piątek, 8 grudnia 2023
Najnowsze: Red Bull Monachium - Grizzlys Wolfsburg promocje (08.12, 19:30)

Fortuna - jak zarejestrować konto

24.11.2023, 07:18
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak zarejestrować konto w Fortuna
 2. Rejestracja konta w aplikacji mobilnej Fortuna
 3. Jak zarejestrować konto w punkcie stacjonarnym Fortuny
 4. Dlaczego warto zarejestrować konto w Fortuna
 5. Korzyści rejestracji iKonta w Fortuna
 6. Opinie o rejestracji bez dowodu w Fortuna
 7. FAQ
 8. Warto wiedzieć
Jak zarejestrować konto w Fortuna w 3 krokach?
1. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny
2. Wpisz kod do rejestracji w Fortuna: LEGALSPORT
3. Zweryfikuj iKonto Fortuna bez dowodu przez mojeID
Czas rejestracji: 60 sekund
Rejestracja w Fortuna
Konto w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie - jak je założyć online i w punkcie
Rejestracja konta w Fortuna - online lub stacjonarnie

U legalnego i sprawdzonego bukmachera Fortuna specjalne iKonto gracza można założyć na trzy sposoby. Każda metoda jest zweryfikowana i gwarantuje otwarcie konta w nie więcej niż 60. sekund.

Jest to możliwe, albowiem formularz rejestracyjny w Fortunie występuje w skróconej formie. Dzięki temu do założenia nowego konta potrzebne są tylko podstawowe dane osobowe, jak imię, nazwisko czy numer PESEL.

W Fortunie pierwsze konto możecie zarejestrować na stronie, apce oraz w punkcie stacjonarnym. Bez względu na to, którą opcję internetową wybierzecie, rejestrację u tego buka możecie zrealizować bez dowodu. Jak założyć konto w Fortunie? Już wszystko prezentujemy krok po kroku!

Jak zarejestrować konto w Fortuna

Aby rozpocząć darmową rejestrację konta gracza w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, musisz wejść na stronę internetową tego buka, poprzez nasz specjalny i zweryfikowany link przekierowujący: rejestracja w Fortuna. Dzięki temu aktywujesz hasło polecające LEGALSPORT i maksimum korzyści (np. dostaniesz premię 635 zł, a także ograniczysz wszystkie formalności do minimum.

Następnie musisz wypełnić prosty formularz rejestracyjny, na który nanosisz tylko podstawowe dane osobowe, jak imię, nazwisko, numer PESEL czy numer telefonu, a następnie go zatwierdzić. Czas rejestracji w Fortuna to tylko 60 sekund. Poniżej dokładna instrukcja krok po kroku, jak zarejestrować konto w Fortuna:

Rejestracja w Fortuna – instrukcja krok po kroku

 • Wejdź na stronę www.efortuna.pl >
 • Wypełnij formularz rejestracyjny.
 • Sprawdź poprawność wprowadzonych danych.
 • Zobacz, czy kod rejestracyjny LEGALSPORT nabił się na formularz.
 • Kliknij przycisk "zarejestruj się".
 • Potwierdź swoje iKonto Fortuna i odbierz nagrodę 635 zł.
 • Gratulacje, właśnie założyłeś konto w Fortuna!

Strona internetowa Fortuny jest zrobiona w technologii RWD, a więc jest w pełni responsywna i doskonale zachowuje się na ekranach o różnej wielkości. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci żadne pole do wypełnienia na formularzu rejestracyjnym, podczas zakładania konta na eFortunie. W razie pytań, zawsze możesz skorzystać z pomocy konsultanta i czatu online.

Jak zarejestrować konto w Fortuna

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w Fortuna pamiętaj o tym, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych, oświadczyć, ze ma ukończone 18 lat, a także, że pieniądze na kupony pochodzą z legalnych źródeł. Wypełnienie wniosku u tego buka powoduje otwarcie "Tymczasowe Konto Fortuna". Takie iKonto pozwala m.in. na wpłatę depozytu oraz puszczanie zakładów od razu po aktywacji profilu.

Weryfikacja konta po rejestracji w Fortuna

Weryfikacja konta Fortuna jest formalnością i można ją zrealizować bez dowodu. Pełne sprawdzenie i potwierdzenie poprawności danych po rejestracji na iKoncie bez konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego lub paszportu jest możliwe u tego buka, ponieważ wdrożył on u siebie ekskluzywną usługę moje ID. Jak zweryfikować konto po rejestracji w Fortuna?

Jak zweryfikować konto po rejestracji w Fortuna bez dowodu?

 • Wybierz opcję weryfikacji mojeID z panelu zarządzania swoim kontem na Fortunie.
 • Wybierz bank, którego jesteś klientem i postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie.
 • Po przejściu procesu weryfikacji Twoje konto jest już w pełni aktywne.

Usługa moje ID pozwala na szybką weryfikację tożsamości (potocznie weryfikacja konta bankowego Fortuna), za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego gracza. Innymi słowy pisząc, w Fortunie można zweryfikować konto typera przez bank. MojeID jest narzędziem służącym wyłącznie do potwierdzania tożsamości klienta w zakładach bukmacherskich Fortuna.

Bank uczestniczący w tym procesie nie otrzymuje żadnych informacji na temat usług, z których dana osoba korzysta, Fortuna nie ma z kolei dostępu do bankowych danych logowania. Lista banków, za pomocą których można się w Fortunie zweryfikować wygląda następująco: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank, Bank Spółdzielczy z grupy BPS, mBank, BOŚ, BNP Paribas oraz Credit Agricole i Santander. Naturalnie, jeśli nie chcecie potwierdzać swoich danych przez konto w banku, możecie użyć tradycyjnych skanów dowodu osobistego.

Rejestracja konta w aplikacji mobilnej Fortuna

Darmowa rejestracja konta w aplikacji mobilnej Fortuny jest możliwa. Proces tworzenia nowego użytkownika u tego bukmachera jest taki sam, jak na komputerze. Założyć iKonto Fortuna na apce mogą posiadacze systemów operacyjnych iOS lub Android. Jak zarejestrować się w Fortunie na urządzeniu mobilnym?

Jak zarejestrować konto mobilne w aplikacji Fortuny

 • Pobierz i zainstaluj apk Fortuny na Androida lub iOS.
 • Otwórz aplikację Fortuny na swoim urządzeniu mobilnym.
 • Wybierz rejestrację nowego konta.
 • Wpisz hasło do rejestracji mobilnej: LEGALSPORT.
 • Następnie postępuj zgodnie z komunikatami pojawiającymi się na ekranie.

Mobilna rejestracja bez dowodu na aplikacji Fortuny jest darmowa i intuicyjna. Jeśli posiadasz konto na stronie www.efortuna.pl, nie musisz rejestrować nowego profilu klienta na aplikacji. Wystarczy, że zalogujesz się na wcześniej utworzone konto. Jedno konto działa na wszystkich dostępnych platformach bukmacherskich tego buka.

Jak zarejestrować konto w punkcie stacjonarnym Fortuny

W zakładach bukmacherskich Fortuna konto możesz założyć także w punkcie stacjonarnym. Jest to wygodny i równie szybki proces, jak rejestracja online u tego buka. Aby otworzyć iKonto w punkcie naziemnym Fortuny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Można go otrzymać od pracownika bezpośrednio na miejscu lub samemu wydrukować - jest dostępny na stronie internetowej efortuna.pl.

Bonusy w Fortunie dla stałych graczy

W punkcie stacjonarnym odbywa się także weryfikacja konta Fortuna i podanych danych. Dlatego też musisz mieć przy sobie dowód osobisty. Jest on niezbędny w procesie rejestracji nowego konta w Fortunie. Jeśli w punkcie naziemnym nie ma kolejek, to proces rejestracji profilu typera jest załatwiany od ręki.

Dlaczego warto zarejestrować konto w Fortuna

Bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest najstarszym funkcjonującym operatorem zakładów sportowych w Polsce.  Fortuna to bukmacher w 100% legalny. Świadczy o tym między innymi fakt, że posiada ona licencję Ministerstwa Finansów na organizację zakładów sportowych o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Dzięki temu każdy zarejestrowany gracz może być spokojny o swoje dane osobowe oraz o to, że jego wygrana na pewno zostanie wypłacona z salda depozytowego na indywidualny rachunek bankowy.

Dlaczego warto założyć konto w Fortuna

Oprócz dobrej oferty kursowej, nowi użytkownicy mogą liczyć także na atrakcyjne premie tymczasowe i okazjonalne. Po założeniu prywatnego i bezpłatnego konta bukmacherskiego, użytkownik może od razu dołączyć do klubu gracza Fortuny, w którym za każdy postawiony zakład otrzymuje specjalne punkty, które od razu może wykorzystać w "e-shop Fortuna" – punkty FKP można następnie wymienić na pieniądze, które mogą być wykorzystane do dalszej gry.

Podsumowując, Fortuna Zakłady Bukmacherskie to topowy na polskim rynku zakładów online bukmacher, który dba o swoich graczy. Co warte zaznaczenia, przedstawioną tezę w pełni potwierdzają zestawienia organizatorów online, w których iFortuna zawsze bardzo dobrze się prezentuje.

Korzyści rejestracji iKonta w Fortuna

Rejestracja konta w Fortuna przyniesie Ci wiele korzyści. Do największych zalet po założeniu profilu użytkownika u tego buka należą:

Korzyści po rejestracji w Fortuna

✔️ możliwość obstawiania kuponów zaraz po rejestracji w Fortuna,

✔️ darmowe doładowania salda z różnych banków,

✔️ fantastycznie rozwinięty serwis SMS, informujący o rozliczeniu kuponów,

✔️ bezpłatny i nieograniczony dostęp do tysięcy relacji z meczów,

✔️ mnóstwo premii bezdepozytowych dla lojalnych klientów.

To tylko przykładowe korzyści po darmowej rejestracji w Fortuna z hasłem LEGALSPORT. W praktyce jest ich znacznie więcej, albowiem Fortuna to jeden z trzech najlepszych bukmacherów w Polsce, który każdego dnia stara się wprowadzać nowości wspomagające zawieranie zakładów. Rejestrując konto w Fortunie masz gwarancję, że założyłeś konto u sprawdzonego i nowoczesnego bukmachera!

Rejestracja w Fortuna - kiedy najlepiej założyć konto?

Każdy czas jest dobry na rejestrację w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Ten legalny operator online zawsze oferuje najlepsze na polskim rynku warunki bezpłatnej rejestracji konta gracza. Zakładając profil to stawiania przez internet u tego buka zawsze będziesz mógł skorzystać z formularza szybkiej rejestracji, a także szybkiej weryfikacji i premii na dobry początek: tworzę konto w Fortuna z premią 635 zł

Opinie o rejestracji bez dowodu w Fortuna

Rejestracja bez dowodu w Fortuna ma bardzo dobre opinie. Gracze chwalą prosty formularz rejestracyjny, który wypełnisz w 60 sekund, a także szybką weryfikację wprowadzonych danych. Według graczy zakładanie konta w zakładach bukmacherskich Fortuna jest intuicyjne i nie zajmuje wiele czasu. Przykładowe opinie o rejestracji bez dowodu u tego buka znajdziesz poniżej:

- Rejestracja w Fortunie to sama przyjemność. Zakładałem konto przez aplikację i zrobiłem to bez dowodu w jakieś 60 sekund. Drugie 60 sekund czekałem na akceptację i potwierdzenie utworzenia konta, więc wynik fantastyczny. Pamiętajcie o haśle polecającym, bo ja o mały włos, a bym sobie go nie aktywował podczas rejestracji. | Opinia dodana przez Vigo_PL.

- Zakładanie konta w Fortunie mnie lekko przerażało, ale jak zacząłem z instrukcją ogarniać temat, to zanim się obejrzałem, to miałem już otwarte konto. Faktycznie wszystko jest intuicyjne, tak więć nie trzeba się wysilać. No i aktywacja bez dowodu osobistego jest fantastyczna! Oby wszyscy bukmacherzy dorośli do weryfikacji po rejestracji bez dowodu. | Opinia dodana przez Andrzej P.

- Polecam rejestrację w Fortunie przez aplikację. Dość, że dają całkiem całkiem premię 635 zł z hasłem legalsport, to jeszcze wszystkie formalności można założyć od ręki. To chyba najszybsza i najlepsza rejestracja, jaką przeszedłem u buka, a zrealizowałem ich już trochę w swoim życiu, to jakieś doświadczenie już mam. Szkoda, że nie przetestowałem rejestracji bez dowodu, ale i tak było super. Następnym razem nadrobię zaległości | Opinia dodana przez Typerek.

FAQ

1️⃣ Jak zarejestrować się w Fortunie?

Aby założyć nowe konto gracza w Fortunie, należy wypełnić formularz rejestracyjny. Szczegóły w naszym tekście.

2️⃣ Jak otworzyć konto w aplikacji mobilnej Fortuna?

Proces jest szybki i wygląda tak samo, jak na komputerze. Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule.

Warto wiedzieć

Rejestracja konta bez przesyłania skanów dowodu osobistego w Fortunie jest możliwa. Bukmacher uruchomił usługę mojeID, która pozwala na szybką weryfikację tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego.

Konto tymczasowe w Fortuna jest ważne przez 28 dni. W tym czasie można je przekształcić w każdej chwili na stałe iKonto Fortuna. Wystarczy tylko przesłać do bukmachera skan dowodu osobistego lub skorzystać z weryfikacji za pomocą mojeID, ustalić limity bukmacherskie na grę oraz uzupełnić brakujące dane osobowe.

Po rejestracji w Fortunie można odebrać darmowe premie gotówkowe na konto główne i premiowe. Zestaw benefitów w sumie wart jest 635 zł. Działa tylko z hasłem polecającym LEGALSPORT, który należy podczas rejestracji na formularzu.

Komentarze (3)
Fortuna - jak zarejestrować konto
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
SteVe
skomentowano ponad miesiąc temu
a rejestracja z iphona daje coś za mobilne pobranie apki?
Mati
skomentowano ponad miesiąc temu
Fortuna sprawnie ogarnęła tę rejestrację z kodem - wielkie brawa!
bogumila
skomentowano ponad miesiąc temu
jak mam dokonczyc rejstracje

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.