7. kolejka
- : -
04.09.26 19:30

Porównanie kursów FC Aarau - Rapperswil

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Aarau - Rapperswil dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), 2. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 4 września 2026 (w ramach 7. kolejki Challenge League (Szwajcaria)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 35 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Aarau po kursie 1.59 w Superbet, remis po kursie 4.40 w STS oraz wygrana Rapperswil po kursie 4.50 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Rapperswil wystawia STS - 4.50, w porównaniu do najniższego 4.30 w Superbet. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1.59 4.30 4.30
1.56 4.40 4.50
1.57 4.30 4.35
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Rapperswil

kurs 4.50 × 100 zł = 396 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1.24 3.20
1.27 3.30
1.27 3.25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1.17 2.12 1.17
1.19 2.20 1.19
1.18 2.05 1.18
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2.02 2.67 4.35
2.02 2.65 4.50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1.90 3.05 4.10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1.15 1.65 1.38
1.18 1.60 1.37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1.17 1.74 1.30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 5.75 1.10 2.80 1.37 1.75 1.95 1.31 3.10 1.12 5.25
20.00 1.01 5.40 1.10 2.75 1.38 1.75 1.92 1.32 3.00 1.12 5.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2.52. To o 0,8% więcej niż najniższy kurs 2.50 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1.45 2.52
1.45 2.50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2.57 4.60 5.85 3.40 22.00 9.10
2.50 4.70 6.25 3.40 20.00 9.40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Aarau i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9.50 1.75 5.45 2.00 3.00 2.87 2.30 4.10
12.00 1.67 5.75 1.92 2.95 2.80 2.20 4.10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
17.00 4.60 6.30 7.70 6.30 7.70 4.50 19.00
20.00 4.70 6.75 9.25 6.75 9.25 4.50 32.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Rapperswil i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
15.00 4.80 10.00 5.40 6.10 8.10 5.30 11.00
21.00 4.80 13.50 5.60 6.75 10.00 5.60 14.50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Aarau - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
2.40 4.10 8.40 1.19 1.04
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4.10 4.80 6.90 6.40 9.75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rapperswil - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
2.20 1.50 1.18 9.25 20.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Aarau - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1.19 1.57 1.04 2.40 4.15
1.19 1.57 - 2.40 4.10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rapperswil - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
2.22 4.10 1.50 8.00 1.18
2.20 4.00 1.50 - 1.19
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Aarau - Rapperswil dostępnych jest 161 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 7,3% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 2.20 w STS przewyższa najniższą selekcję 2.05 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Aarau - Rapperswil ma Superbet, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.