Porównanie kursów Neuchatel Xamax FC - Lausanne Ouchy

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Lausanne Ouchy - Neuchatel Xamax FC.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Neuchatel Xamax FC - Lausanne Ouchy dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 21 sierpnia 2026 (w ramach 4. kolejki Challenge League (Szwajcaria)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 46 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Neuchatel Xamax FC po kursie 2,95 w LV BET, remis po kursie 3,70 w STS oraz wygrana Lausanne Ouchy po kursie 2,20 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Neuchatel Xamax FC wystawia LV BET - 2,95, w porównaniu do najniższego 2,71 w Fortuna. Daje to 24 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,85 3,70 2,20
2,71 3,45 2,17
2,95 3,35 2,20
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Xamax

kurs 2,95 × 100 zł = 259,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,10 1,67
1,64 2,04
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,60 1,40 1,27
1,45 1,31 1,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,25 2,45 2,70
3,15 2,39 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,90 2,75 2,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,36 1,30 1,44
1,38 1,29 1,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,41 1,31 1,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
16,00 1,02 5,00 1,14 2,50 1,48 1,62 2,15 1,25 3,60 1,09 6,00
8,40 1,01 4,55 1,12 2,40 1,45 1,60 2,08 1,23 3,35 - -
- - - - 2,47 1,45 1,60 2,12 1,25 3,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,65. To o 3,1% więcej niż najniższy kurs 2,57 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,43 2,65
1,42 2,57
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,00 3,90 3,50 5,75 16,00 5,00
3,95 3,70 3,20 6,00 17,00 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Neuchatel Xamax FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
14,50 2,90 8,25 3,40 4,40 6,00 3,50 8,90
14,00 2,95 8,20 3,45 4,20 5,80 3,40 8,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
16,00 3,90 5,40 7,90 5,40 7,90 3,70 28,00
18,00 3,70 5,20 7,40 5,20 7,60 3,55 27,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Lausanne Ouchy i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,50 2,50 7,40 2,95 3,60 4,50 2,85 6,75
12,00 2,33 6,80 2,75 3,50 4,30 2,75 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Neuchatel Xamax FC - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
5,10 11,50 1,60 1,22 1,06
- - 1,58 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
4,90 7,40 4,40 6,25 9,50
- - 4,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lausanne Ouchy - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,40 1,13 3,80 8,00 16,00
- - 3,85 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Neuchatel Xamax FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,60 2,70 1,22 5,10
1,59 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lausanne Ouchy - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,40 2,20 1,13 3,80
- 2,16 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Neuchatel Xamax FC - Lausanne Ouchy dostępnych jest 157 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 28,1% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,10 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,64 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Neuchatel Xamax FC - Lausanne Ouchy ma STS, który prowadzi w 17 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.