 |
|
375 tys. € |
| 15.03.2016 | 23 |
|
375 tys. € |
| 08.02.2012 | 19 |
|
375 tys. € |
| 31.01.2011 | 18 |
|
350 tys. € |
| 24.08.2010 | 18 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa C. Ortiz?
Wycena C. Ortiz wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery C. Ortiz wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 75 tys. €.