Porównanie kursów FC Winterthur - Neuchatel Xamax FC

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz FC Winterthur.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Winterthur - Neuchatel Xamax FC dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 4 września 2026 (w ramach 7. kolejki Challenge League (Szwajcaria)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 84 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Winterthuru po kursie 1,98 w LV BET, remis po kursie 3,80 w STS oraz wygrana Neuchatel Xamax FC po kursie 3,20 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Neuchatel Xamax FC wystawia STS - 3,20, w porównaniu do najniższego 3,05 w Fortuna. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,98 3,80 3,20
1,97 3,60 3,05
1,98 3,75 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Xamax

kurs 3,20 × 100 zł = 281,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,53 2,35
2,29 1,51
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,33 1,72 1,26
1,26 1,55 1,21
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,50 2,50 3,50
2,41 2,43 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,26 2,80 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,26 1,42 1,43
1,25 1,43 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,28 1,46 1,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
17,00 1,02 5,10 1,13 2,55 1,45 1,67 2,10 1,27 3,40 1,10 5,75
8,00 1,01 4,80 1,12 2,44 1,42 1,62 2,03 1,25 3,25 1,09 5,10
- - - - 2,55 1,42 1,65 2,07 1,25 3,35 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,65. To o 2,7% więcej niż najniższy kurs 2,58 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,43 2,65
1,41 2,58
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,10 4,00 4,60 4,40 17,00 6,90
2,90 3,80 4,30 4,10 18,00 6,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Winterthuru i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,50 2,15 6,75 2,55 3,40 3,90 2,65 5,75
12,00 2,09 6,40 2,45 3,30 3,75 2,55 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
17,00 4,00 5,75 8,00 5,75 8,00 3,80 28,00
18,00 3,80 5,40 7,60 5,40 7,60 3,65 27,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Neuchatel Xamax FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
16,00 3,40 9,60 4,00 4,90 6,75 4,00 10,00
15,00 3,25 9,20 3,85 4,70 6,40 3,80 9,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Winterthur - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,40 6,75 13,50 1,33 1,10
3,35 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,30 5,75 8,75 5,25 8,00
4,20 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Neuchatel Xamax FC - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,72 1,28 1,08 6,10 13,50
1,71 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Winterthur - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,33 1,98 3,40
- 1,97 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Neuchatel Xamax FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,72 3,00 1,28
1,72 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Winterthur - Neuchatel Xamax FC dostępnych jest 157 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 55,6% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,35 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,51 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Winterthur - Neuchatel Xamax FC ma STS, który prowadzi w 18 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.