Jeffrey Sarpong

pomocnik
Narodowość Holandia
Wiek / data ur.37 lat (03.08.1988)
Wzrost1,76 m
Waga67 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki155 tys. $
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa125 tys. €

Jeffrey Sarpong jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Forma w ostatnich meczach Jeffrey Sarpong

Ocena
29.08 The New Saints FK Poniewież 0:0 0.0
22.08 FK Poniewież The New Saints 0:3 6.4
15.08 Maccabi Tel Awiw FK Poniewież 3:0 5.8
06.08 FK Poniewież Maccabi Tel Awiw 1:2 6.0
31.07 Jagiellonia Białystok FK Poniewież 3:1 5.8
Najbliższy mecz Jeffrey Sarpong
FK Poniewież Džiugas Telšiai
03.08.2026·18:30
Kursy bukmacherskie

Zarobki

155 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 13 tys. $
tygodniowo: 3 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer1.09.2024
kwota transferukoniec kariery
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

125 tys. €
-25 tys. € (-16,7%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawoskrzydłowy (7)
Dodatkowe pozycje Lewoskrzydłowy (11), Napastnik (9)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,76 m
Waga 67 kg
Mapa pozycji

Historia transferów Jeffrey Sarpong

Pierwszy transfer Jeffrey Sarpong w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Ajaksu do Realu Sociedad za 200 tysięcy euro.

Ile zarabia Jeffrey Sarpong?

Jeffrey Sarpong otrzymuje 155,4 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 12,9 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sarpong w lipcu 2026 to 3 tysiące dolarów, a dziennie około 426 dolarów.

Na jakiej pozycji gra Jeffrey Sarpong?

Jeffrey Sarpong najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy lub Napastnik.

Jaka jest wartość rynkowa Jeffrey Sarpong?

Wycena 37-letniego Jeffrey Sarpong według stanu na czerwiec 2024 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 100 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Jeffrey Sarpong?

Jeffrey Sarpong urodził się 3 sierpnia 1988 w Amsterdam (Holandia). Obecnie piłkarz ma 37 lat.