Forma w lidze
Okzhetpes w tabeli
5. miejsce / 45 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 2. miejsca: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
28 pkt
22:10 bramki
1,83 gola/mecz
17 pkt
19:27 bramki
1,27 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Okzhetpes
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Kazachstan | 28 | napastnik | 25 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Kazachstan | 29 | pomocnik | 27 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2256 minut | 24 | obrońca | 26 | – |
Przewidywany skład Okzhetpes 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Okzhetpes w tabeli Priemjer Ligas
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 61 |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 60 |
3
|
FC Astana
|
26 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | 48 |
4
|
Aktobe
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | 45 |
5
|
Okzhetpes
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | 45 |
6
|
Yelimay Semey
|
26 | 10 | 8 | 8 | 36:36 | 38 |
Wyniki Okzhetpes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ulytau
2
Okzhetpes
0
Priemjer Ligas (Kazachstan), 28. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Okzhetpes
3
Zhenys
1
Priemjer Ligas (Kazachstan), 27. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Irtysh
2
Okzhetpes
1
Priemjer Ligas (Kazachstan), 26. kolejka
|
Terminarz Okzhetpes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Okzhetpes
Kyzyl-Zhar
Priemjer Ligas (Kazachstan), 23. kolejka
|
|
|
24 Paź 12:00
|
Okzhetpes
Kaspiy
Priemjer Ligas (Kazachstan), 29. kolejka
|
|
|
31 Paź 11:00
|
Yelimay Semey
Okzhetpes
Priemjer Ligas (Kazachstan), 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Okzhetpes
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Lip 2026 |
|
Kazachstan |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Kazachstan |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Kazachstan |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 17 Lip 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo |
Okzhetpes to klub piłkarski z Kazachstanu występujący w Priemjer Ligas (Kazachstan). Swoim domowym obiektem jest Stadion Oqjetpes, który może pomieścić 4 158 widzów. Zespół prowadzi Rinat Alyuetov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Okzhetpes?
Klub piłkarski Okzhetpes zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Kazachstanu.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Okzhetpes w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Okzhetpes trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Okzhetpes w tabeli Priemjer Ligas?
Okzhetpes zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Priemjer Ligas z dorobkiem 45 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Ordabasy wynosi 16 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Okzhetpes?
W wyjściowym ustawieniu Okzhetpes między słupkami staje A. Dovgal, a linię obrony najczęściej tworzą I. Kuzmichev, B. Shamshi oraz Z. Zhaksylykov. W środku pola grają V. Sovpel, N. Buribayev, D. Borodin, Marcinho oraz V. Vasiljev, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Zhangylyshbay, O. Omirtayev. Trener Rinat Alyuetov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Priemjer Ligas (Kazachstan) i pucharach.
Kiedy Okzhetpes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Okzhetpes to spotkanie z Kyzyl-Zhar, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Oqjetpes w ramach Priemjer Ligas (23. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Okzhetpes?
Ostatni mecz Okzhetpes to porażka z Ulytau 2:0 w Priemjer Ligas, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bougnone, Zulfikarov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Okzhetpes w tym sezonie?
Bilans Okzhetpes w tym sezonie to 27 meczów i wynik 13-6-8 przy 41 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Okzhetpes w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Okzhetpes w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Okzhetpes
Okzhetpes terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 23. kolejka
|
Stadion Oqjetpes U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 12:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 29. kolejka
|
Stadion Oqjetpes U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 11:00
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 30. kolejka
|
Stadion Spartak Wyjazd | Trudny |
Kiedy Okzhetpes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Okzhetpes to spotkanie z Kyzyl-Zhar, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Stadion Oqjetpes w ramach Priemjer Ligas (23. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Okzhetpes w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Okzhetpes w sezonie 2026.
Forma i bramki Okzhetpes w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Okzhetpes wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 28. kolejka
|
2:0 | 3-5-2 | 4/9 | 3/7 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 27. kolejka
|
3:1 | 3-5-2 | 6/10 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 26. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 1/8 | 1/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 25. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 4/11 | 4/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 24. kolejka
|
2:3 | 3-5-2 | 0/7 | 6/10 | |
|
16 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 22. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 2/10 | 0/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 21. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 6/15 | 3/4 | |
|
02 Sie Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 20. kolejka
|
4:1 | 3-4-3 | 4/14 | 2/4 | |
|
25 Lip Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 19. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 5/13 | 6/8 | |
|
18 Lip Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 18. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 4/7 | 4/7 |
Okzhetpes ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 12 z 27 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Okzhetpes zdobywa 1,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Okzhetpes?
Ostatni mecz Okzhetpes to porażka z Ulytau 2:0 w Priemjer Ligas, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bougnone, Zulfikarov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Okzhetpes – tabela Priemjer Ligas (Kazachstan)
Jakie miejsce w tabeli Priemjer Ligas (Kazachstan) zajmuje Okzhetpes w sezonie 2026.
Miejsce Okzhetpes w tabeli Priemjer Ligas
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 33 | 61 | |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 33 | 60 | |
3
|
FC Astana
|
26 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | 16 | 48 | |
4
|
Aktobe
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | 9 | 45 | |
5
|
Okzhetpes
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | 4 | 45 | |
6
|
Yelimay Semey
|
26 | 10 | 8 | 8 | 36:36 | 0 | 38 | |
7
|
Toboł Kustanaj
|
27 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | -1 | 37 | |
8
|
Ulytau
|
27 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | -6 | 35 | |
9
|
Zhenys
|
27 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | -7 | 32 | |
10
|
Kaspiy
|
27 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | -8 | 32 | |
11
|
Kyzyl-Zhar
|
27 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | -9 | 28 | |
12
|
Atyrau
|
25 | 5 | 11 | 9 | 20:26 | -6 | 26 | |
13
|
Irtysh
|
27 | 6 | 8 | 13 | 26:37 | -11 | 26 | |
14
|
Kaisar
|
27 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | -14 | 24 | |
15
|
Altay
|
27 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | -14 | 23 | |
16
|
Zhetysu
|
27 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | -19 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ordabasy
|
26 | 19 | 4 | 3 | 52:19 | 33 | 61 | |
2
|
Kairat Almaty
|
26 | 18 | 6 | 2 | 52:19 | 33 | 60 | |
3
|
FC Astana
|
26 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | 16 | 48 | |
4
|
Aktobe
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | 9 | 45 | |
5
|
Okzhetpes
|
27 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | 4 | 45 | |
6
|
Yelimay Semey
|
27 | 11 | 8 | 8 | 37:36 | 1 | 41 | |
7
|
Toboł Kustanaj
|
27 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | -1 | 37 | |
8
|
Ulytau
|
27 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | -6 | 35 | |
9
|
Zhenys
|
27 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | -7 | 32 | |
10
|
Kaspiy
|
27 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | -8 | 32 | |
11
|
Kyzyl-Zhar
|
27 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | -9 | 28 | |
12
|
Atyrau
|
26 | 5 | 11 | 10 | 20:27 | -7 | 26 | |
13
|
Irtysh
|
27 | 6 | 8 | 13 | 26:37 | -11 | 26 | |
14
|
Kaisar
|
27 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | -14 | 24 | |
15
|
Altay
|
27 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | -14 | 23 | |
16
|
Zhetysu
|
27 | 5 | 7 | 15 | 26:45 | -19 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ordabasy
|
14 | 12 | 2 | 0 | 28:8 | 20 | 38 | |
| 2 |
FC Astana
|
12 | 11 | 1 | 0 | 30:8 | 22 | 34 | |
| 3 |
Kairat Almaty
|
14 | 10 | 3 | 1 | 31:10 | 21 | 33 | |
| 4 |
Aktobe
|
13 | 9 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 30 | |
| 5 |
Toboł Kustanaj
|
13 | 9 | 2 | 2 | 23:15 | 8 | 29 | |
| 6 |
Okzhetpes
|
12 | 8 | 4 | 0 | 22:10 | 12 | 28 | |
| 7 |
Ulytau
|
14 | 8 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 26 | |
| 8 |
Zhenys
|
14 | 6 | 5 | 3 | 17:12 | 5 | 23 | |
| 9 |
Kaspiy
|
14 | 6 | 3 | 5 | 20:21 | -1 | 21 | |
| 10 |
Yelimay Semey
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
| 11 |
Kyzyl-Zhar
|
14 | 4 | 4 | 6 | 21:20 | 1 | 16 | |
| 12 |
Irtysh
|
14 | 4 | 3 | 7 | 14:19 | -5 | 15 | |
| 13 |
Kaisar
|
15 | 2 | 8 | 5 | 14:19 | -5 | 14 | |
| 14 |
Altay
|
13 | 2 | 6 | 5 | 13:16 | -3 | 12 | |
| 15 |
Zhetysu
|
12 | 3 | 3 | 6 | 9:14 | -5 | 12 | |
| 16 |
Atyrau
|
12 | 2 | 5 | 5 | 10:14 | -4 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kairat Almaty
|
12 | 8 | 3 | 1 | 21:9 | 12 | 27 | |
| 2 |
Ordabasy
|
12 | 7 | 2 | 3 | 24:11 | 13 | 23 | |
| 3 |
Yelimay Semey
|
13 | 5 | 5 | 3 | 19:18 | 1 | 20 | |
| 4 |
Okzhetpes
|
15 | 5 | 2 | 8 | 19:27 | -8 | 17 | |
| 5 |
Aktobe
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:22 | -3 | 15 | |
| 6 |
Atyrau
|
13 | 3 | 6 | 4 | 10:12 | -2 | 15 | |
| 7 |
FC Astana
|
14 | 3 | 5 | 6 | 13:19 | -6 | 14 | |
| 8 |
Kyzyl-Zhar
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:19 | -10 | 12 | |
| 9 |
Kaspiy
|
13 | 3 | 2 | 8 | 9:16 | -7 | 11 | |
| 10 |
Irtysh
|
13 | 2 | 5 | 6 | 12:18 | -6 | 11 | |
| 11 |
Altay
|
14 | 3 | 2 | 9 | 13:24 | -11 | 11 | |
| 12 |
Kaisar
|
12 | 2 | 4 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
| 13 |
Zhetysu
|
15 | 2 | 4 | 9 | 17:31 | -14 | 10 | |
| 14 |
Ulytau
|
13 | 1 | 6 | 6 | 10:20 | -10 | 9 | |
| 15 |
Zhenys
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:22 | -12 | 9 | |
| 16 |
Toboł Kustanaj
|
14 | 2 | 2 | 10 | 12:21 | -9 | 8 |
Które miejsce zajmuje Okzhetpes w tabeli Priemjer Ligas?
Okzhetpes zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Priemjer Ligas z dorobkiem 45 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Ordabasy wynosi 16 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Okzhetpes w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Okzhetpes na tle ligi w sezonie 2026.
Okzhetpes na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,37
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Okzhetpes
-
Oralkhan Omirtayev 9
-
Dmitri Borodin 5
-
Nurgaini Buribayev 4
-
Assunpcao Leo 4
-
Boris Lototskyi 4

-
Zhansultan Mukhametkhanov 3

Rozkład bramek w czasie
Bramki Okzhetpes i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Okzhetpes to 76–90+ minuta, w której padło 17 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Okzhetpes - Kyzyl-Zhar Po przerwie pada 68% bramek Okzhetpes.Przebieg meczu Okzhetpes i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 11-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 2-4-7 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 7-0-0 |
| Remis do przerwy | 10 | 4-3-3 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 2-3-5 |
Gdy Okzhetpes otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Okzhetpes
88% bramek Okzhetpes pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Okzhetpes zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Okzhetpes
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Okzhetpes, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Okzhetpes wygra mecz Okzhetpes - Kyzyl-Zhar Okzhetpes przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Okzhetpes
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 63% meczów Okzhetpes padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Okzhetpes - Kyzyl-Zhar Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Okzhetpes.Okzhetpes – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Okzhetpes fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Okzhetpes, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Okzhetpes zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 1,13 na wyjeździe.
Okzhetpes wygra mecz Okzhetpes - Kyzyl-Zhar Okzhetpes zdobywa u siebie 78% możliwych punktów, na wyjeździe 38%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Okzhetpes ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Okzhetpes, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 14 z 27 meczów.
Okzhetpes wygra drugą połowę meczu Okzhetpes - Kyzyl-Zhar Drugą połowę Okzhetpes wygrywał w 14 z 27 meczów.Okzhetpes – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Okzhetpes oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Okzhetpes - Kyzyl-Zhar Okzhetpes oddaje 10,3 strzałów na mecz.Okzhetpes – posiadanie piłki
- U siebie 50,1%
- Na wyjeździe 47,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 27
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 27 meczów. Średnio Okzhetpes utrzymuje przy piłce 48,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Okzhetpes wygra mecz Okzhetpes - Kyzyl-Zhar Okzhetpes utrzymuje średnio 48,6% posiadania piłki.Okzhetpes – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Okzhetpes wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Okzhetpes – czyste konta
- U siebie 3 z 12
- Na wyjeździe 3 z 15
- Stracone / mecz 1,37
- Bez straty do przerwy 48%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 41%
Czyste konto Okzhetpes to 22% meczów sezonu (6 z 27), z czego 3 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Okzhetpes - Kyzyl-Zhar Czyste konto Okzhetpes zachowuje w 22% meczów.Okzhetpes – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 96%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 37%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Okzhetpes wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Okzhetpes – kartki
- Żółte kartki 57
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 11%
Okzhetpes ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Okzhetpes – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Okzhetpes według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 2-1-5 | 0,88 | 1,13 | 2,13 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 5-2-2 | 1,89 | 1,56 | 1,22 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 6-3-1 | 2,10 | 1,80 | 0,90 |
Najwięcej punktów na mecz Okzhetpes zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Okzhetpes na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,83 1,00 | 2,50 0,93 | 0,67 1,36 |
|
4.
|
2,31 1,07 | 1,69 1,36 | 0,77 1,57 |
|
5.
|
2,33 1,13 | 1,83 1,27 | 0,83 1,80 |
|
6.
|
1,38 1,54 | 1,31 1,46 | 1,38 1,38 |
|
7.
|
2,23 0,57 | 1,77 0,86 | 1,15 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Okzhetpes
Skrajne wyniki i osiągnięcia Okzhetpes w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Okzhetpes - Altay 4:1 Priemjer Ligas (Kazachstan), 2.08.2026
- Najwyższa porażka Kairat Almaty - Okzhetpes 5:0 Priemjer Ligas (Kazachstan), 2.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Kairat Almaty - Okzhetpes 5:0, Priemjer Ligas (Kazachstan), 2.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Kuzmichev, Altay - Okzhetpes 0:1, Priemjer Ligas (Kazachstan), 22.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Okzhetpes - Aktobe 2:2, Priemjer Ligas (Kazachstan), 28.05.2026
Jakie statystyki ma Okzhetpes w tym sezonie?
Bilans Okzhetpes w tym sezonie to 27 meczów i wynik 13-6-8 przy 41 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Okzhetpes – zawodnicy
Jak wygląda kadra Okzhetpes w sezonie 2026.
Przewidywany skład Okzhetpes 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Okzhetpes
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
25 | Kazachstan | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
33 | Kazachstan | 75 tys. € | – | 27 | 100% | 2 | 0 | 894' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Uzbekistan | 200 tys. € | – | 15 | 56% | 1 | 1 | 605' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Kazachstan | 175 tys. € | – | 25 | 93% | 9 | 0 | 450' | 4 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
– | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 96 |
![]() |
30 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 96 |
|
25 | Kazachstan | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Kazachstan | 250 tys. € | – | 25 | 93% | 3 | 3 | 1 613' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Kazachstan | 125 tys. € | – | 26 | 96% | 4 | 2 | 1 718' | 5 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 9 |
|
27 | Białoruś | 350 tys. € | – | 26 | 96% | 5 | 2 | 0' | 5 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Kazachstan | 125 tys. € | – | 23 | 85% | 0 | 4 | 413' | 1 | 1 | |||||||
| 17 |
|
22 | Kazachstan | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
– | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
|
29 | Kazachstan | 350 tys. € | – | 27 | 100% | 2 | 4 | 156' | 3 | 0 | |||||||
| 50 |
![]() |
30 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
21 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
18 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
27 | Białoruś | 250 tys. € | – | 27 | 100% | 1 | 2 | 331' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
36 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Rosja | 300 tys. € | 550 tys. € | 26 | 96% | 1 | 0 | 0' | 5 | 1 | |||||||
| 2 |
|
25 | Kazachstan | 0 € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Kazachstan | 75 tys. € | – | 18 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Kazachstan | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
29 | Kazachstan | 75 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 1 | 1 234' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Kazachstan | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
26 | Kazachstan | 450 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Brazylia | 250 tys. € | – | 8 | 30% | 0 | 0 | 660' | 4 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
20 | Kazachstan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
|
22 | Kazachstan | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Kazachstan | 50 tys. € | – | 25 | 93% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | Kazachstan | 100 tys. € | – | 7 | 26% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Kazachstan | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
39 | Kazachstan | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Okzhetpes
4,5 mln €
śr. 107 tys. € / zawodnika
Ile Okzhetpes wydaje na pensje
550 tys. € rocznie
śr. 13 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Kazachstan (36 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Okzhetpes w sezonie 2026
Okzhetpes wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Okzhetpes
Jak wygląda skład Okzhetpes?
W wyjściowym ustawieniu Okzhetpes między słupkami staje A. Dovgal, a linię obrony najczęściej tworzą I. Kuzmichev, B. Shamshi oraz Z. Zhaksylykov. W środku pola grają V. Sovpel, N. Buribayev, D. Borodin, Marcinho oraz V. Vasiljev, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Zhangylyshbay, O. Omirtayev. Trener Rinat Alyuetov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Priemjer Ligas (Kazachstan) i pucharach.
Okzhetpes – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Okzhetpes w sezonie 2026.
Okzhetpes transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Lip 2026 |
|
Kazachstan | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Kazachstan | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Kazachstan | 18 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 17 Lip 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo | |
| 15 Cze 2026 |
|
Białoruś | 30 | – | za darmo | |
| 11 Cze 2026 |
|
Uzbekistan | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Mar 2026 |
|
Kazachstan | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Mar 2026 |
|
Kazachstan | 33 |
|
za darmo | |
| 01 Mar 2026 |
|
Serbia | 27 |
|
za darmo | |
| 28 Lut 2026 |
|
Kazachstan | 18 |
![]() |
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Okzhetpes w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Okzhetpes trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Okzhetpes – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Okzhetpes? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Okzhetpes?
Klub piłkarski Okzhetpes zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Kazachstanu.