Porównanie kursów FC Urartu - FC Noah

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Urartu - FC Noah dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę, dokładny wynik, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 27 maja 2026 (w ramach 27. kolejki Premier League (Armenia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 270 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Urartu po kursie 5,30 w Betfan, remis po kursie 4,20 w LV BET oraz wygrana FC Noah po kursie 1,57 w Betclic.

Najwyższy kurs na zwycięstwo FC Urartu wystawia Betfan - 5,30, w porównaniu do najniższego 4,75 w Betclic. Daje to 55 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
5,00 3,90 1,57
5,20 3,95 1,52
4,75 3,63 1,57
5,30 4,00 1,53
5,25 3,90 1,52
5,10 4,20 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną FC Urartu

kurs 5,30 × 100 zł = 466,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
3,90 1,22
1,20 3,75
3,32 1,22
3,85 1,20
3,85 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,12 1,16 1,23
2,01 1,13 1,18
2,12 1,14 1,20
2,20 1,15 1,20
2,08 1,13 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
5,40 2,30 2,00
5,00 2,20 2,05
5,60 2,35 2,05
5,60 2,32 2,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
4,80 2,65 1,87
4,40 2,53 1,93
4,90 2,65 1,88
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,59 1,13 1,45
1,60 1,13 1,40
1,59 1,13 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,65 1,15 1,34
1,68 1,16 1,31
1,68 1,15 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 3,60 1,24 1,95 1,75 1,37 2,85 - -
8,20 1,03 3,55 1,24 1,94 1,74 1,36 2,80 1,13 4,90
7,50 1,03 3,43 1,24 1,87 1,77 1,33 2,85 1,11 4,95
- - 3,60 1,23 1,97 1,72 1,37 2,75 1,13 4,85
- - - - 1,92 1,73 - - - -
- - 3,85 1,22 2,02 1,70 1,38 2,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,92. To o 5,5% więcej niż najniższy kurs 1,82 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,78 1,92
1,85 1,85
1,81 1,83
1,82 1,85
1,82 1,82
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
10,00 5,10 3,20 9,50 12,00 2,45
9,20 4,80 3,00 8,80 11,00 2,32
7,25 3,80 2,75 6,60 9,50 2,15
9,60 4,90 3,10 9,00 12,00 2,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Urartu i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
14,50 7,10 - - 5,90 18,00 - -
14,00 6,80 10,00 8,60 6,00 20,00 5,20 30,00
10,75 5,25 7,25 6,40 4,50 14,50 3,85 23,00
14,00 6,70 10,00 8,60 6,10 20,00 5,30 32,00
14,00 6,80 - - 5,60 17,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 5,10 - - 4,75 13,00 - -
11,00 4,80 4,60 14,00 4,60 14,00 3,60 80,00
8,50 3,95 3,53 10,50 3,53 10,50 2,75 55,00
11,50 4,80 4,70 14,00 4,65 13,50 3,65 75,00
11,00 4,80 - - 4,50 13,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Noah i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,90 1,77 - - 2,30 3,90 - -
6,60 1,72 3,50 2,17 2,12 3,65 1,73 6,20
5,40 1,67 3,00 2,02 1,91 3,30 1,59 5,40
6,60 1,72 3,55 2,15 2,15 3,55 1,73 6,00
6,60 1,72 - - 2,23 3,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Urartu - handicap

1:0
2,25
2,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

1:0
3,60
3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Noah - handicap

1:0
2,45
2,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Urartu - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
2,31 - - -
2,10 4,15 1,40 1,13
2,06 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Noah - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
- 1,52 - -
1,55 1,14 2,47 4,35
- 1,63 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Urartu - handicap azjatycki pełny

-1
1,78
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Noah - handicap azjatycki pełny

+1
1,86
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 13,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 11,50, więc różnica między bukmacherami sięga 17,4%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
9,50 11,50 5,90 6,00 25,00 6,40 13,75 7,00 14,00 80,00 10,25 45,00 11,25 48,00 24,00 75,00 350,00 22,00 200,00 24,00 225,00 55,00 350,00 175,00 700,00 - - - - - -
11,00 13,50 6,30 6,80 29,50 6,40 15,50 7,20 15,50 100,00 9,80 50,00 11,00 55,00 24,00 80,00 100,00 19,50 100,00 22,00 100,00 49,00 - - - 100,00 50,00 100,00 55,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Urartu - FC Noah dostępnych jest 327 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 225% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,90 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,20 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Urartu - FC Noah ma Betclic, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.