Luis Garcia

pomocnik #12
Narodowość Peru
Wiek / data ur.38 lat (05.06.1988)
Wzrost1,77 m
Waga72 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa0 €

Luis Garcia jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Luis Garcia w Segunda Division (Peru) 2026
Mecze
1
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
90'
Średnia ocena
0.00
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Luis Garcia

Ocena
08.11 Ayacucho FC Comerciantes Unidos 1:0 5.4
01.11 Comerciantes Unidos Sporting Cristal 1:4 0.0
24.10 Juan Pablo II College Comerciantes Unidos 0:1 6.9
13.09 Sport Boys Comerciantes Unidos 0:1 6.8
27.07 Comerciantes Unidos Deportivo Garcilaso 0:0 6.9
Najbliższy mecz Luis Garcia
Cultural Santa Rosa Comerciantes Unidos
31.07.2026·22:00
Kursy bukmacherskie
Zakład bez ryzyka aż 50 zł Zagraj
Betclic to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer31.12.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

0 €
-25 tys. € (-100,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Dodatkowe pozycje Ofensywny pomocnik (10)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,77 m
Waga 72 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Luis Garcia w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Luis Garcia wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Luis Garcia oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Luis Garcia w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Luis Garcia rozegrał w barwach Union Comercio w Segunda Division (Peru) 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 90 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Luis Garcia?

Luis Garcia najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Luis Garcia?

Wycena 38-letniego Luis Garcia według stanu na marzec 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.

Kiedy urodził się Luis Garcia?

Luis Garcia urodził się 5 czerwca 1988 w Lima (Peru). Obecnie piłkarz ma 38 lat.