Porównanie kursów Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Universitatea Craiova - Universitatea Cluj dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, 1. połowę (1X2), dokładny wynik oraz na handicap z 17 maja 2026 (w ramach play offy rumuńskiej Ligi I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 355 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Universitatea Craiova po kursie 2,00 w Betfan, remis po kursie 3,25 w Betfan oraz wygrana Universitatea Cluj po kursie 4,55 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Universitatea Cluj wystawia LV BET - 4,55, w porównaniu do najniższego 1,00 w Fortuna. Daje to 355 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,00 1,00 1,00
1,98 3,20 3,65
2,00 3,25 3,80
2,00 3,20 3,75
1,85 3,20 4,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną U. Cluj

kurs 4,55 × 100 zł = 400,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,00 1,00
1,47 2,62
1,43 2,65
1,44 2,65
1,33 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,00 1,00 1,00
1,27 1,73 1,27
1,25 1,70 1,32
1,24 1,66 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,00 1,00 1,00
2,62 2,05 4,20
2,60 2,10 4,40
2,65 2,09 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,25 2,45 4,40
2,38 2,38 3,70
2,40 2,45 3,85
2,42 2,44 3,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,00 1,00 1,00
1,21 1,45 1,58
1,18 1,40 1,60
1,19 1,40 1,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,18 1,57 1,50
1,23 1,44 1,44
1,23 1,47 1,45
1,23 1,47 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5 -7.5 +7.5
1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 3,45 1,20 1,56 2,20 1,12 4,55 1,00 17,00 1,00 1,00
7,25 1,06 2,98 1,34 1,67 2,08 1,25 3,60 1,08 6,60 1,02 10,25 - - - -
7,00 1,07 2,95 1,35 1,67 2,10 1,25 3,60 1,07 6,70 - - - - - -
6,75 1,06 2,90 1,35 1,65 2,10 1,23 3,60 1,07 6,50 1,01 9,50 - - - -
7,25 1,06 2,85 1,38 1,65 2,12 1,22 3,75 1,06 7,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Fortuna wycenia na 3,40. To o 80,9% więcej niż najniższy kurs 1,88 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
3,40 1,26
1,89 1,82
1,88 1,82
1,88 1,79
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,00 65,00 150,00 1,22 1,00 1,00
4,50 4,40 7,75 3,27 9,00 6,10
4,40 4,40 7,90 3,10 8,80 6,10
4,30 4,30 7,80 3,00 8,40 6,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Universitatea Craiova i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
1,00 1,00 1,00 1,00 3,00 1,22 1,50 2,10 1,00 1,00
6,90 2,57 4,05 3,40 2,57 6,75 2,20 12,75 - -
6,80 2,50 4,00 3,30 2,50 6,60 - - - -
6,60 2,46 3,90 3,25 2,47 6,40 2,11 12,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 65,00 1,00 65,00 1,00 1,00
9,00 4,40 3,70 14,25 3,70 14,25 3,02 90,00 - -
8,80 4,40 3,70 14,00 3,70 14,00 - - - -
8,40 4,30 3,60 14,00 3,60 14,00 2,95 90,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Universitatea Cluj i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 150,00 1,00 150,00 1,00 1,00
10,00 5,00 6,75 6,60 4,25 15,75 3,78 28,00 - -
10,00 5,20 6,90 6,80 4,40 16,00 - - - -
9,80 5,00 6,80 6,60 4,30 16,00 3,75 28,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitatea Craiova - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,50 8,00 24,00 - 1,22 1,06 -
- - 21,50 - - 1,06 -
3,80 8,80 21,00 35,00 1,26 1,06 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,75 5,60 12,00 - 6,00 14,00 -
- - 10,50 - - 10,00 -
3,80 5,80 10,00 14,00 5,40 9,80 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitatea Cluj - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,95 1,30 1,09 - 12,50 45,00 -
- - 1,07 - - 26,50 -
1,77 1,25 1,06 1,01 9,40 25,00 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitatea Craiova - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5 +3.5 +4.5
1,23 1,00 1,00 1,00 1,68 3,80
1,27 2,00 3,83 - - -
1,25 1,95 3,60 7,10 - -
1,25 1,94 3,55 6,60 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitatea Cluj - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 -3.5 -4.5
1,00 4,20 1,00 - 1,00 2,14 1,25
3,43 1,73 - 1,22 - - -
1,75 3,50 1,25 - 1,07 - -
1,74 3,45 1,24 - 1,06 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitatea Craiova - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
1,06 2,75 6,60
1,06 2,73 5,40
1,07 2,85 6,40
1,07 2,80 6,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitatea Cluj - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2 +2
1,46 9,20 1,11 -
5,25 1,31 - 1,06
1,37 6,70 1,08 -
1,36 6,40 1,08 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betclic kursem 10,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 8,50, więc różnica między bukmacherami sięga 17,7%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
7,30 5,60 9,80 5,80 7,30 22,00 8,30 14,50 17,00 14,00 75,00 16,00 50,00 35,00 65,00 100,00 35,00 100,00 40,00 100,00 95,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
9,00 6,80 10,00 5,80 8,40 18,00 8,40 12,00 15,00 17,00 50,00 17,00 35,00 35,00 50,00 90,00 45,00 101,00 45,00 101,00 90,00 101,00 101,00 101,00 101,00 - - - - - -
8,00 6,40 9,40 5,80 8,40 19,00 8,60 13,00 15,50 17,00 55,00 17,00 39,00 34,00 50,00 95,00 45,00 100,00 46,00 100,00 90,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
7,25 5,75 8,50 5,25 7,75 17,00 7,75 12,00 14,00 15,00 53,00 16,00 35,00 32,00 48,00 85,00 40,00 100,00 43,00 100,00 85,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,20 w Betclic jest wyższy od najniższej oferty 1,29 o 148,1%.

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
1,29 3,10 1,29 3,10 1,29 3,10 1,38 2,68 1,44 2,50 - -
- - 3,20 1,30 2,37 1,52 1,85 1,85 1,54 2,33 1,33 3,10
- - 3,20 1,30 2,40 1,52 1,87 1,85 1,55 2,30 1,33 3,00
- - 3,20 1,30 2,36 1,52 1,85 1,85 1,54 2,33 1,33 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

Największa różnica na kartkach pojawia się przy selekcji Maksymalnie 2 kartka. Najwyższy kurs ma Betclic z ofertą 4,25, a przewaga nad najniższym kursem 3,75 wynosi 50 zł przy przeliczeniu na stawkę 100 zł.

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
3,75 1,22 2,76 1,38 1,89 1,79 1,45 2,52 - -
4,25 1,11 2,60 1,35 1,78 1,78 1,35 2,55 1,15 3,90
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Universitatea Craiova - Universitatea Cluj dostępnych jest 534 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 355% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 4,55 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 1,00 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Universitatea Craiova - Universitatea Cluj ma Betclic, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.