Porównanie kursów Stade Nyonnais - FC WIL 1900

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Stade Nyonnais - FC WIL 1900 dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz 1. połowę (1X2) z 1 maja 2026 (w ramach 33. kolejki Challenge League (Szwajcaria)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 1 384 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Stade Nyonnais po kursie 2,90 w LV BET, remis po kursie 3,35 w LV BET oraz wygrana FC WIL 1900 po kursie 2,22 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Stade Nyonnais wystawia LV BET - 2,90, w porównaniu do najniższego 1,00 w Fortuna. Daje to 190 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,00 1,00 1,00
2,90 3,35 2,22
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Stade Nyonnais

kurs 2,90 × 100 zł = 255,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,00 1,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,00 1,00 1,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,00 1,00 1,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,85 2,65 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,00 1,00 1,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,38 1,32 1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
1,00 1,00 1,00 15,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00
- - 4,20 1,16 2,17 1,57 1,47 2,42 1,18 4,05 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,00 1,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,10 3,75 3,55 5,20 15,00 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Stade Nyonnais i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 2,95 7,00 3,55 3,80 6,20 3,15 9,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
15,00 3,75 4,70 8,40 4,70 8,40 3,35 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC WIL 1900 i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 2,50 6,20 3,00 3,35 5,00 2,70 7,80
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Stade Nyonnais - FC WIL 1900 dostępnych jest 75 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 1 193,1% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 15,00 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,16 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Stade Nyonnais - FC WIL 1900 ma Fortuna, który prowadzi w 20 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.