Daniel Jones
obrońca #3Daniel Jones jest piłkarzem występującym obecnie w Spennymoor Town. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Daniel Jones
OcenaTransfery
Profil gry
Jaka jest wartość rynkowa Daniel Jones?
Wycena 31-letniego Daniel Jones według stanu na luty 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Daniel Jones?
Daniel Jones urodził się 14 grudnia 1994 w Bishop Auckland (Anglia). Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Daniel Jones – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Daniel Jones. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Daniel Jones
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11 2025 |
FA Cup (Anglia), finał
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Daniel Jones – transfery
W trakcie kariery Daniel Jones zmieniał klub 16 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Spennymoor Town 2025 – obecnie
-
Port Vale 2025 – 2025
-
Gateshead 2024 – 2025
-
Port Vale 2021 – 2024
-
Salford City 2021 – 2021
-
Harrogate Town 2020 – 2021
-
Salford City 2020 – 2020
-
Barrow 2020 – 2020
-
Salford City 2019 – 2020
-
Barrow 2017 – 2019
-
Grimsby Town 2017 – 2017
-
AFC Fylde 2017 – 2017
-
Grimsby Town 2016 – 2017
-
Gateshead 2016 – 2016
-
Grimsby Town 2016 – 2016
-
Hartlepool United 2013 – 2016
-
Hartlepool United U18 do 2013

Daniel Jones – forma
W ostatnim meczu Daniel Jones zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Daniel Jones
Daniel Jones – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Daniel Jones wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Daniel Jones na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Daniel Jones?
Wycena Daniel Jones wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Daniel Jones wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 0 €.