Veljko Trifunović
napastnik #80Veljko Trifunović jest piłkarzem występującym obecnie w Dubočica. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Veljko Trifunović
OcenaProfil gry
Na jakiej pozycji gra Veljko Trifunović?
Veljko Trifunović najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy lub Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Veljko Trifunović?
Wycena 27-letniego Veljko Trifunović według stanu na czerwiec 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Veljko Trifunović?
Veljko Trifunović urodził się 4 sierpnia 1998 (Serbia). Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Veljko Trifunović – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Veljko Trifunović. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Veljko Trifunović
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07 2024 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
2:1 | 23' | 0 | 0 | – | ||
| 25.07 2024 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 27' | 0 | 0 | – |
Veljko Trifunović – transfery
W trakcie kariery Veljko Trifunović zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dubočica 2026 – obecnie
-
Turan FK 2025 – 2025

-
Tekstilac Odžaci 2025 – 2025
-
Mornar 2024 – 2025
-
Železničar Pančevo 2023 – 2024
-
FK Vozdovac 2022 – 2023
-
Radnicki 1923 2021 – 2022
-
Radnicki NIS 2021 – 2021
-
FK Rad Beograd 2018 – 2021

-
FK Zarkovo 2017 – 2018

-
FK Rad Beograd 2017 – 2017

-
FK Rad U19 2015 – 2017

-
FK Rad U17 2013 – 2015

-
FK Rad Youth do 2013

Veljko Trifunović – forma
W ostatnich 2 meczach Veljko Trifunović zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 0,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Veljko Trifunović
Veljko Trifunović – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Veljko Trifunović wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Veljko Trifunović na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Veljko Trifunović?
Wycena Veljko Trifunović wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Veljko Trifunović wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.