Jop van der Avert
obrońca #4Jop Van der Avert jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jop van der Avert
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Jop van der Avert w sezonie 2024/2025?
W obecnym sezonie 2024/2025 statystyki Jop van der Avert wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.43, a skuteczność strzałów to 50,0%. Jop van der Avert oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jop van der Avert w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Jop van der Avert rozegrał w barwach Cheongju w K League 2 20 meczów, a w barwach Dordrecht w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 21 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 2 215 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Czy Jop van der Avert ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Jop van der Avert nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jop van der Avert to uraz o nieznanym charakterze z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 303 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jop van der Avert?
Jop van der Avert najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Jop van der Avert?
Wycena 26-letniego Jop van der Avert według stanu na grudzień 2025 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jop van der Avert?
Jop van der Avert urodził się 11 maja 2000 w Bergen op Zoom w Holandii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Jop van der Avert – statystyki
Szczegółowe statystyki Jop van der Avert w sezonie 2024/2025 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cheongju. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jop van der Avert
Jop Van der Avert vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jop van der Avert
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jop van der Avert w sezonie 2024/2025?
W obecnym sezonie 2024/2025 statystyki Jop van der Avert wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.43, a skuteczność strzałów to 50,0%. Jop van der Avert oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jop van der Avert – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jop van der Avert w sezonie 2024/2025. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jop van der Avert
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11 2025 |
K League 2 (Korea Południowa), 38. kolejka
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 01.11 2025 |
K League 2 (Korea Południowa), 37. kolejka
|
2:0 | 68' | 0 | 0 | – | |||
| 25.10 2025 |
K League 2 (Korea Południowa), 36. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 11.10 2025 |
K League 2 (Korea Południowa), 34. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 07.10 2025 |
K League 2 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
0:2 | 12' | 0 | 0 | ||||
| 21.09 2025 |
K League 2 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
0:0 | 29' | 0 | 0 | ||||
| 14.09 2025 |
K League 2 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2025 |
K League 2 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2025 |
K League 2 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
2:2 | 25' | 0 | 0 | – | |||
| 24.08 2025 |
K League 2 (Korea Południowa), 26. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jop van der Avert w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Jop van der Avert rozegrał w barwach Cheongju w K League 2 20 meczów, a w barwach Dordrecht w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 21 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 2 215 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Jop van der Avert – transfery
W trakcie kariery Jop van der Avert zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
PSIM Yogyakarta 2026 – obecnie

-
Cheongju 2025 – 2026
-
Dordrecht 2021 – 2025
-
Willem II Tilburg U21 2020 – 2021

-
NAC Breda U21 2019 – 2020

-
NAC Breda U19 2017 – 2019

-
NAC Breda U17 2015 – 2017

-
NAC Breda Youth 2011 – 2015

-
RBC Roosendaal Youth do 2011

Jop van der Avert – forma
W ostatnich 5 meczach Jop van der Avert zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,63. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jop van der Avert 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.63.
W ostatnich 10 meczach Jop van der Avert 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61.
W jakiej formie jest Jop van der Avert?
Jop van der Avert jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.63 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.43). Jego dyspozycja rośnie.
Jop van der Avert – zarobki
Jop van der Avert gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 42 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Jop van der Avert – kontuzje
W trakcie kariery Jop van der Avert zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 29 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jop van der Avert
-
Uraz pachwiny
01.08.21 – 18.08.21 (18 dni)
Dordrecht opuszczone: 2 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 01.09.18 – 30.06.19 (303 dni) opuszczone: 27 meczów
Czy Jop van der Avert ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Jop van der Avert nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jop van der Avert to uraz o nieznanym charakterze z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 303 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jop van der Avert – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jop van der Avert wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jop van der Avert na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jop van der Avert?
Wycena Jop van der Avert wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Jop van der Avert wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.