Seyed Mohammad Karimi
pomocnik #8Seyed Karimi jest piłkarzem występującym obecnie w Sepahan FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Seyed Mohammad Karimi
OcenaTransfery

Profil gry
Jaka jest wartość rynkowa Seyed Mohammad Karimi?
Wycena 30-letniego Seyed Mohammad Karimi według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,3 miliona euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Seyed Mohammad Karimi?
Seyed Mohammad Karimi urodził się 20 czerwca 1996 w Sari (Iran). Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Seyed Mohammad Karimi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Seyed Mohammad Karimi. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Seyed Mohammad Karimi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08 2025 |
AFC Champions League Elite, 1. runda wstepna
|
3:2 | 22' | 0 | 0 | – | ||
| 10.09 2024 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 2. kolejka
|
0:1 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 05.09 2024 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 1. kolejka
|
1:0 | – | 0 | 0 | – |
Seyed Mohammad Karimi – transfery
W trakcie kariery Seyed Mohammad Karimi zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sepahan FC 2018 – obecnie
-
Khooneh Be Khooneh Mazandaran 2017 – 2018

-
Khooneh Be Khooneh Mazandaran U21 do 2017

Seyed Mohammad Karimi – forma
W ostatnich 3 meczach Seyed Mohammad Karimi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 4,19. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Seyed Mohammad Karimi
Seyed Mohammad Karimi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Seyed Mohammad Karimi wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Seyed Mohammad Karimi na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Seyed Mohammad Karimi?
Wycena Seyed Mohammad Karimi wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Seyed Mohammad Karimi wyceniano na 1,3 mln €, a najniżej na 400 tys. €.