Daniele Montevago jest piłkarzem występującym obecnie w Modena. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Daniele Montevago
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Daniele Montevago w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daniele Montevago wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.68, a skuteczność strzałów to 25,0%. Daniele Montevago oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Daniele Montevago w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Daniele Montevago rozegrał w barwach Modeny w Serie B 6 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Na boisku spędził łącznie 30 minut. Średnio dawało to 4 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Daniele Montevago
Pierwszy transfer Daniele Montevago w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Sampdorii do Perugii za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Daniele Montevago było przejście z Perugii do Modeny w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 450 tysięcy euro.
Czy Daniele Montevago ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Daniele Montevago nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Daniele Montevago to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 11 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Daniele Montevago?
Daniele Montevago najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Daniele Montevago?
Wycena 23-letniego Daniele Montevago według stanu na grudzień 2025 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Daniele Montevago?
Daniele Montevago urodził się 18 marca 2003 w Palermo we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Daniele Montevago – statystyki
Szczegółowe statystyki Daniele Montevago w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Modena. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Daniele Montevago
Atak
Obrona
Podania Daniele Montevago
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Daniele Montevago w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daniele Montevago wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.68, a skuteczność strzałów to 25,0%. Daniele Montevago oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Daniele Montevago – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Daniele Montevago w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Daniele Montevago
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Serie B, 6. kolejka
|
3:2 | 9' | 1 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Serie B, 5. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Serie B, 4. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Serie B, 3. kolejka
|
0:1 | 13' | 0 | 0 | – | |||
| 28.08 2026 |
Serie B, 2. kolejka
|
0:3 | 3' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Serie B, 1. kolejka
|
1:2 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
3:2 | 4' | 0 | 0 | – | |||
| 28.02 2026 |
Serie C, 29. kolejka grupy B
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 15.02 2026 |
Serie C, 27. kolejka grupy B
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 12.02 2026 |
Serie C, 26. kolejka grupy B
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Daniele Montevago w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Daniele Montevago rozegrał w barwach Modeny w Serie B 6 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Na boisku spędził łącznie 30 minut. Średnio dawało to 4 minuty gry na spotkanie.
Daniele Montevago – transfery
W trakcie kariery Daniele Montevago zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 850 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Modena 2026 – obecnie
-
Perugia 2024 – 2026
-
Sampdoria 2024 – 2024
-
Virtus Entella 2024 – 2024
-
Sampdoria 2024 – 2024
-
AS Gubbio 1910 2023 – 2024
-
Sampdoria 2022 – 2023
-
Sampdoria Primavera 2020 – 2022

-
Sampdoria U19 2019 – 2020

-
US Palermo Youth 2017 – 2019

-
Atletico Stella D'Oriente do 2017

Historia transferów Daniele Montevago
Pierwszy transfer Daniele Montevago w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Sampdorii do Perugii za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Daniele Montevago było przejście z Perugii do Modeny w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 450 tysięcy euro.
Daniele Montevago – forma
W ostatnich 5 meczach Daniele Montevago zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,17. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Daniele Montevago 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.17.
W ostatnich 10 meczach Daniele Montevago 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.87.
W jakiej formie jest Daniele Montevago?
Daniele Montevago jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.17 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.68). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Daniele Montevago – zarobki
Daniele Montevago gra w Modena na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 87 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Daniele Montevago – kontuzje
W trakcie kariery Daniele Montevago zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Daniele Montevago
-
Uraz
03.03.25 – 13.03.25 (11 dni)
Perugia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.09.24 – 30.09.24 (10 dni)
Perugia opuszczone: 3 mecze
Czy Daniele Montevago ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Daniele Montevago nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Daniele Montevago to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 11 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Daniele Montevago – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Daniele Montevago wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Daniele Montevago na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Daniele Montevago?
Wycena Daniele Montevago wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Daniele Montevago wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.