Forma w lidze
Ordabasy w tabeli
1. miejsce / 61 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Przewaga nad 3. miejscem: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
38 pkt
28:8 bramki
2,00 gola/mecz
23 pkt
24:11 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ordabasy
Wartość drużyny: 6,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 11 bramek | Norwegia | 34 | napastnik | 14 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Kazachstan | 26 | napastnik | 23 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2160 minut | Kazachstan | 28 | bramkarz | 26 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Ordabasy 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Ordabasy w tabeli Priemjer Ligas
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 61 |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 60 |
3
|
FC Astana
|
26 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | 48 |
4
|
Aktobe
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | 45 |
5
|
Okzhetpes
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | 45 |
Wyniki Ordabasy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Kaisar
1
Ordabasy
4
Priemjer Ligas (Kazachstan), 28. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Ordabasy
1
FC Astana
0
Priemjer Ligas (Kazachstan), 26. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Okzhetpes
2
Ordabasy
1
Priemjer Ligas (Kazachstan), 25. kolejka
|
Terminarz Ordabasy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Aktobe
Ordabasy
Priemjer Ligas (Kazachstan), 23. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Ordabasy
Zhenys
Priemjer Ligas (Kazachstan), 29. kolejka
|
|
|
31 Paź 11:00
|
Irtysh
Ordabasy
Priemjer Ligas (Kazachstan), 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Ordabasy
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Mołdawia |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
|
Bułgaria |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Kazachstan |
![]() |
za darmo | |
| 18 Cze 2026 |
|
Ukraina |
|
za darmo |
Ordabasy to klub piłkarski z Kazachstanu występujący w Priemjer Ligas (Kazachstan). Swoim domowym obiektem jest Stadion Qajimuqan Muñaytpasov, który może pomieścić 37 000 widzów. Zespół prowadzi Andrei Martin. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 6,4 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Kazachstanu.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ordabasy?
Klub piłkarski Ordabasy zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Kazachstanu oraz Mistrzostwo 2. ligi Kazachstanu. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Kazachstanu oraz Superpuchar Kazachstanu.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ordabasy w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Ordabasy trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został David Abagna Sandan z APOEL-u za 600 tys. €.
Które miejsce zajmuje Ordabasy w tabeli Priemjer Ligas?
Ordabasy zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Priemjer Ligas z dorobkiem 61 punktów po 26 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 52:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Ordabasy gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ordabasy to spotkanie z Aktobe, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Ortalyq stadıon w ramach Priemjer Ligas (23. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ordabasy?
Ostatni mecz Ordabasy to wygrana z Kaisar 1:4 w Priemjer Ligas, 11 października 2026. Bramki zdobyli Johnsen, Johnsen, Bravin Macedo, Abagna oraz Johnsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ordabasy w tym sezonie?
Bilans Ordabasy w tym sezonie to 26 meczów i wynik 19-4-3 przy 52 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 15,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ordabasy w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Ordabasy w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Ordabasy
Ordabasy terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 23. kolejka
|
Ortalyq stadıon Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 15:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 29. kolejka
|
Stadion Qajimuqan Muñaytpasov U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 11:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 30. kolejka
|
Ortalıq Stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 15:00
|
Puchar Kazachstanu, finał
|
Stadion Qajimuqan Muñaytpasov U siebie | Łatwy |
Kiedy Ordabasy gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ordabasy to spotkanie z Aktobe, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Ortalyq stadıon w ramach Priemjer Ligas (23. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Ordabasy w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Ordabasy w sezonie 2026.
Forma i bramki Ordabasy w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ordabasy wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 28. kolejka
|
1:4 | 4-4-2 | 6/10 | 2/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 26. kolejka
|
1:0 | 3-4-3 | 9/13 | 2/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 25. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 7/11 | 3/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 24. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 4/6 | 0/0 | |
|
19 Sie Koniec
|
Puchar Kazachstanu, półfinał
|
1:2 | 3-4-3 | 8/11 | 7/14 | |
|
15 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 22. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 4/8 | 6/9 | |
|
08 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 21. kolejka
|
0:4 | 3-4-3 | 6/7 | 3/7 | |
|
02 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 20. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 6/8 | 1/5 | |
|
26 Lip Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 19. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 2/4 | 2/4 | |
|
19 Lip Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 18. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 3/9 | 3/7 |
Ordabasy ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 14 z 26 meczów, ze średnią 2,43 punktu. W pozostałych ustawieniach Ordabasy zdobywa 2,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ordabasy?
Ostatni mecz Ordabasy to wygrana z Kaisar 1:4 w Priemjer Ligas, 11 października 2026. Bramki zdobyli Johnsen, Johnsen, Bravin Macedo, Abagna oraz Johnsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ordabasy – tabela Priemjer Ligas (Kazachstan)
Jakie miejsce w tabeli Priemjer Ligas (Kazachstan) zajmuje Ordabasy w sezonie 2026.
Miejsce Ordabasy w tabeli Priemjer Ligas
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 33 | 61 | |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 33 | 60 | |
3
|
FC Astana
|
26 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | 16 | 48 | |
4
|
Aktobe
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | 9 | 45 | |
5
|
Okzhetpes
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | 4 | 45 | |
6
|
Yelimay Semey
|
26 | 10 | 8 | 8 | 36:36 | 0 | 38 | |
7
|
Toboł Kustanaj
|
27 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | -1 | 37 | |
8
|
Ulytau
|
27 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | -6 | 35 | |
9
|
Zhenys
|
27 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | -7 | 32 | |
10
|
Kaspiy
|
27 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | -8 | 32 | |
11
|
Kyzyl-Zhar
|
27 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | -9 | 28 | |
12
|
Atyrau
|
25 | 5 | 11 | 9 | 20:26 | -6 | 26 | |
13
|
Irtysh
|
27 | 6 | 8 | 13 | 26:37 | -11 | 26 | |
14
|
Kaisar
|
27 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | -14 | 24 | |
15
|
Altay
|
27 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | -14 | 23 | |
16
|
Zhetysu
|
27 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | -19 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 33 | 61 | |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 33 | 60 | |
3
|
FC Astana
|
26 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | 16 | 48 | |
4
|
Aktobe
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | 9 | 45 | |
5
|
Okzhetpes
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | 4 | 45 | |
6
|
Yelimay Semey
|
27 | 11 | 8 | 8 | 37:36 | 1 | 41 | |
7
|
Toboł Kustanaj
|
27 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | -1 | 37 | |
8
|
Ulytau
|
27 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | -6 | 35 | |
9
|
Zhenys
|
27 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | -7 | 32 | |
10
|
Kaspiy
|
27 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | -8 | 32 | |
11
|
Kyzyl-Zhar
|
27 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | -9 | 28 | |
12
|
Atyrau
|
26 | 5 | 11 | 10 | 20:27 | -7 | 26 | |
13
|
Irtysh
|
27 | 6 | 8 | 13 | 26:37 | -11 | 26 | |
14
|
Kaisar
|
27 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | -14 | 24 | |
15
|
Altay
|
27 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | -14 | 23 | |
16
|
Zhetysu
|
27 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | -19 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ordabasy
|
14 | 12 | 2 | 0 | 28:8 | 20 | 38 | |
| 2 |
FC Astana
|
12 | 11 | 1 | 0 | 30:8 | 22 | 34 | |
| 3 |
Kairat Almaty
|
14 | 10 | 3 | 1 | 31:10 | 21 | 33 | |
| 4 |
Aktobe
|
13 | 9 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 30 | |
| 5 |
Toboł Kustanaj
|
13 | 9 | 2 | 2 | 23:15 | 8 | 29 | |
| 6 |
Okzhetpes
|
12 | 8 | 4 | 0 | 22:10 | 12 | 28 | |
| 7 |
Ulytau
|
14 | 8 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 26 | |
| 8 |
Zhenys
|
14 | 6 | 5 | 3 | 17:12 | 5 | 23 | |
| 9 |
Kaspiy
|
14 | 6 | 3 | 5 | 20:21 | -1 | 21 | |
| 10 |
Yelimay Semey
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
| 11 |
Kyzyl-Zhar
|
14 | 4 | 4 | 6 | 21:20 | 1 | 16 | |
| 12 |
Irtysh
|
14 | 4 | 3 | 7 | 14:19 | -5 | 15 | |
| 13 |
Kaisar
|
15 | 2 | 8 | 5 | 14:19 | -5 | 14 | |
| 14 |
Altay
|
13 | 2 | 6 | 5 | 13:16 | -3 | 12 | |
| 15 |
Zhetysu
|
12 | 3 | 3 | 6 | 9:14 | -5 | 12 | |
| 16 |
Atyrau
|
12 | 2 | 5 | 5 | 10:14 | -4 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kairat Almaty
|
12 | 8 | 3 | 1 | 21:9 | 12 | 27 | |
| 2 |
Ordabasy
|
12 | 7 | 2 | 3 | 24:11 | 13 | 23 | |
| 3 |
Yelimay Semey
|
13 | 5 | 5 | 3 | 19:18 | 1 | 20 | |
| 4 |
Okzhetpes
|
15 | 5 | 2 | 8 | 19:27 | -8 | 17 | |
| 5 |
Aktobe
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:22 | -3 | 15 | |
| 6 |
Atyrau
|
13 | 3 | 6 | 4 | 10:12 | -2 | 15 | |
| 7 |
FC Astana
|
14 | 3 | 5 | 6 | 13:19 | -6 | 14 | |
| 8 |
Kyzyl-Zhar
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:19 | -10 | 12 | |
| 9 |
Kaspiy
|
13 | 3 | 2 | 8 | 9:16 | -7 | 11 | |
| 10 |
Irtysh
|
13 | 2 | 5 | 6 | 12:18 | -6 | 11 | |
| 11 |
Altay
|
14 | 3 | 2 | 9 | 13:24 | -11 | 11 | |
| 12 |
Kaisar
|
12 | 2 | 4 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
| 13 |
Zhetysu
|
15 | 2 | 4 | 9 | 17:31 | -14 | 10 | |
| 14 |
Ulytau
|
13 | 1 | 6 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
| 15 |
Zhenys
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:22 | -12 | 9 | |
| 16 |
Toboł Kustanaj
|
14 | 2 | 2 | 10 | 12:21 | -9 | 8 |
Które miejsce zajmuje Ordabasy w tabeli Priemjer Ligas?
Ordabasy zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Priemjer Ligas z dorobkiem 61 punktów po 26 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 52:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Ordabasy w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Ordabasy na tle ligi w sezonie 2026.
Ordabasy na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,2
- Strzały celne / mecz 6,4
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,73
- Czyste konta 46%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Ordabasy
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ordabasy i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ordabasy to 76–90+ minuta, w której padło 18 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aktobe - Ordabasy Po przerwie pada 60% bramek Ordabasy.Przebieg meczu Ordabasy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 19 | 17-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 13 | 12-0-1 |
| Remis do przerwy | 10 | 6-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-1-1 |
Gdy Ordabasy otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 17 razy na 19 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ordabasy
92% bramek Ordabasy pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ordabasy zdobywa w sezonie średnio 2,35 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie Ordabasy
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ordabasy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ordabasy wygra mecz Aktobe - Ordabasy Ordabasy nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Ordabasy
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 0%
W 58% meczów Ordabasy padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aktobe - Ordabasy Powyżej 2,5 bramki padło w 58% meczów Ordabasy.Ordabasy – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ordabasy fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ordabasy, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ordabasy zdobywa 2,71 punktu na mecz wobec 1,92 na wyjeździe.
Ordabasy wygra mecz Aktobe - Ordabasy Ordabasy zdobywa u siebie 90% możliwych punktów, na wyjeździe 64%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Ordabasy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Ordabasy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 15 z 26 meczów.
Ordabasy wygra drugą połowę meczu Aktobe - Ordabasy Drugą połowę Ordabasy wygrywał w 15 z 26 meczów.Ordabasy – strzały
- Celne / mecz 6,4
- Niecelne / mecz 8,8
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Ordabasy oddaje 15,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aktobe - Ordabasy Ordabasy oddaje 15,2 strzałów na mecz.Ordabasy – posiadanie piłki
- U siebie 56,9%
- Na wyjeździe 56,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 18 z 26
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 18 z 26 meczów. Średnio Ordabasy utrzymuje przy piłce 56,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Ordabasy wygra mecz Aktobe - Ordabasy Ordabasy utrzymuje średnio 56,5% posiadania piłki.Ordabasy – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Ordabasy wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Ordabasy – czyste konta
- U siebie 7 z 14
- Na wyjeździe 5 z 12
- Stracone / mecz 0,73
- Bez straty do przerwy 69%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 15%
Czyste konto Ordabasy to 46% meczów sezonu (12 z 26), z czego 7 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Aktobe - Ordabasy Czyste konto Ordabasy zachowuje w 46% meczów.Ordabasy – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 69%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 35%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Ordabasy wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Ordabasy – kartki
- Żółte kartki 61
- Pow. 3,5 kartki w meczu 65%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 46%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 8%
Ordabasy ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Ordabasy – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Ordabasy według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 4-1-2 | 1,86 | 1,43 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 10-0-1 | 2,73 | 2,18 | 0,55 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 5-3-0 | 2,25 | 2,25 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Ordabasy zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Ordabasy na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,71 1,92 | 2,00 2,00 | 0,57 0,92 |
|
2.
|
2,36 2,25 | 2,21 1,75 | 0,71 0,75 |
|
3.
|
2,83 1,00 | 2,50 0,93 | 0,67 1,36 |
|
4.
|
2,31 1,07 | 1,69 1,36 | 0,77 1,57 |
|
5.
|
2,33 1,13 | 1,83 1,27 | 0,83 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Ordabasy
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ordabasy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Zhetysu - Ordabasy 0:4 Priemjer Ligas (Kazachstan), 8.08.2026
- Najwyższa porażka Kaspiy - Ordabasy 3:2 Priemjer Ligas (Kazachstan), 11.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Kaspiy - Ordabasy 3:2, Priemjer Ligas (Kazachstan), 11.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Astanov, Ordabasy - Aktobe 2:0, Priemjer Ligas (Kazachstan), 3.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Astanov, Ordabasy - Atyrau 1:1, Priemjer Ligas (Kazachstan), 4.04.2026
Jakie statystyki ma Ordabasy w tym sezonie?
Bilans Ordabasy w tym sezonie to 26 meczów i wynik 19-4-3 przy 52 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 15,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ordabasy – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ordabasy w sezonie 2026.
Przewidywany skład Ordabasy 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Ordabasy
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Brazylia | 300 tys. € | – | 21 | 81% | 4 | 2 | 1 071' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Brazylia | 400 tys. € | 63 tys. € | 23 | 88% | 4 | 3 | 238' | 3 | 0 | |||||||
| 28 |
|
34 | Norwegia | 275 tys. € | 407 tys. € | 14 | 54% | 11 | 2 | 1 073' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Kazachstan | 225 tys. € | – | 14 | 54% | 0 | 0 | 253' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Ukraina | 700 tys. € | 41 tys. € | 26 | 100% | 0 | 2 | 249' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
30 | Rumunia | 600 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 0 | 332' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
32 | Chorwacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
30 | Francja | 800 tys. € | 77 tys. € | 12 | 46% | 0 | 0 | 342' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
28 | Ghana | 700 tys. € | – | 22 | 85% | 3 | 2 | 1 707' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
27 | Kamerun | 1 mln € | 253 tys. € | 25 | 96% | 2 | 1 | 17' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Kazachstan | 150 tys. € | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Kazachstan | 600 tys. € | – | 25 | 96% | 2 | 2 | 74' | 6 | 0 | |||||||
| 25 |
|
36 | Kazachstan | 200 tys. € | – | 24 | 92% | 4 | 0 | 0' | 7 | 0 | |||||||
| 55 |
|
29 | Macedonia | 800 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 1 | 91' | 4 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ordabasy
6,8 mln €
śr. 482 tys. € / zawodnika
Ile Ordabasy wydaje na pensje
840 tys. € rocznie
śr. 60 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Kazachstan (4 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ordabasy w sezonie 2026
Ordabasy wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ordabasy
Ordabasy – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ordabasy w sezonie 2026.
Ordabasy transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Mołdawia | 32 |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Kazachstan | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Cze 2026 |
|
Ukraina | 27 |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
|
Francja | 30 |
|
500 tys. € | |
| 11 Cze 2026 |
|
Norwegia | 34 |
|
za darmo | |
| 10 Cze 2026 |
|
Kazachstan | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Kwi 2026 |
|
Brazylia | 28 |
|
za darmo | |
| 31 Mar 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
400 tys. € | |
| 17 Mar 2026 |
|
Ghana | 28 |
|
600 tys. € |
Kluczowe transfery Ordabasy
Ordabasy bilans transferowy
- -1,5 mln € 2026
- -40 tys. € 2025
- -100 tys. € 2024
- -50 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Ordabasy
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ordabasy w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Ordabasy trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został David Abagna Sandan z APOEL-u za 600 tys. €.
Ordabasy – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Ordabasy? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ordabasy?
Klub piłkarski Ordabasy zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Kazachstanu oraz Mistrzostwo 2. ligi Kazachstanu. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Kazachstanu oraz Superpuchar Kazachstanu.
