Porównanie kursów Dinamo Bucuresti - CFR Cluj

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Dinamo Bucuresti - CFR Cluj dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), dokładny wynik, rzuty rożne oraz na handicap z 16 maja 2026 (w ramach play offy rumuńskiej Ligi I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 525 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Dinamo Bucuresti po kursie 2,54 w Fortuna, remis po kursie 3,35 w LV BET oraz wygrana CFR Cluj po kursie 3,90 w Fortuna.

Najwyższy kurs na wygraną CFR Cluj wystawia Fortuna - 3,90, w porównaniu do najniższego 3,00 w eToto. Daje to 90 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 525 zł w bonusach.

1 X 2
2,54 2,35 3,90
2,23 3,12 3,12
2,30 3,25 3,05
2,25 3,25 3,00
2,30 3,35 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną CFR

kurs 3,90 × 100 zł = 343,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 525 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,30 1,50
1,64 2,22
1,65 2,15
1,65 2,16
1,65 2,12
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,25 1,45 1,48
1,34 1,58 1,28
1,35 1,55 1,32
1,33 1,52 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,00 1,00 1,00
2,90 2,02 3,73
2,85 2,15 3,60
2,90 2,18 3,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,40 2,65 3,60
2,62 2,35 3,30
2,60 2,55 3,20
2,65 2,55 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,00 1,00 1,00
1,25 1,38 1,60
1,25 1,35 1,55
1,25 1,35 1,56
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,52 1,45
1,27 1,38 1,45
1,30 1,40 1,43
1,30 1,41 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
3,25 1,23 1,56 2,20 1,14 4,30 1,03 8,30 1,00 20,00 1,00 1,00
7,25 1,06 2,93 1,35 1,65 2,10 1,24 3,68 1,07 6,75 1,02 10,25
7,10 1,06 3,40 1,27 1,85 1,85 1,33 3,05 1,12 5,60 - -
7,50 1,05 3,30 1,27 1,80 1,86 1,32 3,05 1,10 5,50 1,03 8,50
8,50 1,04 3,40 1,28 1,88 1,82 1,33 3,10 1,11 5,55 1,03 9,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Fortuna wycenia na 3,40. To o 102,4% więcej niż najniższy kurs 1,68 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
3,40 1,26
1,87 1,83
1,68 2,05
1,69 2,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
10,00 6,00 15,00 3,00 3,50 4,50
5,00 4,25 6,60 3,70 8,75 5,25
4,40 4,10 5,60 4,00 11,00 5,40
4,30 4,00 5,60 3,85 10,00 5,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Dinamo Bucuresti i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,35 5,00 3,20 8,00 2,50 23,00 2,33 9,60
7,25 2,95 4,45 3,90 2,82 8,00 2,43 15,00
8,80 2,75 5,20 3,50 3,05 6,60 - -
8,40 2,70 5,00 3,45 2,95 6,60 2,49 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
3,40 6,00 2,38 34,00 2,38 34,00 3,25 60,00
8,75 4,25 3,60 13,75 3,60 13,75 2,95 85,00
11,00 4,05 4,05 11,00 4,05 11,00 - -
10,00 4,00 3,95 11,00 3,95 11,00 3,05 60,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CFR Cluj i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,00 8,50 4,50 13,00 3,75 41,00 3,50 17,00
9,00 4,20 5,90 5,60 3,70 12,75 3,25 23,00
10,50 3,75 6,50 4,75 3,85 9,60 - -
10,00 3,65 6,20 4,70 3,75 9,60 3,20 16,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Dinamo Bucuresti - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
3,80 8,50 26,00 - 1,32 1,11 - -
- - 25,00 - - 1,10 - -
4,50 10,00 24,00 40,00 1,37 1,10 1,02 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,05 6,00 13,00 - 5,40 11,00 - -
- - 11,50 - - 8,60 - -
4,20 6,60 11,00 14,00 4,80 8,20 13,00 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CFR Cluj - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
1,80 1,27 1,08 - 8,30 23,00 - -
- - 1,05 - - 17,00 - -
1,59 1,19 1,05 1,01 6,60 16,00 35,00 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Dinamo Bucuresti - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,25 2,60 1,12 3,95
1,37 2,25 1,10 4,15
1,36 2,20 1,10 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CFR Cluj - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,50 4,00 1,26 6,40
1,58 2,85 1,20 5,70
1,58 2,85 1,19 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Dinamo Bucuresti - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
1,13 3,15 7,40
1,13 3,40 7,60
1,13 3,35 7,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CFR Cluj - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,37 6,20 1,09
1,27 4,95 1,05
1,26 4,80 1,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 10,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 9,00, więc różnica między bukmacherami sięga 16,7%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
10,50 7,50 10,00 6,30 9,30 17,50 8,00 11,00 13,00 17,00 45,00 15,00 29,00 26,00 35,00 65,00 45,00 100,00 40,00 100,00 65,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
10,00 8,00 9,60 5,80 11,00 15,00 8,80 10,50 12,50 22,00 36,00 18,00 25,00 28,50 34,00 60,00 60,00 100,00 48,00 80,00 75,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
9,00 7,25 8,50 5,25 10,00 14,00 8,00 9,50 11,00 20,00 32,00 16,00 23,00 26,00 32,00 55,00 55,00 100,00 45,00 75,00 73,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,05 w Betfan jest wyższy od najniższej oferty 2,58 o 18,2%.

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
2,58 1,41 2,80 1,35 2,80 1,35 1,90 1,80 1,47 2,42 1,29 3,10
3,05 1,33 2,25 1,57 1,80 1,92 1,50 2,45 1,30 3,15 - -
3,05 1,33 2,27 1,56 1,79 1,91 1,50 2,43 1,31 3,15 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -5.5 +5.5
3,35 1,27 2,12 1,63 1,24 3,55
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Dinamo Bucuresti - CFR Cluj dostępnych jest 468 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 273% i dotyczy rynku na 1. połowę (1X2), gdzie kurs 3,73 w Betclic przewyższa najniższą selekcję 1,00 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Dinamo Bucuresti - CFR Cluj ma Fortuna, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.