Danny Verbeek
napastnik #11Danny Verbeek jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Danny Verbeek
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Danny Verbeek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Danny Verbeek wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.73, a skuteczność strzałów to 11,1%. Danny Verbeek oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Danny Verbeek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Danny Verbeek rozegrał w barwach Den Bosch w KNVB Beker 2 mecze, w Eerste Divisie 23 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 964 minuty. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Czy Danny Verbeek ma kontuzję?
Według stanu na 13 października 2026 Danny Verbeek nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Danny Verbeek to uraz barku z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 151 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Danny Verbeek?
Danny Verbeek najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Danny Verbeek?
Wycena 36-letniego Danny Verbeek według stanu na maj 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Danny Verbeek?
Danny Verbeek urodził się 15 sierpnia 1990 w Den Bosch w Holandii. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Danny Verbeek – statystyki
Szczegółowe statystyki Danny Verbeek w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Den Bosch. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Danny Verbeek
Danny Verbeek vs. inni
Atak
Obrona
Podania Danny Verbeek
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Danny Verbeek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Danny Verbeek wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.73, a skuteczność strzałów to 11,1%. Danny Verbeek oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Danny Verbeek – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Danny Verbeek w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Danny Verbeek
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05 2026 |
Eerste Divisie, 1/16 finału
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 24.04 2026 |
Eerste Divisie, 38. kolejka
|
1:3 | 6' | 0 | 0 | – | |||
| 16.03 2026 |
Eerste Divisie, 32. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 13.03 2026 |
Eerste Divisie, 31. kolejka
|
3:2 | 2' | 0 | 0 | – | |||
| 12.02 2026 |
Eerste Divisie, 27. kolejka
|
2:1 | 27' | 1 | 0 | ||||
| 06.02 2026 |
Eerste Divisie, 26. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 30.01 2026 |
Eerste Divisie, 25. kolejka
|
1:1 | 20' | 0 | 0 | ||||
| 23.01 2026 |
Eerste Divisie, 24. kolejka
|
3:2 | 65' | 0 | 0 | – | |||
| 18.01 2026 |
Eerste Divisie, 23. kolejka
|
1:2 | 22' | 0 | 0 | – | |||
| 14.01 2026 |
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
1:4 | 17' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Danny Verbeek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Danny Verbeek rozegrał w barwach Den Bosch w KNVB Beker 2 mecze, w Eerste Divisie 23 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 964 minuty. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Danny Verbeek – transfery
W trakcie kariery Danny Verbeek zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Retired 2026 – obecnie

-
Den Bosch 2022 – 2026
-
De Graafschap 2020 – 2022
-
Den Bosch 2017 – 2020
-
NAC Breda 2015 – 2017
-
Standard Liege 2015 – 2015
-
Utrecht 2014 – 2015
-
Standard Liege 2014 – 2014
-
NAC Breda 2012 – 2014
-
Standard Liege 2012 – 2012
-
Den Bosch 2008 – 2012
-
FC Den Bosch U19 2007 – 2008

-
FC Den Bosch U17 2005 – 2007

-
FC Den Bosch Reserves do 2005

Danny Verbeek – forma
W ostatnich 5 meczach Danny Verbeek zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,96. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Danny Verbeek 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.96.
W ostatnich 10 meczach Danny Verbeek 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72.
W jakiej formie jest Danny Verbeek?
Danny Verbeek jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.96 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.73). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Danny Verbeek – zarobki
Danny Verbeek gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 109 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Danny Verbeek – kontuzje
W trakcie kariery Danny Verbeek zanotował 12 kontuzji, przez które opuścił łącznie 74 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Danny Verbeek
-
Uraz
08.03.25 – 29.04.25 (53 dni)
Den Bosch opuszczone: 7 meczów
-
Uraz barku
12.09.21 – 09.02.22 (151 dni)
De Graafschap opuszczone: 20 meczów
-
Koronawirus
10.05.21 – 18.05.21 (9 dni)
De Graafschap opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
05.05.21 – 10.05.21 (6 dni)
De Graafschap opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
10.04.19 – 24.04.19 (15 dni)
Den Bosch opuszczone: 2 mecze
-
Uraz barku
24.08.17 – 22.10.17 (60 dni)
Den Bosch opuszczone: 9 meczów
-
Uraz barku
28.10.16 – 31.12.16 (65 dni)
NAC Breda opuszczone: 10 meczów
-
Uraz pleców
06.08.14 – 03.12.14 (120 dni)
Utrecht opuszczone: 15 meczów
-
Uraz pachwiny
01.12.13 – 19.12.13 (19 dni)
NAC Breda opuszczone: 3 mecze
-
Uraz pięty
21.04.13 – 02.08.13 (104 dni)
NAC Breda opuszczone: 3 mecze
-
Problemy z udem
06.02.13 – 13.02.13 (8 dni)
NAC Breda opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
29.08.12 – 12.09.12 (15 dni)
NAC Breda opuszczone: 1 mecz
Czy Danny Verbeek ma kontuzję?
Według stanu na 13 października 2026 Danny Verbeek nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Danny Verbeek to uraz barku z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 151 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Danny Verbeek – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Danny Verbeek wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Danny Verbeek na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Danny Verbeek?
Wycena Danny Verbeek wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Danny Verbeek wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.