Mihai Popescu jest piłkarzem występującym obecnie w FCSB. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mihai Popescu
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mihai Popescu w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Mihai Popescu wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.73, a skuteczność strzałów to 10,0%. Mihai Popescu oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mihai Popescu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mihai Popescu rozegrał w barwach FCSB w rumuńskiej Lidze I 21 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 7 występów w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 989 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mihai Popescu
Pierwszy transfer Mihai Popescu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Farul Constanta do FCSB za 250 tysięcy euro.
Czy Mihai Popescu ma kontuzję?
Obecnie Mihai Popescu ma uraz — rana — i pauzuje w FCSB.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mihai Popescu to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 152 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mihai Popescu?
Mihai Popescu ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Superpuchar Rumunii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FCSB — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Mihai Popescu?
Mihai Popescu najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Mihai Popescu?
Wycena 33-letniego Mihai Popescu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 650 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mihai Popescu?
Mihai Popescu urodził się 7 maja 1993 w Câmpulung Muscel w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Mihai Popescu – statystyki
Szczegółowe statystyki Mihai Popescu w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FCSB oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mihai Popescu
Mihai Popescu vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mihai Popescu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mihai Popescu w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Mihai Popescu wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.73, a skuteczność strzałów to 10,0%. Mihai Popescu oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Mihai Popescu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mihai Popescu w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Mihai Popescu
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.06 2026 |
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
2:1 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 29.05 2026 |
Rumuńska Liga I, finał
|
1:2 | 120' | 0 | 0 | – | |||
| 24.05 2026 |
Rumuńska Liga I, półfinał
|
4:3 | 120' | 0 | 0 | – | |||
| 11.05 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 01.05 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 24.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 20.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 11.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
4:0 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 03.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 20.03 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | 1' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Mihai Popescu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mihai Popescu rozegrał w barwach FCSB w rumuńskiej Lidze I 21 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 7 występów w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 989 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Mihai Popescu – transfery
W trakcie kariery Mihai Popescu zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 250 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FCSB 2024 – obecnie
-
Farul Constanta 2022 – 2024
-
Heart Of Midlothian 2022 – 2022
-
Hamilton Academical 2021 – 2022
-
Heart Of Midlothian 2020 – 2021
-
Dinamo Bucuresti 2019 – 2020
-
St Mirren 2019 – 2019
-
Dinamo Bucuresti 2017 – 2019
-
FC Voluntari 2017 – 2017
-
Dinamo Bucuresti 2016 – 2017
-
Dunarea Calarasi 2015 – 2016
-
Dinamo Bucuresti 2015 – 2015
-
ACS Berceni 2015 – 2015

-
Dinamo Bucuresti 2015 – 2015
-
Dunarea Calarasi 2013 – 2015
-
Dinamo Bucuresti 2013 – 2013
-
FC Dinamo 1948 II 2012 – 2013

-
FC Dinamo 1948 U19 2011 – 2012

-
Sporting Pitesti do 2011

Historia transferów Mihai Popescu
Pierwszy transfer Mihai Popescu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Farul Constanta do FCSB za 250 tysięcy euro.
Mihai Popescu – forma
W ostatnich 5 meczach Mihai Popescu zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mihai Popescu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (5.34).
W ostatnich 10 meczach Mihai Popescu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.79 — wynik powyżej średniej ligowej (5.34).
W jakiej formie jest Mihai Popescu?
Mihai Popescu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.54 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.73). Jego dyspozycja słabnie.
Mihai Popescu – kontuzje
W trakcie kariery Mihai Popescu zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 49 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mihai Popescu
-
Rana
pauzuje od 92 dni
15.07.26 (92 dni)
FCSB opuszczone: 13 meczów
-
Uraz
12.10.25 – 12.03.26 (152 dni)
FCSB opuszczone: 29 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.04.23 – 30.06.23 (63 dni)
Farul Constanta opuszczone: 4 mecze
- Uraz 17.09.20 – 27.09.20 (11 dni)
-
Koronawirus
15.07.20 – 28.07.20 (14 dni)
Dinamo Bucuresti opuszczone: 3 mecze
Czy Mihai Popescu ma kontuzję?
Obecnie Mihai Popescu ma uraz — rana — i pauzuje w FCSB.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mihai Popescu to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 152 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mihai Popescu – trofea
W trakcie kariery Mihai Popescu zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mihai Popescu?
Mihai Popescu zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w FCSB — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Rumunii — 2 razy.
Mihai Popescu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mihai Popescu wynosi obecnie 650 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mihai Popescu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mihai Popescu?
Wycena Mihai Popescu wynosi obecnie 650 tys. €. W szczycie kariery Mihai Popescu wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 25 tys. €.