Sekou Gassama jest piłkarzem występującym obecnie w Rasi Salai United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Sekou Gassama
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Sekou Gassama w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Sekou Gassama wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.05, a skuteczność strzałów to 0,0%. Sekou Gassama oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sekou Gassama w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sekou Gassama rozegrał w barwach Universitario w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 5 meczów, a w barwach Rasi Salai United w Thai League 1 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 283 minuty. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Sekou Gassama
Pierwszy transfer Sekou Gassama w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Almerii do Realu Valladolid za 400 tysięcy euro.
Czy Sekou Gassama ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Sekou Gassama nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sekou Gassama to uraz stopy z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 166 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Sekou Gassama?
Sekou Gassama ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Sekou Gassama?
Sekou Gassama najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Sekou Gassama?
Wycena 31-letniego Sekou Gassama według stanu na czerwiec 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sekou Gassama?
Sekou Gassama urodził się 6 maja 1995 w Granollers w Hiszpanii (narodowość: Senegal). Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Sekou Gassama – statystyki
Szczegółowe statystyki Sekou Gassama w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rasi Salai United. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Sekou Gassama
Sekou Gassama vs. inni
Atak
Obrona
Podania Sekou Gassama
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Sekou Gassama w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Sekou Gassama wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.05, a skuteczność strzałów to 0,0%. Sekou Gassama oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Sekou Gassama – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sekou Gassama w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Sekou Gassama
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Thai League 1, 4. kolejka
|
4:2 | 61' | 0 | 0 | – | |||
| 31.05 2026 |
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
2:1 | 30' | 0 | 0 | ||||
| 27.05 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
0:0 | 13' | 0 | 0 | – | |||
| 23.05 2026 |
Primera Division (Peru), 16. kolejka
|
0:0 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 21.05 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
0:0 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 08.05 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 30.04 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
4:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 20.04 2026 |
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 15.04 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
0:2 | 59' | 0 | 0 | ||||
| 08.04 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Sekou Gassama w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sekou Gassama rozegrał w barwach Universitario w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 5 meczów, a w barwach Rasi Salai United w Thai League 1 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 283 minuty. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Sekou Gassama – transfery
W trakcie kariery Sekou Gassama zmieniał klub 27 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 650 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rasi Salai United 2026 – obecnie
-
Universitario 2025 – 2026
-
Free Player 2025 – 2025

-
Eldense 2025 – 2025
-
USM Alger 2024 – 2025
-
Anorthosis 2023 – 2024
-
Real Valladolid 2023 – 2023
-
Racing Santander 2022 – 2023
-
Real Valladolid 2022 – 2022
-
Malaga 2021 – 2022
-
Real Valladolid 2021 – 2021
-
Fuenlabrada 2020 – 2021
-
Real Valladolid 2020 – 2020
-
Fuenlabrada 2020 – 2020
-
Real Valladolid 2020 – 2020
-
Almeria 2019 – 2020
-
Valencia B 2019 – 2019
-
Almeria 2018 – 2019
-
Almeria B 2017 – 2018
-
Sant Andreu 2016 – 2017
-
CF Badalona 2016 – 2016

-
Bergantiños FC 2015 – 2016

-
Rayo Vallecano B 2015 – 2015

-
Real Valladolid B 2014 – 2015

-
Almeria B 2013 – 2014
-
CF Damm U19 2012 – 2013

-
CF Damm Youth 2007 – 2012

-
FC Barcelona Youth do 2007

Historia transferów Sekou Gassama
Pierwszy transfer Sekou Gassama w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Almerii do Realu Valladolid za 400 tysięcy euro.
Sekou Gassama – forma
W ostatnich 5 meczach Sekou Gassama zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Sekou Gassama ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.39.
W ostatnich 10 meczach Sekou Gassama ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39.
W jakiej formie jest Sekou Gassama?
Sekou Gassama jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.39 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.05). Jego dyspozycja słabnie.
Sekou Gassama – zarobki
Sekou Gassama gra w Rasi Salai United na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 182 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Sekou Gassama – kontuzje
W trakcie kariery Sekou Gassama zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 47 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Sekou Gassama
-
Uraz
03.03.26 – 02.04.26 (31 dni)
Universitario opuszczone: 3 mecze
-
Braki w przygotowaniu
18.01.26 – 10.02.26 (24 dni)
Universitario opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
10.01.23 – 24.01.23 (15 dni)
Racing Santander opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
03.10.22 – 08.11.22 (37 dni)
Racing Santander opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia
26.10.21 – 04.11.21 (10 dni)
Malaga opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
11.05.21 – 01.06.21 (22 dni)
Fuenlabrada opuszczone: 4 mecze
-
Uraz stopy
23.11.20 – 07.05.21 (166 dni)
Fuenlabrada opuszczone: 27 meczów
Czy Sekou Gassama ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Sekou Gassama nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sekou Gassama to uraz stopy z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 166 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Sekou Gassama – trofea
W trakcie kariery Sekou Gassama zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Sekou Gassama?
Sekou Gassama zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w USM Alger — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Algierii — 1 raz.
Sekou Gassama – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sekou Gassama wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sekou Gassama na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Sekou Gassama?
Wycena Sekou Gassama wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Sekou Gassama wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 175 tys. €.