Joel Pohjanpalo jest piłkarzem występującym obecnie w Palermo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Joel Pohjanpalo
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Joel Pohjanpalo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joel Pohjanpalo wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.91, a skuteczność strzałów to 9,5%. Joel Pohjanpalo oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joel Pohjanpalo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Joel Pohjanpalo rozegrał w barwach Palermo w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Finlandii. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 240 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Joel Pohjanpalo
Pierwszy transfer Joel Pohjanpalo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z HJK Helsinki do Bayeru Leverkusen za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Joel Pohjanpalo było przejście z Venezii do Palermo w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,8 miliona euro.
Ile zarabia Joel Pohjanpalo?
Na podstawie kontraktu z Palermo, Joel Pohjanpalo otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 128,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pohjanpalo w listopadzie 2026 to 29,6 tysiąca euro, a dziennie około 4,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Joel Pohjanpalo ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Joel Pohjanpalo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joel Pohjanpalo to uraz kostki z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 438 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Joel Pohjanpalo?
Joel Pohjanpalo ma na koncie 6 trofeów — 3 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z HJK Helsinki — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Joel Pohjanpalo?
Joel Pohjanpalo najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Joel Pohjanpalo?
Wycena 32-letniego Joel Pohjanpalo według stanu na czerwiec 2026 wynosi 3,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5,5 miliona euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joel Pohjanpalo?
Joel Pohjanpalo urodził się 13 września 1994 w Helsinki w Finlandii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Joel Pohjanpalo – statystyki
Szczegółowe statystyki Joel Pohjanpalo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Palermo oraz reprezentacja Finlandii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Joel Pohjanpalo vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Joel Pohjanpalo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joel Pohjanpalo wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.91, a skuteczność strzałów to 9,5%. Joel Pohjanpalo oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Joel Pohjanpalo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Joel Pohjanpalo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Serie B, 10. kolejka
|
3:1 | 68' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Serie B, 9. kolejka
|
3:3 | 81' | 0 | 1 | – | 6.7 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Serie B, 8. kolejka
|
2:1 | 82' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie B, 7. kolejka
|
0:2 | 77' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Serie B, 6. kolejka
|
2:4 | 80' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
06 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
1:0 | 32' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
0:0 | 59' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
0:7 | 90' | 3 | 0 | – | 9.8 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie B, 5. kolejka
|
2:1 | 82' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Joel Pohjanpalo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Joel Pohjanpalo rozegrał w barwach Palermo w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Finlandii. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 240 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Joel Pohjanpalo – transfery
W trakcie kariery Joel Pohjanpalo zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Palermo 2025 – obecnie
-
Venezia 2022 – 2025
-
Bayer Leverkusen 2022 – 2022
-
Çaykur Rizespor 2021 – 2022
-
Bayer Leverkusen 2021 – 2021
-
Union Berlin 2020 – 2021
-
Bayer Leverkusen 2020 – 2020
-
Hamburger SV 2020 – 2020
-
Bayer Leverkusen 2016 – 2020
-
Fortuna Düsseldorf 2014 – 2016
-
Bayer Leverkusen 2014 – 2014
-
HJK Helsinki 2014 – 2014
-
Bayer Leverkusen 2014 – 2014
-
VfR Aalen 2013 – 2014

-
Bayer Leverkusen 2013 – 2013
-
HJK Helsinki 2011 – 2013
-
Klubi-04 2010 – 2011
-
HJK U19 do 2010
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Joel Pohjanpalo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 02.02.2025 |
|
4,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 18.08.2022 |
|
3,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 04.09.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 29.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 23.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 01.07.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 28.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 01.09.2013 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 31.08.2013 |
|
500 tys. € | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Joel Pohjanpalo
Pierwszy transfer Joel Pohjanpalo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z HJK Helsinki do Bayeru Leverkusen za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Joel Pohjanpalo było przejście z Venezii do Palermo w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,8 miliona euro.
Joel Pohjanpalo – forma
W ostatnich 5 meczach Joel Pohjanpalo zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,82. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Joel Pohjanpalo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Palermo
3
Vicenza Virtus
1
Serie B, 10. kolejka
|
68'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Pisa
3
Palermo
3
Serie B, 9. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Palermo
2
Carrarese
1
Serie B, 8. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Mantova
0
Palermo
2
Serie B, 7. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Empoli
2
Palermo
4
Serie B, 6. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Białoruś
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Finlandia
2
Albania
1
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Finlandia
0
Białoruś
0
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
San Marino
0
Finlandia
7
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
90'
|
3 gole
· 43% goli drużyny
7 strzałów (5 celnych)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Palermo
2
Calcio Padova
1
Serie B, 5. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Avellino
1
Palermo
1
Serie B, 4. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Palermo
3
Sampdoria
1
Serie B, 3. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Palermo
5
Mantova
2
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
29'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Arezzo
2
Palermo
3
Serie B, 2. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Palermo
1
Juve Stabia
0
Serie B, 1. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Palermo
2
Lecce
0
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Palermo
2
Catanzaro
0
Serie B, półfinał
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Catanzaro
3
Palermo
0
Serie B, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Venezia
2
Palermo
0
Serie B, 38. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Palermo
3
Catanzaro
2
Serie B, 37. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Reggiana
1
Palermo
1
Serie B, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Palermo
2
Cesena
0
Serie B, 35. kolejka
|
88'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Frosinone
1
Palermo
1
Serie B, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Palermo
2
Avellino
0
Serie B, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Calcio Padova
0
Palermo
1
Serie B, 32. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Palermo
2
Juve Stabia
2
Serie B, 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Monza
3
Palermo
0
Serie B, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Carrarese
0
Palermo
1
Serie B, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Palermo
2
Mantova
1
Serie B, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Pescara
2
Palermo
1
Serie B, 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Palermo
3
Sudtirol
0
Serie B, 26. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Palermo
3
Virtus Entella
0
Serie B, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sampdoria
3
Palermo
3
Serie B, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Palermo
3
Empoli
2
Serie B, 23. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Bari
0
Palermo
3
Serie B, 22. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Modena
0
Palermo
0
Serie B, 21. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Palermo
1
Spezia
0
Serie B, 20. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Mantova
1
Palermo
1
Serie B, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Palermo
1
Calcio Padova
0
Serie B, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Avellino
2
Palermo
2
Serie B, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Palermo
1
Sampdoria
0
Serie B, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Empoli
1
Palermo
3
Serie B, 15. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Palermo
5
Carrarese
0
Serie B, 14. kolejka
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Virtus Entella
1
Palermo
1
Serie B, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Finlandia
0
Malta
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
61'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Juve Stabia
1
Palermo
0
Serie B, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Palermo
5
Pescara
0
Serie B, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Palermo
0
Monza
3
Serie B, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Catanzaro
1
Palermo
0
Serie B, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Palermo
1
Modena
1
Serie B, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Holandia
4
Finlandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Finlandia
2
Litwa
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Spezia
1
Palermo
2
Serie B, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Palermo
0
Venezia
0
Serie B, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cesena
1
Palermo
1
Serie B, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Udinese
2
Palermo
1
Puchar Włoch, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Palermo
2
Bari
0
Serie B, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Sudtirol
0
Palermo
2
Serie B, 3. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Polska
3
Finlandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Palermo
0
Frosinone
0
Serie B, 2. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Palermo
2
Reggiana
1
Serie B, 1. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
16 Sie
Karne
|
Cremonese
(4)
0
Palermo
(5)
0
Puchar Włoch, 1. runda
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Finlandia
2
Polska
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Finlandia
0
Holandia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Juve Stabia
1
Palermo
0
Serie B, runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Palermo
1
Carrarese
1
Serie B, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Palermo
2
Frosinone
0
Serie B, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cesena
2
Palermo
1
Serie B, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Palermo
1
Sudtirol
2
Serie B, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Catanzaro
1
Palermo
3
Serie B, 35. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Bari
2
Palermo
1
Serie B, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Palermo
5
Sassuolo
3
Serie B, 32. kolejka
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Salernitana
1
Palermo
2
Serie B, 31. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Litwa
2
Finlandia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
61'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Malta
0
Finlandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Palermo
2
Cremonese
3
Serie B, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sampdoria
1
Palermo
1
Serie B, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Palermo
1
Brescia
0
Serie B, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Cosenza
0
Palermo
3
Serie B, 27. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Palermo
2
Mantova
2
Serie B, 26. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Spezia
2
Palermo
2
Serie B, 25. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Venezia
1
Hellas Verona
1
Serie A, 22. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Parma
1
Venezia
1
Serie A, 21. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Venezia
0
Inter Mediolan
1
Serie A, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Venezia
1
Empoli
1
Serie A, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Napoli
1
Venezia
0
Serie A, 18. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Venezia
2
Cagliari
1
Serie A, 17. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Juventus
2
Venezia
2
Serie A, 16. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Venezia
2
Como
2
Serie A, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Bologna FC 1909
3
Venezia
0
Serie A, 14. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Venezia
0
Lecce
1
Serie A, 13. kolejka
|
83'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Finlandia
0
Grecja
2
Liga Narodów UEFA
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Irlandia
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Venezia
1
Parma
2
Serie A, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Venezia
0
Serie A, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Venezia
3
Udinese
2
Serie A, 10. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Monza
2
Venezia
2
Serie A, 9. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Venezia
0
Atalanta
2
Serie A, 8. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Finlandia
1
Anglia
3
Liga Narodów UEFA
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Finlandia
1
Irlandia
2
Liga Narodów UEFA
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Hellas Verona
2
Venezia
1
Serie A, 7. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
AS Roma
2
Venezia
1
Serie A, 6. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Venezia
2
Genoa FC
0
Serie A, 5. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
AC Milan
4
Venezia
0
Serie A, 4. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Grecja
3
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Venezia
0
Torino
1
Serie A, 3. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Catanzaro
3
Venezia
2
Serie B
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Venezia
2
Brescia
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Venezia
2
Reggiana
3
Serie B
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Palermo
0
Venezia
3
Serie B
|
87'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Venezia
2
Modena
2
Serie B
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
26 Gru
Koniec
|
FeralpiSalo
2
Venezia
2
Serie B
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Venezia
2
Lecco
2
Serie B
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Venezia
2
Pisa
1
Serie B
|
84'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Venezia
3
Parma
2
Serie B
|
79'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Cittadella
0
Venezia
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Venezia
1
Cosenza
1
Serie B
|
85'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Ternana
1
Venezia
4
Serie B
|
83'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Venezia
3
Palermo
2
Serie B
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Venezia
3
Como
2
Serie B
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Bari
1
Venezia
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Pisa
1
Venezia
1
Serie B
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Venezia
2
Spal
1
Serie B
|
81'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Finlandia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Venezia
0
Ascoli
2
Serie B
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Brescia
1
Venezia
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Cagliari
1
Venezia
4
Serie B
|
74'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Czarnogóra
0
Finlandia
2
Liga Narodów UEFA
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Finlandia
1
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Venezia
1
Pisa
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Cittadella
1
Venezia
1
Serie B
|
84'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sudtirol
1
Venezia
2
Serie B
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Augsburg
2
Bundesliga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Lip
Koniec
|
SV Elversberg
4
Bayer Leverkusen
3
Puchar Niemiec
|
14'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Rumunia
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Finlandia
2
Czarnogóra
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Göztepe
1
Çaykur Rizespor
7
Super Lig (Turcja)
|
19'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Fenerbahce
6
Super Lig (Turcja)
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
23'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
27'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Finlandia
0
Słowacja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Finlandia
1
Islandia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Çaykur Rizespor
3
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
35'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Kasımpaşa
3
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Galatasaray
4
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
İstanbul Başakşehir
2
Super Lig (Turcja)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Adana Demirspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Hatayspor
0
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 6.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Fatih Karagümrük
2
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Sivasspor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
97'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Çaykur Rizespor
3
Göztepe
1
Super Lig (Turcja)
|
87'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Konyaspor
3
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
53'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Finlandia
0
Francja
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Finlandia
1
Ukraina
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | 8.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
27'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Adana Demirspor
3
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
65'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Francja
2
Finlandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Finlandia
1
Kazachstan
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Finlandia
0
Walia
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
3
Werder Brema
1
Bundesliga
|
72'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Union Berlin
0
Bundesliga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Union Berlin
1
Bundesliga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Szwajcaria
3
Finlandia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
77'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Finlandia
2
Bośnia i Hercegowina
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Union Berlin
2
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Arminia Bielefeld
0
Union Berlin
0
Bundesliga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Freiburg
0
Union Berlin
1
Bundesliga
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Francja
0
Finlandia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Union Berlin
5
Arminia Bielefeld
0
Bundesliga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Finlandia
2
Bułgaria
0
Liga Narodów UEFA
|
65'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Union Berlin
4
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
26'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Irlandia
0
Finlandia
1
Liga Narodów UEFA
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Finlandia
0
Walia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Hamburger SV
1
SV Sandhausen
5
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Heidenheim
2
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Hamburger SV
1
VfL Osnabrück
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Hamburger SV
3
SV Wehen
2
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
29 Lut
Koniec
|
Erzgebirge Aue
3
Hamburger SV
0
2. Bundesliga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Hamburger SV
0
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Hamburger SV
4
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
2
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Freiburg
0
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayer Leverkusen
5
Bundesliga
|
11'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Hamburger SV
0
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Hertha BSC
2
Bayer Leverkusen
6
Bundesliga
|
17'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
1.FC Koln
2
Bundesliga
|
22'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
60'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Augsburg
0
Bundesliga
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Hamburger SV
1
Bundesliga
|
18'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.3 |
W ostatnich 5 meczach Joel Pohjanpalo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.82 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Joel Pohjanpalo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.92 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Joel Pohjanpalo?
Joel Pohjanpalo jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.82 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.91). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Joel Pohjanpalo – zarobki
Joel Pohjanpalo gra w Palermo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joel Pohjanpalo w Palermo (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 128 tys. € |
| Tygodniowo | 30 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Joel Pohjanpalo w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,5 mln € |
| 2024/25 |
|
1,5 mln € |
| 2024/25 |
|
1,5 mln € |
| 2023/24 |
|
1,3 mln € |
| 2022/23 |
|
640 tys. € |
| 2021/22 |
|
1 mln € |
| 2020/21 |
|
940 tys. € |
| 2019/20 |
|
890 tys. € |
| 2018/19 |
|
1 mln € |
| 2017/18 |
|
690 tys. € |
| 2016/17 |
|
670 tys. € |
Ile zarabia Joel Pohjanpalo?
Na podstawie kontraktu z Palermo, Joel Pohjanpalo otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 128,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pohjanpalo w listopadzie 2026 to 29,6 tysiąca euro, a dziennie około 4,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Joel Pohjanpalo – kontuzje
W trakcie kariery Joel Pohjanpalo zanotował 14 kontuzji, przez które opuścił łącznie 126 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joel Pohjanpalo
-
Problemy z udem
31.07.24 – 25.08.24 (26 dni)
Venezia opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
22.11.23 – 20.12.23 (29 dni)
Venezia opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.10.21 – 21.10.21 (11 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.09.21 – 21.09.21 (5 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 1 mecz
- Koronawirus 14.07.21 – 02.08.21 (20 dni)
-
Uraz
15.05.21 – 24.05.21 (10 dni)
Union Berlin opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
15.11.20 – 25.01.21 (72 dni)
Union Berlin opuszczone: 13 meczów
-
Uraz
11.11.19 – 18.12.19 (38 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 9 meczów
-
Braki w przygotowaniu
03.06.19 – 22.09.19 (112 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 11 meczów
-
Uraz kostki
22.03.18 – 02.06.19 (438 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 66 meczów
- Braki w przygotowaniu 05.09.17 – 08.09.17 (4 dni)
-
Zerwanie mięśnia
24.08.17 – 05.09.17 (13 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 3 mecze
- Problemy z udem 13.08.17 – 16.08.17 (4 dni)
-
Złamanie kości śródstopia
28.09.16 – 30.11.16 (64 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 14 meczów
Czy Joel Pohjanpalo ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Joel Pohjanpalo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joel Pohjanpalo to uraz kostki z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 438 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joel Pohjanpalo – trofea
W trakcie kariery Joel Pohjanpalo zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Joel Pohjanpalo
Jakie trofea zdobył Joel Pohjanpalo?
Joel Pohjanpalo zdobył w karierze 6 trofeów — 3 drużynowe i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w HJK Helsinki — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 3 razy.
Joel Pohjanpalo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joel Pohjanpalo wynosi obecnie 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joel Pohjanpalo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Joel Pohjanpalo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 31 |
|
3,5 mln € |
| 10.12.2025 | 31 |
|
4 mln € |
| 01.06.2025 | 30 |
|
4,5 mln € |
| 17.12.2024 | 30 |
|
5 mln € |
| 02.06.2024 | 29 |
|
5,5 mln € |
| 24.03.2024 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 26.12.2023 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 11.06.2023 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 19.03.2023 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 21.12.2022 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 31.05.2022 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 30.03.2022 | 27 |
|
2,6 mln € |
| 03.01.2022 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 11.10.2021 | 27 |
|
2,3 mln € |
| 25.05.2021 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 09.02.2021 | 26 |
|
2 mln € |
| 14.07.2020 | 25 |
|
2 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
800 tys. € |
| 16.12.2019 | 25 |
|
1 mln € |
| 04.06.2019 | 24 |
|
1 mln € |
| 17.12.2018 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 04.06.2018 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 27.12.2017 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 18.06.2017 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 06.02.2017 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 12.10.2016 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 21.07.2016 | 21 |
|
1 mln € |
| 10.02.2016 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 30.06.2015 | 20 |
|
1,8 mln € |
| 12.01.2015 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 29.06.2014 | 19 |
|
700 tys. € |
| 19.01.2014 | 19 | 500 tys. € | |
| 13.10.2013 | 19 | 500 tys. € | |
| 01.08.2012 | 17 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Joel Pohjanpalo?
Wycena Joel Pohjanpalo wynosi obecnie 3,5 mln €. W szczycie kariery Joel Pohjanpalo wyceniano na 5,5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.