Forma w lidze
Altay w tabeli
15. miejsce / 23 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 38 punktów
Strata do bezpiecznego 14. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
13:16 bramki
1,00 gola/mecz
11 pkt
13:24 bramki
0,93 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Altay
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Kazachstan | 22 | pomocnik | 25 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Kazachstan | 24 | obrońca | 25 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2216 minut | Kazachstan | 26 | obrońca | 25 | – |
Przewidywany skład Altay 3-4-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Altay w tabeli Priemjer Ligas
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 61 |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 60 |
| ··· | |||||||
14
|
Kaisar
|
27 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | 24 |
15
|
Altay
|
27 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | 23 |
16
|
Zhetysu
|
27 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | 22 |
Wyniki Altay
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Kaspiy
2
Altay
1
Priemjer Ligas (Kazachstan), 28. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Altay
1
Irtysh
2
Priemjer Ligas (Kazachstan), 27. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Ulytau
0
Altay
3
Priemjer Ligas (Kazachstan), 26. kolejka
|
Terminarz Altay
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
Altay
Atyrau
Priemjer Ligas (Kazachstan), 23. kolejka
|
|
|
25 Paź 11:00
|
Altay
Yelimay Semey
Priemjer Ligas (Kazachstan), 29. kolejka
|
|
|
31 Paź 11:00
|
Kairat Almaty
Altay
Priemjer Ligas (Kazachstan), 30. kolejka
|
Altay to klub piłkarski z Kazachstanu występujący w Priemjer Ligas (Kazachstan). Swoim domowym obiektem jest Stadion Spartak, który może pomieścić 11 000 widzów. Zespół prowadzi Vakhid Masudov.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Altay w tabeli Priemjer Ligas?
Altay zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Priemjer Ligas z dorobkiem 23 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Ordabasy wynosi 38 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 26:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Altay?
W wyjściowym ustawieniu Altay między słupkami staje A. Sapargalyev, a linię obrony najczęściej tworzą S. Ivanov, D. Kenzhegulov. W środku pola grają A. Dzhanuzakov, A. Sapargalyev, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Khizhnichenko, G. Kan. Trener Vakhid Masudov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Priemjer Ligas (Kazachstan) i pucharach.
Kiedy Altay gra następny mecz?
Najbliższy mecz Altay to spotkanie z Atyrau, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Spartak w ramach Priemjer Ligas (23. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Altay?
Ostatni mecz Altay to porażka z Kaspiy 2:1 w Priemjer Ligas, 11 października 2026. Bramki zdobyli Nazymkhanov, Taykenov oraz Klimovich. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Altay w tym sezonie?
Bilans Altay w tym sezonie to 27 meczów i wynik 5-8-14 przy 26 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Altay w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Altay w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Altay
Altay terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 23. kolejka
|
Stadion Spartak U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 11:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 29. kolejka
|
Stadion Spartak U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 11:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 30. kolejka
|
Ortalyq stadıon Wyjazd | Trudny |
Kiedy Altay gra następny mecz?
Najbliższy mecz Altay to spotkanie z Atyrau, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Spartak w ramach Priemjer Ligas (23. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Altay w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Altay w sezonie 2026.
Forma i bramki Altay w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Altay wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 28. kolejka
|
2:1 | 3-4-1-2 | 2/6 | 4/6 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 27. kolejka
|
1:2 | 3-4-1-2 | 4/7 | 1/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 26. kolejka
|
0:3 | 3-4-1-2 | 5/14 | 2/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 25. kolejka
|
2:0 | 5-4-1 | 3/7 | 4/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 24. kolejka
|
1:0 | 3-4-1-2 | 2/6 | 0/3 | |
|
19 Sie Koniec
|
Puchar Kazachstanu, półfinał
|
1:2 | 5-4-1 | 3/11 | 7/14 | |
|
15 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 22. kolejka
|
3:1 | 5-4-1 | 4/8 | 3/9 | |
|
08 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 21. kolejka
|
2:2 | 5-3-2 | 8/14 | 0/2 | |
|
02 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 20. kolejka
|
4:1 | 3-4-1-2 | 10/14 | 2/4 | |
|
26 Lip Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 19. kolejka
|
4:1 | 3-4-1-2 | 1/10 | 2/3 |
Altay ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-1-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-1-2 – w 9 z 27 meczów, ze średnią 0,78 punktu. W pozostałych ustawieniach Altay zdobywa 0,89 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Altay?
Ostatni mecz Altay to porażka z Kaspiy 2:1 w Priemjer Ligas, 11 października 2026. Bramki zdobyli Nazymkhanov, Taykenov oraz Klimovich. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Altay – tabela Priemjer Ligas (Kazachstan)
Jakie miejsce w tabeli Priemjer Ligas (Kazachstan) zajmuje Altay w sezonie 2026.
Miejsce Altay w tabeli Priemjer Ligas
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 33 | 61 | |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 33 | 60 | |
3
|
FC Astana
|
26 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | 16 | 48 | |
4
|
Aktobe
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | 9 | 45 | |
5
|
Okzhetpes
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | 4 | 45 | |
6
|
Yelimay Semey
|
27 | 11 | 8 | 8 | 38:37 | 1 | 41 | |
7
|
Toboł Kustanaj
|
27 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | -1 | 37 | |
8
|
Ulytau
|
27 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | -6 | 35 | |
9
|
Zhenys
|
27 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | -7 | 32 | |
10
|
Kaspiy
|
27 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | -8 | 32 | |
11
|
Kyzyl-Zhar
|
27 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | -9 | 28 | |
12
|
Atyrau
|
26 | 5 | 11 | 10 | 21:28 | -7 | 26 | |
13
|
Irtysh
|
27 | 6 | 8 | 13 | 26:37 | -11 | 26 | |
14
|
Kaisar
|
27 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | -14 | 24 | |
15
|
Altay
|
27 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | -14 | 23 | |
16
|
Zhetysu
|
27 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | -19 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 33 | 61 | |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 33 | 60 | |
3
|
FC Astana
|
26 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | 16 | 48 | |
4
|
Aktobe
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | 9 | 45 | |
5
|
Okzhetpes
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | 4 | 45 | |
6
|
Yelimay Semey
|
27 | 11 | 8 | 8 | 38:37 | 1 | 41 | |
7
|
Toboł Kustanaj
|
27 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | -1 | 37 | |
8
|
Ulytau
|
27 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | -6 | 35 | |
9
|
Zhenys
|
27 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | -7 | 32 | |
10
|
Kaspiy
|
27 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | -8 | 32 | |
11
|
Kyzyl-Zhar
|
27 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | -9 | 28 | |
12
|
Atyrau
|
26 | 5 | 11 | 10 | 21:28 | -7 | 26 | |
13
|
Irtysh
|
27 | 6 | 8 | 13 | 26:37 | -11 | 26 | |
14
|
Kaisar
|
27 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | -14 | 24 | |
15
|
Altay
|
27 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | -14 | 23 | |
16
|
Zhetysu
|
27 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | -19 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ordabasy
|
14 | 12 | 2 | 0 | 28:8 | 20 | 38 | |
| 2 |
FC Astana
|
12 | 11 | 1 | 0 | 30:8 | 22 | 34 | |
| 3 |
Kairat Almaty
|
14 | 10 | 3 | 1 | 31:10 | 21 | 33 | |
| 4 |
Aktobe
|
13 | 9 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 30 | |
| 5 |
Toboł Kustanaj
|
13 | 9 | 2 | 2 | 23:15 | 8 | 29 | |
| 6 |
Okzhetpes
|
12 | 8 | 4 | 0 | 22:10 | 12 | 28 | |
| 7 |
Ulytau
|
14 | 8 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 26 | |
| 8 |
Zhenys
|
14 | 6 | 5 | 3 | 17:12 | 5 | 23 | |
| 9 |
Kaspiy
|
14 | 6 | 3 | 5 | 20:21 | -1 | 21 | |
| 10 |
Yelimay Semey
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
| 11 |
Kyzyl-Zhar
|
14 | 4 | 4 | 6 | 21:20 | 1 | 16 | |
| 12 |
Irtysh
|
14 | 4 | 3 | 7 | 14:19 | -5 | 15 | |
| 13 |
Kaisar
|
15 | 2 | 8 | 5 | 14:19 | -5 | 14 | |
| 14 |
Altay
|
13 | 2 | 6 | 5 | 13:16 | -3 | 12 | |
| 15 |
Zhetysu
|
12 | 3 | 3 | 6 | 9:14 | -5 | 12 | |
| 16 |
Atyrau
|
13 | 2 | 5 | 6 | 11:16 | -5 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kairat Almaty
|
12 | 8 | 3 | 1 | 21:9 | 12 | 27 | |
| 2 |
Ordabasy
|
12 | 7 | 2 | 3 | 24:11 | 13 | 23 | |
| 3 |
Yelimay Semey
|
14 | 6 | 5 | 3 | 21:19 | 2 | 23 | |
| 4 |
Okzhetpes
|
15 | 5 | 2 | 8 | 19:27 | -8 | 17 | |
| 5 |
Aktobe
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:22 | -3 | 15 | |
| 6 |
Atyrau
|
13 | 3 | 6 | 4 | 10:12 | -2 | 15 | |
| 7 |
FC Astana
|
14 | 3 | 5 | 6 | 13:19 | -6 | 14 | |
| 8 |
Kyzyl-Zhar
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:19 | -10 | 12 | |
| 9 |
Kaspiy
|
13 | 3 | 2 | 8 | 9:16 | -7 | 11 | |
| 10 |
Irtysh
|
13 | 2 | 5 | 6 | 12:18 | -6 | 11 | |
| 11 |
Altay
|
14 | 3 | 2 | 9 | 13:24 | -11 | 11 | |
| 12 |
Kaisar
|
12 | 2 | 4 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
| 13 |
Zhetysu
|
15 | 2 | 4 | 9 | 17:31 | -14 | 10 | |
| 14 |
Ulytau
|
13 | 1 | 6 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
| 15 |
Zhenys
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:22 | -12 | 9 | |
| 16 |
Toboł Kustanaj
|
14 | 2 | 2 | 10 | 12:21 | -9 | 8 |
Które miejsce zajmuje Altay w tabeli Priemjer Ligas?
Altay zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Priemjer Ligas z dorobkiem 23 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Ordabasy wynosi 38 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 26:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Altay w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Altay na tle ligi w sezonie 2026.
Altay na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,48
- Czyste konta 26%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Altay
-
Saif Popov 6
-
Ibragim Dadaev 4
-
Dragan Stoisavljević 3
-
Nikola Jambor 3
-
Denis Mitrofanov 2
-
Elgudzha Lobzhanidze 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Altay i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Altay to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Altay - Atyrau Po przerwie pada 70% bramek Altay.Przebieg meczu Altay i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 17 | 0-5-12 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 12 | 3-4-5 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 0-4-8 |
Gdy Altay otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Altay
96% bramek Altay pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Altay zdobywa w sezonie średnio 0,85 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,70.
Aktualne serie Altay
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Altay, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Altay wygra mecz Altay - Atyrau Altay przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Altay
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 26%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 7%
W 44% meczów Altay padają co najmniej trzy bramki, a w 52% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Altay - Atyrau Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Altay.Altay – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Altay fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Altay, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Altay zdobywa 0,92 punktu na mecz wobec 0,79 na wyjeździe.
Altay wygra mecz Altay - Atyrau Altay zdobywa u siebie 31% możliwych punktów, na wyjeździe 26%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Altay ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Altay, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 27 meczów.
Altay wygra drugą połowę meczu Altay - Atyrau Drugą połowę Altay wygrywał w 8 z 27 meczów.Altay – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,3
Altay oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Altay - Atyrau Altay oddaje 10,0 strzałów na mecz.Altay – posiadanie piłki
- U siebie 44,2%
- Na wyjeździe 40,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 27
- Najniższe w sezonie 24%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 27 meczów. Średnio Altay utrzymuje przy piłce 42,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 24%.
Altay wygra mecz Altay - Atyrau Altay utrzymuje średnio 42,5% posiadania piłki.Altay – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Altay wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Altay – czyste konta
- U siebie 5 z 13
- Na wyjeździe 2 z 14
- Stracone / mecz 1,48
- Bez straty do przerwy 48%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 41%
Czyste konto Altay to 26% meczów sezonu (7 z 27), z czego 5 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Altay - Atyrau Czyste konto Altay zachowuje w 26% meczów.Altay – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 81%
- Pow. 8,5 w meczu 52%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Altay wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 52% spotkań.
Altay – kartki
- Żółte kartki 61
- Pow. 3,5 kartki w meczu 74%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 7%
Altay ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Altay – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
Altay według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 0-2-7 | 0,22 | 0,67 | 2,22 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 3-4-4 | 1,18 | 1,09 | 1,09 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 2-2-3 | 1,14 | 1,14 | 1,14 |
Najwięcej punktów na mecz Altay zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Altay na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,85 1,15 | 0,85 0,77 | 1,23 0,92 |
|
13.
|
1,07 0,85 | 1,00 0,92 | 1,36 1,38 |
|
14.
|
0,93 0,83 | 0,93 0,75 | 1,27 1,50 |
|
15.
|
0,92 0,79 | 1,00 0,93 | 1,23 1,71 |
|
16.
|
1,00 0,67 | 0,75 1,13 | 1,17 2,07 |
Ciekawe rekordy w meczach Altay
Skrajne wyniki i osiągnięcia Altay w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ulytau - Altay 0:3 Priemjer Ligas (Kazachstan), 13.09.2026
- Najwyższa porażka FC Astana - Altay 4:1 Priemjer Ligas (Kazachstan), 26.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Altay - Zhetysu 3:3, Priemjer Ligas (Kazachstan), 20.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Stoisavljević, Altay - Kaisar 2:0, Priemjer Ligas (Kazachstan), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Kyzyl-Zhar - Altay 1:2, Priemjer Ligas (Kazachstan), 17.05.2026
Jakie statystyki ma Altay w tym sezonie?
Bilans Altay w tym sezonie to 27 meczów i wynik 5-8-14 przy 26 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Altay – zawodnicy
Jak wygląda kadra Altay w sezonie 2026.
Przewidywany skład Altay 3-4-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Altay
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
27 | Kazachstan | 0 € | – | 11 | 41% | 0 | 1 | 166' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 46 |
![]() |
20 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
21 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 79 |
![]() |
20 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
|
35 | Kazachstan | 0 € | – | 15 | 56% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
24 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
32 | Kazachstan | 75 tys. € | – | 22 | 81% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
34 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
33 | Kazachstan | 125 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
29 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
20 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
23 | Kazachstan | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 87 |
![]() |
19 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
22 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
21 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
26 | Kazachstan | – | – | 25 | 93% | 1 | 0 | 2 216' | 3 | 1 | |||||||
| 88 |
![]() |
22 | Kazachstan | 50 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 1 | 304' | 4 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
28 | Kazachstan | – | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
23 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Altay
400 tys. €
śr. 17 tys. € / zawodnika
Ile Altay wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Kazachstan (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Altay w sezonie 2026
Altay wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Altay
Jak wygląda skład Altay?
W wyjściowym ustawieniu Altay między słupkami staje A. Sapargalyev, a linię obrony najczęściej tworzą S. Ivanov, D. Kenzhegulov. W środku pola grają A. Dzhanuzakov, A. Sapargalyev, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Khizhnichenko, G. Kan. Trener Vakhid Masudov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Priemjer Ligas (Kazachstan) i pucharach.