czwartek, 20 czerwca 2024

Jak wpłacić pieniądze do Fortuna

11.06.2024, 10:13
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
 1. Metody płatności w Fortuna
  1. Wpłata gotówki w Fortunie w praktyce
 2. Jak doładować iKonto Fortuna?
  1. Doładowuję iKonto Fortuna po raz pierwszy
  2. Doładowuję konto Fortuna po raz kolejny
 3. Opinie o metodach płatności Fortuna
 4. FAQ
Jakie metody płatności akceptuje bukmacher Fortuna

Typerzy bardzo chwalą sobie metody płatności oferowane przez legalnego polskiego bukmachera Fortuna. Obecnie najpopularniejszą metodą płatności w Fortuna Online jest płatność za pomocą "szybkiego przelewu". Tuż za szybką płatnością plasuje się płatność kartą kredytową/debetową.

REJESTRACJA W FORTUNA
Rejestracja otwiera dostęp do wszystkich metod płatności

Szybki przelew gwarantuje, podobnie jak inne oferowane przez Fortunę metody płatności, natychmiastowe zaksięgowanie środków pieniężnych na koncie bukmacherskim online w Fortunie. Średni czas oczekiwania na przelew przychodzący w Fortuna to kilka minut - po zrealizowaniu przelewu warto odświeżyć stronę bukmachera lub jeszcze raz zalogować się na prywatne konto online, które w Fortunie nazywane jest "iKontem Fortuna".

 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Bukmacher internetowy Fortuna znany jest z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie obstawiania wyników zakładów sportowych. To właśnie Fortuna Zakłady Bukmacherskie jako pierwsza z licencjonowanych buków umożliwiła graczom zawieranie zakładów sportowych przez internet oraz w trybie live. W zakresie ułatwiania życia graczom Fortuna także jest liderem – pieniądze wpłacimy szybko na kilka bezpiecznych sposobów.

Metody płatności w Fortuna

Legalny i wysoko oceniany przez graczy bukmacher eFortuna to jeden z najbardziej rozwiniętych operatorów zakładów sportowych w Polsce pod kątem metod płatności. Gracz, który na co dzień obstawia zakłady sportowe online przez internet w Fortunie, ma dostęp do wielu metod płatności online, które zdecydowanie ułatwiają szybkie reagowanie i typowanie. Jak wpłacić środki na konto bukmacherskie w Fortunie?

Żeby dobrze zobrazować Wam pełen wachlarz możliwości zasilenia konta internetowego, kompletną listę metod płatności przedstawimy Wam w formie przystępnej tabelki. Jest to naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie, albowiem bukmacher Fortuna oferuje naprawdę sporo opcji na wpłatę gotówki na saldo depozytowe.

Metody płatności online w Fortuna Zakłady Bukmacherskie | Stan na: czerwiec 2024 r.
Internetowa metoda płatności Minimalna kwota depozytu  Maksymalna kwota depozytu    
ING Bank Śląski 1 zł 100 000 zł
mTransfer - mBank 1 zł 100 000 zł
BLIK 1 zł 100 000 zł
Płatność kartą płatniczą (VISA lub MasterCard) 1 zł 100 000 zł
tpay.com 1 zł 100 000 zł
iPKO - PKO Bank Polski 1 zł 100 000 zł
Santander  1 zł 100 000 zł
Pekao24Przelew - Bank Pekao 1 zł 100 000 zł
Alior Bank 1 zł 100 000 zł
Paylink Idea - IdeaBank 1 zł 100 000 zł
Inteligo
1 zł 100 000 zł
Getin Bank
1 zł 100 000 zł
Noble Bank
1 zł 100 000 zł
Podkarpacki Bank Spółdzielczy 1 zł 100 000 zł
Credit Agricole 1 zł 100 000 zł
T-mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank 1 zł 100 000 zł
Eurobank 1 zł 100 000 zł
Deutsche Bank 1 zł 100 000 zł
BOŚ Bank
1 zł 100 000 zł
BNP Paribas
1 zł 100 000 zł
Bank Millennium
1 zł 100 000 zł
Tradycyjny przelew bankowy 1 zł 100 000 zł

Jak widać bukmacher Fortuna oferuje klientom sporo opcji na wpłatę gotówki na saldo depozytowe. Co więcej, przy niemal wszystkich metodach płatności minimalna kwota depozytu została ustawiona na poziomie zaledwie 1 zł, tak więc z czystym sumieniem można stwierdzić, że Fortuna nie posiada w swoim regulaminie zapisu o minimalnej kwocie depozytu.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Minimalna kwota depozytu na konto online w Fortuna to 1 zł!

Przechodzę do bukmachera online

Oczywiście, żadna z wymienionych metod płatności nie jest obciążona przez Fortunę prowizją. Opłaty mogą jednak wystąpić po stronie banku, w którym macie indywidualny rachunek bankowy. Dlatego też przez wykonaniem depozytu warto skontaktować się z odziałem banku i zapytać o ewentualne koszty przelewu do bukmachera. Z doświadczenia wiemy, że większość banków nie stosuje dodatkowych opłat za przelew do bukmachera, ale na wszelki wypadek sprawdźcie, czy coś w tym temacie się nie zmieniło.

Wpłata gotówki w Fortunie w praktyce

Żeby lepiej zobrazować Wam system metod płatności w Fortunie, przygotowaliśmy specjalnie dla Was dwa przykłady związane z wpłatą pieniędzy na iKonto Fortuna. Pierwszy przykład dotyczy standardowej wpłaty na saldo gotówkowe, natomiast drugi jest związany z pierwszym depozytem na konto bukmacherskie online.

Przykładowy schemat wpłaty gotówki na konto bukmachera Fortuna: Decydujecie się na wpłatę 350 zł za pomocą szybkiego e-przelewu z konta bankowego, na przykład z iPKO. W efekcie na Waszym koncie bukmacherskim online pojawia się, w ciągu zaledwie kilku minut, równe 350 zł, które śmiało możecie wykorzystać na dowolne typy sportowe online znajdujące się w ofercie bukmacherskiej Fortuna.

Zanim przejdziemy do kolejnego przykładu, to musimy zaznaczyć, że obecnie w Fortunie "królują" trzy metody płatności: szybki przelew z rachunku bankowego, BLIK oraz płatność kartą debetową/kredytową. Za pomocą tych topowych metod płatności realizowane jest ponad 90% wszystkich depozytów.

Kod promocyjny do najlepszego bonusu powitalnego Fortuna - grafika z kodem LEGALSPORT

Bardzo ciekawie prezentuje się również zestawienie trzech najczęściej używanych do przelewów do bukmachera banków.  Gracze najczęściej swoje pieniądze przelewają z Alior Bank, PKO Bank Polski oraz mBank. W tym zestawieniu znacznie częściej dochodzi do przetasowań, dlatego też zachęcamy Was, abyście na bieżąco śledzili zmiany w tym temacie.

Przykład premierowej wpłaty na iKonto Fortuna: Zakładacie konto online w Fortunie z ekskluzywny kodem promocyjnym, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT. Dzięki temu otrzymujecie dostęp do internetowej oferty specjalnej VIP. Następnie aktywujecie tymczasowe konto w Fortunie i dokonujecie pierwszej wpłaty w wysokości 350 zł. Jako, że przysługuje Wam dostęp do wyjątkowej akcji marketingowej "Kasa na start", to Wasz budżet startowy zostaje automatycznie podwojony - po spełnieniu warunków regulaminowych będziecie mieć na grę aż 700 zł, czyli 2 razy więcej niż w standardzie! Dodatkowo za kod do Fortuny zgarniecie, w postaci nagród niespodzianek, freebet na start 30 zł (do aktywacji i odbioru w e-shop Fortuna za free) oraz bezpieczny zakład bez ryzyka przegranej 300 zł - również do ręcznej aktywacji.

Wyboru opcji zasilenia dokonuje się za każdym razem w prywatnym profilu użytkownika na stronie internetowej Fortuny lub w aplikacji mobilnej na telefon komórkowy czy tablet z system iOS/Android. Wszystko skonstruowane zostało przez Fortunę bardzo intuicyjne, dlatego też jesteśmy pewni, że każdy gracz, nawet taki początkujący bez doświadczenia, poradzi sobie z realizacją przelewu.

Zasilenie iKonta Fortuna w punkcie naziemnym

Ostatnim sposobem na doładowanie kontra gracza u bukmachera Fortuna jest wpłata gotówki albo płatność kartą w jednej z placówek. Skorzystanie z tego rozwiązania wymaga podania pracownikowi punktu swojego numeru klienta (numer PIN). Gracz musi też liczyć się z tym, że zostanie poddany weryfikacji. Przedstawiciel Fortuny poprosi go o okazanie dowodu osobistego, a także zapyta o losowe litery hasła użytkownika. Jest to wymóg ustawy hazardowej, a Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest legalnym bukmacherem.

Jak doładować iKonto Fortuna?

Proces wpłacania środków pieniężnych na saldo gotówkowe w Fortunie jest niezwykle prosty i schematyczny. Już za drugim razem będziecie wszystkie czynności potrzebne do doładowania iKonta Fortuna wykonywać intuicyjne, dlatego też nie musicie w ogóle przejmować się system wpłat w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Fragment regulaminu Fortuna (date-long] r.): UWAGA! Wszelkie próby doładowania konta z rachunku bankowego innego niż podany przy rejestracji lub z błędnym tytułem wpłaty będą skutkować odesłaniem środków. W takim przypadku zwracane środki mogą się pojawić na koncie Klienta dopiero po 3 dniach roboczych. Prosimy postępować dokładnie według wytycznych podanych na następnych stronach.

Żeby zobrazować Wam krok po kroku proces realizacji wpłaty depozytu w eFortuna, przygotowaliśmy dla Was prosty poradnik informacyjny. Podzieliliśmy go na dwie części - pierwsza wpłata na konto online w Fortuna i druga i kolejna wpłata na saldo główne w iFortuna. Dzięki temu z naszego prostego poradnika mogą korzystać nie tylko nowi gracze, ale również nieco bardziej doświadczeni typerzy.

Doładowuję iKonto Fortuna po raz pierwszy

 • Krok 1: Zaloguj się poprawnie na swoje prywatne konto klienta w Fortuna i z menu głównego po prawej stronie (po rozwinięciu) wybierz "Doładowanie konta". 
 • Krok 2: Następnie zaloguj się do banku i zdefiniuj płatność (bukmacher w tym kroku pokaże Ci dokładny wzór). Możesz ją nazwać na przykład jako "Fortuna - doładowanie konta" lub "Fortuna - przelew na iKonto". Wybór należy do Ciebie. Następnie bukmacher Fortuna przydzieli Ci indywidualny tytuł płatności. Jest on stały dla wszystkich zasileń iKonta Fortuna i nigdy nie można go zmieniać - dzięki niemu bukmacher od razu wie, któremu graczowi przydzielić środki! Pamiętaj, że kwota płatności jest dowolna i może być za każdym razem inna.
 • Krok 3: Z listy zdefiniowanych płatności wybierz zdefiniowaną w drugim kroku płatność. Wszystkie podstawowe metody płatności od Fortuna gwarantują szybkie zaksięgowanie środków na saldzie gotówkowym. My ze swojej strony polecamy szybki przelew online.
 • Krok 4: Dokonaj płatności na dowolną kwotę i to wszystko. Proces wpłaty w Fortuna jest prosty, tym bardziej że bukmacher cały czas będzie Cię prowadził i pokazywał wskazówki. Wystarczy tylko czytać uważnie instrukcje, które wyświetlają się na ekranie.

Doładowuję konto Fortuna po raz kolejny

 • Krok 1: Zaloguj się na swoje prywatne konto online w Fortunie.
 • Krok 2: Następnie przejdź do zakładki "Doładowanie konta", wybierz dowolną metodę płatności i wpisz kwotę depozytu (bukmacher automatycznie ustawia kwotę przelewu na 20 zł - na identyczną kwotę dostaje się w Fortunie freebet za kod promocyjny do Fortuny). Na koniec wciśnij "Doładowanie konta". WAŻNE! Tytuł płatności dla wszystkich zasileń jest STAŁY i dedykowany dla Ciebie! Nie dokonuj w nim żadnych zmian!
 • Krok 3: Zostaniesz przeniesiony na stronę banku/pośrednika, gdzie sfinalizujesz całą transakcję. Potwierdzenie przelewu otrzymasz na maila. Jeśli na Twoim koncie po upływie kilku minut nie będzie kasy, to wówczas odśwież stronę internetową lub aplikację mobilną. Jeżeli to nie pomoże, to wówczas wyloguj się i zaloguj ponownie na konto bukmacherskie online. Wówczas na 100% wszystkie środki będą już na profilu gracza. Dzięki powyższemu linkowi aktywacyjnemu max. kod promocyjny od Fortuny wpisuje się automatycznie.

Opinie o metodach płatności Fortuna

Internetowe metody płatności online w Fortunie są bardzo rozbudowane, dlatego też w ogóle nie dziwi nas fakt, że zbierają one od graczy same pozytywne opinie. Typerzy oceniają dostępne metody realizacji szybkiego przelewu w Fortuna Zakłady Bukmacherskie na mocne 9,5/10. Podobne oceny do Fortuny, za rozbudowany system wpłacania depozytów, dostają ponadto LVBET, forBET oraz STS, który jest najbardziej rozpoznawalnym polskim bukmacherem i PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie, który przygotował idealny system wpłat dla swoich graczy.

Obstawiający zachwalają metody płatności w Fortunie przede wszystkim za szybkość realizacji przelewu, bezawaryjność systemu wpłat/wypłat oraz za współpracę z największymi bankami. Ponadto zwracają uwagę na kwotę minimalnego depozytu, która została ustawiona na poziomie zaledwie 1 zł.

Więcej opinii i rekomendacji o Fortunie (oceny kursów bukmacherskich, oferty sportowej prematch oraz LIVE, jakości bonusów bukmacherskich online - tymczasowych oraz okazjonalnych - dla stałych i nowych typerów i nie tylko) znajdziecie w tym miejscu >>> Opinie o Fortunie. Nasz dział z opiniami o Fortunie jest na bieżąco uaktualniany, tak więc macie pewność, że czytacie najświeższe opinie oraz rekomendacje dla bukmachera Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

FAQ

Poniżej prezentujemy Wam najczęściej pojawiające się pytania dotyczące metod płatności w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Wpłaty depozytów do bukmachera Fortuna to bardzo ważny temat dla typerów, dlatego też do każdego pytania dołączyliśmy krótką odpowiedź, tak abyście w jednym miejscu mogli znaleźć wszystkie potrzebne informacje o przelewach do Fortuny.

1. Jaki jest minimalny depozyt w Fortunie?

Minimalny depozyt u legalnego polskiego bukmachera iFortuna to zaledwie 1 zł. Taką minimalną kwotą wpłaty zostały opatrzone niemal wszystkie metody płatności online, co z perspektywy typującego jest niezwykle ważne. Pamiętajcie jednak, że u operatora zakładów sportowych Fortuna minimalna stawka pojedynczego zakładu bukmacherskiego to 2 zł.

W związku z tym rekomendujemy, abyście dokonali wpłaty na kwotę przekraczającą 1 zł - gracze średnio wpłacają od 10 zł do nawet 500 zł. Wszystko zależy od strategii gry. Żeby zwiększyć sobie wpłatę na konto, wykorzystajcie mega bonusy powitalne Fortuna za rejestrację, który zapewnia sporo darmowej kasy od Fortuny.

2. Która metoda płatności w Fortunie jest najszybsza?

Niemal wszystkie metody płatności u bukmachera Fortuna umożliwiają szybkie zaksięgowanie środków na koncie do gry, tak więc z całą pewnością każdy utworzony kupon bukmacherski online uda Wam się postawić na czas.

Gracze najczęściej korzystają z kodu BLIK, karty kredytowej/debetowej oraz z szybkiego przelewu, na przykład za pomocą iPKO. Średni czas oczekiwania na kasę to kilka minut, choć bardzo często środki na obstawianie pewnych typów bukmacherskich dodawane są do konta w Fortunie automatycznie.

3. Jakie waluty są dostępne na iKoncie bukmachera Fortuna?

U koncesjonowanego bukmachera Fortuna można obstawiać internetowe zakłady sportowe, na przykład AKO, SOLO, SYSTEM, tylko za polskie złotówki. Operator zakładów bukmacherskich Fortuna przyjmuje płatności tylko w PLN, ale być może już wkrótce wprowadzi on do swojej oferty inne waluty, jak euro, dolar czy funt.

4. Czy za wpłatę na konto Fortuna dostanę bonus?

Za pierwszy depozyt na saldo gotówkowe w Fortuna można otrzymać ekskluzywny bonus na start z kodem promocyjnym, jakim jest fraza LEGALSPORT (kod bonusowy należy wpisać lub wkleić podczas darmowej rejestracji w polu "Kod promocyjny" - podczas wpisywania hasła wielkość liter nie ma znaczenia, dopuszczalne wersje: legalsport lub LegalSport). Promocja powitalna w wersji VIP gwarantująca darmowe pieniądze od Fortuny (nawet 335 zł) to bonus od depozytu , cashback 300 zł oraz freebet na start 30 zł.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Jak wpłacić pieniądze do Fortuna
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.