Morteza Pouraliganji jest piłkarzem występującym obecnie w Pakhtakor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Morteza Pouraliganji
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Morteza Pouraliganji w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Morteza Pouraliganji wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.72, a skuteczność strzałów to 0,0%. Morteza Pouraliganji oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Morteza Pouraliganji w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Morteza Pouraliganji rozegrał w barwach Pakhtakor w AFC Champions League Elite 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 127 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Morteza Pouraliganji
Pierwszy transfer Morteza Pouraliganji w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Naft Tehran do Tianjin Teda za 440 tysięcy euro.
Czy Morteza Pouraliganji ma kontuzję?
Obecnie Morteza Pouraliganji ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Pakhtakor.
Najpoważniejszy uraz w karierze Morteza Pouraliganji to naciągnięcie więzadła krzyżowego z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 245 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Morteza Pouraliganji?
Morteza Pouraliganji ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Iranu — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Persepolis FC — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Morteza Pouraliganji?
Morteza Pouraliganji najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Morteza Pouraliganji?
Wycena 34-letniego Morteza Pouraliganji według stanu na maj 2026 wynosi 325 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Morteza Pouraliganji?
Morteza Pouraliganji urodził się 19 kwietnia 1992 w Babol w Iranie. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Morteza Pouraliganji – statystyki
Szczegółowe statystyki Morteza Pouraliganji w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Pakhtakor oraz reprezentacja Iran. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Morteza Pouraliganji
Morteza Pouraliganji vs. inni
Atak
Obrona
Podania Morteza Pouraliganji
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Morteza Pouraliganji w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Morteza Pouraliganji wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.72, a skuteczność strzałów to 0,0%. Morteza Pouraliganji oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Morteza Pouraliganji – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Morteza Pouraliganji w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Morteza Pouraliganji
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
1:1 | 82' | 0 | 0 | – | |||
| 14.09 2026 |
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 23.01 2026 |
Iran Pro League, 17. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 28.11 2025 |
Iran Pro League, 11. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 10.06 2025 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 10. runda
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 05.06 2025 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 9. runda
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 10.11 2022 |
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2022 |
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Morteza Pouraliganji w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Morteza Pouraliganji rozegrał w barwach Pakhtakor w AFC Champions League Elite 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 127 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Morteza Pouraliganji – transfery
W trakcie kariery Morteza Pouraliganji zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 440 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Pakhtakor 2026 – obecnie
-
Persepolis FC 2022 – 2026
-
Shenzhen FC(1994-2024) 2020 – 2022

-
Al-Arabi SC 2019 – 2020
-
AS Eupen 2018 – 2019
-
Al Sadd 2016 – 2018
-
Tianjin Teda 2015 – 2016
-
Naft Tehran 2010 – 2015

-
Ehsan Rey U19 2008 – 2010

-
PAS Tehran U17 do 2008

Historia transferów Morteza Pouraliganji
Pierwszy transfer Morteza Pouraliganji w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Naft Tehran do Tianjin Teda za 440 tysięcy euro.
Morteza Pouraliganji – forma
W ostatnich 5 meczach Morteza Pouraliganji zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Morteza Pouraliganji
W ostatnich 5 meczach Morteza Pouraliganji ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.53, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.57).
W ostatnich 8 meczach Morteza Pouraliganji ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 8 spotkań to 6.45 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.57).
W jakiej formie jest Morteza Pouraliganji?
Morteza Pouraliganji jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.72). Jego dyspozycja słabnie.
Morteza Pouraliganji – kontuzje
W trakcie kariery Morteza Pouraliganji zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 85 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Morteza Pouraliganji
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 55 dni
20.08.26 (23 dni)
Pakhtakor opuszczone: 6 meczów
-
Złamanie nosa
05.08.25 – 23.08.25 (19 dni)
Persepolis FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pachwiny
08.05.25 – 18.05.25 (11 dni)
Persepolis FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
21.08.24 – 01.10.24 (42 dni)
Persepolis FC opuszczone: 7 meczów
-
Naciągnięcie więzadła krzyżowego
16.10.23 – 16.06.24 (245 dni)
Persepolis FC opuszczone: 43 mecze
-
Uraz szyi
10.03.23 – 03.04.23 (25 dni)
Persepolis FC opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie więzadeł kolana
26.07.21 – 31.01.22 (190 dni)
Iran opuszczone: 24 mecze
- Uraz stopy 12.03.21 – 26.03.21 (15 dni)
- Wstrząśnienie mózgu 10.04.15 – 15.04.15 (6 dni)
Czy Morteza Pouraliganji ma kontuzję?
Obecnie Morteza Pouraliganji ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Pakhtakor.
Najpoważniejszy uraz w karierze Morteza Pouraliganji to naciągnięcie więzadła krzyżowego z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 245 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Morteza Pouraliganji – trofea
W trakcie kariery Morteza Pouraliganji zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Morteza Pouraliganji?
Morteza Pouraliganji zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Persepolis FC — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Iranu — 2 razy.
Morteza Pouraliganji – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Morteza Pouraliganji wynosi obecnie 325 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Morteza Pouraliganji na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Morteza Pouraliganji?
Wycena Morteza Pouraliganji wynosi obecnie 325 tys. €. W szczycie kariery Morteza Pouraliganji wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 75 tys. €.