6. kolejka
3 : 1
Koniec, 31.08.26 17:00

Porównanie kursów Malženice - MFK Bytča

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Malženice - MFK Bytča dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 31 sierpnia 2026 (w ramach 6. kolejki 2. Ligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 336 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Malženic po kursie 1,45 w LV BET, remis po kursie 4,40 w STS oraz wygrana MFK Bytča po kursie 6,10 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną MFK Bytča wystawia STS - 6,10, w porównaniu do najniższego 5,45 w Superbet. Daje to 65 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,43 4,15 5,45
1,43 4,40 6,10
1,41 4,35 6,00
1,43 4,20 5,80
1,43 4,20 5,75
1,45 4,35 5,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną MFK Bytča

kurs 6,10 × 100 zł = 536,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,14 4,20
1,17 4,40
4,50 1,15
1,17 4,30
1,17 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,07 2,35 1,14
1,12 2,45 1,19
1,09 2,13 1,14
1,12 2,25 1,17
1,11 2,24 1,17
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,86 2,50 6,00
1,87 2,48 5,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,77 2,85 5,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,11 1,67 1,38
1,12 1,68 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,14 1,76 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,00 1,15 2,17 1,58 1,45 2,42 - -
4,20 1,19 2,20 1,60 1,48 2,45 - -
3,90 1,17 2,13 1,57 1,45 2,40 1,17 3,95
4,30 1,17 2,20 1,57 1,48 2,40 - -
- - 2,15 1,58 1,46 2,41 - -
3,95 1,18 2,10 1,62 1,45 2,50 1,16 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,95. To o 3,7% więcej niż najniższy kurs 1,88 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,75 1,95
1,77 1,95
1,76 1,88
1,75 1,93
1,73 1,91
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,92 5,10 8,40 2,52 12,00 9,20
2,85 5,25 10,50 2,45 15,00 11,50
2,75 5,00 9,80 2,35 14,00 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Malženic i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,90 1,68 4,00 2,05 2,35 3,20 - -
7,75 1,62 - - - - - -
7,20 1,54 3,70 1,88 2,14 2,95 1,69 4,70
7,40 1,57 3,20 1,97 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 5,10 5,35 10,00 5,35 10,00 - -
15,00 5,25 - - - - - -
14,00 5,00 5,40 14,00 5,40 14,00 4,10 70,00
14,00 4,90 4,90 17,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo MFK Bytča i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,00 6,90 10,00 7,90 6,60 15,00 - -
18,00 7,50 - - - - - -
17,00 7,40 12,00 9,40 7,20 21,00 6,40 35,00
17,00 7,00 12,00 12,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Malženice - handicap

0:1
2,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na MFK Bytča - handicap

0:1
2,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Malženice - handicap azjatycki

+1.5
2,11
1,92
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na MFK Bytča - handicap azjatycki

-1.5
1,62
1,72
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Malženice - handicap azjatycki pełny

+1
1,69
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na MFK Bytča - handicap azjatycki pełny

-1
1,97
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 16,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,00, więc różnica między bukmacherami sięga 23,1%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
11,00 6,70 13,00 7,00 6,40 21,00 6,80 13,00 12,00 8,00 50,00 8,60 29,00 15,00 28,00 34,00 13,00 80,00 14,00 65,00 23,00 65,00 50,00 70,00 85,00
13,00 6,60 16,00 7,40 6,20 35,00 7,00 17,00 15,00 8,40 100,00 9,40 60,00 21,00 50,00 70,00 15,00 100,00 17,00 100,00 40,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Malženice - MFK Bytča dostępnych jest 246 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 294,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 4,50 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,14 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Malženice - MFK Bytča ma eToto, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.