Forma w lidze
Aragvi Dusheti w tabeli
7. miejsce / 35 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
22 pkt
20:23 bramki
1,43 gola/mecz
13 pkt
11:18 bramki
0,79 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Aragvi Dusheti
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Gruzja | 31 | napastnik | 25 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Gruzja | 21 | pomocnik | 23 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 2141 minut | Ghana | 21 | napastnik | 27 | – |
Skład i oceny Aragvi Dusheti w ostatnim meczu 5-3-2










Zmiany
- 57' B. Nuhu → P. Antwi
Aragvi Dusheti w tabeli Erownuli Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gareji
|
28 | 14 | 8 | 6 | 35:29 | 50 |
2
|
Shturmi
|
28 | 12 | 10 | 6 | 31:23 | 46 |
| ··· | |||||||
6
|
Odishi 1919
|
28 | 9 | 8 | 11 | 30:37 | 35 |
7
|
Aragvi Dusheti
|
28 | 10 | 5 | 13 | 31:41 | 35 |
8
|
Sioni
|
28 | 8 | 9 | 11 | 35:37 | 33 |
Wyniki Aragvi Dusheti
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Aragvi Dusheti
1
Telavi
4
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 28. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Sioni
1
Aragvi Dusheti
2
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 27. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Aragvi Dusheti
0
Odishi 1919
1
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 26. kolejka
|
Terminarz Aragvi Dusheti
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Samtredia
Aragvi Dusheti
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 29. kolejka
|
|
|
24 Paź 19:00
|
Aragvi Dusheti
Gareji
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 30. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Gori
Aragvi Dusheti
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 31. kolejka
|
Ostatnie transfery Aragvi Dusheti
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Gruzja |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Gruzja |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Gruzja |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Gruzja |
![]() |
za darmo |
Aragvi Dusheti to klub piłkarski z Gruzji występujący w Erownuli Liga 2 (Gruzja). Swoim domowym obiektem jest Tsentraluri Stadioni, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi David Kokiashvili.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Aragvi Dusheti w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Aragvi Dusheti trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Aragvi Dusheti w tabeli Erownuli Liga 2?
Aragvi Dusheti zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Erownuli Liga 2 z dorobkiem 35 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Gareji wynosi 15 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:41, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Aragvi Dusheti gra następny mecz?
Najbliższy mecz Aragvi Dusheti to spotkanie z Samtredia, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stadioni Erosi Manjgaladze w ramach Erownuli Liga 2 (29. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Aragvi Dusheti?
Ostatni mecz Aragvi Dusheti to porażka z Telavi 1:4 w Erownuli Liga 2, 10 października 2026. Bramki zdobyli Nikabadze, Nikabadze, Gogotishvili oraz Skhirtladze. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Aragvi Dusheti w tym sezonie?
Bilans Aragvi Dusheti w tym sezonie to 28 meczów i wynik 10-5-13 przy 31 zdobytych bramkach i 41 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Aragvi Dusheti w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Aragvi Dusheti w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Aragvi Dusheti
Aragvi Dusheti terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 29. kolejka
|
Stadioni Erosi Manjgaladze Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 19:00
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 30. kolejka
|
Tsentraluri Stadioni U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 15:00
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 31. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 12:00
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 32. kolejka
|
Tsentraluri Stadioni U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 17:00
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 33. kolejka
|
Wyjazd | Trudny | |
|
27 Lis 11:00
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 34. kolejka
|
Tsentraluri Stadioni U siebie | Trudny | |
|
01 Gru 11:00
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 35. kolejka
|
Baias satsvrtneli Baza Wyjazd | Trudny | |
|
05 Gru 11:00
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 36. kolejka
|
Tsentraluri Stadioni U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Aragvi Dusheti gra następny mecz?
Najbliższy mecz Aragvi Dusheti to spotkanie z Samtredia, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stadioni Erosi Manjgaladze w ramach Erownuli Liga 2 (29. kolejka).
Wyniki Aragvi Dusheti w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Aragvi Dusheti w sezonie 2026.
Forma i bramki Aragvi Dusheti w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Aragvi Dusheti wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 28. kolejka
|
1:4 | 5-3-2 | 6/10 | 1/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 27. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 4/7 | 3/4 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 26. kolejka
|
0:1 | 5-4-1 | 4/8 | 2/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 25. kolejka
|
3:1 | 5-3-2 | 9/15 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 24. kolejka
|
3:4 | 5-4-1 | 3/7 | 1/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 23. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/3 | 2/2 | |
|
26 Sie Karne
|
David Kipiani Cup, 1/4 finału
|
0:0 | – | 1/4 | 5/8 | |
|
22 Sie Koniec
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 22. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/12 | 1/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 21. kolejka
|
0:2 | 5-4-1 | 5/9 | 2/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Erownuli Liga 2 (Gruzja), 20. kolejka
|
2:4 | 5-2-3 | 4/5 | 2/4 |
Aragvi Dusheti ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 12 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 8 z 28 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Aragvi Dusheti zdobywa 1,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Aragvi Dusheti?
Ostatni mecz Aragvi Dusheti to porażka z Telavi 1:4 w Erownuli Liga 2, 10 października 2026. Bramki zdobyli Nikabadze, Nikabadze, Gogotishvili oraz Skhirtladze. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Aragvi Dusheti – tabela Erownuli Liga 2 (Gruzja)
Jakie miejsce w tabeli Erownuli Liga 2 (Gruzja) zajmuje Aragvi Dusheti w sezonie 2026.
Miejsce Aragvi Dusheti w tabeli Erownuli Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gareji
|
28 | 14 | 8 | 6 | 35:29 | 6 | 50 | |
2
|
Shturmi
|
28 | 12 | 10 | 6 | 31:23 | 8 | 46 | |
3
|
Telavi
|
28 | 12 | 10 | 6 | 33:26 | 7 | 46 | |
4
|
Samtredia
|
28 | 12 | 4 | 12 | 51:40 | 11 | 40 | |
5
|
Merani Martvili
|
28 | 10 | 7 | 11 | 31:36 | -5 | 37 | |
6
|
Odishi 1919
|
28 | 9 | 8 | 11 | 30:37 | -7 | 35 | |
7
|
Aragvi Dusheti
|
28 | 10 | 5 | 13 | 31:41 | -10 | 35 | |
8
|
Sioni
|
28 | 8 | 9 | 11 | 35:37 | -2 | 33 | |
9
|
Gori
|
28 | 7 | 9 | 12 | 29:36 | -7 | 30 | |
10
|
Kolkheti Poti
|
28 | 6 | 10 | 12 | 34:35 | -1 | 28 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gareji
|
28 | 14 | 8 | 6 | 35:29 | 6 | 50 | |
2
|
Shturmi
|
28 | 12 | 10 | 6 | 31:23 | 8 | 46 | |
3
|
Telavi
|
28 | 12 | 10 | 6 | 33:26 | 7 | 46 | |
4
|
Samtredia
|
28 | 12 | 4 | 12 | 51:40 | 11 | 40 | |
5
|
Merani Martvili
|
28 | 10 | 7 | 11 | 31:36 | -5 | 37 | |
6
|
Odishi 1919
|
28 | 9 | 8 | 11 | 30:37 | -7 | 35 | |
7
|
Aragvi Dusheti
|
28 | 10 | 5 | 13 | 31:41 | -10 | 35 | |
8
|
Sioni
|
28 | 8 | 9 | 11 | 35:37 | -2 | 33 | |
9
|
Gori
|
28 | 7 | 9 | 12 | 29:36 | -7 | 30 | |
10
|
Kolkheti Poti
|
28 | 6 | 10 | 12 | 34:35 | -1 | 28 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gareji
|
14 | 9 | 3 | 2 | 22:14 | 8 | 30 | |
| 2 |
Telavi
|
14 | 8 | 5 | 1 | 15:8 | 7 | 29 | |
| 3 |
Shturmi
|
14 | 9 | 1 | 4 | 17:10 | 7 | 28 | |
| 4 |
Samtredia
|
14 | 8 | 3 | 3 | 30:15 | 15 | 27 | |
| 5 |
Merani Martvili
|
14 | 7 | 4 | 3 | 17:12 | 5 | 25 | |
| 6 |
Sioni
|
14 | 6 | 5 | 3 | 20:12 | 8 | 23 | |
| 7 |
Aragvi Dusheti
|
14 | 7 | 1 | 6 | 20:23 | -3 | 22 | |
| 8 |
Kolkheti Poti
|
14 | 5 | 7 | 2 | 22:11 | 11 | 22 | |
| 9 |
Odishi 1919
|
14 | 5 | 6 | 3 | 19:15 | 4 | 21 | |
| 10 |
Gori
|
14 | 5 | 5 | 4 | 19:19 | 0 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gareji
|
14 | 5 | 5 | 4 | 13:15 | -2 | 20 | |
| 2 |
Shturmi
|
14 | 3 | 9 | 2 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 3 |
Telavi
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:18 | 0 | 17 | |
| 4 |
Odishi 1919
|
14 | 4 | 2 | 8 | 11:22 | -11 | 14 | |
| 5 |
Samtredia
|
14 | 4 | 1 | 9 | 21:25 | -4 | 13 | |
| 6 |
Aragvi Dusheti
|
14 | 3 | 4 | 7 | 11:18 | -7 | 13 | |
| 7 |
Merani Martvili
|
14 | 3 | 3 | 8 | 14:24 | -10 | 12 | |
| 8 |
Sioni
|
14 | 2 | 4 | 8 | 15:25 | -10 | 10 | |
| 9 |
Gori
|
14 | 2 | 4 | 8 | 10:17 | -7 | 10 | |
| 10 |
Kolkheti Poti
|
14 | 1 | 3 | 10 | 12:24 | -12 | 6 |
Które miejsce zajmuje Aragvi Dusheti w tabeli Erownuli Liga 2?
Aragvi Dusheti zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Erownuli Liga 2 z dorobkiem 35 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Gareji wynosi 15 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:41, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Aragvi Dusheti w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Aragvi Dusheti na tle ligi w sezonie 2026.
Aragvi Dusheti na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,46
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Aragvi Dusheti
-
Tengiz Bregvadze 6

-
Shakro Dvalishvili 3

-
Baba Nuhu 1
-
Levan Kobakhidze 1

-
George Janelidze 1

-
Temur Gognadze 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Aragvi Dusheti i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Aragvi Dusheti to 46–60 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Aragvi Dusheti i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 5-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 20 | 5-2-13 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 2-5-5 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 3-0-8 |
Gdy Aragvi Dusheti otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Aragvi Dusheti
90% bramek Aragvi Dusheti pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Aragvi Dusheti zdobywa w sezonie średnio 1,25 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Aragvi Dusheti
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Aragvi Dusheti, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Aragvi Dusheti
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 39%
- Powyżej 3,5 21%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 7%
W 39% meczów Aragvi Dusheti padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Aragvi Dusheti – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Aragvi Dusheti fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Aragvi Dusheti, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Aragvi Dusheti zdobywa 1,57 punktu na mecz wobec 0,93 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Aragvi Dusheti ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Aragvi Dusheti, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 28 meczów.
Aragvi Dusheti – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 7,3
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,3
Aragvi Dusheti oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,3 strzału.
Aragvi Dusheti – posiadanie piłki
- U siebie 52,9%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 28
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 28 meczów. Średnio Aragvi Dusheti utrzymuje przy piłce 51,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Aragvi Dusheti – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Aragvi Dusheti wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Aragvi Dusheti – czyste konta
- U siebie 2 z 14
- Na wyjeździe 2 z 14
- Stracone / mecz 1,46
- Bez straty do przerwy 54%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 32%
Czyste konto Aragvi Dusheti to 14% meczów sezonu (4 z 28), z czego 2 w 14 meczach u siebie.
Aragvi Dusheti – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 68%
- Pow. 8,5 w meczu 46%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 3,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Aragvi Dusheti wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 46% spotkań.
Aragvi Dusheti – kartki
- Żółte kartki 53
- Pow. 3,5 kartki w meczu 68%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 14%
Aragvi Dusheti ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Aragvi Dusheti – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Aragvi Dusheti według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 10 | 2-0-8 | 0,60 | 0,80 | 1,70 |
| Środka tabeli (4–7) | 9 | 2-3-4 | 1,00 | 1,11 | 1,67 |
| Dołu tabeli (8–10) | 9 | 6-2-1 | 2,22 | 1,44 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Aragvi Dusheti zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Aragvi Dusheti na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,79 0,86 | 1,21 1,00 | 0,86 1,71 |
|
6.
|
1,50 1,00 | 1,36 0,79 | 1,07 1,57 |
|
7.
|
1,57 0,93 | 1,43 0,79 | 1,64 1,29 |
|
8.
|
1,64 0,71 | 1,43 1,07 | 0,86 1,79 |
|
9.
|
1,43 0,71 | 1,36 0,71 | 1,36 1,21 |
Ciekawe rekordy w meczach Aragvi Dusheti
Skrajne wyniki i osiągnięcia Aragvi Dusheti w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gareji - Aragvi Dusheti 0:2 Erownuli Liga 2 (Gruzja), 15.08.2026
- Najwyższa porażka Aragvi Dusheti - Telavi 1:4 Erownuli Liga 2 (Gruzja), 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Aragvi Dusheti - Shturmi 3:4, Erownuli Liga 2 (Gruzja), 6.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Kobakhidze, Aragvi Dusheti - Gori 1:0, Erownuli Liga 2 (Gruzja), 15.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Dvalishvili, Kolkheti Poti - Aragvi Dusheti 1:1, Erownuli Liga 2 (Gruzja), 30.08.2026
Jakie statystyki ma Aragvi Dusheti w tym sezonie?
Bilans Aragvi Dusheti w tym sezonie to 28 meczów i wynik 10-5-13 przy 31 zdobytych bramkach i 41 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Aragvi Dusheti – zawodnicy
Jak wygląda kadra Aragvi Dusheti w sezonie 2026.
Skład i oceny Aragvi Dusheti w ostatnim meczu 5-3-2










Zmiany
- 57' B. Nuhu → P. Antwi
Kadra Aragvi Dusheti
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
24 | Gruzja | 25 tys. € | – | 3 | 11% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | – | – | 19 | 68% | 0 | 0 | 214' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
31 | Gruzja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
31 | Gruzja | 0 € | – | 25 | 89% | 6 | 1 | 212' | 3 | 1 | |||||||
| 17 |
![]() |
37 | Gruzja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
38 | Gruzja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
37 | Gruzja | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
34 | Gruzja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
27 | Gruzja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Aragvi Dusheti
25 tys. €
śr. 3 tys. € / zawodnika
Ile Aragvi Dusheti wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Gruzja (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Aragvi Dusheti w sezonie 2026
Aragvi Dusheti wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Aragvi Dusheti
Aragvi Dusheti – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Aragvi Dusheti w sezonie 2026.
Aragvi Dusheti transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Gruzja | 25 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Gruzja | 25 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Gruzja | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Gruzja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Gruzja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Mar 2026 |
![]() |
Gruzja | 22 | – | za darmo | |
| 26 Lut 2026 |
![]() |
Gruzja | 26 |
|
za darmo | |
| 26 Lut 2026 |
|
Gruzja | 22 |
|
za darmo | |
| 26 Lut 2026 |
|
Ghana | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lut 2026 |
![]() |
Gruzja | 21 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Aragvi Dusheti w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Aragvi Dusheti trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.