Gokdeniz Gurpuz

pomocnik #33
Narodowość Niemcy Aktualny klub FC Saarbrucken
Wiek / data ur.20 lat (01.03.2006)
Wzrost1,76 m
Waga65 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki190 tys. €
Dołączył30.06.2026
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa250 tys. €

Gokdeniz Gurpuz jest piłkarzem występującym obecnie w FC Saarbrucken. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Forma w ostatnich meczach Gokdeniz Gurpuz

Ocena
18.03 Liverpool Galatasaray 4:0 0.0
03.03 Alanyaspor Galatasaray 1:2 6.5
04.02 Galatasaray İstanbulspor 3:1 6.3
01.02 Galatasaray Kayserispor 4:0 0.0
24.01 Fatih Karagümrük Galatasaray 1:3 0.0
Najbliższy mecz Gokdeniz Gurpuz
FC Saarbrucken RW Essen
08.08.2026·14:00
Kursy bukmacherskie

Zarobki

190 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 16 tys. €
tygodniowo: 4 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.06.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

250 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,76 m
Waga 65 kg
Mapa pozycji

Historia transferów Gokdeniz Gurpuz

Pierwszy transfer Gokdeniz Gurpuz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Borussia Dortmund U19 do Galatasaray U18 za 220 tysięcy euro.

Ile zarabia Gokdeniz Gurpuz?

Na podstawie kontraktu z FC Saarbrucken, Gokdeniz Gurpuz otrzymuje 190 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 15,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gurpuz w sierpniu 2026 to 3,7 tysiąca euro, a dziennie około 521 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.

Na jakiej pozycji gra Gokdeniz Gurpuz?

Gokdeniz Gurpuz najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).

Jaka jest wartość rynkowa Gokdeniz Gurpuz?

Wycena 20-letniego Gokdeniz Gurpuz według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 250 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Gokdeniz Gurpuz?

Gokdeniz Gurpuz urodził się 1 marca 2006 w Duisburg (Niemcy). Obecnie piłkarz ma 20 lat.