Mihai Capatina jest piłkarzem występującym obecnie w Ordabasy. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mihai Capatana
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mihai Capatana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mihai Capatana wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Mihai Capatana oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mihai Capatana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mihai Capatana rozegrał w barwach Ordabasy w Pucharze Kazachstanu 4 mecze, w Priemjer Ligas 29 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 378 minut. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mihai Capatana
Pierwszy transfer Mihai Capatana w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z FC Olt Slatina (- 2015) do FC Voluntari za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mihai Capatana było przejście z FC Voluntari do Universitatea Craiova w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 250 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Mihai Capatana?
Mihai Capatana ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Rumunii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Voluntari — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Mihai Capatana?
Mihai Capatana najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mihai Capatana?
Wycena 30-letniego Mihai Capatana według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mihai Capatana?
Mihai Capatana urodził się 16 grudnia 1995 w Slatina w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Mihai Capatana – statystyki
Szczegółowe statystyki Mihai Capatana w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ordabasy. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mihai Capatina vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mihai Capatana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mihai Capatana wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Mihai Capatana oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mihai Capatana – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mihai Capatana w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Paź
Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 25. kolejka
|
7:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 24. kolejka
|
2:1 | 76' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 9. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 23. kolejka
|
2:1 | 56' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Sie
Dogryw.
|
Puchar Kazachstanu, półfinał
|
1:0 | 91' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Sie
Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 21. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Sie
Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 20. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Sie
Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 19. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Lip
Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 18. kolejka
|
0:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Lip
Koniec
|
Priemjer Ligas (Kazachstan), 17. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Mihai Capatana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mihai Capatana rozegrał w barwach Ordabasy w Pucharze Kazachstanu 4 mecze, w Priemjer Ligas 29 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 378 minut. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Mihai Capatana – transfery
W trakcie kariery Mihai Capatana zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ordabasy 2025 – obecnie
-
Universitatea Craiova 2020 – 2025
-
FC Voluntari 2016 – 2020
-
FC Olt Slatina (- 2015) 2013 – 2016

-
Sporting Pitesti 2008 – 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Transfery Mihai Capatana
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 04.10.2020 |
|
250 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 14.02.2016 |
|
50 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Mihai Capatana
Pierwszy transfer Mihai Capatana w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z FC Olt Slatina (- 2015) do FC Voluntari za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mihai Capatana było przejście z FC Voluntari do Universitatea Craiova w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 250 tysięcy euro.
Mihai Capatana – forma
W ostatnich 5 meczach Mihai Capatana zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Forma Mihai Capatana i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Paź
Koniec
|
Ordabasy
7
Okzhetpes
1
Priemjer Ligas (Kazachstan), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Yelimay Semey
2
Ordabasy
1
Priemjer Ligas (Kazachstan), 24. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Toboł Kustanaj
1
Ordabasy
0
Priemjer Ligas (Kazachstan), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Ordabasy
2
Zhenys
1
Priemjer Ligas (Kazachstan), 23. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Dogryw.
|
Ordabasy
1
Kyzyl-Zhar
0
Puchar Kazachstanu, półfinał
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Ordabasy
2
Toboł Kustanaj
3
Priemjer Ligas (Kazachstan), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Kaisar
1
Ordabasy
1
Priemjer Ligas (Kazachstan), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Ordabasy
2
Atyrau
2
Priemjer Ligas (Kazachstan), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lip
Koniec
|
Turan Turkistan
0
Ordabasy
4
Priemjer Ligas (Kazachstan), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Zhetysu
1
Ordabasy
0
Priemjer Ligas (Kazachstan), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Ordabasy
1
Torpedo Kutaisi
1
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Ordabasy
1
FC Astana
0
Priemjer Ligas (Kazachstan), 16. kolejka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lip
Koniec
|
Torpedo Kutaisi
4
Ordabasy
3
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 6.9 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Kyzyl-Zhar
0
Ordabasy
0
Priemjer Ligas (Kazachstan), 15. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
2
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Unirea Slobozia
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
Politehnica Iasi
1
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
2
Puchar Rumunii, 3. runda
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Uta Arad
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Metalul Buzău
1
Universitatea Craiova
0
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Farul Constanta
3
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Unirea Slobozia
0
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Politehnica Iasi
2
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
SCM Gloria Buzău
1
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
12'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Maribor
2
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Maribor
2
Universitatea Craiova
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
Uta Arad
2
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lip
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Farul Constanta
3
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Politehnica Iasi
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
9'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
U Craiova 1948
1
Rumuńska Liga I
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Uta Arad
0
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Rapid
2
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Petrolul Ploiesti
3
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Tunari
1
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
FCSB
3
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
2
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Rapid
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
![]()
CS Ocna Mures
1
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Universitatea Craiova
2
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Sie
Karne
|
Hapoel Beer Sheva
(4)
1
Universitatea Craiova
(3)
1
Liga Konferencji
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
U Craiova 1948
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
2
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
16'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
FC Voluntari
3
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
1
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
U Craiova 1948
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
Universitatea Craiova
6
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
FC Voluntari
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
![]()
Filiasi
0
Universitatea Craiova
3
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FCSB
3
Rumuńska Liga I
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Minaur Baia Mare
0
Universitatea Craiova
4
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
![]()
Academica Clinceni
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
U Craiova 1948
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
0
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
![]()
Gaz Metan Medias
0
Rumuńska Liga I
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Uta Arad
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
FC Voluntari
0
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
FCSB
4
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Dogryw.
|
![]()
FC Astra Giurgiu
2
Universitatea Craiova
3
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
1
U Craiova 1948
0
Rumuńska Liga I
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
![]()
FC Astra Giurgiu
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
FCSB
2
Rumuńska Liga I
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
FC Botosani
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
FC Voluntari
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
FC Voluntari
2
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Voluntari
1
Dinamo Bucuresti
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Politehnica Iasi
2
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
11 Lip
Koniec
|
AFC Hermannstadt
2
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
FC Voluntari
1
Politehnica Iasi
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – |
W jakiej formie jest Mihai Capatana?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Mihai Capatana – trofea
W trakcie kariery Mihai Capatana zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Trofea Mihai Capatana
Jakie trofea zdobył Mihai Capatana?
Mihai Capatana zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FC Voluntari — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Rumunii — 2 razy.
Mihai Capatana – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mihai Capatana wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mihai Capatana na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mihai Capatana
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.06.2026 | 30 |
|
600 tys. € |
| 25.10.2025 | 29 |
|
600 tys. € |
| 09.06.2025 | 29 |
|
600 tys. € |
| 18.12.2024 | 29 |
|
550 tys. € |
| 04.06.2024 | 28 |
|
800 tys. € |
| 21.12.2023 | 28 |
|
750 tys. € |
| 14.06.2023 | 27 |
|
600 tys. € |
| 20.12.2022 | 27 |
|
700 tys. € |
| 02.06.2022 | 26 |
|
500 tys. € |
| 28.03.2022 | 26 |
|
600 tys. € |
| 21.12.2021 | 26 |
|
700 tys. € |
| 02.06.2021 | 25 |
|
700 tys. € |
| 17.12.2020 | 25 |
|
700 tys. € |
| 04.08.2020 | 24 |
|
750 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
450 tys. € |
| 20.12.2019 | 24 |
|
550 tys. € |
| 17.06.2019 | 23 |
|
650 tys. € |
| 22.12.2018 | 23 |
|
450 tys. € |
| 13.06.2018 | 22 |
|
350 tys. € |
| 26.12.2017 | 22 |
|
300 tys. € |
| 16.06.2017 | 21 |
|
400 tys. € |
| 20.12.2016 | 21 |
|
250 tys. € |
| 31.05.2016 | 20 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mihai Capatana?
Wycena Mihai Capatana wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Mihai Capatana wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.