poniedziałek, 6 lutego 2023
Najnowsze: FC Barcelona - Sevilla kursy, typy

Bonus STS na start - luty 2023

17.09.2020, 10:34
Aktualizacja: 03.02.2023, 07:18
Autor: W. Borecki
Odbierz bonus powitalny u topowego bukmachera internetowego
Spis treści
Rozwiń
 1. STS bonus - co zawiera?
 2. STS bonus na luty 2023
  1. STS bonus z ubezpieczeniem do 100 PLN
  2. STS bonus od trzech pierwszych wpłat w wysokości 1500 PLN
  3. STS bonus 60 zł za wykonanie zadań
 3. STS Bonus - jak odebrać?
  1. Gdzie wpisać w STS kod do bonusu
 4. STS bonus powitalny - zasady
 5. Bonusy STS dla stałych typerów
 6. Recenzje o bonusie STS
 7. FAQ
STS bonus | luty 2023
Bukmacher
Bonus aktywny z hasłem LEGALSPORT
Powitalny bonus 1660 zł
HIT! bonus za wykonanie zadań  60 zł 

ODBIERAM BONUSY W STS

Dodatkowa nagroda na start w STS to kilka innych bonusów na zakłady (w tym zakłady z ubezpieczeniem ryzyka, premia za depozyt oraz atrakcyjny bonus za wykonanie różnorodnych zadań).

STS bonus powitalny na start

Na wstępie musimy zaznaczyć, że skorzystanie ze specjalnej oferty na powitalne konto nie będzie w żadnym wypadku wiązało się z dodatkowymi obciążeniami czy trudnymi do zrealizowania obowiązkami. Aktywacja promocji na start to klik w TEN LINK REKOMENDUJĄCY - hasło do bonusu STS pojawi się na formularzu startowym automatycznie i nie trzeba go ręcznie wpisywać.

Jak wygląda ulepszony bonus powitalny od legalnego bukmachera STS?  To nawet 1660 zł ekstra kasy w promocyjnych zakładach i nagrodach!

Nie wiesz jaki bukmacher jest najlepszy na pierwsze zakłady? Poniższy zestaw nagród finansowych potwierdzi, że STS jest dobrym wyborem na założenie startowego konta do zakładów.

STS bonus - co zawiera?

Bukmacher wprowadził do oferty powitalnej zestaw różnorodnych bonusów. W skład wchodzi bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł. Jako nowy gracz możesz odebrać wszystkie wymienione nagrody oraz kilka premii specjalnych (m.in. bonus na typowanie meczów reprezentacji).

Rodzaj bonusu Kwoty bonusów STS
STS BONUS:  
Bonus bez depozytu: bonus za wykonane zadanie 60 zł
Zakład bez ryzyka: cashback 100 zł
Bonus od wpłaty: 300 zł - bonus 100% od depozytu
Bonus na BetGames: 20 zł
Bonus na sporty wirtualne: 20 zł
Bonus na esport: 25 zł lub 50 zł
Nagroda za polecenie: 50 zł bonus Zaproś Kumpla


Przy bonusie bez ryzyka postaw pierwszy zakład z konta depozytowego STS i odbierz cashback 100 zł. W tej promocji zwrot stawki nie podlega obrotowi przed wypłatą (kasa od STS idzie na konto saldo główne).

Jako nowy Klient możesz wykorzystać wszystkie profity lub dowolnie wybrane. Kolejne prezenty czekają dla Ciebie za kilka prostych czynności. 50 zł otrzymasz za polecenie innego typera, który założy konto (bonus Zaproś Kumpla).

STS bonus na luty 2023

Aktualny bonus na 06 luty 2023 w STS dla nowych graczy składa się z następujących gotówkowych benefitów: bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł. Wszystkie elementy tego ekskluzywnego vipowskiego bonusu można wykorzystać na dowolne wydarzenia sportowe i pozasportowe.

Otrzymasz je na swój profil gracza, jeżeli podczas zakładania nowego darmowego konta typera u tego buka aktywujesz nasze hasło bonusowe: LEGALSPORT. Bonus STS , jak i nasze hasło są w pełni darmowe.

Odbierz bonus w STS
STS Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

Bonus na start STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

Jak dokładnie prezentują się poszczególne elementy tego polecanego bonusu STS na start? Szczegóły poniżej.

STS bonus z ubezpieczeniem do 100 PLN

Pierwszym bonusem z pakietu powitalnego na start w STS Zakłady Bukmacherskie jest zakładem z ubezpieczeniem środków finansowych do kwoty 100 zł. Aby zyskać ten ekskluzywny bonus należy zasilić konto gracza własnymi środkami finansowymi. Po zagraniu kuponu, jeżeli nasz zakład okaże się przegrany otrzymamy zwrot pieniędzy pomniejszony o podatek od obrotu.

Zasady bonusu z ubezpieczeniem w STS:

 • brak kursu minimalnego;
 • maksymalny bonus przy stawce 113.64 zł;
 • bonusem trzeba obrócić trzy razy, kurs 1.91;
 • do obrotu bonusem wliczają się tylko wygrane zakłady

Zakład bez ryzyka może zostać puszczony zarówno za środki bonusowe, jak i te z konta depozytowego. Pamiętaj, że w przypadku wygranej cała kasa z zakładu ląduje na Twoim koncie głównym.

STS bonus od trzech pierwszych wpłat w wysokości 1500 PLN

Drugą nagrodą na nowe konto w Fortuna jest bonus od trzech pierwszych wpłat z kona bankowego. Bonus STS 100% przy pierwszej wpłacie będzie przyznany automatycznie. Aby zgarnąć drugi i trzeci bonus od depozytu należy podczas zakładania konta wyrazić chęć jego otrzymania zaznaczając checboxem „Chcę odebrać bonus powitalny”.

Jeżeli przy pierwszym bonusie wpłacimy np. 300 zł to otrzymamy bonus od STS w kwocie 300 zł + własne wpłacone 300 zł. Na stawianie zakładów typer będzie miał aż 600 zł.

W przypadku drugiej i trzeciej wpłaty bonus wynosi 50% wartości depozytu, do maksymalnie 500 zł przy drugiej, oraz 700 zł przy trzeciej wpłacie. Wypłata depozytu, za który został przyznany bonus STS, możliwa będzie po uprzednim zagraniu kuponów za wartość stawki odpowiadającą wartości danej wpłaty, po kursie nie mniejszym niż 1.85.

STS bonus 60 zł za wykonanie zadań

Ostatnim elementem pakietu na start w STS jest bonus za wykonane 6 różnorodnych zadań. Do otrzymania jest aż 60 zł. Bonus STS można odebrać wyłącznie w całości, zatem trzeba wykonać wszystkie zadania, aby uzyskać 60 zł bonusu.
Po każdej wpłacie (do bonusu od wpłaty) uwalniane są dwa kolejne zadania, które wyglądają następująco:

Zadania na bonus STS aktywowane po pierwszym depozycie:

 • Wytypuj kupon w aplikacji mobilnej o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem ze sportowej oferty (przedmeczowej) o stawce 15 zł lub wyżej, po kursie kuponu min. 1.91

Zadania na bonus STS aktywowane po drugiej wpłacie:

 • Wytypuj kupon z oferty na żywo (LIVE) o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Betgames o stawce 15 zł lub wyżej, po kursie kuponu min. 1.91

Zadania na bonus STS aktywowane po trzecim depozycie:

 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem Esportowym o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91

Gracz ma 30 dni na wykonanie wszystkich zadań. Po realizacji bonus od STS w kwocie 60 zł zostanie zaksięgowany na saldzie bonusowym. Wartość depozytu do wykonywania zadań jest dowolna w każdym przypadku (warto pamiętać, że od tych samych depozytów dostępny jest wyżej opisany bonus STS).

STS Bonus - jak odebrać?

W STS cały proces odbioru bonusu powitalnego sprowadza się do założenia konta bukmacherskiego w STS. Jest to bardzo prosta i szybka sprawa, a my specjalnie dla Was przygotowaliśmy dokładne informacje, w jaki sposób krok po kroku przez niego przejść.

 1. Kliknij na stronie bukmachera "Rejestracja" lub wejdź w ten LINK
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny danymi osobowymi
 3. Sprawdź czy hasło afiliacyjne o treści: LEGALSPORT jest wpisane automatycznie, jeżeli skopiuj je z naszej strony
 4. Zaznacz checbox: "Chcę odebrać bonus powitalny STS"
 5. Kliknij button "Zarejestruj"
 6. Dokonaj depozytu i odbierz pierwszy bonus od STS
  Jak założyć konto gracza w STS - formularz rejestracyjny

Jak widzisz odbiór bonusu STS zamyka się w intuicyjnych 6 krokach. Z naszą instrukcją odbioru bonusu na start w STS z pewnością poradzi sobie nawet początkujący typer, dla którego STS będzie pierwszym bukmacherem na start zawierania zakładów wzajemnych.

Gdzie wpisać w STS kod do bonusu

Hasło afiliacyjne do bonusu STS należy podać w prostym formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta w STS. Wystarczy, że w pole „kod bonusowy”, które znajduje się na końcu formularza rejestracyjnego, wpiszecie specjalnie przygotowany przez nas kod jakim jest hasło: LEGALSPORT. Wówczas od razu zostaniecie przełączeni na preferencyjne warunki bonusu powitalnego.

STS bonus powitalny - zasady

Wszystkie najważniejsze zasady bonusu powitalnego w STS zostały zapisane w regulaminie. Oficjalny regulamin bonusu STS możesz znaleźć na stronie internetowej bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej. Bonusy STS posiadają proste i przejrzyste warunki obrotu bez żadnych ukrytych kruczków.

Obrót bonusem STS

Poniżej prezentujemy, jaki obrót bonusem STS trzeba wykonać przed wypłatą na rachunek bankowy. Są one dość proste do zrealizowania nawet przez typera stawiającego pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich.

Bonus STS Kwota Warunki obrotu
Bonus bez ryzyka 100 zł 2-krotny z kursem min. 1.91
Bonus od trzech pierwszych depozytu 1500 zł Obrót 2x, kurs min. 1.91
Bonus za zadania 60 zł 2 razy po kursie min. 1.91

Jeżeli spojrzymy na zasady bonusu STS to ważnym aspektem jest to, że bonusami możesz obracać zarówno na kuponach akumulowanych (AKO), jak i pojedynczych (SOLO). Warunek, który musi zostać spełniony do obrotu to tylko minimalny łączny kurs zakładu.

STS bonus jak wypłacić?

W celu wypłaty musisz dokonać dwukrotnego obrotu otrzymanymi środkami po kursie minimalnym 1.91. Możesz puszczać dowolne kupony przedmeczowe i LIVE – zarówno single, jak i kombinowane.

Po wspomnianym wyżej wykonanym obrocie bonus będzie gotowy do wpłaty na konto bankowe. Oznacza to, że środki bonusowe przeniosą się na saldo depozytowe. Jeżeli wszystko będziesz robił zgodnie z warunkami bonusu STS to z pewnością zostanie on spieniężony i przeniesiony na konto główne.

Bonusy STS dla stałych typerów

Warto także wspomnieć o tym, że oferta bonusowa oficjalnego partnera piłkarskiej reprezentacji Polski to nie tylko wyżej wymienione bonusy, które dostaniecie w ramach ulepszonego pakietu na start. Stali gracze, a także Ci którzy wykorzystali już bonus powitalny STS mogą skorzystać z takich ofert premiowanych jak:

Bonus za zaproszenie kumpla -  W ramach akcji zarejestrowany gracz i osoba, która z jego polecenia założy w STS konto, mogą otrzymać po 50 zł na grę.

30 zł za grę w lokalach STS - także gracze w naziemnych punktach przyjmowania zakładów mogą liczyć na bonusy. Jeżeli aktywnie stawiasz zakłady w lokach STS to masz zgarnę zgarnąć 30 zł premii finansowej.

Recenzje o bonusie STS

Bonus STS na start posiada dobre opinie. Jest jednym z najwyżej ocenianych bonusów na pierwsze zakłady przez typerów w roku 2023. Dodatkowo bukmacher posiada wysokie miejsce w rankingu bukmacherów co potwierdza, że bonus odpowiada większości typerów którzy skorzystali już z nagrody na nowe konto. Poniżej przedstawimy Wam przykładowe recenzje graczy, co sądzą na temat bonusu w STS.

Recenzja gracza 1234:

Odebrałem bonus powitalny w STS w roku 2023. Był to mój bukmacher na start. Początkowo obawiałem się o warunki obrotu bonusami, jednak nie były one skomplikowane. Chwalę sobie nagrody w STS właśnie za proste i przejrzyste zasady. Co do kwot bonusów - są one bardzo wysokie i zdecydowanie mogą konkurować z innymi firmami bukmacherskim. Ja od siebie najbardziej polecam bonus bez ryzyka do kwoty 100 zł.

Wypowiedź gracza9876 na temat bonusu w STS:

Szukałem skrojonego i różnorodnego bonusu na zakłady bukmacherskie. Gdy trafiłem do bukmachera STS i aktywowałem bonus na start byłem przekonany że to idealne rozwiązanie. Bonus odpowiadał moim wymaganiom - najpierw zakład bez ryzyka do 100 zł, tak aby poznać mechanizm działania, następnie bonusy od wpłaty, które bez problemu obróciłem, a na koniec wisienka na torcie w postaci bonusu 60 zł za wykonanie prostych zadań. Zdecydowanie polecam skorzystać z bonusu STS!

FAQ

1️⃣ Czy warto odebrać bonus powitalny STS?

Zdecydowanie polecamy odebrać bonus na start online od legalnego i w pełni wiarygodnego bukmachera STS Zakłady Bukmacherskie. Oferuje on bowiem jeden z lepszych bonusów powitalnych na rynku. Zarówno kwota w wysokości 1660 zł jest wysoka, a dodatkowo posiada proste warunki obrotu, z którymi poradzą sobie nawet początkowi gracze.

2️⃣ Co trzeba zrobić aby dostać bonus na STS?

Aby otrzymać w STS powitalny bonus wystarczy już pierwszy depozyt na nowo utworzone konto gracza. Premię bonusową dostaniesz również za drugie i trzecie doładowanie. W sumie gracz może otrzymać nawet 1660 zł.

3️⃣ Bonus w STS - ile wynosi?

Bonus w STS na dzień 06 luty 2023 wynosi 1660 zł. Jest to maksymalny bonus na start zawierania zakładów wzajemnych jaki możecie otrzymać u tego topowego operatora zakładów zajmującego czołowe miejsce w rankingu bukmacherów.

4️⃣ Ile najlepiej wpłacić za pierwszym razem do aktywacji bonusu STS?

Jeżeli chcesz wycisnąć maksimum korzyści z bonusu na start w STS to za pierwszym razem powinieneś wpłacić minimum 114 zł. Taka suma pozwoli Ci zagrać bez ryzyka na maksymalnej kwocie pieniężnej. Jeżeli Wasz pierwszy zakład bukmacherski na sts.pl nie zostanie trafiony, to wówczas bukmacher zwraca Wam pełną stawkę pomniejszoną o podatek od gier hazardowych.

5️⃣ Jak działa bonus powitalny STS?

Po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza i puszczeniu pierwszego kuponu w razie jego niepowodzenia bonus zadziała automatycznie. Bukmacher przyzna zwrot postawionych środków na konto bonusowe w ramach pierwszego bonus - czyli ubezpieczonego zakładu.

6️⃣ Jak zagrać za bonus STS?

Bonusem STS zagrać możesz na dowolnych zakładach. Najlepiej grać kupony, które automatycznie będą zaliczały się do obrotu bonusem, czyli z kursem minimalnym 1.91. Możesz grać zarówno swoje ulubione dyscypliny sportowe, jak piłka nożna czy hokej, a także te mniej znane jak golf czy dart.

Komentarze (2)
Bonus STS na start - luty 2023
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
++++++
skomentowano ponad miesiąc temu
Pobrałem ofertę i zobaczymy, co się wydarzy. Dodatkową kaskę już dostałem – wszystko odbyło się bez problemów, teraz tylko trzeba ją jakoś logicznie spożytkować 🙂 Ktoś ma jakieś pomysły? Poza tym, czy w STS można grać bez podatku?
singiel
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja gram akurat same single – najlepsza opcja, tylko nie wiem czy współgra ona akurat z regulaminem STSa Poza tym nie spodziewaj się gry bez podatku u tego buka – lepiej przenieś swoje środki do innego, równie popularnego bukmachera 😀 heheh
esteesowy
skomentowano ponad miesiąc temu
Up, ja tam nie narzekam na STSa, ma wszystko co potrzebne, wg mnie solidna firma z doświadczeniem
LK12
skomentowano ponad miesiąc temu
U mnie nie weszło za 10 zł, zostało 15 zeta - co polecacie?

Przeczytaj równiej

Może cię zainteresować

Fortuna bonus

Fortuna bonus

7978
289
U bukmachera Fortuna możesz odebrać atrakcyjny bonus na start w wysokości 630 zł, z naszym zawsze aktywnym hasłem polecającym LEGALSPORT. Nagroda powitalna przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nie mają jeszcze internetowego konta do betowania u tego sprawdzonego i cenionego operatora online. Obecnie jest to najlepszy bonus powitalny na polskim rynku.
Bwin bonus - na start 500 zł

Bwin bonus - na start 500 zł

944
26
Bonus powitalny jest tak samo ważny jak wysokie kursy, intuicyjność aplikacji mobilnej czy obsługa klienta. Bwin wie co jest istotne dla typerów i zaproponował całkiem atrakcyjny bonus w postaci cashbacku na start zawierania zakładów wzajemnych.
BETFAN bonus na start | luty 2023

BETFAN bonus na start | luty 2023

8280
228
W BETFAN Zakłady Bukmacherskie każdy nowy gracz może zgarnąć bonus na start nawet 300 zł. Powitalny pakiet poprawia saldo środków na pierwsze zakłady - możesz wygrać więcej z bonusem. Przeczytaj dlaczego warto wybrać tego bukmachera na start obstawiania.
Totalbet bonus

Totalbet bonus

5860
118
Bukmacher Totalbet oferuje klientom mega promocję startową z kodem promocyjnym w wersji vipowskiej. Nasz kod polecający do max. bonusu, który znajdziecie w poniższym tekście, gwarantuje cały pakiet powitalnych premii: to  podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku. Bonus na start Totalbet jest tak dobry, że bez problemów konkuruje on z bonusami Fortuny, LVBET czy też STS. 

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.