poniedziałek, 22 lipca 2024

Jaki bukmacher akceptuje BLIK?

10.01.2024, 10:34
Autor: R. Grycz
Darmowe konto w STS założysz w 30 sekund z kodem promocyjnym LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Bukmacher z BLIK
  1. Jaki bukmacher ma BLIK?
  2. Jaki jest najlepszy bukmacher z BLIK?
  3. Jak używać BLIKu u bukmachera?
  4. Czy płatności BLIK u bukmacherów są bezpieczne?
  5. Dlaczego warto płacić u bukmachera BLIKiem?
  6. Ile kosztuje płatność BLIKiem u bukmachera?
  7. Ile trwa płatność do bukmachera przez BLIK?
  8. Czy BLIK działa na stronie www i w aplikacji bukmacherskiej?
  9. Czy przez BLIK można wypłacić pieniądze od bukmachera?
  10. Czy przez BLIK mogę zapłacić w stacjonarnym punkcie bukmachera?
 2. Ranking bukmacherów z BLIKiem
 3. FAQ

Zacznijmy od tego, czym jest BLIK. To stworzony przez spółkę Polski Standard Płatności  system płatności mobilnych, którego działanie opiera się na generowaniu 6-cyfrowych kodów w aplikacji mobilnej banku. Jest to metoda szybka i bezpieczna, dzięki czemu jej popularność błyskawicznie rośnie - według danych NBP, już w 2019 roku liczba transakcji przeprowadzonych przez BLIK przekroczyła liczbę transakcji, dokonanych kartami płatniczymi w polskim internecie.

Bukmacher z BLIKiem - u jakiego bukmachera można płacić przez BLIK

Płatności przez BLIK akceptują również polscy legalni bukmacherzy online. Używając kodu BLIK możemy w szybki sposób zasilić swój bukmacherski bankroll, co dla typerów ma szczególne znaczenie, zwłaszcza podczas obstawiania zakładów na żywo.

Jeśli chcecie wiedzieć, jaki bukmacher akceptuje BLIK, jak przeprowadzić transakcję i czy warto używać BLIK u bukmachera, to zapraszamy do lektury naszego tekstu, w którym odpowiemy na wszystkie te pytania.

Bukmacher z BLIK

Płatności do bukmachera przez BLIK są możliwe u każdego z 25 bukmacherów internetowych w Polsce. Zasilenie bukmacherskiego bankrollu przez BLIK nie różni się niczym od standardowych płatności online. Co ciekawe, BLIK jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów doładowania salda u bukmachera i jest wybierany o wiele częściej niż PayPal, Skrill czy płatności kartą VISA lub Mastercard.

Ogromna popularność płatności przez BLIK w zakładach bukmacherskich wynika przede wszystkim z faktu, że jest to metoda błyskawiczna, a wpłacone pieniądze praktycznie od razu pojawiają się na naszym bankrollu. Nie musimy oczekiwać na zaksięgowanie wpłaty, dzięki czemu dostęp do swoich pieniędzy mamy po kilku chwilach i możemy od razu postawić upatrzony zakład.

Jaki bukmacher ma BLIK?

Płatności przez BLIK ma w ofercie każdy legalny bukmacher internetowy działający w Polsce. Taką formę płatności udostępniają zarówno najwięksi operatorzy zakładów sportowych, jak Fortuna, STS, forBET czy BETFAN, jak i mniej rozpoznawalni bukmacherzy, np. PZBuk, Fuksiarz, eTOTO lub eWinner.

Ponieważ jednak bukmacherzy starają się być jak najbardziej konkurencyjni również pod względem oferty nowoczesnych i szybkich metod płatności, oprócz BLIK oferują też szereg innych sposobów zasilenia konta. W poniższej tabeli znajdziecie wszystkich bukmacherów z płatnościami przez BLIK oraz informacje, jakie inne metody zasilania konta oferuje poszczególny operator.

  Lista bukmacherów z BLIKiem na 2024
1. STS BLIK + 8 innych metod płatności
2. Fortuna BLIK + 5 innych metod płatności
3. Superbet BLIK + 10 innych metod płatności
4. BETFAN BLIK + 3 inne metody płatności
5. TOTALbet BLIK + 5 innych metod płatności
6. Betclic BLIK + 3 inne metody płatności
7. forBET BLIK + 4 inne metody płatności
8. Noblebet BLIK + 7 innych metod płatności
9. Fuksiarz BLIK + 5 innych metod płatności
10. Betcris BLIK + 4 inne metody płatności
11. PZBuk BLIK + 4 inne metody płatności
12. LVBET BLIK + 6 innych metod płatności 
13. Totolotek BLIK + 5 innych metod płatności
14. eWinner BLIK + 4 inne metody płatności
15. eToto BLIK + 4 inne metody płatności

Bukmacherzy z BLIKiem oferują najczęściej co najmniej kilka różnych metod płatności. Jeśli nie chcecie płacić przez BLIK, to zawsze możecie zasilić swoje konto bukmacherskie szybkim przelewem, skorzystać z elektronicznego portfela Skrill czy użyć swojej karty płatniczej.

Jaki jest najlepszy bukmacher z BLIK?

Naszym zdaniem, najlepszym bukmacherem z BLIK jest Superbet. Ten buk znajduje się w gronie topowych operatorów w BLIKiem, obok Fortuny, Superbet czy BETFAN. Wraz z szybką mobilną płatnością BLIK, Superbet oferuje również 10 innych metod zasilania konta, w tym kartę przedpłaconą Paysafecard, eportfele Skrill i Neteller czy transakcje przez Przelewy24 i TPay. Wpłaty BLIK do Superbet realizowane są średnio w 30 sekund, a pieniądze pojawiają się na naszym bankrollu natychmiast po zatwierdzeniu transakcji.

Jeśli więc zastanawiacie się, jakiego bukmachera z BLIKiem wybrać, to naszym zdaniem najlepszym wyborem będzie Superbet. Bardzo solidnie prezentuje się też Fortuna i forBET, więc jeśli chcecie założyć profil typerski u więcej niż jednego bukmachera, to rejestracja konta w Fortunie lub w forBET również będzie świetnym wyborem.

Jak używać BLIKu u bukmachera?

Użycie płatności BLIK u bukmachera jest bardzo łatwe i intuicyjne. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, by przelać pieniądze przez BLIK na swoje konto u legalnego bukmachera online. Jeśli więc nie jesteście pewni, jak wpłacać u bukmachera przez BLIK, to poniżej znajdziecie krótką instrukcję, która w kilku krokach objaśnia, jak działa ta metoda płatności.

Płatność BLIK u bukmachera krok po kroku

 • Krok1: Po zalogowaniu się na swoje konto bukmacherskie kliknij button "Wpłata" (najczęściej znajdziesz go w prawym górnym roku ekranu) i wybierz BLIK jako metodę płatności
 • Krok2: W formularzu płatności na stronie bukmachera wybierz kwotę, jaką chcesz zasilić swój bankroll.
 • Krok 3: Wpisz sześciocyfrowy kod BLIK, wygenerowany przez Twoją aplikację do bankowości elektronicznej.
 • Krok 4: Zatwierdź płatność i potwierdź transakcję w aplikacji Twojego banku, wpisując kod PIN.

Pamiętajcie, że podstawowym warunkiem dla korzystania z płatności BLIK jest posiadanie konta w banku, który obsługuje transakcje BLIKiem oraz posiadanie na smartfonie aplikacji mobilnej banku. Na szczęście w zdecydowanej większości polskich banków usługa BLIK jest dostępna - poniżej znajdziecie wykaz instytucji bankowych z opcją BLIK.

 • Alior Bank
 • Bank Millennium
 • Bank Pocztowy
 • BNP Paribas
 • Citi Handlowy
 • Crédit Agricole
 • Getin Bank
 • ING Bank Śląski
 • Nest Bank
 • Noble Bank
 • mBank
 • Orange Finanse
 • Pekao SA
 • PKO Bank Polski oraz Inteligo
 • Santander Bank Polska SA
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • banki spółdzielcze w Grupie Banku Polskiej Spółdzielczości
 • banki spółdzielcze w Spółdzielczej Grupie Bankowej

BLIKiem możemy płacić na dwa sposoby - albo bezpośrednio (korzystając z formularza, który jest przygotowany do płatności BLIK), albo przez jedną z metod szybkich płatności, takich jak Przelewy24 czy PayU.

Wybierając tę drugą metodę, wykonujemy po prostu jeden krok więcej po wpisaniu kwoty wpłaty. Najpierw na stronie lub w apce mobilnej bukmachera wybieramy szybkie płatności jako metodę zasilenia konta, a następnie spośród dostępnych metod wybieramy BLIK, Kolejne kroki wyglądają dokładnie tak samo, jak w powyższej instrukcji.

Czy płatności BLIK u bukmacherów są bezpieczne?

Tak, wpłata do bukmachera przez BLIK jest całkowicie bezpieczna. Ten aspekt ma ogromne znaczenie nie tylko dla typerów, ale też dla legalnych bukmacherów, którzy przykładają dużą wagę do bezpieczeństwa każdej przeprowadzanej transakcji.

Z czego wynika bezpieczeństwo płatności przez BLIK? Przede wszystkim z tego, że każda wpłata jest weryfikowana aż trzykrotnie, mimo bardzo krótkiego czasu, jaki jest potrzebny do wykonania transakcji. Jak to wygląda w praktyce?

 • Pierwszą metodą weryfikacji naszej płatności jest logowanie się do aplikacji mobilnej (zależnie od banku, możemy użyć kodu lub. np. odcisku palca albo opcji Face ID).
 • Kolejny stopień weryfikacji to użycie kodu BLIK, który wpisujemy do formularza na stronie lub w apce mobilnej bukmachera. Kod BLIK ma 6 cyfr, więc jest bardzo trudny do złamania, a dodatkowo na jego wykorzystanie mamy tylko 120 sekund - po upływie tego czasu generowany jest nowy kod, a stary jest już nieważny i nie da się go użyć.
 • Trzeci poziom weryfikacji płatności przez BLIK to potwierdzenie płatności, którego dokonujemy po powrocie do aplikacji banku.

Jak widzicie, sposób weryfikacji każdej transakcji z użyciem numeru BLIK jest tak skonstruowany, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przelewu. Dzięki temu możecie mieć pewność, że wpłacając pieniądze do bukmachera przez kod BLIK już po chwili znajdziecie je na Waszym bukmacherskim bankrollu.

Dlaczego warto płacić u bukmachera BLIKiem?

Gracze bukmacherscy wiedzą, że warto zasilać swoje konto bukmacherskie przez BLIK, ponieważ ta metoda płatności jest szybka, bezpieczna i prosta. Wpłacając kasę do bukmachera przez BLIK mamy ją na swoim koncie w ciągu kilku chwil, bez żadnego oczekiwania. Ma to szczególne znaczenie podczas obstawiania zakładów w opcji LIVE lub gdy znaleźliśmy surebeta i zależy nam, by puścić kupon jak najszybciej.

Oczywiście płatności przez BLIK u bukmachera mają również wiele innych zalet. Typerzy wysoko cenią sobie bezpieczeństwo transakcji z użyciem kodu BLIK - wszystkie dane są szyfrowane i wykonywane przez bezpieczne, zaufane połączenia, więc nie musimy się obawiać, że nasze pieniądze znikną gdzieś po drodze lub trafią nie tam gdzie chcemy.

Zakłady bukmacherskie Superbet
Zalety płatności przez BLIK u bukmachera:
+ Pieniądze na koncie  w ciągu paru chwil
+ Pełne bezpieczeństwo transakcji
+ Dostępny przez stronę www i w aplikacji
+ Bradzo prosta metoda płatności
Odbieram bonus 3755 zł

Duże znaczenie ma również fakt, że płatności przez BLIK do bukmachera są bardzo proste i intuicyjne. Przez cały proces zasilania konta bukmacherskiego BLIKiem jesteśmy prowadzeni niemal za rękę, wykonując instrukcje, pojawiające się na ekranie naszego laptopa czy smartfona. Dzięki temu z wpłatą z kodem BLIK bez trudu poradzą sobie również osoby, które nie mają dużego doświadczenia w obsłudze płatności internetowych.

Ile kosztuje płatność BLIKiem u bukmachera?

Dobra wiadomość dla wszystkich typerów, którzy chcą wpłacać pieniądze do bukmachera kodem BLIK: zasilenie konta bukmacherskiego przez BLIK jest całkowicie darmowe. Transakcja nie zawiera żadnych ukrytych kosztów, a dodatkowo ani bukmacher, do którego wpłacamy kasę, ani nasz bank nie pobierają żadnej prowizji za doładowanie bankrollu przez BLIK. Dzięki temu z naszego rachunku bankowego zniknie dokładnie taka kwota, jaką zdecydowaliśmy się wpłacić do bukmachera.

Wyniki głosowania

U jakiego bukmachera najczęściej korzystasz z wpłat przez BLIK?

Płatności przez BLIK u legalnych polskich bukmacherów internetowych
STS
17 %
Fortuna
21 %
Superbet
4 %
forBET
17 %
BETFAN
19 %
TOTALbet
6 %
Betclic
16 %

Z tego względu BLIK stanowi doskonałą alternatywę dla innych metod płatności, np. z użyciem karty VISA lub Mastercard. Dokonując płatności bezpośrednio przez bank musimy liczyć się z tym, że nasz bank może pobierać prowizję od przelewów - jej wysokość zależy od banku oraz tego, jaki typ rachunku osobistego posiadamy. Tymczasem płacąc przez BLIK nie płacimy żadnej prowizji ani do banku, ani do bukmachera, co z pewnością stanowi kolejną zaletę płatności numerem BLIK.

Ile trwa płatność do bukmachera przez BLIK?

Wpłata do bukmachera przez BLIK jest bardzo szybka, ponieważ BLIK zalicza się do tzw. płatności błyskawicznych. Pieniądze pojawiają się na naszym bankrollu po kilku chwilach od zatwierdzenia przelewu, dzięki czemu praktycznie od razu po zleceniu transakcji możemy wykorzystać przelane środki do postawienia internetowego kuponu SOLO lub AKO.

Czy BLIK działa na stronie www i w aplikacji bukmacherskiej?

Tak, płatności do bukmachera przez BLIK możemy dokonywać zarówno przez witrynę internetową bukmachera, jak i w jego aplikacji mobilnej. Metoda dokonywania płatności jest dokładnie taka sama.

BLIK u bukmachera forBET+ Jedna z sześciu dostępnych metod płatności+ BLIK obsługiwany przez serwisy szybkich płatności+ Minimalna kwota wpłaty przez BLIK to 1 zł

BLIK u bukmachera forBET
+ Jedna z sześciu dostępnych metod płatności
+ BLIK obsługiwany przez serwisy szybkich płatności
+ Minimalna kwota wpłaty przez BLIK to 1 zł

Jedyna różnica polega na tym, że płacąc BLIK przez stronę internetową bukmachera obsługujemy transakcję na dwóch ekranach (na swoje konto u bukmachera logujemy się przez stronę www, a do aplikacji banku na smartfonie), a korzystając z tej metody w aplikacji bukmacherskiej wszystko dzieje się na ekranie naszego telefonu.

Czy przez BLIK można wypłacić pieniądze od bukmachera?

Niestety, BLIK możemy użyć tylko do dokonywania płatności do bukmachera. Legani bukmacherzy internetowi, zgodnie ze swoimi regulaminami i z wymogami ustawy hazardowej, dokonują wypłat tylko na konto bankowe, które jest przypisane do naszego profilu bukmacherskiego. Jest to rachunek, którego numer podaliśmy przy przekształcaniu naszego szybkiego konta bukmacherskiego w konto standardowe.

Alternatywą dla wypłat na rachunek bankowy są wypłaty wygranych na portfele elektroniczne, jednak nie jest to metoda powszechnie stosowana, dlatego ma ją w ofercie bardzo niewielu legalnych polskich bukmacherów (m.in Superbet umożliwia wypłaty na Skrill i Paysafecard). Standardem wśród polskich internetowych operatorów zakładów bukmacherskich jest jednak wypłata wygranych na indywidualny rachunek bankowy gracza.

Płacę blikiem w betclic
Korzystam z błyskawicznych płatności do zasilenia konta

Jeśli więc zastanawiasz się czy można odebrać wypłatę BLIKiem od bukmachera, to odpowiedź brzmi - nie, niestety nie można. BLIK u bukmachera jest tylko metodą wpłat.

Czy przez BLIK mogę zapłacić w stacjonarnym punkcie bukmachera?

Tak, niektórzy bukmacherzy oferują możliwość płacenia BLIKiem w punktach stacjonarnych. Opłatę za kupon bukmacherski BLIKiem możemy wykonać w lokalach legalnego bukmachera STS i Fortuna. Jest to świetna alternatywa dla klasycznych płatności gotówkowych, a nawet dla transakcji z użyciem karty płatniczej.

Ranking bukmacherów z BLIKiem

Ponieważ każdy legalny bukmacher internetowy w Polsce oferuje płatności przez BLIK, specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking bukmacherów z BLIKiem. Pod uwagę wzięliśmy nie tylko oferowane przez danego bukmachera metody płatności (TU sprawdzisz jakie metody płatności ma Fortuna), ale też jego ofertę sportową i bonusową. Dzięki temu udało nam się uszeregować operatorów pod względem ogólnej atrakcyjności.

TOP bukmacherzy z BLIK 2024
760 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
335 zł na zakłady
- cashback 300 zł
Sprawdź KOD
3310 zł na zakłady
- freebet 1200 zł
Sprawdź KOD
3755 zł na zakłady
- cashback 3500 zł
Sprawdź KOD
777 zł na zakłady
- za depozyty 700 zł
Sprawdź KOD
333 zł na zakłady
- cashback 333 zł
Sprawdź KOD

400 zł  na zakłady
- 200% więcej za wpłaty 400 zł

Sprawdź KOD

TOP bukmacherzy w naszym rankingu oferują swoim graczom bezpieczne, funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania w zakresie metod płatności, nie zaniedbując przy tym innych obszarów. U każdego z TOP bukmacherów znajdziecie wysokie kursy bukmacherskie, szeroki wybór dyscyplin sportowych i atrakcyjne promocje dla nowych i stałych typerów.

FAQ

1️⃣ U których bukmacherów można płacić przez BLIK?

Płatności przez BLIK dostępne są u wszystkich legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Zasilić swoje konto bukmacherskie BLIKiem możecie m.in. w Fortunie, STS, Betclic, Superbet czy forBET.

2️⃣ Jak zapłacić BLIKiem u bukmachera?

By zapłacić u bukmachera przez BLIK wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Najpierw należy wybrać BLIK jako metodę płatności na stronie lub w apce bukmachera, następnie wpisać 6-cyfrowy numer BLIK i zatwierdzić transakcję w aplikacji mobilnej banku.

3️⃣ Czy wpłata BLIK do bukmachera jest bezpieczna?

Tak, wpłata przez BLIK jest bardzo bezpieczną metodą płatności. Jej wysokie bezpieczeństwo wynika nie tylko ze stosowania szyfrowanych protokołów, ale również z faktu, że wykonanie transakcji musimy

4️⃣ Jakie są zalety płacenia przez BLIK u bukmachera?

Płatności do bukmachera przez blik mają wiele zalet - typerzy cenią sobie przede wszystkim szybkość tej metody, ponieważ pieniądze na koncie u bukmachera pojawiają się błyskawicznie. Inne zalety tej metody płatności to wysokie bezpieczeństwo oraz fakt, że jest ona bardzo prosta i intuicyjna.

5️⃣ Czy można płacić BLIKiem w naziemnych lokalach bukmachera?

Tak, niektórzy legalni polscy bukmacherzy umożliwiają zasilanie konta bukmacherskiego BLIK także w punktach stacjonarnych. Taką metodę płatności udostępnia typerom Fortuna oraz STS.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Jaki bukmacher akceptuje BLIK?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.