Porównanie kursów Palermo - Mantova
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Palermo - Mantova dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), podwójną szansę, dokładny wynik, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 3 września 2026 (w ramach 1/16 finału Pucharu Włoch). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na 1. połowę (1X2) i przy stawce 100 zł daje 40 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Palermo po kursie 1.66 w Superbet, remis po kursie 4.05 w LV BET oraz wygrana Mantovy po kursie 4.95 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Mantovy wystawia LV BET - 4.95, w porównaniu do najniższego 4.60 w STS. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12.00 | 1.04 | 4.00 | 1.24 | 2.05 | 1.76 | 1.41 | 2.87 | 1.15 | 5.30 | 1.05 | 10.00 | 1.01 | 22.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12.50 | 1.04 | 3.90 | 1.23 | 2.02 | 1.72 | 1.40 | 2.80 | 1.15 | 5.00 | 1.05 | 10.50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3.85 | 1.23 | 2.00 | 1.73 | 1.40 | 2.80 | 1.15 | 5.00 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4.00 | 1.25 | 2.05 | 1.77 | 1.40 | 2.90 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2.00. To o 1,0% więcej niż najniższy kurs 1.98 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Palermo i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Mantovy i liczbę goli
Kursy na Palermo - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Mantova - handicap
Kursy na Palermo - handicap azjatycki
Kursy na Mantova - handicap azjatycki
Kursy na Palermo - handicap azjatycki pełny
| +1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na Mantova - handicap azjatycki pełny
| -1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.68 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na dokładny wynik
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12.00 | 7.20 | 13.50 | 6.90 | 7.60 | 27.50 | 7.70 | 14.50 | 14.50 | 12.00 | 85.00 | 12.00 | 45.00 | 24.50 | 47.00 | 70.00 | 24.50 | 100.00 | 25.50 | 100.00 | 50.00 | 100.00 | 65.00 | 100.00 | 65.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3.20 w STS jest wyższy od najniższej oferty 3.05 o 4,9%.
| -6.5 | +6.5 | -7.5 | +7.5 | -8.5 | +8.5 | -9.5 | +9.5 | -10.5 | +10.5 | -11.5 | +11.5 | -12.5 | +12.5 | -13.5 | +13.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4.25 | 1.18 | 3.05 | 1.32 | 2.30 | 1.54 | 1.83 | 1.85 | 1.54 | 2.27 | 1.35 | 2.90 | 1.22 | 3.75 | 1.13 | 4.90 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3.20 | 1.30 | 2.35 | 1.50 | 1.85 | 1.85 | 1.50 | 2.35 | 1.33 | 3.00 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3.15 | 1.30 | 2.35 | 1.52 | 1.83 | 1.83 | 1.52 | 2.30 | 1.33 | 3.00 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Palermo - Mantova dostępnych jest 342 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 8,3% i dotyczy rynku na 1. połowę (1X2), gdzie kurs 5.20 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 4.80 w Superbet.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Palermo - Mantova ma Betfan, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.