środa, 19 czerwca 2024

Fortuna rejestracja konta

25.05.2024, 06:58
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. Fortuna rejestracja
 2. Konto tymczasowe w Fortunie - co to jest?
  1. Limity dla konta tymczasowego eFortuna
 3. Fortuna - rejestracja konta w aplikacji mobilnej
 4. Jak zarejestrować konto w punkcie stacjonarnym Fortuny?
 5. Dlaczego warto zarejestrować konto w Fortuna
 6. Fortuna rejestracja 2024 - jakie korzyści daje iKonto?
 7. Opinie o rejestracji bez dowodu w Fortuna
 8. FAQ
 9. Warto wiedzieć
Jak zarejestrować konto w Fortuna w 3 krokach?
1. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny
2. Wpisz kod do rejestracji w Fortuna: LEGALSPORT
3. Zweryfikuj iKonto Fortuna bez dowodu przez mojeID
Czas rejestracji: 60 sekund
Rejestracja w Fortuna
Konto w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie - jak je założyć online i w punkcie
Rejestracja konta w Fortuna - online lub stacjonarnie

U legalnego i sprawdzonego bukmachera Fortuna specjalne iKonto gracza można założyć na trzy sposoby. Każda metoda jest zweryfikowana i gwarantuje otwarcie konta w nie więcej niż 60. sekund.

Jest to możliwe, albowiem formularz rejestracyjny w Fortunie występuje w skróconej formie. Dzięki temu do założenia nowego konta potrzebne są tylko podstawowe dane osobowe, jak imię, nazwisko czy numer PESEL.

W Fortunie pierwsze konto możecie zarejestrować na stronie, apce oraz w punkcie stacjonarnym. Bez względu na to, którą opcję internetową wybierzecie, rejestrację u tego buka możecie zrealizować bez dowodu. Jak założyć konto w Fortunie? Już wszystko prezentujemy krok po kroku!

Fortuna rejestracja

Aby rozpocząć darmową rejestrację konta gracza w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, musisz wejść na stronę internetową tego buka, poprzez nasz specjalny i zweryfikowany link przekierowujący: rejestracja w Fortuna. Dzięki temu aktywujesz hasło polecające LEGALSPORT i maksimum korzyści (np. dostaniesz premię 335 zł, a także ograniczysz wszystkie formalności do minimum.

Następnie musisz wypełnić prosty formularz rejestracyjny, na który nanosisz tylko podstawowe dane osobowe, jak imię, nazwisko, numer PESEL czy numer telefonu, a następnie go zatwierdzić. Czas rejestracji w Fortuna to tylko 60 sekund. Poniżej dokładna instrukcja krok po kroku, jak zarejestrować konto w Fortuna:

Rejestracja w Fortuna – instrukcja krok po kroku

 • Wejdź na stronę www.efortuna.pl >
 • Wypełnij formularz rejestracyjny.
 • Sprawdź poprawność wprowadzonych danych.
 • Zobacz, czy kod rejestracyjny LEGALSPORT nabił się na formularz.
 • Kliknij przycisk "zarejestruj się".
 • Potwierdź swoje iKonto Fortuna i odbierz nagrodę 335 zł.
 • Gratulacje, właśnie założyłeś konto w Fortuna!

Strona internetowa Fortuny jest zrobiona w technologii RWD, a więc jest w pełni responsywna i doskonale zachowuje się na ekranach o różnej wielkości. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci żadne pole do wypełnienia na formularzu rejestracyjnym, podczas zakładania konta na eFortunie. W razie pytań, zawsze możesz skorzystać z pomocy konsultanta i czatu online.

Jak zarejestrować konto w Fortuna

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w Fortuna pamiętaj o tym, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych, oświadczyć, ze ma ukończone 18 lat, a także, że pieniądze na kupony pochodzą z legalnych źródeł. Wypełnienie wniosku u tego buka powoduje otwarcie "Tymczasowe Konto Fortuna". Takie iKonto pozwala m.in. na wpłatę depozytu oraz puszczanie zakładów od razu po aktywacji profilu.

Weryfikacja konta po rejestracji w Fortuna

Weryfikacja konta Fortuna jest formalnością i można ją zrealizować bez dowodu. Pełne sprawdzenie i potwierdzenie poprawności danych po rejestracji na iKoncie bez konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego lub paszportu jest możliwe u tego buka, ponieważ wdrożył on u siebie ekskluzywną usługę moje ID. Jak zweryfikować konto po rejestracji w Fortuna?

Jak zweryfikować konto po rejestracji w Fortuna bez dowodu?

 • Wybierz opcję weryfikacji mojeID z panelu zarządzania swoim kontem na Fortunie.
 • Wybierz bank, którego jesteś klientem i postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie.
 • Po przejściu procesu weryfikacji Twoje konto jest już w pełni aktywne.

MojeID jest narzędziem służącym wyłącznie do potwierdzania tożsamości klienta. Bank uczestniczący w tym procesie nie otrzymuje żadnych informacji na temat usług, z których dana osoba korzysta, a firma bukmacherska nie ma dostępu do bankowych danych logowania.

- Zagwarantowanie bezpieczeństwa i poufności danych, szczególnie w kontekście usług świadczonych online, jest warunkiem krytycznym rozwoju sektora bukmacherskiego. mojeID jest rozwiązaniem spełniającym szczególnie wysokie wymagania tego sektora w zakresie potwierdzania tożsamości klientów. Wdrożenie przez Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie usługi dostarczanej przez KIR jest dla nas dowodem zaufania dla naszych kompetencji jako dostawcy zaawansowanych i bezpiecznych rozwiązań cyfrowych - mówi Piotr Alicki, Prezes Zarządu KIR.

Zdalne potwierdzanie tożsamości za pomocą mojeID, które możliwe jest po rejestracji w Fortunie z naszego polecenia, jest wykorzystywane przez dynamicznie rosnącą liczbę dostawców usług, reprezentujących m.in. energetykę, ubezpieczenia, prywatną służbę zdrowia oraz usługi finansowe. Usługa KIR wspiera efektywne funkcjonowanie klienta w cyfrowych relacjach z podmiotami sektora komercyjnego i agendami administracji publicznej.

Weryfikacja konta bez dowodu w Fortunie krok po kroku:

Krok 1. Jeśli jesteś klientem jednego z banków: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank, Bank Spółdzielczy z grupy BPS, wybierz opcję weryfikacji mojeID z panelu zarządzania swoim kontem na Fortunie. Jeżeli masz konto bankowe w innej instytucji finansowej, możesz skorzystać bez problemów ze starego systemu weryfikacji (skany dowodów).

Weryfikacja konta po rejestracji w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Krok 2. Zostaniesz przekierowany na stronę mojeID - Krajowej Izby Rozliczeniowej. Następnie wybierz bank, którego jesteś klientem i postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie. Nie jest to skomplikowany proces, tak więc zajmie Wam to dosłownie kilka chwil.

Weryfikacja konta po rejestracji w Fortunie - krok drugi wybór banku

Krok 3. Po przejściu prostego procesu weryfikacji Twoje konto typerskie jest już w pełni aktywne - możesz z niego korzystać bez żadnych ograniczeń. W pierwszej kolejności możesz na przykład zrealizować premierowy depozyt za pośrednictwem szybkiego przelewu BLIK lub przejrzeć listę z dostępnymi promocjami lub typami online.

Weryfikacja konta u bukmachera Fortuna - krok 3

Bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie to czołowy polski operator online, z którego usług warto regularnie korzystać - ten buk gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale również i wysokie wygrane na kuponach SYSTEM, AKO, SOLO oraz TREBLE. Jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji o tym legalnym organizatorze bukmacherskim, to poniżej w naszym vademecum znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

Konto tymczasowe w Fortunie - co to jest?

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna działa niemal dokładnie na takich samych zasadach, na jakich funkcjonuje pełne konto gracza u tego operatora online. Z takim kontem możemy wpłacać depozyty i stawiać dowolne zakłady - zarówno LIVE (na żywo), jak i przedmeczowe (prematch) - na każdą dyscyplinę, jaką zawiera oferta sportowa tego sprawdzonego i cenionego operatora, w tym na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy tenis.

Nie ma też żadnych ograniczeń odnośnie liczby zdarzeń na kuponie, możemy więc bez przeszkód konstruować zarówno kupony pojedyncze, jak i AKO. Ponieważ jednak polskie prawo, w tym znowelizowana ustawa hazardowa, wymagają od bukmachera, by podczas rejestracji nowego konta uzyskał od gracza również takie dane, których w trakcie zakładania konta tymczasowego nie musimy podawać (m.in. numer konta bankowego czy skan dokumentu tożsamości), nie możemy z tego konta korzystać przez dłuższy czas.

Okres jego ważności to 28 dni - po upływie tego terminu będziemy musieli uzupełnić wymagane dane i założyć konto stałe, ponieważ nasze konto tymczasowe Fortuna zostanie zablokowane. Oczywiście, przejść z konta tymczasowego na stałe możemy również w dowolnym momencie podczas trwania tych czterech tygodni jego ważności. I tutaj taka mała, ale niezwykle ważna informacja - w Fortunie można zweryfikować się przez bank, a to oznacza, że nie trzeba przesyłać skanów dowodu osobistego!

Limity dla konta tymczasowego eFortuna

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna posiada również kilka ograniczeń, dotyczących wpłat i wypłat pieniędzy. Maksymalny depozyt wynosi 5 000 zł, a limit wysokości wygranej na jednym kuponie bukmacherskim, postawionym z konta tymczasowego, to 2 279,99 zł. Limity te związane są z wymogami, jakie przed każdym legalnym bukmacherem, w tym również przed Fortuną, stawia ustawa hazardowa. Zakładając standardowe konto każdy gracz musi ustawić tzw. limity bukmacherskie, dotyczące poświęcanego na grę czasu oraz wydawanych pieniędzy.

Tymczasowe iKonto gracza w Fortunie tego nie wymaga, stąd limity ustawione są odgórnie. Natomiast jeśli chodzi o wygraną, ograniczenie związane jest z podatkiem 10% od wygranej, przekraczającej 2280 zł. Oczywiście, nie podając podczas rejestracji konta tymczasowego numeru swojego konta bankowego, nie możemy również wypłacić wygranych - będzie to możliwe dopiero po uzupełnieniu danych i przejściu na konto stałe. Jeśli jednak chodzi o to, co w bukmacherce najważniejsze, czyli stawianie zakładów wzajemnych, to bukmacherskie konto tymczasowe w Fortunie nie stawia przed nami żadnych ograniczeń.

Fortuna - rejestracja konta w aplikacji mobilnej

Darmowa rejestracja konta w aplikacji mobilnej Fortuny jest możliwa. Proces tworzenia nowego użytkownika u tego bukmachera jest taki sam, jak na komputerze. Założyć iKonto Fortuna na apce mogą posiadacze systemów operacyjnych iOS lub Android. Jak zarejestrować się w Fortunie na urządzeniu mobilnym?

Jak zarejestrować konto mobilne w aplikacji Fortuny

 • Pobierz i zainstaluj apk Fortuny na Androida lub iOS.
 • Otwórz aplikację Fortuny na swoim urządzeniu mobilnym.
 • Wybierz rejestrację nowego konta.
 • Wpisz hasło do rejestracji mobilnej: LEGALSPORT.
 • Następnie postępuj zgodnie z komunikatami pojawiającymi się na ekranie.

Mobilna rejestracja bez dowodu na aplikacji Fortuny jest darmowa i intuicyjna. Jeśli posiadasz konto na stronie www.efortuna.pl, nie musisz rejestrować nowego profilu klienta na aplikacji. Wystarczy, że zalogujesz się na wcześniej utworzone konto. Jedno konto działa na wszystkich dostępnych platformach bukmacherskich tego buka.

Jak zarejestrować konto w punkcie stacjonarnym Fortuny?

W zakładach bukmacherskich Fortuna konto możesz założyć także w punkcie stacjonarnym. Jest to wygodny i równie szybki proces, jak rejestracja online u tego buka. Aby otworzyć iKonto w punkcie naziemnym Fortuny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Można go otrzymać od pracownika bezpośrednio na miejscu lub samemu wydrukować - jest dostępny na stronie internetowej efortuna.pl.

Bonusy w Fortunie dla stałych graczy

W punkcie stacjonarnym odbywa się także weryfikacja konta Fortuna i podanych danych. Dlatego też musisz mieć przy sobie dowód osobisty. Jest on niezbędny w procesie rejestracji nowego konta w Fortunie. Jeśli w punkcie naziemnym nie ma kolejek, to proces rejestracji profilu typera jest załatwiany od ręki.

Dlaczego warto zarejestrować konto w Fortuna

Bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest najstarszym funkcjonującym operatorem zakładów sportowych w Polsce.  Fortuna to bukmacher w 100% legalny. Świadczy o tym między innymi fakt, że posiada ona licencję Ministerstwa Finansów na organizację zakładów sportowych o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Dzięki temu każdy zarejestrowany gracz może być spokojny o swoje dane osobowe oraz o to, że jego wygrana na pewno zostanie wypłacona z salda depozytowego na indywidualny rachunek bankowy.

Dlaczego warto założyć konto w Fortuna

Oprócz dobrej oferty kursowej, nowi użytkownicy mogą liczyć także na atrakcyjne premie tymczasowe i okazjonalne. Po założeniu prywatnego i bezpłatnego konta bukmacherskiego, użytkownik może od razu dołączyć do klubu gracza Fortuny, w którym za każdy postawiony zakład otrzymuje specjalne punkty, które od razu może wykorzystać w "e-shop Fortuna" – punkty FKP można następnie wymienić na pieniądze, które mogą być wykorzystane do dalszej gry.

Podsumowując, Fortuna Zakłady Bukmacherskie to topowy na polskim rynku zakładów online bukmacher, który dba o swoich graczy. Co warte zaznaczenia, przedstawioną tezę w pełni potwierdzają zestawienia organizatorów online, w których iFortuna zawsze bardzo dobrze się prezentuje.

Fortuna rejestracja 2024 - jakie korzyści daje iKonto?

Rejestracja konta w Fortuna przyniesie Ci wiele korzyści. Do największych zalet po założeniu profilu użytkownika u tego buka należą:

Korzyści po rejestracji w Fortuna

✔️ możliwość obstawiania kuponów zaraz po rejestracji w Fortuna,

✔️ darmowe doładowania salda z różnych banków,

✔️ fantastycznie rozwinięty serwis SMS, informujący o rozliczeniu kuponów,

✔️ bezpłatny i nieograniczony dostęp do tysięcy relacji z meczów,

✔️ mnóstwo premii bezdepozytowych dla lojalnych klientów.

To tylko przykładowe korzyści po darmowej rejestracji w Fortuna z hasłem LEGALSPORT. W praktyce jest ich znacznie więcej, albowiem Fortuna to jeden z trzech najlepszych bukmacherów w Polsce, który każdego dnia stara się wprowadzać nowości wspomagające zawieranie zakładów. Rejestrując konto w Fortunie masz gwarancję, że założyłeś konto u sprawdzonego i nowoczesnego bukmachera!

Rejestracja w Fortuna - kiedy najlepiej założyć konto?

Każdy czas jest dobry na rejestrację w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Ten legalny operator online zawsze oferuje najlepsze na polskim rynku warunki bezpłatnej rejestracji konta gracza. Zakładając profil to stawiania przez internet u tego buka zawsze będziesz mógł skorzystać z formularza szybkiej rejestracji, a także szybkiej weryfikacji i premii na dobry początek: tworzę konto w Fortuna z premią 335 zł

Opinie o rejestracji bez dowodu w Fortuna

Rejestracja bez dowodu w Fortuna ma bardzo dobre opinie. Gracze chwalą prosty formularz rejestracyjny, który wypełnisz w 60 sekund, a także szybką weryfikację wprowadzonych danych. Według graczy zakładanie konta w zakładach bukmacherskich Fortuna jest intuicyjne i nie zajmuje wiele czasu. Przykładowe opinie o rejestracji bez dowodu u tego buka znajdziesz poniżej:

- Rejestracja w Fortunie to sama przyjemność. Zakładałem konto przez aplikację i zrobiłem to bez dowodu w jakieś 60 sekund. Drugie 60 sekund czekałem na akceptację i potwierdzenie utworzenia konta, więc wynik fantastyczny. Pamiętajcie o haśle polecającym, bo ja o mały włos, a bym sobie go nie aktywował podczas rejestracji. | Opinia dodana przez Vigo_PL.

- Zakładanie konta w Fortunie mnie lekko przerażało, ale jak zacząłem z instrukcją ogarniać temat, to zanim się obejrzałem, to miałem już otwarte konto. Faktycznie wszystko jest intuicyjne, tak więć nie trzeba się wysilać. No i aktywacja bez dowodu osobistego jest fantastyczna! Oby wszyscy bukmacherzy dorośli do weryfikacji po rejestracji bez dowodu. | Opinia dodana przez Andrzej P.

- Polecam rejestrację w Fortunie przez aplikację. Dość, że dają całkiem całkiem premię 335 zł z hasłem legalsport, to jeszcze wszystkie formalności można założyć od ręki. To chyba najszybsza i najlepsza rejestracja, jaką przeszedłem u buka, a zrealizowałem ich już trochę w swoim życiu, to jakieś doświadczenie już mam. Szkoda, że nie przetestowałem rejestracji bez dowodu, ale i tak było super. Następnym razem nadrobię zaległości | Opinia dodana przez Typerek.

FAQ

1️⃣ Jak zarejestrować się w Fortunie?

Aby założyć nowe konto gracza w Fortunie, należy wypełnić formularz rejestracyjny. Szczegóły w naszym tekście.

2️⃣ Jak otworzyć konto w aplikacji mobilnej Fortuna?

Proces jest szybki i wygląda tak samo, jak na komputerze. Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule.

Warto wiedzieć

Rejestracja konta bez przesyłania skanów dowodu osobistego w Fortunie jest możliwa. Bukmacher uruchomił usługę mojeID, która pozwala na szybką weryfikację tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego.

Konto tymczasowe w Fortuna jest ważne przez 28 dni. W tym czasie można je przekształcić w każdej chwili na stałe iKonto Fortuna. Wystarczy tylko przesłać do bukmachera skan dowodu osobistego lub skorzystać z weryfikacji za pomocą mojeID, ustalić limity bukmacherskie na grę oraz uzupełnić brakujące dane osobowe.

Po rejestracji w Fortunie można odebrać darmowe premie gotówkowe na konto główne i premiowe. Zestaw benefitów w sumie wart jest 335 zł. Działa tylko z hasłem polecającym LEGALSPORT, który należy podczas rejestracji na formularzu.

Komentarze (3)
Skomentuj artykuł pt. Fortuna rejestracja konta
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
SteVe
skomentowano ponad miesiąc temu
a rejestracja z iphona daje coś za mobilne pobranie apki?
Mati
skomentowano ponad miesiąc temu
Fortuna sprawnie ogarnęła tę rejestrację z kodem - wielkie brawa!
bogumila
skomentowano ponad miesiąc temu
jak mam dokonczyc rejstracje
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.