Yashir Islame Pinto jest piłkarzem występującym obecnie w Deportes Santa Cruz. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Yashir Islame Pinto
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Yashir Islame Pinto w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Yashir Islame Pinto wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 15,2%. Yashir Islame Pinto oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yashir Islame Pinto w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Yashir Islame Pinto rozegrał w barwach Ayutthaya FC w Pucharze Tajlandii 2 mecze, w Thai League 1 27 meczów, a w barwach Deportes Santa Cruz w Primera B (Chile) 5 meczów, w Copa Chile 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 514 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Yashir Islame Pinto?
Yashir Islame Pinto ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chile — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Colo Colo — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Yashir Islame Pinto?
Yashir Islame Pinto najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Yashir Islame Pinto?
Wycena 35-letniego Yashir Islame Pinto według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Yashir Islame Pinto?
Yashir Islame Pinto urodził się 6 lutego 1991 w Santiago de Chile w Chile (narodowość: Palestyna). Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Yashir Islame Pinto – statystyki
Szczegółowe statystyki Yashir Islame Pinto w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Deportes Santa Cruz. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Yashir Islame Pinto
Yashir Islame Pinto vs. inni
Atak
Obrona
Podania Yashir Islame Pinto
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Yashir Islame Pinto w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Yashir Islame Pinto wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 15,2%. Yashir Islame Pinto oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Yashir Islame Pinto – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yashir Islame Pinto w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Yashir Islame Pinto
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09 2026 |
Copa Chile, 1/8 finału
|
1:3 | 62' | 1 | 0 | – | |||
| 24.09 2026 |
Copa Chile, 1/8 finału
|
2:1 | 63' | 0 | 0 | – | |||
| 17.05 2026 |
Puchar Tajlandii, półfinał
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 10.05 2026 |
Thai League 1, 30. kolejka
|
1:4 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 12.04 2026 |
Thai League 1, 20. kolejka
|
2:0 | 38' | 0 | 0 | ||||
| 05.04 2026 |
Thai League 1, 27. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 21.03 2026 |
Thai League 1, 26. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 15.03 2026 |
Thai League 1, 25. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 07.03 2026 |
Thai League 1, 24. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 28.02 2026 |
Thai League 1, 23. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Yashir Islame Pinto w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Yashir Islame Pinto rozegrał w barwach Ayutthaya FC w Pucharze Tajlandii 2 mecze, w Thai League 1 27 meczów, a w barwach Deportes Santa Cruz w Primera B (Chile) 5 meczów, w Copa Chile 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 514 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Yashir Islame Pinto – transfery
W trakcie kariery Yashir Islame Pinto zmieniał klub 26 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Deportes Santa Cruz 2026 – obecnie
-
Ayutthaya FC 2024 – 2026
-
Rayong FC 2024 – 2024
-
Trat FC 2024 – 2024
-
Police Tero 2024 – 2024
-
Trat FC 2023 – 2024
-
Universidad de Concepcion 2023 – 2023
-
Negeri Sembilan 2022 – 2023
-
Khon Kaen United 2021 – 2022
-
Rangers de Talca 2021 – 2021
-
Barito Putera 2020 – 2021

-
Perak FA II 2019 – 2020

-
Coquimbo Unido 2018 – 2019
-
Curico Unido 2017 – 2018
-
Perak 2016 – 2017
-
Melaka United 2016 – 2016

-
Curico Unido 2015 – 2016
-
Unknown 2015 – 2015

-
Bahlinger SC 2014 – 2015
-
Barnechea 2014 – 2014

-
CD Lota Schwager 2012 – 2014

-
Colo Colo 2012 – 2012
-
FC Edmonton 2011 – 2012

-
Colo Colo 2011 – 2011
-
Nublense 2010 – 2011
-
Colo Colo 2009 – 2010
-
Colo Colo U21 do 2009

Yashir Islame Pinto – forma
W ostatnich 5 meczach Yashir Islame Pinto zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Yashir Islame Pinto 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.19, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.70.
W ostatnich 10 meczach Yashir Islame Pinto 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.19, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40.
W jakiej formie jest Yashir Islame Pinto?
Yashir Islame Pinto jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.70 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.26). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Yashir Islame Pinto – trofea
W trakcie kariery Yashir Islame Pinto zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Yashir Islame Pinto?
Yashir Islame Pinto zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Colo Colo — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chile — 2 razy.
Yashir Islame Pinto – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yashir Islame Pinto wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yashir Islame Pinto na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Yashir Islame Pinto?
Wycena Yashir Islame Pinto wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Yashir Islame Pinto wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 0 €.