Navarone Foor
pomocnik #25Navarone Foor jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Navarone Foor
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Navarone Foor w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Navarone Foor wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 6 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.36, a skuteczność strzałów to 6,1%. Navarone Foor oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Navarone Foor w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Navarone Foor rozegrał w barwach VVV Venlo w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 35 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 2 165 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Navarone Foor
Pierwszy transfer Navarone Foor w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Vitesse do Al-Ittihad Kalba za 500 tysięcy euro.
Czy Navarone Foor ma kontuzję?
Według stanu na 15 października 2026 Navarone Foor nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Navarone Foor to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 68 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Navarone Foor?
Navarone Foor ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Navarone Foor?
Navarone Foor najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Navarone Foor?
Wycena 34-letniego Navarone Foor według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Navarone Foor?
Navarone Foor urodził się 4 lutego 1992 w Opheusden w Holandii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Navarone Foor – statystyki
Szczegółowe statystyki Navarone Foor w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział VVV Venlo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Navarone Foor
Navarone Foor vs. inni
Atak
Obrona
Podania Navarone Foor
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Navarone Foor w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Navarone Foor wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 6 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.36, a skuteczność strzałów to 6,1%. Navarone Foor oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Navarone Foor – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Navarone Foor w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Navarone Foor
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04 2026 |
Eerste Divisie, 38. kolejka
|
3:1 | 70' | 1 | 0 | – | |||
| 17.04 2026 |
Eerste Divisie, 37. kolejka
|
2:0 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 11.04 2026 |
Eerste Divisie, 36. kolejka
|
3:3 | 80' | 0 | 1 | – | |||
| 06.04 2026 |
Eerste Divisie, 35. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.04 2026 |
Eerste Divisie, 34. kolejka
|
3:0 | 76' | 0 | 0 | – | |||
| 17.03 2026 |
Eerste Divisie, 32. kolejka
|
0:1 | 25' | 0 | 0 | ||||
| 06.03 2026 |
Eerste Divisie, 30. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 27.02 2026 |
Eerste Divisie, 29. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 20.02 2026 |
Eerste Divisie, 28. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 07.02 2026 |
Eerste Divisie, 26. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Navarone Foor w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Navarone Foor rozegrał w barwach VVV Venlo w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 35 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 2 165 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Navarone Foor – transfery
W trakcie kariery Navarone Foor zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Persatuan Sepakbola Makassar 2026 – obecnie

-
VVV Venlo 2025 – 2026
-
Bandırmaspor 2024 – 2024
-
Karmiotissa 2023 – 2024
-
Cambuur 2023 – 2023
-
Riga 2022 – 2023
-
Pafos 2020 – 2022
-
Al-Ittihad Kalba 2020 – 2020
-
Vitesse 2016 – 2020
-
NEC Nijmegen 2011 – 2016
-
N.E.C. Nijmegen Youth 2009 – 2011

-
NEC Nijmegen U17 do 2009

Historia transferów Navarone Foor
Pierwszy transfer Navarone Foor w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Vitesse do Al-Ittihad Kalba za 500 tysięcy euro.
Navarone Foor – forma
W ostatnich 5 meczach Navarone Foor zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,05. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Navarone Foor 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.05.
W ostatnich 10 meczach Navarone Foor 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72.
W jakiej formie jest Navarone Foor?
Navarone Foor jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.05 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.36). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Navarone Foor – zarobki
Navarone Foor gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 261 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Navarone Foor – kontuzje
W trakcie kariery Navarone Foor zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Navarone Foor
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
03.03.24 – 09.05.24 (68 dni)
Bandırmaspor opuszczone: 8 meczów
-
Uraz
15.10.17 – 19.10.17 (5 dni)
Vitesse opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
31.07.16 – 22.08.16 (23 dni)
Vitesse opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
26.03.14 – 09.05.14 (45 dni)
NEC Nijmegen opuszczone: 6 meczów
-
Uraz kostki
27.10.12 – 15.11.12 (20 dni)
NEC Nijmegen opuszczone: 2 mecze
Czy Navarone Foor ma kontuzję?
Według stanu na 15 października 2026 Navarone Foor nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Navarone Foor to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 68 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Navarone Foor – trofea
W trakcie kariery Navarone Foor zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Navarone Foor?
Navarone Foor zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Vitesse — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Holandii — 1 raz.
Navarone Foor – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Navarone Foor wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Navarone Foor na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Navarone Foor?
Wycena Navarone Foor wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Navarone Foor wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.