poniedziałek, 18 stycznia 2021
Najnowsze: Zakłady na Puchar Świata w Zakopanem

Fortuna - rejestracja z kodem promocyjnym

Bonus za otwarcie darmowego iKonta w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Poradnik, jak założyć nowy profil gracza w eFortuna.

Cashback 210 zł na start Promocja dla każdego typera po rejestracji z kodem
Spis treści
Rozwiń
 1. Dlaczego warto zarejestrować konto w Fortuna?
 2. Korzyści rejestracji iKonta w Fortuna
  1. Korzyści bezpośrednie dla nowych graczy
  2. Korzyści długoterminowe dla stałych graczy
  3. Najczęściej odbierane bonusy po rejestracji w Fortuna
 3. Jak zarejestrować się za darmo w Fortuna
  1. Szybka rejestracja w eFortunie w 3 prostych krokach
 4. Warunki rejestracji iKonta Fortuna
 5. Utworzenie konta w punkcie stacjonarnym Fortuny
 6. Max. pakiet nagród VIP za rejestrację z kodem
 7. Opinie o rejestracji w Fortuna
 8. FAQ: pytania o szybką rejestrację z kodem w Fortuna
 9. Warto wiedzieć o szybkiej rejestracji w Fortuna
Konto w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie - jak je założyć online i w punkcie
Rejestracja konta w Fortuna - online lub stacjonarnie

Przeczytaj, co zrobić żeby się zarejestrować w Fortuna oraz jakie warunki regulaminowe trzeba spełnić, aby otrzymać darmową kasę na zakłady bukmacherskie online: bonus powitalny 2000 zł, darmowy freebet 20 zł bez depozytu i zakład bez ryzyka 210 zł.

 NOWE KONTO FORTUNA 
Rejestracja z fortuna kodem promocyjnym > LEGALSPORT

Legalny polski bukmacher Fortuna posiada bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych, a w niej ponad dwadzieścia dyscyplin sportowych z wieloma specjalistycznymi podtypami o wysokich kursach bukmacherskich, co w połączeniu z nowymi mega bonusami przemawia za otwarciem konta online u tego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie wypracowała sobie bardzo mocną pozycję na rynku zakładów sportowych online, dlatego nikogo nie trzeba szczególnie namawiać do założenia internetowego konta w Fortunie. Zatem, jak zarejestrować się w Fortuna Polska? Poniżej opisujemy cały proces rejestracyjny - uzupełnienie formularza i aktywacja konta online to niespełna 2 - 5 minut. Ważne! Wszystkie promocje z kodem należy aktywować na swoim profilu po rejestracji.

Dlaczego warto zarejestrować konto w Fortuna?

Bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest najstarszym funkcjonującym operatorem zakładów sportowych w Polsce.  Fortuna to bukmacher w 100% legalny. Świadczy o tym między innymi fakt, że Fortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizację zakładów sportowych o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Dzięki temu każdy zarejestrowany gracz może być spokojny o swoje dane osobowe oraz o to, że jego wygrana na pewno zostanie wypłacona z salda depozytowego na indywidualny rachunek bankowy.

Oprócz dobrej oferty kursowej, nowi użytkownicy mogą liczyć także na atrakcyjne promocje powitalne i bonusy startowe. Po założeniu prywatnego i bezpłatnego konta bukmacherskiego, użytkownik może od razu dołączyć do klubu gracza Fortuny, w którym za każdy postawiony zakład otrzymuje specjalne punkty, które od razu może wykorzystać w "e-shop Fortuna" – punkty FKP można następnie wymienić na pieniądze, które mogą być wykorzystane do dalszej gry.

Dlaczego warto zarejestrować nowe konto właśnie w Fortuna
Rejestracja konta Fortuna - rekomendacja

Rejestrując konto do gry w Fortuna z naszym kodem bonusowym, jakim jest nasze hasło rabatowe LEGALSPORT, jesteś klientem VIP. W efekcie masz dostęp do najlepszych kursów bukmacherskich, bonusów z darmowym graniem i bez ryzyka, świetnej aplikacji na komórkę (Android, Iphone) i tablet oraz poczucie przynależności do sportowej elity zakładów bukmacherskich online.

Podsumowując, Fortuna Zakłady Bukmacherskie to topowy na polskim rynku zakładów online bukmacher, który dba o swoich graczy. Co warte zaznaczenia, przedstawioną tezę w pełni potwierdzają rankingi bukmacherów, w których iFortuna zawsze bardzo dobrze się prezentuje. Warto przy tym pamiętać, że najbardziej opłacalna jest rejestracja kont u kilku legalnych bukmacherów internetowych - oprócz Fortuny możemy też założyć konto typerskie w eWinner online lub zarejestrować się w STS lub u legalnego bukmachera forBET.

Korzyści rejestracji iKonta w Fortuna

Fortuna Polska jest technologicznie bardzo rozwiniętym bukmacherem, dlatego rejestrując indywidualne konto klienta z poziomu komputera lub mobilnie, z telefonu (bez względu, czy jest to Samsung na Androidzie, czy też iPhone z iOS), można liczyć na ponadstandardowe profity, ekskluzywne bonusy i promocje "niespodzianki" niedostępne w normalnej ofercie.

Najważniejsze korzyści po założeniu konta bukmacherskiego - tak zwane iKonto Fortuna - i rejestracji swojego profilu na efortuna podsumowaliśmy poniżej w dwóch kategoriach. Podzieliliśmy wszystkie nagrody w wersji vip oraz niespodzianki na dwie części, albowiem chcemy, abyście bardzo wnikliwie zapoznali się z kompletnym zestawieniem.

Korzyści bezpośrednie dla nowych graczy

Poniżej zaprezentowane bonusy bukmacherskie online w max. pakiecie dostępne są tylko i wyłącznie w ofercie z fortuna kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT. Ekskluzywny kod bonusowy należy aktywować podczas zakładania konta online na formularzu rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny". Na marginesie, żeby skorzystać z promocji, trzeba je po rejestracji aktywować w panelu klienta.

Bonus 2000 zł na dobry początek - powitalne 2000 zł od depozytu, czyli tak zwany bonus 100% od wpłaty na saldo depozytowe. Żeby dostać maksymalny bonus na start od Fortuny, należy wpłacić na iKonto Fortuna 2000 zł. Po złożeniu takiego depozytu i obrocie dostaje się drugiego tysiaka na grę od bukmachera.

Gracze najczęściej wpłacają do Fortuny nieco ponad 300 zł. W efekcie w gratisie dostają drugie 300 zł na grę, o ile wykonają wszystkie czynności zapisane w regulaminie. Więcej o bonusie rejestracyjnym Fortuna można przeczytać w naszym tekście: "Bonus na start iFortuna z kodem promocyjnym".

Zakład bez ryzyka 210 zł - w tej opcji można postawić mega kupon bukmacherski do 210 zł (powiększony ponad standard o 10 zł dzięki kodowi rabatowemu fortuna > LEGALSPORT), który jest ubezpieczony od ewentualnej porażki. Co to oznacza? Gra jest całkowicie ubezpieczona, w razie niepoprawnego wytypowania zdarzeń na kuponie sportowym bukmacher Fortuna zwraca stawkę postawionego zakładu do max. 210 zł (wcześniej 120 zł oraz 125 zł).

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Promocja rejestracyjna w Fortuna składa się z:

- Bonus 100% od depozytu do max. 2000 zł
- Freebet w darmowych punktach FKP w wysokości 20 zł
- Ubezpieczony zakład bez ryzyka przegranej o wartości max. 210 zł  

Formularz rejestracyjny online

Z ostatecznej stawki bukmacherskiej zostanie jedynie pobrany 12% podatek od wartości zakładu sportowego. Pozostałą kwotę bukmacher zwraca na saldo depozytowe. A to oznacza, że możemy wypłacić pełną kwotę na prywatny rachunek bankowy lub dalej obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Bonus (freebet) bez depozytu 20 zł - darmowe dwie dychy na internetowy zakład bukmacherski, które pojawią się na koncie bonusowym po odbiorze i aktywacji freebetu w e-shopie za punkty FKP (Fortuna Klub Plus). Mega zakład bez wpłaty środków na konto online można przeznaczyć na dowolne zakłady sportowe znajdujące się w ofercie bukmacherskiej Fortuna. Ten freebet 20 PLN (potocznie "darmowe pieniądze Fortuna") rozpoczyna budowanie salda punktowego, które możemy kontynuować w czasie dalszej regularnej gry na eFortuna Online.

Korzyści długoterminowe dla stałych graczy

Korzyści długoterminowe to poniekąd znak rozpoznawalny Fortuna. Bukmacher Fortuna Online bardzo dba o swoich klientów. Co więcej, robi to do tego stopnia, że od czasu do czasu przydziela typerom dodatkowe, indywidualne bonusy tymczasowe oraz okazjonalne. Wszystkie specjalne bonusy można znaleźć na swoim koncie do gry, dlatego też warto się na niego cyklicznie logować.

Gra bez podatku - obejmuje wszystkie promocje "Happy Hours" na aplikację mobilną, komórki, tablety i laptopy, gdzie Fortuna Zakłady Bukmacherskie rekompensuje podatek 12% podwyższając wygrane o 14%, co de facto oznacza że gracz zgarnia więcej kasy na konto depozytowe lub bonusowe.

Fortuna Klub Plus - kolejną korzyścią długoterminową jest system premiowy FKP, gdzie zbierasz specjalne punkty między innymi za każdy postawiony kupon bukmacherski! Zgromadzone punkty można wymieniać na bonusy dostępne w katalogu (zakład bez ryzyka 5 zł/ 10 zł/ 15 zł / 50 zł, darmowe zakłady 10 zł / 20 zł ), bonusy kursowe czy freebety na darmowe typowanie u buka.

e-Shop Fortuna - rewelacyjny program lojalnościowy Fortuny, gdzie dla aktywnych graczy dostępne są praktyczne nagrody w postaci np. !Bonusu 100% od wkładu za 50 zł czy 100 zł lub !Zakład bez ryzyka. Oczywiście po zebraniu punktów FKP wszystkie nagrody odbiera się bezpłatnie.

Mistrzostwa Typerów - dla wszystkich zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus zagwarantowany jest udział w liście rankingowej. Co miesiąc Fortuna wyłania ponad 3000 zwycięzców rankingów Mistrzostw Typerów. Dla najlepszych obstawiających przewidziane są ekstra nagrody z e-shopu, mega bonusy bukmacherskie i zakłady bez ryzyka.

Promocje online okolicznościowe - większość promocji finansowych Fortuna prowadzi online, gdzie w czasie na przykład piłkarskiego Happy Hours wygrane powiększane są o 14%, do tego ekstra dodatkowe Happy Hours na skoki narciarskie i  promocja pod hasłem "Miękkie lądowanie. Typuj skoki live bez ryzyka!" z podwyższonymi wygranymi.

Fortuna TV - legalny streaming wydarzeń sportowych, ciekawych meczów piłkarskich, rozgrywek koszykówki i spotkań tenisowych. Internetową telewizję Fortuny można oglądać w technologii Live przez internet bezpośrednio na stronie internetowej tego buka ze swojego telefonu, z aplikacji bukmacherskiej Fortuna, na komputerze albo na smart TV z systemem Android lub innym, odbierającym sygnał przez WiFi z Twojego urządzenia.

Strefa Kibica - społecznościowa zakładka na eFortuna, umożliwiająca kontakt z innymi graczami, wymianę informacji i rekomendacje typów bukmacherskich. Wtyczka komunikacyjna technologicznie umożliwia udostępnianie trafionych i pechowych kuponów oraz tych, które są w grze. Dzięki poradom doświadczonych graczy ze Strefy Kibica można wzbogacić swoje doświadczenia i zwiększy szanse na rekordowe wygrane w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Kod bonusowy i promocyjny do bukmachera Fortuna
Kod promocyjny Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Wiosenne Doładowanie - do kuponów sportowych typu AKO, z co najmniej 3 zdarzeniami (3 AKO i więcej) postawionymi przez stronę www lub aplikację mobilną na telefon Fortuny za minimum 50 zł, z jednym zdarzeniem związanym z rozgrywkami Fortuna 1 Liga, bukmacher dorzuca gratisowo bonus 50 zł (promocja tymczasowa).

Promocje w punktach stacjonarnych - cyklicznie regularne promocje pod hasłem Happy Hours, z wyższymi wygranymi za kupony na Ligę Mistrzów czy skoki narciarskie oraz gra w zakłady bukmacherskie bez podatku. Promocja na Ligę Mistrzów to bonus dodawany do wygranego kuponu typu Ekspert+ aż do 100 000 zł.

Bet On Games Fortuna - symulowane gry karciane, które pozwalają obstawiać wydarzenia na realnym stole z realnym krupierem. Typy na Bet On Games można stawiać w każdym momencie rozgrywki.

Jak widać, liczba zestawów specjalnych promocji od Fortuny Zakłady Bukmacherskie jest ogromna i kompleksowa oraz na pewno zadowoli szerokie spektrum graczy zarejestrowanych w systemie Fortuna z kodu promocyjnego fortuna, jakim jest hasło zniżkowe LEGALSPORT.

Każdy obstawiający znajdzie jakąś mega promocję czy bonus dla siebie + do tego odnajdzie z całą pewnością typy sportowe z wysokimi kursami online. Dlatego też rekomendujemy założenie nowego iKonta Fortuna za darmo >>> Rejestracja w Fortuna z kodem bonusowym. Obecnie co trzeci typer online ma już profil użytkownika w Fortuna z kodem rejestracyjnym, więc jak widać gra w Fortunie jest bardzo popularna i zyskowna.

Najczęściej odbierane bonusy po rejestracji w Fortuna

Poniżej w tabelce zestawiliśmy najczęściej odbierane przez graczy po szybkiej rejestracji oraz aktywacji konta online bonusy i promocje Fortuna. Wszystko zaprezentowaliśmy Wam kompleksowo miesiąc po miesiącu, tak abyście mogli ułożyć sobie własną strategię odbioru najlepszych bonusów w Fortuna. Na marginesie możemy dodać, że typujący najczęściej promocje Fortuny aktywują we wtorki oraz środy. Jest to zapewne związane z tym, że w tych dniach swoje mecze rozgrywa piłkarska Liga Mistrzów UEFA.

Najczęściej odbierane bonusy w Fortunie po szybkiej rejestracji online z kodem promocyjnym
Miesiąc 2021 r. Najczęściej odbierany bonus  Średnia wysokość pierwszego depozytu/czy został użyty kod
Styczeń 2021 r. Bezpieczny zakład bez ryzyka 150 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Luty 2021 r. Bonus z e-shopu Fortuna 250 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Marzec 2021 r. Darmowy freebet na start 350 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Kwiecień 2021 r. Bezpieczny zakład bez ryzyka 170 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Maj 2021 r. Bonus z e-shopu Fortuna 260 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Czerwiec 2021 r. Darmowy freebet na start 240 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Lipiec 2021 r. Bonus 100% od wpłaty 310 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Sierpień 2021 r. Bezpieczny zakład bez ryzyka 350 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Wrzesień 2021 r. Darmowy freebet na start 270 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Październik 2021 r. Darmowy freebet na start 290 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Listopad 2021 r. Bezpieczny zakład bez ryzyka 180 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT
Grudzień 2021 r. Bonus 100% od wpłaty 300 zł | tak > kod rabatowy fortuna: LEGALSPORT

Co ciekawe, sporo typerów decyduje się na odbiór bonusów Fortuna w piątek - najczęściej są to typerzy, którzy lubią obstawiać rozgrywki ligowe, jak na przykład Premier League, Serie A oraz Primera Division. Ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, że typujący na swoim pierwszym kuponie po rejestracji internetowej w Fortuna obstawiają nie tylko piłkę nożną czy e-sport, ale również koszykówkę oraz tenis ziemny i hokej na lodzie. Większa różnorodność na zakładzie sportowym online zwiększa zdecydowanie atrakcyjność takiego kuponu bukmacherskiego oraz sprawia, że zwiększają się zdecydowanie sportowe emocje.

Jak zarejestrować się za darmo w Fortuna

Aby założyć darmowe konto z bonusami startowymi w Fortunie, musimy wejść na stronę internetową tego operatora zakładów sportowych (z komórki na androidzie lub iOS, z tabletu lub komputera stacjonarnego - desktopu czy laptopa), a następnie kliknąć żółty guzik "Rejestracja", który znajduje się w prawym górnym rogu witryny eFortuna (zaraz pod panelem logowania).

Warto zaznaczyć, że strona internetowa Fortuny jest zrobiona w technologi RWD, jest responsywna i doskonale zachowuje się na ekranach o różnej wielkości (na przekątnej 5 i 8 cali wygląda tak samo), co sprawia że rejestracja w Fortuna z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, jest łatwa i szybka. W razie trudności zawsze można skorzystać z pomocy konsultanta i czatu online.

JAK ODEBRAĆ BONUS W  FORTUNA
Kompletny poradnik dla początkujących typerów

Pełna rejestracja konta bukmacherskiego, zwanego iKontem, na oficjalnej stronie internetowej Fortuny składa się z trzech bardzo prostych kroków – poniżej znajdziecie opis każdego z nich. Dla tych którzy nie chcą czytać do końca naszego poradnika lub chcą dokonać szybkiej rejestracji w Fortunie, podajemy szybki link z kodem startowym do Fortuna LEGALSPORT >> rejestracja konta z bonusem Fortuna . Podczas rejestracji z linku aktywacyjnego kod promocyjny na Fortunę wpisuje się automatycznie!

Szybka rejestracja w eFortunie w 3 prostych krokach

Szybką rejestrację w Fortuna Zakłady Bukmacherskie można przeprowadzić w trzech prostych krokach. Dzięki szybkiej rejestracji przez internet możecie aktywować tak zwane "Tymczasowe Konto Fortuna", które umożliwi Wam na przykład wpłatę depozytu na saldo gotówkowe czy obstawianie zakładów sportowych online od razu po aktywacji iKonta Fortuna.

Największą zaletą tymczasowego konta Fortuna jest to, że nie musicie podczas zakładania nowego profilu gracza przesyłać skanów dowodu tożsamości czy numeru konta konta bankowego. Wszystkie potrzebne dokumenty czy dodatkowe dane możecie uzupełnić w późniejszym terminie. Przechodząc jednak do rzeczy, jak zarejestrować się w Fortunie?

1. Konto online w Fortunie: krok pierwszy

W pierwszym kroku rejestracyjnym, podczas zakładania internetowego konta bukmacherskiego online za darmo w Fortuna Zakłady Bukmacherskie z kodem bonusowym, musicie podać następujące dane:

 • pseudonim (od 5 do 15 znaków – login używany jest podczas logowania się na internetowe konto bukmacherskie online - inaczej tak zwane "iKonto Fortuna"),
 • hasło (musi się składać z minimum 8 znaków, w tym jedna wielka litera i jedna cyfra - hasło, podobnie jak pseudonim, wpisuje się podczas każdego logowania na stronie lub aplikacji mobilnej na telefon lub tablet),
 • adres e-mail,
 • imię i nazwisko oraz datę urodzenia,
 • kod PIN (jest używany do identyfikacji w punkcie i składa się od 4 do 8 cyfr),
 • źródło dochodu (do wyboru np. wynagrodzenie za pracę, działalność, spadek, emerytura, oszczędności),
 • numer PESEL (jest potrzebny do aktywacji pełnego konta online),
 • obywatelstwo, województwo i Państwo,
 • dokładny adres (ulica, numer domu i kod pocztowy wraz z miejscowością),
 • telefon komórkowy,
 • KOD PROMOCYJNY - w tym kroku trzeba również podać dane opcjonalne, czyli kod promocyjny do mega bonusów do Fortuny. Dzięki zyskownemu kodowi rabatowemu, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT, otrzymujecie dostęp do maksymalnych promocji na start. W efekcie możecie optymalnie obstawiać internetowe zakłady sportowe.

Dodatkowo w tym kroku gracz, który chce założyć konto w Fortunie, musi wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych, oświadczyć, ze ma ukończone 18 lat, podane przez niego dane są prawdziwe oraz, że pieniądze wpłacane na konto pochodzą z legalnych źródeł.

Screen pokazujący rejestrację konta w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Rejestracja konta gracza w Fortunie - przeczytaj warunki bonusu

Co ważne, to właśnie w pierwszym kroku rejestracji musimy potwierdzić chęć otrzymania bonusu powitalnego od Fortuny, który składa się z podwojenia pierwszej wpłaty do 2000 zł, darmowego zakładu do 20 zł oraz cashbacku w wysokości 210 złotych (wcześniej 120 zł i 125 zł). Następnie klikamy żółte pole "Zarejestruj" i przenosimy się do drugiego kroku drugiego. Po zakończeniu rejestracji zaloguj się, a otrzymasz ofertę zaakceptowania bonusu powitalnego. Informacje o bonusach zawsze znajdziesz w "Moje konto", w sekcji "Bonusy. Następnie kliknij "Przegląd bonusów".

2. Konto online w Fortunie: krok drugi

W ramach drugiego kroku rejestracyjnego w Fortuna Zakłady Bukmacherskie zostanie przeprowadzona szybka weryfikacja wprowadzonych danych, dzięki której będziecie mogli przejść do ostatniej fazy rejestracyjnej. Jako, że podczas szybkiej rejestracji nie trzeba podawać numeru konta czy przesyłać skanu dowodu tożsamości, to proces weryfikacji jest zwykłą formalnością, która zostaje załatwiona niemal od ręki.

Weryfikacja konta Fortuna jest formalnością, jednak mimo wszystko zalecamy, abyście podczas wypełniania formularza rejestracji online zachowali odpowiednią ostrożność. Rekomendujemy takie podejście do szybkiej rejestracji tymczasowego konta online, ponieważ niektórych danych nie można po rejestracji zmienić. I tutaj mamy na myśli m.in. pole "Kod promocyjny". Oznacza to, że po rejestracji nie można aktywować lub zmienić kodu bonusowego do pakietu nagród VIP.

3. Konto online w Fortunie: krok trzeci

Ostatnim krokiem podczas rejestracji u tego bukmachera jest aktywacja konta bukmacherskiego w iFortunie. Po poprawnej weryfikacji danych i aktywacji nowego użytkownika i bonusów, możecie już dokonać wpłaty pierwszego depozytu. Bez problemów możecie też obstawić swój pierwszy internetowy zakład bukmacherski online za środki bonusowe lub ubezpieczone w ramach bezpiecznego zakładu bez ryzyka.

Wszystkie czynności związane z grą u legalnego polskiego bukmachera Fortuna możecie wykonywać na stronie internetowej lub aplikacji bukmacherskiej online. Obie platformy bukmacherskie do obstawiania zakładów sportowych AKO, SOLO, SYSTEM są ze sobą zintegrowane i połączone, tak więc można z nich korzystać na przemian.

Warunki rejestracji iKonta Fortuna

Podstawowym warunkiem regulaminowym internetowej rejestracji nowego konta bukmacherskiego z kodem promocyjnym LEGALSPORT w Fortuna Online jest założenie nowego i w pełni bezpłatnego profilu użytkownika na stronie internetowej eFortuna. Cały proces rejestracji oraz aktywacji iKonta Fortuna trwa zaledwie kilka, kilkanaście minut, tak więc jesteśmy w 100% pewni, że każdy obstawiający, nawet taki mało doświadczony, poradzi sobie z rejestracją online w Fortunie bez problemów.

Pamiętajcie, że aby aktywować pełne konto online w Fortunie, to zgodnie z oficjalnym regulaminem bukmachera Fortuna, należy w profilu gracza dodać wyraźne zdjęcia lub skany dowodu tożsamości oraz numer konta bankowego, na które sprawdzony i licencjonowany bukmacher Fortuna będzie przelewał Wam wszystkie wygrane z kuponów bukmacherskich.

Nowe konto Fortuna Online i internetowy profil gracza "iKonto Online", można założyć bezpośrednio ze specjalnego linku aktywacyjnego >>> Formularz rejestracyjny Fortuna Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym fortuna, jakim jest fraza LEGALSPORT. Rekomendujemy takie rozwiązanie, albowiem zapewnia ono pełne bezpieczeństwo i w stu procentach gwarantuje odbiór dodatkowych korzyści bonusowych (pamiętajcie tylko, że trzeba je ręcznie aktywować).

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Warunki bonusu na start w Fortuna należą do najlepszych w Polsce
Typerzy oceniają regulamin eFortuny na 9,5/10!

Warunki i zasady regulaminowe

Jeżeli ostatecznie zdecydujecie się na rejestrację przez internet w Fortunie z kodu promocyjnego, który brzmi LEGALSPORT (hasło polecające do max. promocji można również zapisać na formularzu jako legalsport lub LegalSport), to wówczas na start dostaniecie nie tylko freebet 20 zł w punktach FKP na dowolne typy z oferty sportowej, ale również ekstra zakład bez ryzyka o wartości 210 zł oraz mega podwojenie 100% pierwszej wpłaty pieniędzy do 2000 zł (wpłacasz 500 zł, otrzymujesz 500 zł od buka za free).

Jeśli skorzystacie z maksymalnego bonusu Fortuna, to wówczas będziecie mogli rozpocząć obstawianie zakładów online przez internet z budżetem bukmacherskim na poziomie aż 2230 zł (bonus + pierwsza wpłata) >>> Odbieram bonus Fortuna Online.

Pełny regulamin konta i wszystkich promocji bonusowych znajdziesz na stronie eFortuna, dostępny jako plik pdf, do przeczytania w czasie wypełniania formularza dotyczącego rejestracji indywidualnego konta klienta. Co istotne, składając wniosek o rejestrację należy zaznaczyć, że akceptujecie regulamin Fortuny oraz akceptujecie bonusy bez ryzyka i bez depozytu (później trzeba je dodatkowo ręcznie uruchomić!).

Fragment regulaminu polityki prywatności Fortuna: W celu rejestracji iKonta, uwierzytelnienia Klienta w Aplikacji przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym (m.in. imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu, data urodzenia, numer konta bankowego, kopia i numer i seria dowodu tożsamości, obywatelstwo oraz numeru PESEL) oraz dane dotyczące udziału Klienta w Zakładach. Klienci mogą brać udział w Zakładach, które prowadzimy za pośrednictwem Strony Internetowej, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. 

Regulamin wiarygodnego bukmachera Fortuna obejmuje wszelkie kwestie ochrony danych grającego, warunków bonusowych i promocyjnych oraz jest zatwierdzane przez Ministerstwo Finansów. Akceptacja treści regulaminu przez Ministerstwo, wraz z zasadami odpowiedzialnej gry gwarantuje że proces rejestracji jest prawidłowy, Twoje dane u tego buka są bezpieczne i chronione przepisami prawa. Stawiając zakłady bukmacherskiej za bonusy z Fortuny - graj odpowiedzialnie i bez nadmiernego ryzyka.

Utworzenie konta w punkcie stacjonarnym Fortuny

Fortuna daje szansę założenia konta bukmacherskiego online również w punktach naziemnych, których w Polsce jest już ponad sześćset – to zdecydowanie najwięcej spośród wszystkich organizatorów zakładów sportowych. Taka rejestracja jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości zeskanowania swojego dokumentu tożsamości oraz dla osób starszych, które mają problemy z obsługą komputera i Internetu.

Aby założyć iKonto w punkcie naziemnym Fortuny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny (można go otrzymać od pracownika bezpośrednio na miejscu lub samemu wydrukować, ponieważ jest do pobrania na stronie internetowej) i udać się z nim do okienka. Trzeba pamiętać, aby mieć przy sobie dowód osobisty – jest on niezbędny w procesie rejestracji nowego konta w Fortunie. Czas trwania rejestracji zależy od kompetencji pracownika punktu, jednak zazwyczaj nie trwa dłużej niż kilkanaście minut.

Baner z zaletami legalnego bukmachera Fortuna + info o ekskluzywnym kodzie promocyjnym fortuna > LEGALSPORT
Rekomendacje dla bukmachera Fortuna

Zainteresowała Cię oferta bukmachera na piłkę nożną i nie tylko Fortuna i chciałbyś swoją przygodę z zakładami sportowymi zacząć właśnie z Fortuną Zakłady Bukmacherskie? Nie zwlekaj, załóż bez zbędnego czekania darmowe konto  w Fortunie, postępując zgodnie z naszym opisem, dokonaj pierwszego depozytu i ciesz się wysokim bonusem powitalnym oraz innymi akcjami promocyjnymi, które dla swoich graczy ma ten operator zakładów  bukmacherskich.

Max. pakiet nagród VIP za rejestrację z kodem

Legalny i w pełni wiarygodny bukmacher internetowy Fortuna Online oferuje swoim klientom mnóstwo bonusów bukmacherskich. Zakładając nowego użytkownika, z fortuna kodem rejestracyjnym > LEGALSPORT, na stronie internetowej eFortuny lub w aplikacji mobilnej na telefon zyskuje się dostęp nie tylko do bonusów startowych na powitanie, ale również i do stałych promocji bukmacherskich, które zdecydowanie ułatwiają obstawianie wydarzeń sportowych o wysokich kursach bukmacherskich.

Bonusów i promocji online w Fortunie Zakłady Bukmacherskie jest mnóstwo. Dlatego też postanowiliśmy, że przedstawimy Wam je wszystkie w postaci skonsolidowanego zestawienia, które będzie dla Was w stu procentach czytelne. Jakie bonusy ma Fortuna Online po rejestracji? Przekonajmy się.

Bonusy bukmacherskie od Fortuna za szybką rejestrację z kodem bonusowym
 Nazwa bonusu online od Fortuna Max. wysokość bonusu Rodzaj promocji bukmacherskiej
Bonus 100% od pierwszej wpłaty 2000 zł bonus za rejestrację/dla nowych graczy
Bezpieczny zakład bez ryzyka 210 zł bonus za rejestrację/dla nowych graczy
Darmowy freebet na start w punktach FKP  20 zł bonus za rejestrację/dla nowych graczy
Happy Hour, czyli gra bez 12% podatku +14%  bonus Fortuna /dla stałych graczy
!Bonus 100% od wkładu do 100 zł bonus Fortuna /dla stałych graczy
!Zakład bez ryzyka do 100 zł bonus Fortuna /dla stałych graczy
Zaproś kumpla do Fortuny do 100 zł bonus Fortuna /dla stałych graczy
Wiosenne Doładowanie promocja tymczasowa bonus za regularną grę/dla stałych graczy
Miękkie lądowanie. Typuj skoki live bez ryzyka! promocja tymczasowa bonus za regularną grę/dla stałych graczy
Ekstrakasa za LIVE! promocja tymczasowa bonus za regularną grę/dla stałych graczy
Bonusowe El Clasico promocja tymczasowa bonus za regularną grę/dla stałych graczy
Fortuna na Mistrzostwa! promocja tymczasowa bonus za regularną grę/dla stałych graczy
Wybrane bonusy na topowe mecze sportowe promocje okazjonalne bonus za regularną grę/dla stałych graczy

Bukmacher internetowy Fortuna, podobnie jak operator zakładów sportowych LVBET czy Betfan Zakłady Bukmacherskie, na bieżąco uaktualnia wszystkie swoje promocje tymczasowe oraz okazjonalne. W efekcie w każdej chwili może pojawić się nowy bonus internetowy z mega niespodzianką. W związku z tym polecamy, abyście na bieżąco śledzili naszą stronę internetową oraz witrynę bukmachera, u którego obstawiacie zakłady sportowe online.

Opinie o rejestracji w Fortuna

Bukmacher Fortuna Polska regularnie zbiera od graczy fantastyczne opinie oraz rekomendacje. Gracze najczęściej chwalą mega wysoki bonus na start z kodem promocyjnym fortuna, jakim jest hasło LEGALSPORT, na świetnych warunkach regulaminowych. W drugiej kolejności obstawiający zachwalają wysokie kursy bukmacherskie, rozbudowaną o ekstra podtypy ofertę bukmacherską oraz świetny system promocji tymczasowych i okazjonalnych, który pozwala na aktywację nawet kilku promocji dziennie.

Więcej sprawdzonych i merytorycznych opinii o legalnym operatorze zakładów sportowych Fortuna możecie znaleźć w naszej specjalnej zakładce z opiniami. Jeżeli jesteśmy przy ocenach bukmachera Fortuna, to warto swoją uwagę zwrócić również na rekomendacje dla strony internetowej oraz aplikacji mobilnej na telefon komórkowy lub tablet z system Android lub iOS. Obie internetowe platformy Fortuny działają sprawnie na każdym urządzeniu stacjonarnym oraz mobilnym, podobnie jak w forBET Zakłady Bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bukmacher Fortuna to topowy polski operator zakładów sportowych w Polsce!

Średnia ocena bukmachera Fortuna Zakłady Bukmacherskie to 9.2 w 10 stopniowej skali

Super aplikacja bukmachera forBET również jest niezwykle starannie wykonana i pozwala osiągać szybki zysk z zakładów internetowych czy też szybko wpłacić depozyt na prywatne saldo gotówkowe, które przez graczy nazywane jest również jako "saldo depozytowe", "saldo z opcją wypłaty" lub "saldo główne".

Ogólnie typerzy oceniają bukmachera Fortuna na 9.2/10 - w rankingach bukmacherskich uwzględniających ocenę graczy online Fortuna Zakłady Bukmacherskie zajmuje przeważnie miejsce w ścisłym gronie TOP5 - najczęściej pierwszą piątek tworzą: LVBET, Betfan, Betclic oraz STS. Jest to ocena końcowa, na którą składają się opinie o każdym elemencie, czysto bukmacherskim, wpływającym na jakość obstawiania zakładów sportowych przez internet. Aktualizacja opinii o Fortuna | styczeń 2021 r.

FAQ: pytania o szybką rejestrację z kodem w Fortuna

Poniżej przedstawiamy Wam najczęściej pojawiające się pytania typerów dotyczące rejestracji w Fortuna Zakłady Bukmacherskie z zawsze aktywnym i bezpiecznym kodem promocji, który brzmi LEGALSPORT. Do każdego zapytania z osobna przygotowaliśmy krótką odpowiedź, tak abyście mogli odnaleźć najbardziej potrzebne informacje o szybkiej rejestracji online w Fortuna.

1. Jaki jest kod promocyjny do Fortuny?

Aktualny kod promocyjny na styczeń 2021 r. do Fortuny to hasło bonusowe LEGALSPORT. Specjalny kod polecający do Fortuny uprawnia wszystkich typerów do otrzymania trzech mega promocji startowych: bonus 100% od pierwszej wpłaty na konto online do max. 2000 zł, darmowy freebet w punktach FKP o wartości 20 zł oraz ubezpieczony zakład bez ryzyka przegranej w wysokości 210 zł (wcześniej 120 zł i 125 zł). Specjalny kod bonusowy do Fortuny i max. pakietu niespodzianek na start należy wpisać na formularzu rejestracyjnym online w polu "Kod promocyjny".

Pamiętajcie, po zakończeniu pierwszego etapu rejestracji zalogujcie się, a otrzymacie ofertę zaakceptowania bonusu powitalnego. Informacje o bonusach zawsze znajdziecie w "Moje konto", w sekcji "Bonusy. Następnie kliknijcie "Przegląd bonusów".

2. Co oznacza "Fortuna rejestracja PIN"?

Bukmacherscy gracze bardzo często pytają, co dokładnie oznacza na formularzu rejestracyjnym w Fortunie pole "PIN". U innych legalnych polskich bukmacherów internetowych takie pole na wniosku zgłoszeniowym online występuje bardzo rzadko, dlatego też w pełni rozumiemy zapytania obstawiających o to pole rejestracyjne.

Fortuna bukmacher PIN to nic innego, jak ciąg cyfr (od 4 do 8) umożliwiający identyfikację typera w punkcie stacjonarnym. Pole podczas zakładania nowego profilu gracza jest obowiązkowe, tak więc warto wygenerować sobie prosty PIN, który bez problemów zapamiętacie. Przykłady kod PIN w Fortuna: 2435676.

3. Jakie bonusy otrzymam za kod promocyjny Fortuna?

Bukmacher Fortuna, który jest w 100% licencjonowanym operatorem zakładów sportowych, oferuje swoim klientom trzy super bonusy powitalne za aktywację kodu promocyjnego fortuna, jakim jest hasło LEGALSPORT. Zestaw bonusów Fortuna prezentuje się następująco (stan na styczeń 2021 r.): bonus od pierwszego depozytu 100% do 2000 zł, darmowy freebet 20 zł oraz cashback 210 zł na pierwszy kupon postawiony w Fortunie.

4. Zarejestrowałem się w Fortuna, wpłaciłem kasę i nie otrzymałem bonusu od depozytu. Dlaczego?

Internetowy bonus od pierwszej wpłaty na saldo gotówkowe jest przyznawany przez Fortunę dopiero po spełnieniu warunków obrotowych. Innymi słowy pisząc, aby otrzymać bonus 100% od Fortuny, najpierw należy obrócić depozytem. Nie jest to jednak trudne zadanie, albowiem bukmacher Fortuna posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów sportowych z wysokimi kursami bukmacherskimi. Typerzy najczęściej w Fortunie obstawiają piłkę nożną, koszykówkę oraz hokej na lodzie i tenis ziemny.

5. Konto tymczasowe w Fortuna. Ile mam czasu na dokończenie pełnej rejestracji?

Termin ważności konta tymczasowego to 28 dni, ale bez problemów można je przekształcić w każdej chwili na stałe iKonto Fortuna. Wystarczy tylko przesłać do Fortuny skan dowodu osobistego, ustalić limity bukmacherskie na grę oraz uzupełnić brakujące dane osobowe. Podczas korzystania z tymczasowego konta online w Fortuna można aktywować max. bonus na start od Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Warto wiedzieć o szybkiej rejestracji w Fortuna

Założenie nowego konta przez internet w Fortuna, wraz z pełną i kompletną aktywacją i naliczeniem bonusów, trwa statystycznie zaledwie 5 do 10 minut. Po upływie kwadransa można już wypłacać pierwsze wygrane kupony lub bonusy bukmacherskie od Fortuna, które posiadają obrót na poziomie x1.

Rejestracja iKonta Online w Fortuna Zakłady Bukmacherskie z kodem bonusowym fortuna, jakim jest fraza LEGALSPORT, gwarantuje nie tylko korzystny zakład bez ryzyka o wartości 210 złotych, ale również mega zyskowne podwojenie pierwszego depozytu do aż 2000 zł i freebet 20 zł w punktach FKP. Bonus za zarejestrowanie się w Fortunie jest przydzielany tylko raz, dlatego warto wybrać zarówno najlepszy kod do Fortuny, jak i optymalną kwotę pierwszego depozytu.

Zakładając nowego użytkownika na stronie internetowej eFortuny lub aplikacji mobilnej zyskujecie dostęp do świetnego sklepu internetowego (e-shop Fortuna), za pomocą którego możecie nabywać wyjątkowe zakłady bez depozytu – darmowe freebety - oraz inne nagrody pieniężne czy rzeczowe za specjalne punkty FKP. Dzięki temu między innymi powiększacie swoje saldo depozytowe.

Po rejestracji, legalny i bezpieczny bukmacher Fortuna Polska oferuje swoim klientom nie tylko zakłady przedmeczowe (prematch) czy LIVE (na żywo), ale również super Sporty Wirtualne, które opatrzone są bardzo niską marżą bukmacherską oraz wysokimi kursami bukmacherskimi, podnoszącymi wszystkie potencjalne wygrane na internetowych kuponach sportowych.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

Fortuna - rejestracja z kodem promocyjnym
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
SteVe
skomentowano ponad miesiąc temu
a rejestracja z iphona daje coś za mobilne pobranie apki?
Mati
skomentowano ponad miesiąc temu
Fortuna sprawnie ogarnęła tę rejestrację z kodem - wielkie brawa!
bogumila
skomentowano ponad miesiąc temu
jak mam dokonczyc rejstracje
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.