Forma w lidze
Ulytau w tabeli
8. miejsce / 35 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 26 punktów
Strata do 2. miejsca: 25 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
26 pkt
16:12 bramki
1,14 gola/mecz
9 pkt
10:20 bramki
0,77 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ulytau
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Kazachstan | 25 | napastnik | 13 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Japonia | 26 | pomocnik | 26 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2023 minut | Japonia | 28 | pomocnik | 27 | 100 tys. € |
Przewidywany skład Ulytau 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Ulytau w tabeli Priemjer Ligas
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 61 |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 60 |
| ··· | |||||||
7
|
Toboł Kustanaj
|
27 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | 37 |
8
|
Ulytau
|
27 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | 35 |
9
|
Zhenys
|
27 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | 32 |
Wyniki Ulytau
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ulytau
2
Okzhetpes
0
Priemjer Ligas (Kazachstan), 28. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Aktobe
2
Ulytau
2
Priemjer Ligas (Kazachstan), 27. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Ulytau
0
Altay
3
Priemjer Ligas (Kazachstan), 26. kolejka
|
Terminarz Ulytau
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:00
|
Yelimay Semey
Ulytau
Priemjer Ligas (Kazachstan), 23. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:00
|
Kyzyl-Zhar
Ulytau
Priemjer Ligas (Kazachstan), 29. kolejka
|
|
|
31 Paź 11:00
|
Ulytau
Atyrau
Priemjer Ligas (Kazachstan), 30. kolejka
|
Ulytau to klub piłkarski z Kazachstanu występujący w Priemjer Ligas (Kazachstan). Swoim domowym obiektem jest Stadion Metallurg, który może pomieścić 5 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Ulytau w tabeli Priemjer Ligas?
Ulytau zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Priemjer Ligas z dorobkiem 35 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Ordabasy wynosi 26 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 26:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Ulytau?
W wyjściowym ustawieniu Ulytau między słupkami staje D. Nepogodov, a linię obrony najczęściej tworzą M. Chalkin, G. Bugulov. W środku pola grają A. Taubay, B. Vachiberadze, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Nursultanov.
Kiedy Ulytau gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ulytau to spotkanie z Yelimay Semey, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Stadion Spartak w ramach Priemjer Ligas (23. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ulytau?
Ostatni mecz Ulytau to wygrana z Okzhetpes 2:0 w Priemjer Ligas, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bougnone, Zulfikarov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ulytau w tym sezonie?
Bilans Ulytau w tym sezonie to 27 meczów i wynik 9-8-10 przy 26 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ulytau w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Ulytau w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Ulytau
Ulytau terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 13:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 23. kolejka
|
Stadion Spartak Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 13:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 29. kolejka
|
Stadion Karasay Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 11:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 30. kolejka
|
Stadion Metallurg U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Ulytau gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ulytau to spotkanie z Yelimay Semey, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Stadion Spartak w ramach Priemjer Ligas (23. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Ulytau w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Ulytau w sezonie 2026.
Forma i bramki Ulytau w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ulytau wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 28. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 5/9 | 4/7 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 27. kolejka
|
2:2 | 4-5-1 | 6/13 | 1/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 26. kolejka
|
0:3 | 4-4-2 | 9/14 | 3/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 25. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 3/8 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 24. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 3/11 | 4/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 21. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 2/8 | 2/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 21. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 2/8 | 3/5 | |
|
02 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 20. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 5/10 | 3/5 | |
|
25 Lip Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 19. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 7/12 | 1/3 | |
|
18 Lip Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 18. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 5/6 | 1/4 |
Ulytau ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 13 z 27 meczów, ze średnią 1,69 punktu. W pozostałych ustawieniach Ulytau zdobywa 0,93 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ulytau?
Ostatni mecz Ulytau to wygrana z Okzhetpes 2:0 w Priemjer Ligas, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bougnone, Zulfikarov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ulytau – tabela Priemjer Ligas (Kazachstan)
Jakie miejsce w tabeli Priemjer Ligas (Kazachstan) zajmuje Ulytau w sezonie 2026.
Miejsce Ulytau w tabeli Priemjer Ligas
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 33 | 61 | |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 33 | 60 | |
3
|
FC Astana
|
26 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | 16 | 48 | |
4
|
Aktobe
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | 9 | 45 | |
5
|
Okzhetpes
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | 4 | 45 | |
6
|
Yelimay Semey
|
27 | 11 | 8 | 8 | 38:37 | 1 | 41 | |
7
|
Toboł Kustanaj
|
27 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | -1 | 37 | |
8
|
Ulytau
|
27 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | -6 | 35 | |
9
|
Zhenys
|
27 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | -7 | 32 | |
10
|
Kaspiy
|
27 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | -8 | 32 | |
11
|
Kyzyl-Zhar
|
27 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | -9 | 28 | |
12
|
Atyrau
|
26 | 5 | 11 | 10 | 21:28 | -7 | 26 | |
13
|
Irtysh
|
27 | 6 | 8 | 13 | 26:37 | -11 | 26 | |
14
|
Kaisar
|
27 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | -14 | 24 | |
15
|
Altay
|
27 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | -14 | 23 | |
16
|
Zhetysu
|
27 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | -19 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 33 | 61 | |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 33 | 60 | |
3
|
FC Astana
|
26 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | 16 | 48 | |
4
|
Aktobe
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | 9 | 45 | |
5
|
Okzhetpes
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | 4 | 45 | |
6
|
Yelimay Semey
|
27 | 11 | 8 | 8 | 38:37 | 1 | 41 | |
7
|
Toboł Kustanaj
|
27 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | -1 | 37 | |
8
|
Ulytau
|
27 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | -6 | 35 | |
9
|
Zhenys
|
27 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | -7 | 32 | |
10
|
Kaspiy
|
27 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | -8 | 32 | |
11
|
Kyzyl-Zhar
|
27 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | -9 | 28 | |
12
|
Atyrau
|
26 | 5 | 11 | 10 | 21:28 | -7 | 26 | |
13
|
Irtysh
|
27 | 6 | 8 | 13 | 26:37 | -11 | 26 | |
14
|
Kaisar
|
27 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | -14 | 24 | |
15
|
Altay
|
27 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | -14 | 23 | |
16
|
Zhetysu
|
27 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | -19 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ordabasy
|
14 | 12 | 2 | 0 | 28:8 | 20 | 38 | |
| 2 |
FC Astana
|
12 | 11 | 1 | 0 | 30:8 | 22 | 34 | |
| 3 |
Kairat Almaty
|
14 | 10 | 3 | 1 | 31:10 | 21 | 33 | |
| 4 |
Aktobe
|
13 | 9 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 30 | |
| 5 |
Toboł Kustanaj
|
13 | 9 | 2 | 2 | 23:15 | 8 | 29 | |
| 6 |
Okzhetpes
|
12 | 8 | 4 | 0 | 22:10 | 12 | 28 | |
| 7 |
Ulytau
|
14 | 8 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 26 | |
| 8 |
Zhenys
|
14 | 6 | 5 | 3 | 17:12 | 5 | 23 | |
| 9 |
Kaspiy
|
14 | 6 | 3 | 5 | 20:21 | -1 | 21 | |
| 10 |
Yelimay Semey
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
| 11 |
Kyzyl-Zhar
|
14 | 4 | 4 | 6 | 21:20 | 1 | 16 | |
| 12 |
Irtysh
|
14 | 4 | 3 | 7 | 14:19 | -5 | 15 | |
| 13 |
Kaisar
|
15 | 2 | 8 | 5 | 14:19 | -5 | 14 | |
| 14 |
Altay
|
13 | 2 | 6 | 5 | 13:16 | -3 | 12 | |
| 15 |
Zhetysu
|
12 | 3 | 3 | 6 | 9:14 | -5 | 12 | |
| 16 |
Atyrau
|
13 | 2 | 5 | 6 | 11:16 | -5 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kairat Almaty
|
12 | 8 | 3 | 1 | 21:9 | 12 | 27 | |
| 2 |
Ordabasy
|
12 | 7 | 2 | 3 | 24:11 | 13 | 23 | |
| 3 |
Yelimay Semey
|
14 | 6 | 5 | 3 | 21:19 | 2 | 23 | |
| 4 |
Okzhetpes
|
15 | 5 | 2 | 8 | 19:27 | -8 | 17 | |
| 5 |
Aktobe
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:22 | -3 | 15 | |
| 6 |
Atyrau
|
13 | 3 | 6 | 4 | 10:12 | -2 | 15 | |
| 7 |
FC Astana
|
14 | 3 | 5 | 6 | 13:19 | -6 | 14 | |
| 8 |
Kyzyl-Zhar
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:19 | -10 | 12 | |
| 9 |
Kaspiy
|
13 | 3 | 2 | 8 | 9:16 | -7 | 11 | |
| 10 |
Irtysh
|
13 | 2 | 5 | 6 | 12:18 | -6 | 11 | |
| 11 |
Altay
|
14 | 3 | 2 | 9 | 13:24 | -11 | 11 | |
| 12 |
Kaisar
|
12 | 2 | 4 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
| 13 |
Zhetysu
|
15 | 2 | 4 | 9 | 17:31 | -14 | 10 | |
| 14 |
Ulytau
|
13 | 1 | 6 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
| 15 |
Zhenys
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:22 | -12 | 9 | |
| 16 |
Toboł Kustanaj
|
14 | 2 | 2 | 10 | 12:21 | -9 | 8 |
Które miejsce zajmuje Ulytau w tabeli Priemjer Ligas?
Ulytau zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Priemjer Ligas z dorobkiem 35 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Ordabasy wynosi 26 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 26:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Ulytau w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Ulytau na tle ligi w sezonie 2026.
Ulytau na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,9
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,19
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Ulytau
-
Bakdaulet Zulfikarov 6
-
Hiroki Harada 3

-
Georgiy Bugulov 3
-
David Martin 3

-
Ilya Chernyak 2
-
Arthur Bougnone 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ulytau i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ulytau to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Yelimay Semey - Ulytau Po przerwie pada 54% bramek Ulytau.Przebieg meczu Ulytau i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 6-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 16 | 3-3-10 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 13 | 5-4-4 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-2-6 |
Gdy Ulytau otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ulytau
88% bramek Ulytau pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ulytau zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Ulytau
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ulytau, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ulytau wygra mecz Yelimay Semey - Ulytau Ulytau nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Ulytau
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 41%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 41% meczów Ulytau padają co najmniej trzy bramki, a w 48% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Yelimay Semey - Ulytau Powyżej 2,5 bramki padło w 41% meczów Ulytau.Ulytau – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ulytau fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ulytau, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ulytau zdobywa 1,86 punktu na mecz wobec 0,69 na wyjeździe.
Ulytau wygra mecz Yelimay Semey - Ulytau Ulytau zdobywa u siebie 62% możliwych punktów, na wyjeździe 23%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Ulytau ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Ulytau, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 27 meczów.
Ulytau wygra drugą połowę meczu Yelimay Semey - Ulytau Drugą połowę Ulytau wygrywał w 8 z 27 meczów.Ulytau – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,3
Ulytau oddaje 10,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Yelimay Semey - Ulytau Ulytau oddaje 10,9 strzałów na mecz.Ulytau – posiadanie piłki
- U siebie 50,3%
- Na wyjeździe 47,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 27
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 27 meczów. Średnio Ulytau utrzymuje przy piłce 48,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Ulytau wygra mecz Yelimay Semey - Ulytau Ulytau utrzymuje średnio 48,9% posiadania piłki.Ulytau – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Ulytau wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Ulytau – czyste konta
- U siebie 6 z 14
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 1,19
- Bez straty do przerwy 52%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Ulytau to 30% meczów sezonu (8 z 27), z czego 6 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Yelimay Semey - Ulytau Czyste konto Ulytau zachowuje w 30% meczów.Ulytau – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Ulytau wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Ulytau – kartki
- Żółte kartki 65
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 59%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 4%
Ulytau ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Ulytau – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Ulytau według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 1-3-6 | 0,60 | 0,80 | 1,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 8 | 5-2-1 | 2,13 | 1,25 | 0,88 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 3-3-3 | 1,33 | 0,89 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Ulytau zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Ulytau na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,38 1,64 | 1,31 1,50 | 1,38 1,36 |
|
7.
|
2,23 0,57 | 1,77 0,86 | 1,15 1,50 |
|
8.
|
1,86 0,69 | 1,14 0,77 | 0,86 1,54 |
|
9.
|
1,64 0,69 | 1,21 0,77 | 0,86 1,69 |
|
10.
|
1,50 0,85 | 1,43 0,69 | 1,50 1,23 |
Ciekawe rekordy w meczach Ulytau
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ulytau w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ulytau - Zhetysu 3:0 Priemjer Ligas (Kazachstan), 29.08.2026
- Najwyższa porażka FC Astana - Ulytau 3:0 Priemjer Ligas (Kazachstan), 22.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Kairat Almaty - Ulytau 3:1, Priemjer Ligas (Kazachstan), 15.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Bugulov, Ulytau - Yelimay Semey 1:0, Priemjer Ligas (Kazachstan), 3.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Chernyak, Kairat Almaty - Ulytau 3:1, Priemjer Ligas (Kazachstan), 15.08.2026
Jakie statystyki ma Ulytau w tym sezonie?
Bilans Ulytau w tym sezonie to 27 meczów i wynik 9-8-10 przy 26 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ulytau – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ulytau w sezonie 2026.
Przewidywany skład Ulytau 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Ulytau
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Kazachstan | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
33 | Ukraina | 150 tys. € | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
27 | Kazachstan | 75 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 115' | 4 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
29 | Kazachstan | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
30 | Gruzja | 300 tys. € | – | 22 | 81% | 1 | 1 | 260' | 6 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Kazachstan | 0 € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 351' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
31 | Kazachstan | 150 tys. € | – | 17 | 63% | 1 | 1 | 77' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Kazachstan | 50 tys. € | – | 22 | 81% | 1 | 0 | 76' | 5 | 1 | |||||||
| 19 |
![]() |
31 | Hiszpania | 25 tys. € | 20 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
30 | Czarnogóra | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
33 | Rosja | 100 tys. € | – | 25 | 93% | 3 | 0 | 142' | 8 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
31 | Gruzja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
38 | Kazachstan | 100 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 0' | 2 | 0 | |||||||
| 35 |
|
32 | Kazachstan | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
26 | Kazachstan | 0 € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ulytau
1,4 mln €
śr. 84 tys. € / zawodnika
Ile Ulytau wydaje na pensje
30 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Kazachstan (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ulytau w sezonie 2026
Ulytau wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ulytau
Jak wygląda skład Ulytau?
W wyjściowym ustawieniu Ulytau między słupkami staje D. Nepogodov, a linię obrony najczęściej tworzą M. Chalkin, G. Bugulov. W środku pola grają A. Taubay, B. Vachiberadze, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Nursultanov.