Nojus Vytis Audinis

obrońca #34
Litwa
Wiek / data ur.20 lat (15.02.2006)
Wzrost1,94 m
Waga86 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt do29.06.2029
Wartość rynkowa400 tys. €

Nojus Audinis jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Liczby Nojus Vytis Audinis w Chance Lidze 2025/2026
Mecze
28
Bramki
0
Asysty
1
Minuty
1 464'
Średnia ocena
5.46
Kartki
2 / 0

Forma w ostatnich meczach Nojus Vytis Audinis

Ocena
16.05 Teplice Dukla 2:0 7.2
12.05 Zlin Teplice 2:4 6.1
09.05 Teplice Banik 2:1 6.1
25.04 Teplice Hradec 0:1
Najbliższy hitowy mecz
Birmingham Legion Brooklyn
23.09.2026·18:00

Statystyki

5,46
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer30.06.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

400 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,94 m
Waga 86 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Nojus Vytis Audinis w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Nojus Vytis Audinis wyglądają następująco: 28 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nojus Vytis Audinis oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Nojus Vytis Audinis w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie Nojus Vytis Audinis rozegrał w barwach FK Teplice w Pucharze Czech 2 mecze, w Chance Lidze 28 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 7 występów w reprezentacji Litwa U21. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 915 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.

Czy Nojus Vytis Audinis ma kontuzję?

Według stanu na 23 września 2026 Nojus Vytis Audinis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Nojus Vytis Audinis to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 320 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Na jakiej pozycji gra Nojus Vytis Audinis?

Nojus Vytis Audinis najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Nojus Vytis Audinis?

Wycena 20-letniego Nojus Vytis Audinis według stanu na maj 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Nojus Vytis Audinis?

Nojus Vytis Audinis urodził się 15 lutego 2006 na Litwie. Obecnie piłkarz ma 20 lat.