Alvaro Aguado
pomocnik #18Alvaro Aguado jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Alvaro Aguado
OcenaProfil gry
Historia transferów Alvaro Aguado
Pierwszy transfer Alvaro Aguado w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Cordoby CF do Realu Valladolid za 2 miliony euro.
Ile zarabia Alvaro Aguado?
Alvaro Aguado otrzymuje 1,1 miliona dolarów rocznej pensji, co daje około 88,6 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Aguado w sierpniu 2026 to 20,4 tysiąca dolarów, a dziennie około 2,9 tysiąca dolarów.
Na jakiej pozycji gra Alvaro Aguado?
Alvaro Aguado najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Alvaro Aguado?
Wycena 30-letniego Alvaro Aguado według stanu na kwiecień 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alvaro Aguado?
Alvaro Aguado urodził się 1 maja 1996 w Jaén (Hiszpania). Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Alvaro Aguado – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alvaro Aguado. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Alvaro Aguado
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05 2025 |
La Liga, 38. kolejka
|
2:0 | 11' | 0 | 0 | – | ||
| 18.05 2025 |
La Liga, 37. kolejka
|
2:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 15.05 2025 |
La Liga, 36. kolejka
|
0:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 11.05 2025 |
La Liga, 35. kolejka
|
3:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 04.05 2025 |
La Liga, 34. kolejka
|
1:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 27.04 2025 |
La Liga, 26. kolejka
|
1:0 | 14' | 0 | 0 | – | ||
| 22.04 2025 |
La Liga, 33. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 18.04 2025 |
La Liga, 32. kolejka
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 12.04 2025 |
La Liga, 31. kolejka
|
0:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 04.04 2025 |
La Liga, 30. kolejka
|
0:4 | 7' | 0 | 1 | – |
Alvaro Aguado – transfery
W trakcie kariery Alvaro Aguado zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Espanyol 2023 – 2025
-
Real Valladolid 2021 – 2023
-
Fuenlabrada 2020 – 2021
-
Real Valladolid 2020 – 2020
-
Numancia 2020 – 2020
-
Real Valladolid 2019 – 2020
-
Cordoba CF 2019 – 2019
-
Real Valladolid 2019 – 2019
-
Cordoba CF 2017 – 2019
-
Córdoba CF B 2017 – 2017

-
Real Jaén CF 2016 – 2017

-
Ontinyent CF (- 2019) 2015 – 2016

-
Levante UD U19 2014 – 2015

-
FC Villarreal Youth 2012 – 2014

-
Real Jaén U19 do 2012

Historia transferów Alvaro Aguado
Pierwszy transfer Alvaro Aguado w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Cordoby CF do Realu Valladolid za 2 miliony euro.
Alvaro Aguado – forma
W ostatnich 5 meczach Alvaro Aguado zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 1,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Alvaro Aguado – zarobki
Alvaro Aguado gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,1 mln $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
1,1 mln $ |
| 2023/24 |
|
1 mln $ |
| 2022/23 |
|
168 tys. $ |
| 2021/22 |
|
42 tys. $ |
| 2020/21 |
|
47 tys. $ |
| 2019/20 |
|
40 tys. € |
| 2019/20 |
|
46 tys. $ |
Ile zarabia Alvaro Aguado?
Alvaro Aguado otrzymuje 1,1 miliona dolarów rocznej pensji, co daje około 88,6 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Aguado w sierpniu 2026 to 20,4 tysiąca dolarów, a dziennie około 2,9 tysiąca dolarów.
Alvaro Aguado – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alvaro Aguado wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alvaro Aguado na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Alvaro Aguado?
Wycena Alvaro Aguado wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Alvaro Aguado wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 200 tys. €.