play offy baraży o utrzymanie
0 : 1
Koniec, 18.05.26 19:30

Porównanie kursów Farul Constanta - Metaloglobus

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Metaloglobus.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Farul Constanta - Metaloglobus dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, rzuty rożne, liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 18 maja 2026 (w ramach play offy baraży o utrzymanie rumuńskiej Ligi I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 175 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Farul Constanta po kursie 1,30 w Betfan, remis po kursie 6,00 w LV BET oraz wygrana Metaloglobus po kursie 9,75 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Metaloglobus wystawia LV BET - 9,75, w porównaniu do najniższego 8,00 w eToto. Daje to 175 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,26 5,60 8,50
1,30 5,60 8,20
1,29 5,50 8,00
1,25 6,00 9,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Metaloglobus

kurs 9,75 × 100 zł = 858 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,10 6,60
1,10 6,10
1,10 6,20
1,07 7,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,07 3,45 1,10
1,08 2,95 1,13
1,07 2,80 1,12
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,63 2,78 7,25
1,67 2,85 7,20
1,68 2,85 7,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,55 3,17 6,60
1,58 3,25 6,60
1,60 3,25 6,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,09 2,15 1,32
1,10 1,92 1,33
1,10 1,92 1,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,10 2,02 1,26
1,10 2,05 1,27
1,11 2,04 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
10,75 1,01 5,25 1,13 2,60 1,44 1,66 2,10 1,27 3,40 1,10 5,75 - -
- - 5,10 1,13 2,60 1,43 1,65 2,10 1,27 3,40 1,10 5,80 - -
9,50 1,01 4,90 1,13 2,55 1,43 1,62 2,10 1,25 3,40 1,09 5,75 - -
- - 5,85 1,10 2,85 1,38 1,80 1,90 1,28 3,25 1,12 5,35 1,04 8,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 1,95. To o 2,6% więcej niż najniższy kurs 1,90 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,81 1,90
1,77 1,95
1,77 1,91
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,52 6,90 14,25 2,25 23,00 18,75
2,20 22,00 17,50 6,70 13,50 2,50
2,45 6,60 13,00 2,15 21,00 17,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Farul Constanta i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,50 1,38 4,05 1,64 2,25 2,40 1,70 3,70
8,80 1,40 4,20 1,65 2,30 2,40 - -
8,20 1,37 4,00 1,63 2,22 2,37 1,68 3,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
23,00 6,90 7,50 17,00 7,50 17,00 5,50 80,00
20,50 6,30 7,40 16,00 7,50 16,00 - -
19,00 6,00 7,00 16,00 7,20 16,00 5,20 70,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Metaloglobus i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
26,00 10,50 19,25 13,25 10,75 30,00 9,50 45,00
25,50 9,80 19,00 12,50 10,50 27,50 - -
24,00 9,60 18,00 12,00 10,00 27,00 8,80 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Farul Constanta - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 0:6 0:7 1:0 2:0
- - - 11,50 - - - 1,08 -
1,80 2,95 5,60 11,00 21,00 30,00 35,00 1,07 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 0:6 0:7 1:0 2:0
- - - 8,80 - - - 9,40 -
4,10 4,20 5,60 8,60 13,00 16,00 16,00 9,00 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Metaloglobus - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 0:6 0:7 1:0 2:0
- - - 1,13 - - - 21,50 -
3,45 1,94 1,37 1,13 1,04 1,01 1,01 21,00 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Farul Constanta - handicap azjatycki

+0.5 +1.5 +2.5 +3.5
1,28 1,75 2,85 4,30
1,28 1,78 2,85 5,00
1,28 1,77 2,85 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Metaloglobus - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
- 3,45 - 1,94 - 1,34 - 1,12
3,30 - 1,92 - 1,37 - 1,13 -
3,25 - 1,90 - 1,36 - 1,13 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Farul Constanta - handicap azjatycki pełny

+1 +2 +3
1,36 2,15 3,83
1,42 2,30 4,45
1,41 2,30 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Metaloglobus - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2 +2 -3 +3
- 2,53 - 1,51 - 1,15
2,65 - 1,55 - 1,17 -
2,60 - 1,53 - 1,16 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betclic kursem 26,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 23,00, więc różnica między bukmacherami sięga 13,0%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
23,00 8,60 26,00 11,00 6,80 60,00 8,00 24,00 20,00 7,80 101,00 9,60 90,00 23,00 70,00 80,00 12,00 101,00 15,00 101,00 35,00 101,00 101,00 101,00 101,00 - - - - - -
20,00 8,60 24,50 10,00 6,80 55,00 7,90 23,00 18,50 8,00 100,00 9,40 80,00 21,50 65,00 75,00 12,50 100,00 14,50 100,00 34,00 100,00 - - - 24,50 100,00 28,50 100,00 60,00 100,00
18,00 8,00 23,00 9,50 6,25 55,00 7,50 22,00 18,00 7,50 100,00 9,00 78,00 21,00 60,00 75,00 12,00 100,00 14,00 100,00 32,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,30 w Betfan jest wyższy od najniższej oferty 3,28 o 0,6%.

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
3,28 1,29 2,43 1,50 1,89 1,82 1,56 2,28 1,35 3,02
3,30 1,28 2,45 1,50 1,90 1,80 1,57 2,25 1,35 2,95
3,30 1,29 2,42 1,50 1,89 1,82 1,56 2,28 1,35 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
3,30 1,20 2,05 1,55 1,48 2,20 1,19 3,50
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Farul Constanta - Metaloglobus dostępnych jest 392 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 23,2% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 3,45 w Betclic przewyższa najniższą selekcję 2,80 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Farul Constanta - Metaloglobus ma Betfan, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.