poniedziałek, 27 maja 2024

Sporty wirtualne w Totalbet

Jak typować zakłady bukmacherskie na wirtualną piłkę nożną, tenis i wyścigi? Czy warto obstawiać "virtuals" w Totalbet? Bonus z kodem.

Pakiet powitalny 338 zł po rejestracji z kodem
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak obstawiać sporty wirtualne w Totalbet?
  1. Statystyki w zakładach "virtuals"
  2. Jak wygenerować kupon?
  3. Czy warto typować wirtuale?
 2. Oferta bukmacherska na sporty wirtualne w Totalbet
  1. Jakie zakłady obstawiać na wirtualną piłkę nożną?
  2. Jak stawiać zakłady na wirtualne wyścigi konne?
  3. Które zakłady na wirtualne wyścigi chartów są najlepsze?
  4. Jak obstawiać zakłady na wirtualne wyścigi motocyklowe?
  5. Jakie zakłady na wirtualny żużel puszczać?
 3. Sporty wirtualne - wygrane kupony
  1. Kurs bukmacherski łączny 14,33 (wygrana 11 286, 31 zł)
 4. Sporty wirtualne bez podatku w Totalbet
  1. Warunki i zasady regulaminowe
 5. Bonus na sporty wirtualne w Totalbet
 6. FAQ: Pytania graczy o sporty wirtualne
Pakiet powitalny TOTALbet do wykorzystania na sporty wirtualne
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Cashback 333 zł
 • Freebet 5 zł

338 zł

Oczywiście wszystkie wirtualne sporty można w Totalbet Zakłady Bukmacherskie obstawiać w ramach zakładów prematch oraz live. Szczególnie polecamy typowanie zakładów na "virtuals" u tego bukmachera na żywo. Wówczas odczuwa się największe emocje.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie - zakłady na sporty wirtualne (kursy, typy, bonusy)
Zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne w TOTALBET

No i oczywiście wygrane na kuponach na zakładach LIVE są decydowanie wyższe. Wpływają na to bez dwóch zdań kursy bukmacherskie na sporty wirtualne. Podczas wirtualnej rywalizacji zmieniają się one niezwykle dynamicznie. W ciągu nawet 10 czy 15 sekund współczynniki mogą wzrosnąć aż o 100%.

GRA BEZ PODATKU NA VIRTUALS
Obstawiaj zakłady na sporty wirtualne bez 12% podatku

Na marginesie można dodać, że cała oprawa sportów wirtualnych w Totalbet jest bardzo profesjonalna. W efekcie chwilami gracz nie wie, czy ogląda zmagania wirtualnych sportowców, czy też prawdziwe mecze czy wyścigi (szczególnie jak przełączona płynnie pomiędzy różnymi sportami).

Jest to możliwe, ponieważ GOLDEN RACE transmituje wyścigi w formie wideo, a nie komputerowej animacji! Spory realizm symulacji komputerowych spowodował, że stały się one bardzo popularną formą rozrywki. Coraz więcej graczy decyduje się obstawiać zakłady na sporty wirtualne. I wykorzystuje do tego coraz większy kapitał finansowy.

SPORTY WIRTUALNE W TOTALBETDostępne sporty w wersji virtuals: piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi chartów , motocykle i żużel
SPORTY WIRTUALNE W TOTALBET
Dostępne sporty w wersji virtuals:
piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi chartów , motocykle i żużel
TYPUJ w

Dlatego też specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jaką ofertę i kursy ma na sporty wirtualne Totalbet. Dodatkowo przeanalizowaliśmy, jak i kiedy u tego koncesjonowanego bukmachera skutecznie zawierać dochodowe zakłady na "virtuals". Efekty naszej pracy znajdziecie w poniższym artykule. Dodatkowo przedstawimy Was listę najchętniej wybieranych typów.

Jak obstawiać sporty wirtualne w Totalbet?

Sporty wirtualne, które są losowo generowanymi zdarzeniami sportowymi, można w Totalbet obstawiać tak samo, jak klasyczne zakłady bukmacherskie online. Oznacza to, że typowanie tak zwanych "virtuals" odbywa się na dwóch rynkach: zakłady SOLO oraz zakłady AKO.

Nie ma żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o liczbę kuponów pojedynczych i wielokrotnych na jedno konto. Tak więc możecie zawrzeć na platformie bukmacherskiej tego operatora dowolną liczbę internetowych zakładów. I tutaj taka drobna rada. Co prawda decydujecie się wytypować zakłady wirtualne, przypominające swoim wyglądem tradycyjne gry komputerowe, ale nie oznacza to, że musicie robić to w ciemno.

Statystyki w zakładach "virtuals"

Możecie bowiem skorzystać ze specjalnych statystyk, które zdecydowanie podnoszą szansę na poprawne wytypowanie wybranej selekcji. Dostępne są one w Totalbet za darmo zarówno na stronie internetowej, jak i na aplikacji mobilnej na telefon komórkowy. W ramach statystyk u tego buka dostępne są między innymi zestawienia H2H oraz szczegółowe tabele z osiąganymi rezultatami.

Dlaczego statystyki podnoszą szansę na trafienie kuponu online na sporty wirtualne? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Sporty wirtualne oparte są w dużej mierze na statystykach. Dzięki złożonej matematyce udostępnione ligi czy puchary w Totalbet Zakłady Bukmacherskie bardzo przypominają normalne rozgrywki. W efekcie w wirtualnej lidze angielskiej dominuje ekipa podobna do Liverpoolu, a w lidze hiszpańskiej pierwsze miejsce zazwyczaj zajmuje ktoś z wirtualnej dwójki Real Madryt - FC Barcelona.

Zakłady na sporty wirtualne w Totalbet - statystyki na wirtualną piłkę nożną
Zakłady na wirtualną piłkę nożną - statystyki w Totalbet

Tak naprawdę w wirtualnych sportach nie ma przypadku. Wyniki są z góry ustalone przez system komputerowy, tak więc wnikliwe oko typera może wypatrzy w statystykach zależność, dzięki której zarobi. Dlatego korzystanie ze statystyk jest bardzo ważne! Podsumowując, ze statystyk na sporty wirtualne korzystajcie tak samo, jak robicie to przy typowaniu klasycznych zakładów bukmacherskich.

Jak wygenerować kupon?

Teraz zajmiemy się sprawą fundamentalną. Jak poprawnie zawrzeć zakład bukmacherski w Totalbet na sporty wirtualne? Po zalogowaniu się na indywidualne konto do gry na stronie www.totalbet.pl (lub Totalbet App) należy przejść do zakładki "VIRTUALS", która ulokowana jest w menu głównym strony www. Następnie wybieracie jeden z dostępnych sportów i przechodzicie do oferty bukmacherskiej.

Z oferty wybieracie wszystkie typy, które chcecie wrzucić na swój internetowy kupon - możną łączyć różne dyscypliny sportowe. Po kliknięciu w kurs, wybrana selekcja przenosi się na podglądowy zakład online (znajduje się on po prawej stronie). Na koniec wybieracie stawkę pojedynczego zakładu i zatwierdzacie poprzez kliknięcie w przycisk "POSTAW". I już postawiliście swój kupon na "wirtuale". Brawo!

Kod promocyjny: bonus Totalbet. Oferta VIP na wysokie kursy bukmacherskie, jak w STS i Fortuna.

Teraz pozostaje Wam tylko czekać na rozstrzygnięcie. A że sporty wirtualne to niezwykle szybkie rynki, to zapewne w ciągu max. 4-5 minut poznacie ostateczny wynik i zgarniecie wygraną (wszystkie wydarzenia, bez względu na dyscyplinę, trwają tyle samo). Wielu z Was zadaje sobie pewnie teraz pytanie, czy warto typować sporty wirtuale?

Czy warto typować wirtuale?

Wirtualne zmagania komputerowych sportowców to gra uniwersalna, tak więc każdy obstawiający może z niej skorzystać. Wystarczy mieć tylko konto u tego operatora [ nowy profil w Totalbet z naszym kodem założycie TUTAJ ]. Gry z serii "virtuals" przeznaczone są nie tylko dla sympatyków pilki nożnej, wyścigów F1 czy ogólnie sportu, ale również dla fanów symulowanych karcianek BETGAMES czy gier losowych.

Ogólnodostępność sprawia, że sporty wirtualne są po prostu proste i łatwo na nich wygrywać. Dostosowane są dla każdego. Dlatego też warto z nich korzystać. Tym bardziej, jak macie doświadczenie z zakładami bukmacherskimi. Wówczas za pomocą sportów wirtualnych możecie sobie zoptymalizować bankroll na pewne typy online. Innymi słowy pisząc, kupony na "virtuale" mogą być uzupełnieniem strategii gry lub uzupełnieniem zwiększającym gotówkę na koncie.

Sporty wirtualne są idealnym uzupełnieniem strategii gry Łącz obstawianie virtuals z typowaniem klasycznych zakładów Wypróbuj wiruale za bonus na start z kodem LEGALSPORT
Sporty wirtualne są idealnym uzupełnieniem strategii gry
Łącz obstawianie virtuals z typowaniem klasycznych zakładów
Wypróbuj wiruale za bonus na start z kodem LEGALSPORT
TYPUJ w

No i jeszcze sprawa fundamentalna. Wirtualne spory aktywne są 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. A to oznacza, że gdy tylko brakuje w ofercie bukmacherskiej pewnych typów prematch lub LIVE, zawsze można przerzucić się na zakłady na sporty wirtualne. One zawsze, bez względu na wszystko, są dostępne. Według wielu ekspertów, zdecydowanie lepiej jest obstawiać sporty wirtualnie niż wciskać na standardowy kupon niepewne selekcje. My w pełni podzielamy ten pogląda. Dlatego, jeżeli tylko możecie, to powinniście stawiać "wirtuale".

Oferta bukmacherska na sporty wirtualne w Totalbet

Bukmacherska oferta operatora Totalbet Zakłady Sportowe prezentuje się bardzo okazale. Gracze, którzy chcą typować "virtuals" u tego buka, mają do dyspozycji pięć dyscyplin sportowych. U tego organizatora bukmacherskiego można obstawiać wirtualną piłkę nożną, wirtualne wyścigi konne, wirtualne wyścigi chartów oraz wirtualne wyścigi motocyklowe i wirtualny żużel.

W ramach każdej dyscypliny można obstawiać mnóstwo specjalistycznych podtypów, które są wartością dodaną. Oczywiście grać można również na podstawowych rynkach, takich jak chociażby 1X2. Co można obstawiać w Totalbet w ramach sportów wirtualnych? Dokładną listę z typami znajdziecie poniżej. Zapraszamy do lektury.

Jakie zakłady obstawiać na wirtualną piłkę nożną?

Najbardziej rozwiniętą wirtualną dyscypliną w Totalbet jest piłka nożna. Nie ma się jednak czemu dziwić. Futbol to obecnie najchętniej typowany wirtualny sport u tego bukmachera na kuponach SOLO. Najczęściej obstawiający wybierają kursy bukmacherskie w przedziale od 2,50 do 15,00. Chociaż zdarzają się wyjątki. Ostatnio na przykład typer, który zarejestrował się w Totalbet z naszego kodu [ LEGALSPORT ] trafił bardzo fajny kupon z kursem 28,00.

Wirtualna piłka nożna w TotalbetZalety: szeroka oferta, wysokie kursy, pewne typyNajczęściej obstawiane zakłady: dokładny wynik
Wirtualna piłka nożna w Totalbet
Zalety: szeroka oferta, wysokie kursy, pewne typy
Najczęściej obstawiane zakłady: dokładny wynik
STAWIAM w

W Golden Race (dostawca udostępniający bukmacherowi sporty wirtualne) zakłady na piłkę nożną podzielone są na 6 lig. W ramach tych rozgrywek ligowych można typować ligę angielską, ligę hiszpańską, ligę niemiecką, ligę włoską, ligę turecką oraz ligę chińską. Dodatkowo można w ramach futbolu obstawiać puchary: Puchar Europy, wzorowany na Lidze Mistrzów UEFA. oraz Puchar Ameryki, czyli po prostu Copa Libertadores. Jakie typy można obstawiać na rynkach wirtualnej piłki nożnej?

Pełna oferta z opisem na wirtualną piłkę nożną:

Wynik meczu: Należy wytypować jakim rozstrzygnięciem zakończy się spotkanie.

Połowa/wynik końcowy: Należy wytypować jakie będzie w spotkaniu rozstrzygnięcie do przerwy oraz na koniec meczu.

Podwójna szansa: Należy wytypować jakim rozstrzygnięciem zakończy się spotkanie wybierając dwie z trzech opcji.

Dokładny wynik: Należy wytypować dokładny wynik, jakim zakończy się spotkanie (gospodarze-goście).

Liczba goli w meczu: Należy wytypować ile dokładnie goli zostanie strzelonych w spotkaniu.

Obie drużyny strzelą gola: Należy wytypować czy każda z drużyn strzeli w spotkaniu przynajmniej jednego gola.

Powyżej/poniżej: Należy wytypować czy suma goli w meczu mieściła będzie się poniżej czy powyżej wskazanej wartości. Dostępne są cztery linie. Na przykład: powyżej/poniżej 2.5

I połowa: Należy wytypować jakim rozstrzygnięciem zakończy się I połowa meczu.

Multi-gole: Należy wytypować w którym przedziale multi-goli znajdzie się suma bramek strzelonych w spotkaniu.

Wynik meczu + powyżej 1.5: Zakład kombinowany. Należy wytypować jakie rozstrzygnięcie padnie w spotkaniu oraz czy suma goli przekroczy 1.5.

Oferta nie różni się tak naprawdę od klasycznej oferty przedmeczowej. W efekcie w wirtualnym futbolu można typować zwycięzcę, liczbę goli oraz dokładny wynik. Dostępne są również zakłady specjalne: 1.połowa/wynik meczu, BTS (obie drużyny strzelą gola), dokładna liczba bramek i multi-gole (np. 1-2 lub 4-6). Typerzy najczęściej obstawiają dokładne rezultaty. Robią to ponieważ na te pozycje są najwyższe kursy. Na przykład: liga angielska, Chelsea vs Burnley, typ: 2:0 - kurs 9,50.

Jak stawiać zakłady na wirtualne wyścigi konne?

Wyścigi konne w wydaniu wirtualnym u bukmachera Totalbet odbywają się na trzech arenach: 3D Dubai Racecourse, New York Racecourse oraz California Park. Oprawa graficzna jest niezwykle realistyczna, dlatego też w pełni oddaje klimat prawdziwych zawodów. To chyba jeden z lepiej dopracowanych sportów wirtualnych u tego bukmachera. Co można obstawiać na rynkach wirtualnych wyścigów konnych?

Wirtualne wyścigi konne w Totalbet Zalety: wysokie kursy, sporo rynków z typami, 3 areny zmagań Najczęściej obstawiane zakłady: zwycięzca wyścigu
Wirtualne wyścigi konne w Totalbet
Zalety: wysokie kursy, sporo rynków z typami, 3 areny zmagań 
Najczęściej obstawiane zakłady: zwycięzca wyścigu
TYPUJE w

Wybór typów jest naprawdę solidny. Można wytypować nie tylko zwycięzcę, ale również dokładne miejsce na koniec rywalizacji. Typujący bardzo często wybierają również selekcje "parzyste/nieparzyste miejsce na koniec wyścigu". Nierzadko puszczają typy na "forecast".

Pełny opis wszystkich dostępnych typów na wyścigi konne:

WIN: Należy wytypować numer konia, który zajmie pierwsze miejsce w wyścigu.

PLACE: Należy wytypować numer konia, który zajmie 1 lub 2 miejsce w wyścigu.

SHOW: Należy wytypować numer konia, który zajmie 1 lub 2 lub 3 miejsce w wyścigu.

FORECAST: Należy wytypować numery dwóch koni, które zajmą w wyścigu w dokładnej kolejności pierwsze i drugie miejsce.

QUINELLA: Należy wytypować numery dwóch koni, które zajmą w wyścigu w dowolnej kolejności pierwsze i drugie miejsce.

TRIFECTA: Należy wytypować numery trzech koni, które zajmą w wyścigu w dokładnej kolejności pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Powyżej/poniżej: Należy wytypować numer zwycięskiego konia w wyścigu.

Parzyste/Nieparzyste: Należy wytypować numer zwycięskiego konia w wyścigu.

Co to jest? W tym typie należy wytypować numery dwóch koni, które zajmą w wyścigu w dokładnej kolejności pierwsze i drugie miejsce. Na przykład: pierwsze miejsce zajmie koń z numerem 5, natomiast na drugiej lokacie wyścig ukończy koń z numerem 1. 

Bonus na start z ekskluzywnym kodem promocyjnym i gra bez podatku w Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Warto odnotować, że typy na wirtualne wyścigi konne najczęściej obstawiane są w ramach zakładów akumulowanych (inaczej AKO lub zakład wielokrotny). Statystycznie kupony z tymi selekcjami składają się z 3-4 pewnych pozycji. Stawka takiego zakładu bukmacherskiego to średnio 50 złotych.

Które zakłady na wirtualne wyścigi chartów są najlepsze?

Wyścigi chartów, czy jak ktoś woli wyścigi psów, u bukmachera internetowego Totalbet można obstawiać na dwóch arenach. Są to Manchester Stadium oraz London Stadium. Dzięki temu zakłady bukmacherskie na wirtualne gonitwy psów typować można na wielu dochodowych rynkach. Oprócz standardowych selekcji na zwycięstwo, dostępne są również kombinacje na "place", "show" oraz "tricast".

Wirtualne wyścigi psów w Totalbet Zalety: szybkie gonitwy, wysokie kursy, łatwo trafić kuponNajczęściej obstawiane zakłady: WIN oraz SHOW
Wirtualne wyścigi psów w Totalbet
Zalety: szybkie gonitwy, wysokie kursy, łatwo trafić kupon
Najczęściej obstawiane zakłady: WIN oraz SHOW
GRAM w

Szczególnie pozycje na "pierwszą trójkę" są dochodowe. W niektórych przypadkach kurs bukmacherski na potrójną kombinacje grubo przekracza 4000.00. Takie współczynniki najczęściej dostępne są w wersji LIVE, czyli na żywo podczas wyścigu (końcówka gonitwy). Taki kurs bardzo szybko potrafi się zmienić, tak więc rekomendujemy, abyście od razu zawarli taki typ na wirtualne gonitwy psów. Oczywiście, takie typy gra się przeważnie za płaską stawkę oscylującą w granicach 5 zł.

Pełna oferta sportowa na wyścigi psów:

WIN: Należy wytypować numer psa, który zajmie pierwsze miejsce w wyścigu.

PLACE: Należy wytypować numer psa, który zajmie 1 lub 2 miejsce w wyścigu.

SHOW: Należy wytypować numer psa, który zajmie 1 lub 2 lub 3 miejsce w wyścigu.

FORECAST: Należy wytypować numery dwóch psów, które zajmą w wyścigu w dokładnej kolejności pierwsze i drugie miejsce.

QUINELLA: Należy wytypować numery dwóch psów, które zajmą w wyścigu w dowolnej kolejności pierwsze i drugie miejsce.

TRICAST: Należy wytypować numery trzech psów, które zajmą w wyścigu w dokładnej kolejności pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Powyżej/poniżej: Należy wytypować numer zwycięskiego psa w wyścigu.

Parzyste/Nieparzyste: Należy wytypować numer zwycięskiego psa w wyścigu.

Innymi słowy można napisać, że stawiacie takie elektroniczne kupony bukmacherskie na wirtualne wyścigi konne za stawkę przypominającą darmowy freebet. A przy okazji, jeżeli chcielibyście zgarnąć kilka freebetów od Totalbet o łącznej wartości 50 zł, to możecie to zrobić W TYM MIEJSCU. I jeszcze warto poruszyć kwestię wyników. Naturalnie, komplet rezultatów z zakończonych wyścigów możecie znaleźć na stronie internetowej bukmachera lub na aplikacji mobilnej. Co więcej, są one archiwizowane wraz z kursami. W efekcie w bardzo prosty sposób możecie sobie wypatrzyć schematy ułatwiające poprawne skreślanie typów.

Jak obstawiać zakłady na wirtualne wyścigi motocyklowe?

W Totalbet Zakłady Bukmacherskie swoją wirtualną dyscyplinę znajdą również fani sportów motorowych. Co prawda nie ma jeszcze u tego operatora zakładów sportowych wirtualnych wyścigów F1 czy wirtualnych rajdów (być może wkrótce się pojawią w ofercie), ale z powodzeniem można typować wirtualne wyścigi motocyklowe. Jeśli na co dzień oglądacie takich zawodnik jak Valentino Rossi czy Marc Márquez w MotoGP, to w Totalbet na platformie Golden Race odnajdziecie się idealnie.

Wirtualne wyścigi motocyklowe w Totalbet Zalety: wiele wyścigów, pewne typy, ciekawe kombinacjeNajczęściej obstawiane zakłady: TRIFECTA oraz PLACE
Wirtualne wyścigi motocyklowe w Totalbet
Zalety: wiele wyścigów, pewne typy, ciekawe kombinacje
Najczęściej obstawiane zakłady: TRIFECTA oraz PLACE
OBSTAWIAM w

Oferta na sporty wirtualne w Totalbet w wydaniu motocyklowym jest więcej niż zadowalająca. Dostępne są na przykład typy na zwycięzcę oraz typy na pierwszą dwójkę i trójkę. Do każdej dostępnej selekcji dopisywane są mega ulepszone kursy, wyższe niż u konkurencji. Dodatkowo można obstawiać rozbudowane zakłady "TRIFECTA", które gwarantują graczom najwięcej wirtualnych emocji.

Kompletna oferta bukmacherska na wirtualne wyścigi motocyklowe:

WIN: Należy wytypować numer kierowcy, który zajmie pierwsze miejsce w wyścigu.

PLACE: Należy wytypować numer kierowcy, który zajmie 1 lub 2 miejsce w wyścigu.

SHOW: Należy wytypować numer kierowcy, który zajmie 1 lub 2 lub 3 miejsce w wyścigu.

FORECAST: Należy wytypować numery dwóch kierowców, którzy zajmą w wyścigu w dokładnej kolejności pierwsze i drugie miejsce.

QUINELLA: Należy wytypować numery dwóch kierowców, którzy zajmą w wyścigu w dowolnej kolejności pierwsze i drugie miejsce.

TRIFECTA: Należy wytypować numery trzech kierowców, którzy zajmą w wyścigu w dokładnej kolejności pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Powyżej/poniżej: Należy wytypować numer zwycięskiego kierowcy w wyścigu.

Parzyste/Nieparzyste: Należy wytypować numer zwycięskiego kierowcy w wyścigu.

I to właśnie one są wśród typerów najczęściej wykorzystywane na prywatnych kuponach internetowych z okazałą potencjalną wygraną. I jeszcze na koniec czysto informacyjnie. Wszystkie wyścigi w ramach totalbetowskich wyścigów motocyklowych odbywają się na torze Hamamatsu Circuit.

Jakie zakłady na wirtualny żużel puszczać?

Ostatnia wirtualna dyscyplina sportowa, którą można regularnie obstawiać w Totalbet, to żużel. Wyścigi odbywają się na Gorton Stadium i za każdym razem są niezwykle ekscytujące. Szczególnie, że dostępne są one, tak jak już wspominaliśmy na początku, w formie wideo. Nie jest to symulacja, a realny wyścig. W efekcie większość typerów traktuje je jako standardowe zakłady przedmeczowe czy live.

Wirtualne wyścigi żużlowe w Totalbet Zalety: podwyższone kursy, wideo relacje, sporo typówNajczęściej obstawiane zakłady: powyżej/poniżej, place
Wirtualne wyścigi żużlowe w Totalbet
Zalety: podwyższone kursy, wideo relacje, sporo typów
Najczęściej obstawiane zakłady: powyżej/poniżej, place
STAWIAM w

Największą furorę robią typy na ostatecznego zwycięzcę. Równie popularne są także selekcje z wysokimi kursami na "powyżej/poniżej". Akurat ta selekcja jest najbardziej loteryjna ze wszystkich (na równi z parzyste/nieparzyste), ale mimo wszystko jest wykorzystywana przez typerów. Być może szukają oni nawiązań do LOTTO czy BETGAMES, które są również popularne wśród bukmacherskich graczy.

Oferta zakładów na wirtualny żużel:

WIN: Należy wytypować numer zawodnika, który zajmie pierwsze miejsce w wyścigu.

PLACE: Należy wytypować numer zawodnika, który zajmie 1 lub 2 miejsce w wyścigu.

FORECAST: Należy wytypować numery dwóch zawodników, którzy zajmą w wyścigu w dokładnej kolejności pierwsze i drugie miejsce.

QUINELLA: Należy wytypować numery dwóch zawodników, którzy zajmą w wyścigu w dowolnej kolejności pierwsze i drugie miejsce.

Powyżej/poniżej: Należy wytypować numer zwycięskiego zawodnika w wyścigu.

Parzyste/Nieparzyste: Należy wytypować numer zwycięskiego zawodnika w wyścigu.

Jako ciekawostkę można dodać, że obstawiający bardzo często łączą ze sobą tradycyjny żużel z tym wirtualnym na kupnach akumulowanych. Najczęściej jest to połączenie 50/50, czyli na przykład 3 pewne typy online z realnych rozgrywek i 3 typy z wirtualnych.

Sporty wirtualne - wygrane kupony

Sporty wirtualne na platformie Totalbet rozrastają się z każdym kolejnym dniem. Gracze wygrywają coraz więcej, dlatego też postanowiliśmy, że stworzymy odrębny dział z trafionymi zakładami bukmacherskimi na sporty wirtualne. Co więcej, będziemy go cyklicznie odnawiać, tak więc możecie wracać do tego tekstu co jakiś czas.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie - kod promocji do mega bonusów powitalnych, najwyższych na rynku

Mamy nadzieję, że trafione zakłady na sporty wirtualne w Totalbet Zakłady Bukmacherskie będą dla Was idealną inspiracją, dzięki której będziecie wygrywać po prostu więcej. Wygrane kupony na "virtuals" pomogą Wam również w obraniu taktyki i bukmacherskiego schematu gry.

Kurs bukmacherski łączny 14,33 (wygrana 11 286, 31 zł)

Obstawiający zawarł na platformie bukmacherskiej Totalbet zakład akumulowany na wirtualną piłkę nożną (wirtualna liga angielska). Typer wrzucił na swój kupon dwie ciekawe pozycje: Norwich vs Chelsea - "obie drużyny strzelą gola" (kurs bukmacherski 1,75) oraz Liverpool vs Burnley - "goście wygrają spotkanie" (kurs bukmacherski 8,19).

Wygrany kupon bukmacherski w Totalbet Zakłady Bukmacherskie - sporty wirtualne (wirtualna piłka nożna)
Trafiony kupon na sporty wirtualne w Totalbet

Ostatecznie te selekcje zagwarantowały mu wygraną na poziomie 11 286, 31 zł. I jeszcze z danych technicznych: kurs łączny na kuponie to 14,33, natomiast stawka zakładu bukmacherskiego to 895 zł. Gracz wykazał się sporą odwagą, stawiając ten zakład na sporty wirtualne, ale trzeba dodać, że wysoka stawka to prawdopodobnie efekt poprzednich trafionych kuponów. Tezę opieramy przed wszystkim na opiniach typerów, którzy uważają, że wygrywanie na zakładach wirtualnych jest niezwykle proste i przyjemne w dłuższej perspektywie.

Sporty wirtualne bez podatku w Totalbet

Nielimitowana gra bez podatku niezwykle ułatwia typowanie wirtualnych wydarzeń sportowych. Dlatego też powinniście w pierwszej kolejności obstawiać swoje e-kupony u bukmacherów online, którzy posiadają właśnie takie bukmacherskie udogodnienie. Jednym z takich operatorów jest oczywiście Totalbet Zakłady Bukmacherskie.

Na marginesie, jeśli do kompletu chcecie dorzucić sobie drugiego buka z opcją bez podatku, to rekomendujemy bezpłatną rejestrację w BETFAN z naszym kodem [ tam również aktywny jest kod LEGALSPORT ]. Wracając do głównego tematu, jakie są warunki gry bez 12% podatku od gier losowych w Totalbet?

Warunki i zasady regulaminowe

Gra bez podatku w Totalbet działa na bardzo sprzyjających warunkach. Współczynnik na stawianym przez Was kuponie z oferty Virtuals, z 0,88 na 1.00, zmieni się wtedy, gdy wrzucicie na niego co najmniej 3 zdarzenia, każde z kursem min. 1,20. Jeśli spełnicie to założenie, to wówczas do Waszej wygranej automatycznie zostanie doliczony specjalny gratis gotówkowy w wysokości 14%.

W tym miejscu warto zwrócić uwagę również na to, że u tego operatora internetowego warto stawiać bardziej rozbudowane zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne. Dlaczego? Bukmacher Totalbet promuje bowiem graczy, którzy obstawiają na swoich kuponach wiele typów. W maksymalnym wariancie można zyskać aż 40% do potencjalnej wygranej. W sumie ten buka proponuje aż 8 progów zwiększających kwoty pieniężne na zakładach.

Wirtualne zakłady bukmacherskie bez podatku od gier losowych i hazardowych w Totalbet.
Jak typować zakłady na sporty wirtualne bez podatku w Totalbet

Minimalna stawka, która uprawnia do skorzystania z promocji, to 1 zł. Oczywiście można tworzyć dowolne internetowe kupony w ramach bonusu bez podatku (można łączyć zakłady na wirtualną piłkę nożną z typami na wirtualne wyścigi). Co ciekawe, bukmacherscy typerzy najczęściej kombinują ze sobą zakłady na wirtualny żużel z selekcjami na wirtualne wyścigi chartów.

Bonus na sporty wirtualne w Totalbet

Gra bez podatku to niejedyna akcja promocyjna w Totalbet, która skierowana jest w stronę obstawiających wirtualne zakłady bukmacherskie. Oprócz typowania na pełnych stawkach, u tego koncesjonowanego operatora można zgarnąć również dodatkowe gratyfikacje finansowe, które zdecydowanie ułatwiają zawieranie pewnych zakładów na "virtuals". Jakie bonusy można otrzymać od bukmachera Totalbet Zakłady Bukmacherskie? Wszystkie dostępne warianty wymienimy w tabelce, tak abyście mogli od razu wyłapać pełny pakiet bonusowych opcji.

Lista bonusów na sporty wirtualne w Totalbet
Bonus online Rodzaj bonusu Kwota bonusu Odbieram
1. Ranking virtuale promocja okazjonalna pula 10 000 zł Chcę skorzystać z promocji
2. Gra bez podatku promocja okazjonalna max. +40% do wygranej Chcę skorzystać z promocji

Żeby skorzystać z tych wszystkich super bonusów, trzeba posiadać oczywiście aktywne konto bukmacherskie w Totalbet. Jeśli nie założyliście jeszcze profilu gracza u tego buka, to możecie to zrobić W TYM MIEJSCU. Pamiętajcie, że konto powinniście utworzyć z naszym kodem do premii gotówkowych LEGALSPORT. Wówczas będziecie mieć stuprocentową pewność, że odbierzecie wszystkie fajne bonusy na swoje konto. W sumie do odebrania jest 5050 zł. Część tej gotówki możecie wykorzystać na sporty wirtualne, natomiast pozostała kwota może posłużyć Wam, jako wsparcie zakładów na "virtuals".

Jeżeli nie wiecie dokładnie, jak zarejestrować się w Totalbet z naszym kodem, lub po prostu szukacie potwierdzenia kolejnych kroków, to praktyczny poradnik znajdziecie tutaj >>> Jak założyć konto z kodem w Totalbet. Oczywiście klasyczny i prosty poradnik jest darmowy, tak samo jak nasz kod do promocji. Powodzenia, życzymy mega wysokich wygranych! Ograjcie buka, a jak Wam się to uda, to możecie podzielić się z nami trafionymi kuponami!

FAQ: Pytania graczy o sporty wirtualne

W poniższej sekcji publikujemy zestaw najczęściej pojawiających się pytań o Sporty Wirtualne w Totalbet Zakłady Bukmacherskie. Do każdego zapytania dorzuciliśmy krótką odpowiedź, tak abyście w mgnieniu oka mogli znaleźć wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, to możecie je wrzucać na przykład w komentarzach. Z chęcią rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości.

1️⃣ Czy Totalbet ma sporty wirtualne w ofercie?

Tak. Legalny bukmacher internetowy Totalbet oferuje swoim klientom wirtualne sporty. Na platformie bukmacherskiej tego operatora, która działa nie tylko na stronie internetowej www.totalbet.pl, ale również i na aplikacji mobilnej na telefon, można obstawiać 5 wirtualnych dyscyplin.

2️⃣ Jakie sporty wirtualne można obstawiać w Totalbet?

W Totalbet Zakłady Bukmacherskie można obstawiać wirtualną piłkę nożną, wirtualne wyścigi konne, wirtualne wyścigi chartów oraz wirtualne wyścigi motocyklowe i wirtualny żużel. Co więcej, na kuponach u tego buka można mieszać różne dyscypliny.

3️⃣ Czy Totalbet oferuje grę bez podatku na sporty wirtualne?

Tak. U bukmachera Totalbet można typować wirtualne wydarzenia sportowe bez podatku. Oferta promocyjna jest nielimitowana, tak więc może objąć ona każdy postawiony zakład internetowy. Szczegóły dotyczące gry na pełnych stawkach w Totalbet znajdziecie powyżej.

4️⃣ Czy bukmacher Totalbet ma bonusy na "virtuals"?

Tak. U tego legalnego organizatora zakładów bukmacherskich można wyłapać specjalne bonusy na sporty wirtualne. Najczęściej są to darmowe freebety, ale spotkać można również promocje w wersji cashbackowej lub od depozytu. Żeby trafić na wszystkie opcje, trzeba na bieżąco śledzić naszą stronę internetową.

5️⃣ Czy sporty wirtualne to inaczej e-sport?

Nie. Sporty wirtualne to typowe symulacje komputerowe (za wynik w 100% odpowiada system). Natomiast e-sport to realne rozgrywki, które opierają się na grach komputerowych. Do najpopularniejszych gier należą FIFA, Counter Strike oraz League of Legends. Warto dodać, że w Totalbet znajdziecie ofertę bukmacherską na wszystkie wyżej wymienione gry e-sportowe.

01.06.2022, 17:22
Autor: M. Lesiak
Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Sporty wirtualne w Totalbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.