poniedziałek, 20 września 2021
Najnowsze: Zakłady Superbets - co to jest?

Jak obstawiać tenis stołowy w TOTALbet

Ping-pong w TOTALbet - jak skutecznie grać typy na tenis stołowy? Zakłady na ping-ponga z mega kursami od legalnego buka TOTALbet.

Kod do bonusów na ping ponga Premie na tenis stołowy aktywne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. TOTALbet: Jak typować tenis stołowy – porady dla graczy
  1. Korzystaj z rozbudowanej oferty
  2. Stawiaj na faworytów
  3. Buduj wartościowe kupony z wyprzedzeniem
  4. Typuj zakłady na sumę
  5. Graj ping-ponga na żywo
 2. Typowanie tenisa stołowego w TOTALbet – przykładowy kupon online
 3. Ping-pongowe promocje w TOTALbet
  1. Bezpieczny kupon na tenis stołowy
  2. Super kursy na ping-ponga
  3. Super premia z kodem
 4. FAQ: Pytania i odpowiedzi dotyczące typowania tenisa stołowego w TOTALbet
Zakłady na tenis stołowy w TOTALbet online

TOTALbet to firma bukmacherska, która pochwalić się może rzeszą wiernych typerów. Bez wątpienia jednym z ważniejszych powodów, który stoi za sukcesem sponsora strategicznego Warty Poznań jest niezwykle rozbudowana oferta bukmacherska.

Freebet na tenis stołowy
Darmowy zakład powitalny 50 zł w TOTALbet na tenis stołowy

Propozycje bukmacherskie TOTALbet obejmują zarówno sporty cieszące się największą popularnością, w tym piłkę nożną, hokej na lodzie (sprawdź jak typować w TOTALbet), koszykówkę czy piłkę ręczną, jak i te bardziej niszowe, jak np. m.in. badminton, futsal, futbol australijski. Silnie reprezentowane w TOTALbet online są również wydarzenia związane z tenisem stołowym, które coraz częściej lądują na kuponach SOLO i AKO miłośników bukmacherskich emocji. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was praktyczny poradnik, jak skutecznie obstawiać ping ponga w TOTALbet online.

Podobnie jak w przypadku innych dyscyplin sportowych, typy na ping-ponga w TOTALbet znajdują się po lewej stronie witryny głównej tego legalnego organizatora zakładów wzajemnych. Dzięki temu możecie być pewni, że selekcje te nie umkną Wam w czasie przeglądania oferty sportowej buka.

TOTALbet oferuje zakłady ping-pongowe przedmeczowe i na żywo nie tylko na rozgrywki krajowe (np. Liga Pro w Rosji), ale też wiele turniejów rangi międzynarodowej. W związku z tym bez problemu na Waszych internetowych kuponach bukmacherskich znaleźć się mogą zdarzenia związane z rywalizacją w ramach Setka Cup, Challenger Series czy TT Cup.

Super oferta kursowa na ping-pong w TOTALbetNajlepsze typy prematch i LIVE na tenis stołowyTenis stołowy bez podatku dostępny 24/7

Super oferta kursowa na ping-pong w TOTALbet
Najlepsze typy prematch i LIVE na tenis stołowy
Tenis stołowy bez podatku dostępny 24/7

ZAGRAJ w

Oczywiście na każdy z tych pojedynków sponsor strategiczny piłkarskiej ekipy ze stolicy Wielkopolski przygotował klasyczne zakłady na zwycięstwo oraz niezwykle opłacalne podtypy, w tym np. na triumfatora danego seta, sumę setów oraz dokładny wynik. W propozycji TOTALbet zabraknąć nie mogło także całego wachlarza selekcji handicapowych, które z pewnością znacząco poszerzą Wasze pole działania jeśli chodzi o skuteczne typowanie tenisa stołowego w TOTALbet.

Na koniec warto dodać, że z pełnej oferty zakładów na tenis stołowy w TOTALbet korzystać można nie tylko za pośrednictwem nowoczesnej i wyjątkowo przejrzystej witryny głównej (www.totalbet.pl). Świetną opcją jest także aplikacja mobilna posiadająca wiele różnych udogodnień (m.in. powiadomienia push, match tracker czy szybki dostęp do statystyk), które z pewnością przypadną do gustu typerom preferującym zakłady bukmacherskie na smartfonie czy tablecie.

TOTALbet: Jak typować tenis stołowy – porady dla graczy

Jak wspomnieliśmy wyżej, w TOTALbet bez trudu postawicie najbardziej medialne wydarzenia ping-pongowe w opcji przedmeczowej i na żywo. Jeśli interesuje Was ta dyscyplina sportu i zastanawiacie się, jak obstawiać tenis stołowy w TOTALbet, to zapraszamy Was do lektury poniższych wskazówek. Podpowiadamy, jak znaleźć pewne typy na tenis stołowy w TOTALbet i jak zdobywać regularne wygrane na obstawianiu tego sportu.

Korzystaj z rozbudowanej oferty

Przeglądając propozycję na tenis stołowy TOTALbet od razu rzuca się w oczy mnogość propozycji, często niespotykanych u innych koncesjonowanych bukmacherów internetowych (TU ranking). Jak już wspomnieliśmy, wynika to z faktu, że ten warszawki buk stworzył dla swoich graczy naprawdę rozbudowany system zakładów bukmacherskich. W związku z tym warto korzystać z licznych możliwości, jakie w temacie typowania ping-ponga otwiera przed nami TOTALbet - na przykład nie ma co na siłę szukać zyskownych typów tylko w jednych rozgrywkach, ale warto sięgać także po selekcje z innych turniejów.

TOTALbet online - typy na ping-pong
Oferta na tenis stołowy w TOTALbet

Zwłaszcza, że często takiej opcji nie mają typerzy korzystający na co dzień z usług konkurencji. I tak w tym samym czasie oferta TOTALbet obejmuje typy z pięciu różnych imprez (np. TT Cup, Setka Cup), a STS jedynie z dwóch. Identycznie sprawa przedstawia się w przypadku Fortuny, która w omawianym przez nam momencie także proponuje zakłady na dwa turnieje.

A to, oczywiście, jedynie przykłady - regularnie podczas porównywania oferty na tenis stołowy w TOTALbet i u innych buków, np. w BETFAN, eToto czy w Totolotku okazuje się, że TOTALbet wystawia zakłady na większą liczbę imprez, co automatycznie zwiększa nasze możliwości konstruowania zyskownych kuponów internetowych SOLO i AKO na tenis stołowy.

Stawiaj na faworytów

W każdym sporcie największą popularnością wśród obstawiających cieszą się zakłady na to, co najważniejsze, czyli na zwycięstwo w danym spotkaniu. Wyjątku nie stanowi tutaj także tenis stołowy w TOTALbet, gdzie najlepiej wskazywać wygraną faworytów. Dlaczego? To bardzo proste – stoją za tym jedne z największych współczynników bukmacherskich na rynku. Idealnie oddaje to spotkanie Henninger Marius vs Sven Happek (Challenger Series), gdzie kurs na zwycięstwo tego pierwszego w TOTALbet wynosi 1.32, a np. w PZBuk jedynie 1.27.

TOTALbet - typy 12 na tenis stołowy
Zakłady na zwycięstwo w TOTALbet online

Współczynniki bukmacherskie na teoretycznie lepszych zawodników u sponsora strategicznego Warty Poznań górują także nad tymi w Fortunie. Za przykład niech posłuży mecz z Liga Pro Yuriy Zaycev vs Vitaly Antonov – TOTALbet faworyta widzi w tym drugim zawodniku i oferuje na niego kurs 1.75, a sponsor Legii Warszawa jedynie 1.67.

Tak jak w powyższej wskazówce, te porównania stanowią jedynie przykład, obrazujący ogólną zasadę. W TOTALbet dla wielu turniejów znajdziecie najwyższe kursy bukmacherskie na wygraną faworytów w tenisie stołowym, dzięki czemu Wasze kupony online będą znacznie bardziej opłacalne. I nie ma znaczenia, czy współczynniki tego buka porównujecie z PZBuk, Superbet czy LVBET - w zdecydowanej większości przypadków najbardziej zyskowne opcje znajdziecie właśnie w TOTALbet.

Buduj wartościowe kupony z wyprzedzeniem

Niewątpliwie w skutecznym stawianiu tenisa stołowego w TOTALbet pomocna okazać się może polityka bukmachera, dotycząca stosunkowo wczesnego dodawania całej gamy podtypów. Takie działanie należy tym bardziej docenić, ponieważ ping-pong nie jest jednak zaliczany do sportów cieszących się największą popularnością wśród typerów, co tym bardziej wskazuje, że zakłady na tenis stołowy warto stawiać właśnie w w TOTALbet. 

TOTALbet online - zakłady na tenis stołowy
Selekcje na ping-pong w TOTALbet

I tak jeśli spojrzymy na dany turniej, to większość bukmacherów dodatkowe zakłady dodaje w ostatniej chwili, czyli zaraz przed meczem. Z kolei w TOTALbet wspomniane selekcje pojawiają się przynajmniej kilka, a nawet kilkanaście godzin wcześniej. Jako przykład podać można tutaj Setka Cup – bukmacher, który wspiera Wartę Poznań oferuje na wszystkie wybrane mecze po pięć linii, a np. eToto i Totolotek zaledwie po jednej.

Typuj zakłady na sumę

Niejednokrotnie amatorzy bukmacherskich emocji sięgają po typy na sumy, i to niezależnie od sportu i bukmachera. Podobne działania jeśli chodzi o typowanie tenisa stołowego w TOTALbet mogą się opłacać wyjątkowo opłacalne - zwłaszcza, że oferta bukmachera w tej materii wygląda naprawdę bardzo dobrze.

obstawiam sumy w ping-pongu
Korzystam z szerokiej oferty zakładów w TOTALbet online

Za taki stan rzeczy odpowiada przede wszystkim duża ilość dostępnych selekcji na sumy w ping-pongu – TOTALbet najczęściej proponuje po sześć możliwości na każdy mecz, co jest wynikiem godnym pochwały. Aby się o tym przekonać, wystarczy popatrzeć np. na tego typu zakłady np. w eWinner – zazwyczaj jest to zaledwie jedna linia, a tym samym tylko dwie możliwości.

I tak np. w do pojedynku Andrey Novikov vs Serhii Kuprykov TOTALbet dopisał typy poniżej/powyżej 68.5 punktu, 69.5 punktu oraz 70.5 punktu. Z kolei w eWinner do wyboru macie tylko opcję under/over 69.5 punktu.

Graj ping-ponga na żywo

Jak już wspomnieliśmy, u cieszącego się świetnymi recenzjami graczy bukmachera TOTALbet (TU opinie) tenis stołowy obstawiać można nie tylko w ramach zakładów przedmeczowych, ale też na żywo. Dlaczego jednak warto pod tym względem wybrać TOTALbet, a nie innego organizatora zakładów wzajemnych? Przede wszystkim ze względu na niezwykle rozbudowaną propozycję, która często obejmuje ponad 20 różnych selekcji.

TOTALbet online - zakłady na żywo
Typy LIVE na tenis stołowy w TOTALbet

Liczba ta robi tym większe wrażenie, jeżeli porówna się ją z zakładami oferowanymi przez konkurencje. I tak np. TOTALbet do meczu Oleksandr Zhyrnov vs Oleksii Hrymovsky w Setka Cup dopisał łącznie 23 zakłady, a np. Betclic zaledwie osiem. Dzięki temu w TOTALbet na swoich kuponach umieszczać możecie np. selekcje na zawodnika, który jako pierwszy zdobędzie dziewięć punktów lub na sportowca, który osiągnie np. piąty punkty w danym secie.

Pamiętajcie, że wyżej wymienione selekcje to jedynie część całej oferty TOTALbet obejmującej wydarzenia ze świata tenisa stołowego. Oznacza to, że u sponsora strategicznego Warty Poznań spore pieniądze zyskać można także poprzez obstawianie m.in. typów handicapowych, które służą zarówno do podbicia kursy na faworyta w danym meczu, jak i zabezpieczenia selekcji w momencie, gdy naprzeciw siebie stają dwaj równorzędni rywale.

Co ważne, wszystkie tego typu zakłady selekcjonować możecie z poziomu swoich komputerów oraz urządzeń mobilnych. Użytkowników urządzeń stacjonarnych dedykowana została bowiem wyjątkowo profesjonalna strona internetowa, a tym drugim pełna praktycznych rozwiązań apka mobilna TOTALbet, dzięki której m.in. w mgnieniu oka dokonacie błyskawicznego przelewu oraz sprawdzicie niezwykle obszerną zakładkę z statystykami.

Typowanie tenisa stołowego w TOTALbet – przykładowy kupon online

Z całą pewnością w TOTALbet najlepiej puszczać kupony kombi składające się przynajmniej z czterech zdarzeń z pojedynczym kursem nie mniejszym niż 1.20. Wówczas skorzystacie tak naprawdę z dwóch promocji – gry bez podatku w TOTALbet oraz akcji TOTAL Bonus. Aby nie być gołosłownym i pokazać Wam jak wygląda to w praktyce, poniżej znajdziecie nasz przykładowy kupon, który stworzony został przez naszych ekspertów.

TOTALbet online - typy na ping-pong
Przykładowy kupon na tenis stołowy w TOTALbet

Tym razem na naszym kuponie online wylądowało sześć selekcji dotyczących wyłącznie ping-ponga. Pierwsze cztery z nich to klasyczne zakłady na zwycięstwo, a dwa ostatnie to typ na liczbę punktów oraz typ z handicapem. Kursy wahają się od 1.30 (zakład 12 z Liga Pro Kobiet) do 1.77 (selekcja handicapowa z Setka Cup). Jeżeli do tego wszystkiego dodamy wyżej wymienione promocje, a więc grę bez podatku, TOTAL Bonus, oraz stawkę 50 zł, to wówczas nasza ewentualna wygrana wynieść może trochę ponad 604 zł.

Oczywiście to jedynie nasza propozycja. Tym samym Wasz kupon wyglądać może zupełnie inaczej i może przybrać dowolną formę (SOLO lub AKO). Z pewnością pomoże Wam w tym niezwykle rozbudowana propozycja selekcji na tenis stołowy – dzięki niej każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Ping-pongowe promocje w TOTALbet

Jak doskonale wiecie, typy na tenis stołowy możecie puszczać zarówno na kuponach pojedynczych jak i wielokrotnych. My polecamy Wam przede wszystkim tę drugą opcję, ponieważ wtedy będziecie mogli skorzystać z dwóch wyjątkowo zyskownych promocji bukmacherskich. Pierwsza to gra bez podatku, która pomoże Wam grać za pełną stawkę, a druga to TOTAL Bonus, dzięki której Wasza potencjalna wygrana może wzrosnąć nawet o 113%.

Bonus do 113% na tenis stołowy w TOTALbet
TOTAL Bonus w TOTALbet podnosi wygrane na kuponach na tenis stołowy

Co ważne, obie akcje łączą się ze sobą – aby móc cieszyć się taką mieszanką, musicie jedynie wyselekcjonować minimum cztery zdarzenia (mogą być tylko na tenis stołowy, ale i np. e-sport i sporty wirtualne), gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.20. Brzmi zachęcająco, prawda?

Bezpieczny kupon na tenis stołowy

TOTALbet  przygotował także coś ekstra dla amatorów tzw. taśm bukmacherskich, czyli kuponów kombi złożonych ze sporej liczby selekcji. Tym samym, gdy na Waszym kuponie pojawi się 10 lub więcej zdarzeń z kursem 1.20, to wówczas aktywuje się bezpieczny zakład – jeśli jeden z typów okaże się nietrafiony, nie stracicie nawet złotówki, bowiem bukmacher zwróci Wam całą stawkę.

Super kursy na ping-ponga

Omawiając promocje tego warszawskiego operatora zakładów wzajemnych nie sposób nie wspomnieć o akcjach kursowych, w których każdego dnia czekają na Was ekstra doładowane współczynniki bukmacherskie. Mowa tutaj przede wszystkim o TOTAL Boost oraz TOTAL Hit. W wygrywaniu naprawdę sporych pieniędzy wyjątkowo pomocna okazać się może także inicjatywa #TOTALNIEnajlepsi, gdzie każdego dni znajdziecie zestawienie wydarzeń z najwyższymi kursami na rynku (więcej o tej akcji przeczytacie w tym miejscu).

Super premia z kodem

Jeśli myślicie, że to już wszystko, to jesteście w błędzie, ponieważ wyżej wymienione promocje są jedynie dodatkiem do bonusu na start, który rekomendujemy Wam odebrać z kodem premiowym LEGALSPORT.

TOTALbet online - rekomendacje dla bukmachera
Dlaczego warto założyć konto w TOTALbet?

Takie działanie sprawi bowiem, że TOTALbet od razu specjalnie dla Was powiększy prezent na powitanie. I tak rejestrując konto gracza w TOTALbet z naszym kodem afiliacyjnym zyskacie największą na polskim rynku premię od depozytu, która wynieść może aż 5000 zł. Dodatkowo zgarniecie ekskluzywną paczkę freebetów o łącznej wartości 50 zł, co znacznie zwiększy Wasze szanse na to co najważniejsze, a więc wygraną.

FAQ: Pytania i odpowiedzi dotyczące typowania tenisa stołowego w TOTALbet

W chwili obecnej stawianie kuponów na tenis stołowy już nikogo nie dziwi. W związku z tym w sieci pojawia się coraz więcej zapytań odnoszących się do tej kwestii. Aby wyjaśnić Wam wszystkie wątpliwości, poniżej zebraliśmy najczęściej padające pytania oraz udzieliliśmy na nie odpowiedzi.

1️⃣ Czy w TOTALbet warto stawiać zakłady na tenis stołowy?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko twierdząca, co wynika z kilku powodów. Po pierwsze sponsor strategiczny Warty Poznań przygotował dla Was naprawdę rozbudowaną ofertę selekcji na tę dyscyplinę sportu. Dzięki temu bez problemu obstawiać możecie nie tylko zakłady główne na zwycięzcę danego pojedynku, ale również m.in. typy handicapowe i selekcje na sumę punktów.

Często w propozycji tego buka znajdziecie także dokładne zakłady na sety (typy na zwycięzcę seta oraz na liczbę setów). Po drugie niejednokrotnie na ping-pongowe selekcje TOTALbet proponuje wyjątkowo opłacalne kursy bukmacherskie. Na koniec wspomnieć należy także o całej gamie promocji, które wykorzystać możecie do skutecznego typowania akurat tego sportu.

2️⃣ Jakie zakłady na tenis stołowy wypadają najlepiej w TOTALbet?

W TOTALbet wszystkie selekcje na ping-ponga robią wrażenie. Chodzi tutaj przede wszystkim o ich dostępność, co nie jest regułą na polskim rynku typów bukmacherskich. Tym samym u tego warszawskiego operatora zakładów wzajemnych polecamy Wam przede wszystkim klasyczne typy 12 – przede wszystkim na faworyta w danej rywalizacji.

Dodatkowo swoją uwagę powinniście również zwrócić na zakłady z handicapem oraz te dotyczące liczby punktów. W tym miejscu warto także dodać, że najwięcej linii sponsor strategiczny ekstraklasowej Warty Poznań oferuje na turnieje o randze międzynarodowej – najlepszym tego przykładem jest chociażby Setka Cup.

3️⃣ Jakie kupony najlepiej stawiać na ping-ponga w TOTALbet?

Naszym zdaniem w TOTALbet zdecydowanie najlepiej puszczać kupony AKO, które zawsze wiążą się z wyższymi wygranymi. Co więcej, to właśnie przy nich liczyć możecie zarówno na grę bez podatku (+14% do wygranej) oraz ekstra bonus wynikający z promocji TOTAL Bonus (wygrana większa nawet o 113%).

4️⃣ Czy TOTALbet oferuje promocje na tenis stołowy?

Tak, oprócz wyżej wymienionych akcji promocyjnych w TOTALbet skorzystać można również safebetu, a więc bezpiecznego zakładu, który aktywuje się na kuponach wielokrotnych z przynajmniej 10 zdarzeniami z kursem 1.20 lub większym. Jest to więc idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników tzw. taśm bukmacherskich.

5️⃣ W jaki sposób można obstawiać ping-ponga w TOTALbet?

TOTALbet całą swoją ofertę udostępnia swoim graczom za pomocom dwóch bardzo praktycznych rozwiązań. Pierwszym z nich jest nowoczesna strona internetowa – z pewnością wpadnie ona w oko nie tylko bardzo doświadczonym typerom, ale również i tym, którzy w świecie zakładów bukmacherskich dopiero stawiają swoje pierwsze kroki. Jak już wspomnieliśmy, TOTALbet przygotował także coś dla użytkowników urządzeń przenośnych – w tym wypadku idealnie sprawdzi się aplikacja mobilna, która kompatybilna jest ze smartfonami z system Android oraz iOS.

6️⃣ Czy do typowania tenisa stołowego w TOTALbet potrzebny jest kod premiowy?

Do pełnego korzystania z oferty tego warszawskiego bukmachera nie jest wymagany żaden kod afiliacyjny. Nie zmienia to jednak faktu, że warto go użyć do zapewnienia sobie najlepszych warunków bonusu na start. My rekomendujemy Wam użycie kodu LEGALSPORT, bowiem tylko on sprawi, ze sponsor strategiczny Warty Poznań dopisze do Waszego profilu gracza preferencyjne warunki tej promocji powitalnej.

Jeśli więc wpiszecie w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego nasz kod promocyjny, to otrzymacie mega bonus od wpłaty aż do 5000 zł oraz całkowicie darmowy zakład w kwocie 50 zł.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać tenis stołowy w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.