środa, 28 lutego 2024

Jak obstawiać wyścigi F1 w Superbet

Jak typować Formułę 1 w Superbet online. Zyskowne typy na F1 u legalnego buka online.

Powitalny cashback 3500 zł do wykorzystania na F1
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak typować Formułę 1 w Superbet – porady dla graczy
  1. Korzystaj z szerokiego wachlarza możliwości
  2. Graj typy na zwycięzcę z wysokim kursem
  3. Postaw na przewagę czasową
  4. Obstawiaj typy na kwalifikacje
  5. Graj na liczbę sklasyfikowanych kierowców
  6. Postaw na zakłady długoterminowe
  7. Korzystaj z promocji
 2. Obstawianie F1 w Superbet – przykładowy kupon online
 3. Superbet online – promocje na typowanie F1
  1. Bonus na powitanie z kodem
 4. FAQ: Pytania graczy o typowanie wyścigów Formuły 1 w Superbet
Jak obstawiać wyścigi F1 w Superbet + kod LEGALSPORT

Superbet, mimo stosunkowo krótkiego stażu na polskim rynku zakładów wzajemnych, może się pochwalić rzeszą wiernych klientów i regularnie otrzymuje od graczy pozytywne opinie.

Freebet 35 zł na F1
Darmowy zakład na start do odbioru z kodem LEGALSPORT

Obstawiający w Superbet doceniają przede wszystkim niesamowitą rozpiętość oferty - nic więc dziwnego, że zabraknąć w niej nie mogło typów na Formułę 1, tym bardziej, że w Polsce zakłady bukmacherskie na wyścigi F1 cieszą się ogromnym powodzeniem. Status tej dyscypliny zdecydowanie ma swoje odzwierciedlenie w ofercie Superbet, która bez trudu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających typerów.

U tego cieszącego się dobrymi opiniami buka bez trudu stworzycie kupon AKO zbudowany wyłącznie z selekcji dotyczącej F1. Winika to z faktu, że Superbet przygotował dla Was naprawdę szeroki wybór typów, w tym zakłady na zwycięzcę, najszybsze okrążenie, najlepszego konstruktora czy skład podium. Dodatkowo zawsze wspomagać się możecie typami długoterminowymi, dzięki którym wytypujecie klasyfikację końcową kierowców, ale też konstruktorów, oraz selekcjami LIVE.

Naturalnie to jeszcze nie wszystko, bowiem Superbet dla fanów obstawiania wyścigów w serii Formuły 1 stworzył cały wachlarz niesamowicie atrakcyjnych promocji. Jest to o tyle istotne, że w zazwyczaj ich regulaminy są wyjątkowo proste, co wręcz zaprasza do typowania. Na obstawianie wyścigów F1 możecie też wykorzystać wyjątkowy pakiet powitalny od Superbet, który z kodem LEGALSPORT może wynieść aż 3755 zł!

Bonus powitalny Superbet można wykorzystać na typowanie F1
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Jeśli zatem chcecie przekonać się, jak bukmacherska oferta Superbet wygląda w praktyce, to możecie tego dokonać zarówno ze swoich urządzeń stacjonarnych, w czym pomoże Wam bardzo intuicyjna strona główna (www.superbet.pl), jak i smartfonów i tabletów – mobilnym graczom Superbet udostępnił wyjątkowo rozbudowaną aplikację bukmacherską.

Jak typować Formułę 1 w Superbet – porady dla graczy

Mamy nadzieję, że już sam początek tekstu przekonał Was do tego, że jednym z najlepszych podmiotów na polskim rynku bukmacherskim do obstawiania F1 jest właśnie Superbet. Tym samym przejść teraz możemy do konkretów, czyli przedstawienia Wam kilku praktycznych wskazówek, dzięki którym znacząco zwiększycie swoje szanse na wysokie wygrane. A zatem, jak skutecznie obstawiać wyścigi F1 w Superbet i na jakie typy zwrócić szczególną uwagę, by regularnie zgarniać wysokie wygrane? Zapraszamy Was do lektruy naszego poradnika.

Korzystaj z szerokiego wachlarza możliwości

Analizując ofertę Superbet na F1 od razu rzuca się w oczy bogactwo propozycji. Ta dotyczy bowiem nie tylko rozstrzygnięć wyścigów, ale również innych elementów królowej motosportu. Warto o tym wspomnieć przede wszystkim ze względu na fakt, że nie jest to standardowe działanie na polskim rynku bukmacherskim.

Oferta na wyścigi F1 w Superbet+ Szeroka oferta typów i specjalistycznych podtypów+ Typy na zwycięzcę, najszybsze okrążenie, kwalifikacje+ Wysokie kursy bukmacherskie
Oferta na wyścigi F1 w Superbet
+ Szeroka oferta typów i specjalistycznych podtypów
+ Typy na zwycięzcę, najszybsze okrążenie, kwalifikacje
+ Wysokie kursy bukmacherskie
GRAJ w

Oznacza to, że wielu licencjonowanych organizatorów zakładów wzajemnych udostępnia swoim graczom tylko selekcje na zwycięstwo danego kierowcy. Z kolei w Superbet oprócz tego znaleźć można typy na m.in. kwalifikacje, przewagę zwycięzcy, najszybsze okrążenie, ukończenie wyścigu oraz możliwość pojawienia się samochodu bezpieczeństwa.

Graj typy na zwycięzcę z wysokim kursem

W zdecydowanej większości obstawiający, i to niezależnie od rodzaju rywalizacji sportowej, wybierają zakłady z rynków głównych. Wyjątku nie stanowi tutaj Formuła 1, gdzie także królują selekcje na zwycięzcę danego wyścigu. Co zatem stanowi o wyjątkowości tego rodzaju zakładów u sponsora Polonii Bytom? Oczywiście wysokość mnożników bukmacherskich, co w przypadku tego rumuńskiego podmiotu jest po prostu normą.

Widać to doskonale na przykładzie proponowanych rozstrzygnięć na Grand Prix Meksyku – według Superbet największe szanse na triumf na torze Autódromo Hermanos Rodríguez ma Max Verstappen (przy holenderskim kierowcy widnieje kurs na poziomie 1.70). Z kolei Betclic taki scenariusz wycenił na współczynnik 1.65.

Typy klasyczzne na F1 w Superbet

Co ważne, mnożniki Superbet zdecydowanie lepiej prezentują się także w przypadku innych scenariuszy. Aby Wam to udowodnić, warto pochylić się nad sukcesem chociażby Sergio Perez – na pierwsze miejsce tego meksykańskiego kierowcy wyścigowego Superbet oferuje kurs na poziomie 13.00, a eToto tylko 12.00.

Podobnie przedstawia się to w przypadku selekcji na TOP3, TOP6, a nawet TOP10, które u tego rumuńskiego buka podciągnięte zostały właśnie do zakładów głównych.

Postaw na przewagę czasową

Oferta Superbet na F1 daje Wam wiele możliwości tylko z powodu bogactwa zakładów. Sporą rolę odgrywa tutaj także fakt, że selekcje na F1 w Superbet dodawane są ze sporym wyprzedzeniem czasowym. Być może dla niektórych z Was wydaje się to nieistotne, ale w rzeczywistości w wielu wypadkach wcześniejsze obstawianie danej selekcji powoduje, że gra się za wyższą stawkę.

Zakłady na wyścigi bolidów w Superbet

Przecenić nie można również tego, że stosunkowo wczesne aktualizowanie propozycji pozwala Wam na stworzenie opłacalnego kuponu w dogodnej chwili. Łatwo bowiem wyobrazić sobie sytuację, że na drodze puszczenia kuponu AKO staje Wam brak oczekiwanych zakładów. Na szczęście u sponsora Polonii Bytom ten problem Wam nie grozi, w przeciwieństwie do innych organizatorów zakładów wzajemnych.

Dla przykładu kilka dni przed wyścigiem Meksyku porównaliśmy oferty Superbet i BETFAN. I co się okazało? Że u bukmachera kojarzonego z Mariuszem Pudzianowskim na próżno było szukać selekcji dotyczących przewagi najszybszego kierowcy, czy pojawienia się na torze pojazdu bezpieczeństwa - i nie był to jedyny bukmacher, który wrzucenie swoich typów zostawił "na ostatnią chwilę".

Obstawiaj typy na kwalifikacje

Na jakie jeszcze selekcje wzajemne warto polować w ramach oferty na wyścigi bolidów w Superbet? W naszym odczuciu na te dotyczące rozstrzygnięć w kwalifikacjach, ponieważ w wielu wypadkach można tam znaleźć wyjątkowo doładowane współczynniki bukmacherskie. Superbet w GP Meksyku najniższy mnożnik, bo 1.67, dopisał do zwycięstwa kierowcy Red Bulla, a więc Maxa Verstappena. Dlaczego uważamy ten współczynnik za wyjątkowo wysoki?

Zakłady uner/over w F1 w Superbet online

Chociażby dlatego, że w ostatnim czasie Holender prezentuje się wręcz znakomicie. Wartość tego kursu widać także przy porównaniu z ofertą innego bukmachera. Na tapet weźmy tutaj organizatora zakładów wzajemnych Betclic, który taką ewentualność wycenił na 1.62.

Wyższość mnożników bukmacherskich doskonale widać również w zestawieniu innych kierowców – np. przy triumfie Carlosa Sainza w Superbet widnieje współczynnik 35.00, a w Betlic zaledwie 30.00.

Graj na liczbę sklasyfikowanych kierowców

Wszystkim amatorom rywalizacji najlepszych kierowców świata polecamy zwrócić uwagę na jeszcze jeden element motorowej propozycji Superbet, czyli typy na liczbę sklasyfikowanych kierowców. Za taką rekomendacją stoi dokładna analiza porównawcza wielu ofert bukmacherskich w tym zakresie. Co z niej wynika?

Typy na liczby w F1 w Superbet

W szczególności to, że tego typu sekcji po prostu brakuje u sporej części konkurencji (np. Totolotek), a jak już się pojawiają to w zdecydowanie okrojonej wersji. Aby Wam to udowodnić, wystarczy rzucić okiem na usługi chociażby eWinner czy eToto, którzy w tej materii mają do zaproponowania jedynie dwie możliwości (poniżej lub powyżej 17.5 sklasyfikowanych kierowców). Z kolei w Superbet liczyć możecie także na zakłady under/over 16.5 i 18.5.

Postaw na zakłady długoterminowe

Doskonałym pomysłem w przypadku Formuły 1 w Superbet jest też wybieranie typów długoterminowych. Wynika to z faktu, że tego typu selekcje najczęściej obarczone są  mniejszym ryzykiem, bowiem niespodzianki nie oznaczają od razu porażki. Dodatkowo zaletą takiego podejście są także same współczynniki, które w wielu wariantach dają szansę na pokaźny zastrzyk finansowy. Jakie zatem czekają na Was typy przyszłościowe w Superbet? Jak łatwo się domyślić, są to zakłady na klasyfikację końcową kierowców, ale również konstruktorów.

I tak jeśli u sponsora Polonii Bytom postawicie na ostateczny triumf Altteriego Bottasa, to na Waszym kuponie pojawi się selekcja obarczona kursem aż 500.00. Co ciekawe, wspomniana wartość zrobi na Was jeszcze większe wrażenie, jeżeli porównany ją np. z kursem w TOTALbet, który wynosi zaledwie 100.00. Myślicie, że to tylko przypadek? W żadnym wypadku – Superbet do mistrzostwa Lewisa Hamilotona dopisał współczynnik 3.00, a TOTALbet 2.75.

Zakłady długoterminowe na Formułę 1 w Superbet

Przewagę kursową widać również w Pucharze Konstruktorów. Za przykład weźmy tutaj triumf Mclarena, który Superbet wycenił na współczynnik aż 750.00. Z kolei w TOTALbet za takie postawienie sprawy dopiszecie do swojego kuponu zakład z mnożnikiem 100.00.  

Korzystaj z promocji

Do typowania najlepszych kierowców świata w Superbet zachęcić Was powinien również odpowiednio skonstruowany system promocji bukmacherskich. Jest to o tyle istotne, że obejmuje on nie tylko samą piłkę nożną i tenis ziemny, ale także np. Formułę 1.

Która akcja bonusowa Superbet wydaje się wręcz idealna skrojona pod królową motorsportu? W naszym odczuciu Super Bonus (znany też pod nazwą Mocne Uderzenie w Superbet), dzięki któremu w prosty sposób zwiększycie swoją wygraną nawet o 100%. Wystarczy, że stworzycie kupon kombi z co najmniej pięcioma zdarzeniami z minimalnym mnożnikiem 1.20. Pamiętajcie, że w tym wypadku ilość ma znaczenie i każdy kolejny typ jeszcze bardziej wywinduje Waszą wygraną.

Super Bonus w Superbet - kupony z premią 100%

 

Bez wahania fanom wyścigów na najszybszych torach świata polecić możemy także promcoje Super Kursy, gdzie każdego dnia oferowane są zdarzenia z ekstra podniesionymi współczynnikami. Jeśli zatem zależy Wam na postawieniu tzw. złotego strzału, to miejcie oczy szeroko otwarte!

To oczywiście jedynie niewielki wycinek całej wyścigowej oferty Superbet. Ten renomowany organizator zakładów wzajemnych ma Wam do zaoferowania w tym aspekcie znacznie więcej (przykładowo, wyjątkowo dobrze wypadają również zakłady na możliwość pojawienia się na torze samochodu bezpieczeństwa), dzięki czemu bez trudu stworzycie zyskowne kupony na wyścigi F1 i przekonacie się, że Superbet to pod tym względem naprawdę godny polecenia bukmacher.

Obstawianie F1 w Superbet – przykładowy kupon online

By przekonać Was do tego, że typowanie królowej motorsportu w Superbet naprawdę ma sens, poniżej przygotowaliśmy dla Was przykładowy kupon kombi, a, wszystkie zakłady wyselekcjonowaliśmy tylko i wyłącznie z oferty dotyczącej Formuły 1.

I tak na naszym kuponie AKO umieściliśmy łącznie pięć typów z mnożnikami zaczynającymi się od  1.40, a kończącymi się na poziomie 1.80. Takie działanie pozwoliło nam uzyskać kurs łączny kuponu przekraczający 10.00.

Pierwsze trzy zakłady poświęciliśmy rozstrzygnięciom głównym w Meksyku (selekcja na zwycięstwo i dwa zakłady na TOP3). Do tego dorzuciliśmy typ na liczbę sklasyfikowanych kierowców, a całość zamknęliśmy zakładem dotyczącym samochodu bezpieczeństwa. Co ważne, dzięki takiej liczbie selekcji Superbet doliczył do naszego kuponu 7% premii w ramach Super Bonusu.

Przykładowy kupon na F1 w Superbet

Na kupon przeznaczyliśmy standardowe 100 zł, a nasz potencjalny zysk przekroczyć może  1000 zł. Wydaje się nam, że takie profity zadowolą nawet najbardziej doświadczonych graczy. Naturalnie jest to jedynie nasza propozycja i Wasz kupon przybrać może zupełnie inną formę. A więc do dzieła!

Superbet online – promocje na typowanie F1

Jak już wspomnieliśmy, w Superbet selekcje na wyścigi bolidów Formuły 1 obstawiać można zarówno w formie pre-match, jak i na żywo. Kolejną dogodnością grania u tego legalnego buka online jest fakt, że na amatorów puszczania kuponów na rywalizację najszybszych kierowców świata czeka wiele niezwykle atrakcyjnych promocji bukmacherskich.

Wśród nich na pierwszy plan wysuwają się w szczególności te związane z graniem tzw. taśm. Mowa tutaj o już omówionej przez nas akcji Super Bonus, gdzie każdy kolejny typ premiowany jest ekstra prezentem. Bardzo wiele pozytywnych recenzji zbiera również promocja Superbets na Weekend umożliwiająca grę bez ryzyka (zwroty do 20 zł w piątek, sobotę i niedzielę).

Bonus na powitanie z kodem

Te wszystkie wyżej wymienione promocje to i tak jedynie dodatek do tego, co najważniejsze, a więc ekstra premii na start. To właśnie bowiem dzięki niej już na początku swojej przygody w Superbet zyskać możecie łącznie nawet 3755 zł.

Ekstra powięszkony pakiet powitalny w Superbet do 3755 zł

Aby cieszyć się z tych pieniędzy, pamiętać musicie o rejestracji darmowego konta gracza razem z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.  Tylko wówczas ten renomowany buk dopisze do Waszego konta preferencyjne warunki premii powitalnej, czyli bonus bez ryzyka 3500 zł, bonus za wpłatę 200 zł oraz bonus od depozytu 34 zł.

FAQ: Pytania graczy o typowanie wyścigów Formuły 1 w Superbet

Superbet z każdym kolejnym dniem zdobywa nowe grono obstawiających. Nic więc dziwnego, że na forach bukmacherskich pojawia się coraz więcej pytań dotyczących typowania różnych rywalizacji sportowych, w tym naturalnie Formuły 1. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

1️⃣ Czy w Superbet warto obstawiać Formułę 1?

Superbet to bez cienia wątpliwości jeden z najlepszych buków w naszym kraju. Tym samym polecić możemy u niego grę wszystkim miłośnikom zakładów wzajemnych, w tym oczywiście fanom F1.

2️⃣ Jakie typy na wyścigi bolidów F1 wypadają najlepiej w Superet?

Naszym zdaniem szczególną uwagę warto zwrócić na zakłady na zwycięstwo w poszczególnych wyścigach, typy na liczby oraz selekcje długoterminowe.

3️⃣ W jaki sposób typować F1 w Superbet?

W Superbet wszystkie zakłady na wyścigi najlepszych kierowców świata obstawiać możecie za pomocą strony głównej, witryny mobilnej oraz apki bukmacherskiej.

4️⃣ Czy Superbet oferuje promocje na wyścigi Formuły 1?

Tak, Superbet udostępnia swoim graczom wiele atrakcyjnych akcji promocyjnym. Amatorom F1 polecamy przede wszystkim promocje kursowe oraz akcję Super Bonus.

5️⃣ Czy do typowania wyścigów F1 w Superbet konieczny jest kod premiowy?

Nie, aby skorzystać z oferty Superbet, wystarczy posiadać aktywne konto gracze, które naszym zdaniem zdecydowanie najlepiej założyć z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT – tylko on zapewni Wam na start aż 3755 zł.

05.12.2023, 09:32
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Jak obstawiać wyścigi F1 w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.