13. kolejka
- : -
17.10.26 14:30

Porównanie kursów Humenné - Zlaté Moravce

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Humenné - Zlaté Moravce dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2), liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 13. kolejki 2. Ligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Humenné po kursie 3,25 w STS, remis po kursie 3,60 w STS oraz wygrana Zlatých Moraviec po kursie 2,05 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Humenné wystawia STS - 3,25, w porównaniu do najniższego 3,05 w eToto. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
3,05 3,40 2,02
3,25 3,60 1,95
3,05 3,45 2,01
3,05 3,50 2,00
3,15 3,50 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Humenné

kurs 3,25 × 100 zł = 286 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,22 1,50
2,30 1,53
2,28 1,53
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,60 1,27 1,21
1,62 1,30 1,26
1,54 1,27 1,22
1,59 1,30 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,65 2,23 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,25 2,65 2,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,39 1,23 1,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,45 1,27 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
3,65 1,18 2,02 1,68 1,38 2,62
3,75 1,22 2,02 1,68 1,40 2,65
3,55 1,20 1,96 1,65 1,37 2,54
- - 2,00 1,67 - -
- - 1,98 1,70 1,38 2,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,17. To o 2,4% więcej niż najniższy kurs 2,12 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,60 2,17
1,60 2,15
1,59 2,12
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Humenné strzeli

Tak Nie
1,32 3,00
1,32 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Zlaté Moravce strzeli

Tak Nie
1,19 4,10
1,19 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,10 4,15 3,65 5,50 10,00 3,75
5,20 4,10 3,55 5,80 13,00 3,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Humenné i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
9,10 3,75 6,40 4,50 4,10 7,50
- - - - 4,00 8,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
10,00 4,15 4,55 8,30 4,55 8,30
- - - - 4,50 10,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Zlatých Moraviec i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,50 2,45 4,90 3,00 2,95 4,90
- - - - 2,85 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Humenné - handicap azjatycki

-0.5
1,68
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Zlaté Moravce - handicap azjatycki

+0.5
1,99
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 11,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 10,00, więc różnica między bukmacherami sięga 10%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
10,00 8,80 7,30 6,00 12,00 8,40 8,50 7,10 9,60 22,00 13,00 16,00 11,00 18,00 15,00 27,00 45,00 25,00 35,00 20,00 40,00 29,00 55,00 50,00 75,00
11,00 9,80 7,60 5,80 15,00 9,20 9,40 7,40 11,00 35,00 17,00 22,00 13,00 27,00 21,00 45,00 100,00 40,00 70,00 30,00 80,00 50,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Humenné - Zlaté Moravce dostępnych jest 171 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,6% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,25 w STS przewyższa najniższą selekcję 3,05 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Humenné - Zlaté Moravce ma eToto, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.