Porównanie kursów Universitatea Cluj - Rapid

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Universitatea Cluj - Rapid dla 14 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, 1. połowę (1X2) oraz obie drużyny strzelą (BTTS) z 9 maja 2026 (w ramach play offy rumuńskiej Ligi I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 25 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Universitatea Cluj po kursie 1,75 w Betfan, remis po kursie 3,80 w LV BET oraz wygrana Rapid po kursie 4,55 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Rapid wystawia LV BET - 4,55, w porównaniu do najniższego 4,45 w Betclic. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,72 3,55 4,45
1,75 3,60 4,50
1,70 3,80 4,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Rapid

kurs 4,55 × 100 zł = 400,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,33 3,28
1,32 3,25
1,30 3,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,20 2,00 1,22
1,20 1,92 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,28 2,15 4,85
2,30 2,20 4,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,10 2,50 4,25
2,15 2,55 4,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,17 1,57 1,53
1,17 1,50 1,53
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,19 1,55 1,41
1,20 1,57 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
8,00 1,05 3,22 1,30 1,77 1,94 1,29 3,28 1,10 6,00 1,02 9,50
7,80 1,05 3,25 1,30 1,80 1,90 1,30 3,20 1,10 5,90 - -
8,00 1,04 3,25 1,28 1,80 1,90 1,28 3,25 1,10 5,85 1,02 9,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Betclic wycenia na 1,89. To o 2,2% więcej niż najniższy kurs 1,85 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,89 1,82
1,85 1,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,83 4,80 9,00 2,82 10,50 7,75
3,75 4,75 8,80 2,75 10,50 7,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Universitatea Cluj i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,75 2,12 3,78 2,77 2,32 5,10 1,94 9,25
6,90 2,10 3,85 2,70 2,35 4,95 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,50 4,80 4,15 14,75 4,15 14,75 3,35 90,00
10,50 4,70 4,25 14,50 4,25 14,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Rapid i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 6,10 8,25 8,00 5,10 19,00 4,60 33,00
12,50 6,00 8,60 7,80 5,20 18,50 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,10 w Betfan jest wyższy od najniższej oferty 3,07 o 1,0%.

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
3,07 1,33 2,28 1,56 1,80 1,91 1,50 2,42 1,31 3,23
3,10 1,32 2,30 1,55 1,80 1,90 1,50 2,40 1,32 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Universitatea Cluj - Rapid dostępnych jest 157 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 14 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 7,0% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,80 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,55 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Universitatea Cluj - Rapid ma Betfan, który prowadzi w 15 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.