Forma w lidze
Djurgardens IF w tabeli
2. miejsce / 47 punktów Awans do Ligi Konferencji UEFA
Strata do lidera: 7 punktów
Przewaga nad 4. miejscem: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
30:14 bramki
2,50 gola/mecz
28 pkt
20:7 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Djurgardens IF
Wartość drużyny: 22,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 16 bramek | Norwegia | 25 | napastnik | 24 | 3,5 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 14 asyst | Norwegia | 22 | pomocnik | 24 | 7 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,54 średnia ocena | Norwegia | 22 | pomocnik | 24 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2078 minut | Finlandia | 19 | pomocnik | 24 | 10 mln € |
Skład i oceny Djurgardens IF w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 57' C. Almiras → P. Aslund
- 57' A. Anderson → O. Fallenius
- 76' B. Hegland → P. Langhoff
- 76' Kristian Stromland Lien → C. Rosenquist
Djurgardens IF w tabeli Allsvenskan
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 54 |
2
|
Djurgardens IF
|
24 | 15 | 2 | 7 | 50:21 | 47 |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 43 |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 40 |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 39 |
Wyniki Djurgardens IF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
IF Brommapojkarna
0
Djurgardens IF
2
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Hammarby FF
0
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Djurgardens IF
1
Elfsborg
2
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
Terminarz Djurgardens IF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 17:30
|
Djurgardens IF
Orgryte IS
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
28 Paź 19:00
|
IFK Goteborg
Djurgardens IF
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
|
|
01 Lis 14:00
|
Djurgardens IF
Degerfors IF
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
Ostatnie transfery Djurgardens IF
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
2,5 mln € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Słowenia |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
![]() |
wypożyczenie |
Djurgardens IF to klub piłkarski z Szwecji występujący w Allsvenskan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Tele2 Arena, który może pomieścić 33 000 widzów. Zespół prowadzi Jani Honkavaara. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 22,4 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwecji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Djurgardens IF?
Klub piłkarski Djurgardens IF zdobył w swojej historii 19 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwecji oraz Puchar Szwecji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Szwecji oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Djurgardens IF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Djurgardens IF trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 5 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 10,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Charlie Rosenquist z Kalmar FF za 2,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer August Priske do Birmingham City za 7 mln €.
Które miejsce zajmuje Djurgardens IF w tabeli Allsvenskan?
Djurgardens IF zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Allsvenskan z dorobkiem 47 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego IK Sirius Fotboll wynosi 7 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 50:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Djurgardens IF?
W wyjściowym ustawieniu Djurgardens IF między słupkami staje J. Rinne, a linię obrony najczęściej tworzą A. Stahl, M. Marques, J. Une-Larsson oraz P. Johansson. W środku pola grają P. Aslund, D. Stensson, B. Hegland, M. Siltanen oraz J. Okkels, a za skuteczność w ataku odpowiadają Kristian Stromland Lien. Trener Jani Honkavaara ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Allsvenskan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy Djurgardens IF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Djurgardens IF to spotkanie z Orgryte IS, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Tele2 Arena w ramach Allsvenskan (25. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Djurgardens IF?
Ostatni mecz Djurgardens IF to wygrana z IF Brommapojkarną 0:2 w Allsvenskan, 16 października 2026. Bramki zdobyli Almiras, Stromland Lien. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Djurgardens IF w tym sezonie?
Bilans Djurgardens IF w tym sezonie to 24 mecze i wynik 15-2-7 przy 50 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Djurgardens IF w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Djurgardens IF w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Djurgardens IF
Djurgardens IF terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
24 Paź 17:30
|
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
Tele2 Arena U siebie | Łatwy | |
|
28 Paź 19:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
Gamla Ullevi Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 14:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
Tele2 Arena U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 28. kolejka
|
Örjans Vall Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 29. kolejka
|
Studenternas IP Wyjazd | Trudny | |
|
29 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 30. kolejka
|
Tele2 Arena U siebie | Trudny |
Kiedy Djurgardens IF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Djurgardens IF to spotkanie z Orgryte IS, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Tele2 Arena w ramach Allsvenskan (25. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Djurgardens IF w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Djurgardens IF w sezonie 2026.
Forma i bramki Djurgardens IF w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Djurgardens IF wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 2/7 | 0/3 | |
|
11 Paź Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/7 | 3/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/11 | 1/1 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 2/4 | 2/6 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Puchar Szwecji, finał
|
1:7 | – | 9/11 | 1/5 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 20. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 6/9 | 3/4 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 10. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 3/3 | 2/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 19. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 4/5 | 0/1 | |
|
24 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 18. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 7/10 | 1/5 | |
|
16 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 17. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 5/6 | 1/6 |
Djurgardens IF ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 22 z 24 meczów, ze średnią 2,09 punktu. W pozostałych ustawieniach Djurgardens IF zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Djurgardens IF?
Ostatni mecz Djurgardens IF to wygrana z IF Brommapojkarną 0:2 w Allsvenskan, 16 października 2026. Bramki zdobyli Almiras, Stromland Lien. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Djurgardens IF – tabela Allsvenskan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Allsvenskan (Szwecja) zajmuje Djurgardens IF w sezonie 2026.
Miejsce Djurgardens IF w tabeli Allsvenskan
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 25 | 54 | |
2
|
Djurgardens IF
|
24 | 15 | 2 | 7 | 50:21 | 29 | 47 | |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 28 | 43 | |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 13 | 40 | |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 12 | 39 | |
6
|
Malmo
|
23 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | 5 | 36 | |
7
|
Vasteras SK
|
23 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | -2 | 35 | |
8
|
IFK Goteborg
|
23 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | -9 | 35 | |
9
|
AIK Stockholm
|
23 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | -4 | 33 | |
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 7 | 30 | |
11
|
IF Brommapojkarna
|
24 | 8 | 6 | 10 | 36:43 | -7 | 30 | |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | -11 | 23 | |
13
|
Degerfors IF
|
23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | -15 | 20 | |
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | -16 | 19 | |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | -27 | 15 | |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | -28 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 25 | 54 | |
2
|
Djurgardens IF
|
24 | 15 | 2 | 7 | 50:21 | 29 | 47 | |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 28 | 43 | |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 13 | 40 | |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 12 | 39 | |
6
|
Malmo
|
23 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | 5 | 36 | |
7
|
Vasteras SK
|
23 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | -2 | 35 | |
8
|
IFK Goteborg
|
23 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | -9 | 35 | |
9
|
AIK Stockholm
|
23 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | -4 | 33 | |
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 7 | 30 | |
11
|
IF Brommapojkarna
|
24 | 8 | 6 | 10 | 36:43 | -7 | 30 | |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | -11 | 23 | |
13
|
Degerfors IF
|
23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | -15 | 20 | |
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | -16 | 19 | |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | -27 | 15 | |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | -28 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hammarby FF
|
12 | 9 | 1 | 2 | 34:7 | 27 | 28 | |
| 2 |
Elfsborg
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:9 | 12 | 24 | |
| 3 |
IK Sirius Fotboll
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:15 | 10 | 23 | |
| 4 |
IFK Goteborg
|
12 | 6 | 3 | 3 | 16:13 | 3 | 21 | |
| 5 |
BK Hacken
|
12 | 5 | 5 | 2 | 21:18 | 3 | 20 | |
| 6 |
Djurgardens IF
|
12 | 6 | 1 | 5 | 30:14 | 16 | 19 | |
| 7 |
GAIS
|
12 | 5 | 4 | 3 | 16:5 | 11 | 19 | |
| 8 |
Kalmar FF
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:17 | -3 | 17 | |
| 9 |
Malmo
|
12 | 5 | 1 | 6 | 25:20 | 5 | 16 | |
| 10 |
Vasteras SK
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 16 | |
| 11 |
IF Brommapojkarna
|
12 | 4 | 3 | 5 | 15:15 | 0 | 15 | |
| 12 |
AIK Stockholm
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:25 | -8 | 13 | |
| 13 |
Mjallby AIF
|
12 | 3 | 2 | 7 | 12:19 | -7 | 11 | |
| 14 |
Degerfors IF
|
11 | 3 | 2 | 6 | 11:15 | -4 | 11 | |
| 15 |
Halmstads BK
|
11 | 3 | 2 | 6 | 9:18 | -9 | 11 | |
| 16 |
Orgryte IS
|
11 | 1 | 6 | 4 | 17:20 | -3 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IK Sirius Fotboll
|
12 | 10 | 1 | 1 | 28:13 | 15 | 31 | |
| 2 |
Djurgardens IF
|
12 | 9 | 1 | 2 | 20:7 | 13 | 28 | |
| 3 |
Malmo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 20 | |
| 4 |
AIK Stockholm
|
12 | 5 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 20 | |
| 5 |
BK Hacken
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:12 | 9 | 19 | |
| 6 |
Vasteras SK
|
12 | 6 | 1 | 5 | 17:23 | -6 | 19 | |
| 7 |
Elfsborg
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:13 | 1 | 16 | |
| 8 |
Hammarby FF
|
11 | 4 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 15 | |
| 9 |
IF Brommapojkarna
|
12 | 4 | 3 | 5 | 21:28 | -7 | 15 | |
| 10 |
IFK Goteborg
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:28 | -12 | 14 | |
| 11 |
Mjallby AIF
|
11 | 2 | 6 | 3 | 16:20 | -4 | 12 | |
| 12 |
GAIS
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:16 | -4 | 11 | |
| 13 |
Degerfors IF
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:20 | -11 | 9 | |
| 14 |
Orgryte IS
|
12 | 2 | 0 | 10 | 8:32 | -24 | 6 | |
| 15 |
Halmstads BK
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:26 | -19 | 3 | |
| 16 |
Kalmar FF
|
12 | 0 | 2 | 10 | 7:20 | -13 | 2 |
Które miejsce zajmuje Djurgardens IF w tabeli Allsvenskan?
Djurgardens IF zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Allsvenskan z dorobkiem 47 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego IK Sirius Fotboll wynosi 7 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 50:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Djurgardens IF w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Djurgardens IF na tle ligi w sezonie 2026.
Djurgardens IF na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,9
- Strzały celne / mecz 5,8
- Asysty / mecz 1,58
- Udane dryblingi / mecz 6,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,88
- Czyste konta 54%
- Odbiory / mecz 15,6
- Przechwyty / mecz 10,7
- Wybicia / mecz 25,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Djurgardens IF
-
Kristian Stromland Lien 16
-
Bo Asulv Hegland 9

-
Patric Aslund 6
-
Jeppe Okkels 3
-
Miro Tenho 2
-
Oskar Fallenius 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Djurgardens IF i rywali według minuty w ostatnich 24 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Djurgardens IF to 0–15 minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu Djurgardens IF i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 15-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 11-1-0 |
| Remis do przerwy | 8 | 4-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Djurgardens IF otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 15 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla Djurgardens IF
98% bramek Djurgardens IF pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Djurgardens IF zdobywa w sezonie średnio 1,96 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie Djurgardens IF
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Djurgardens IF, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Djurgardens IF
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 17%
W 54% meczów Djurgardens IF padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Djurgardens IF – faule i karne
- Faule / mecz 11,3
- Faule rywali / mecz 12,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Djurgardens IF fauluje średnio 11,3 razy na mecz, a wymusza 12,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Djurgardens IF, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Djurgardens IF zdobywa 1,58 punktu na mecz wobec 2,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 24 meczach Djurgardens IF ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Djurgardens IF, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 24 meczów.
Djurgardens IF – strzały
- Celne / mecz 5,8
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Djurgardens IF oddaje 10,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Djurgardens IF – posiadanie piłki
- U siebie 56,5%
- Na wyjeździe 48,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 24
- Mecze z posiadaniem > 55% 11 z 24
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 11 z 24 meczów. Średnio Djurgardens IF utrzymuje przy piłce 52,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Djurgardens IF – podania
- Kluczowe / mecz 11,3
- Dośrodkowania / mecz 18,2
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 43%
Djurgardens IF wymienia średnio 504 podań na mecz przy celności 84%, z czego 11,3 to podania kluczowe.
Djurgardens IF – czyste konta
- U siebie 5 z 12
- Na wyjeździe 8 z 12
- Stracone / mecz 0,88
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Djurgardens IF to 54% meczów sezonu (13 z 24), z czego 5 w 12 meczach u siebie.
Djurgardens IF – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 46%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,7
Djurgardens IF wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Djurgardens IF – kartki
- Żółte kartki 34
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 21%
Djurgardens IF ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Djurgardens IF – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Djurgardens IF według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 1,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 7-0-4 | 1,91 | 2,36 | 0,82 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 6-1-0 | 2,71 | 2,00 | 0,29 |
Najwięcej punktów na mecz Djurgardens IF zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Djurgardens IF na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,09 2,58 | 2,27 2,33 | 1,36 1,08 |
|
2.
|
1,58 2,33 | 2,50 1,67 | 1,17 0,58 |
|
3.
|
2,33 1,36 | 2,83 1,36 | 0,58 1,27 |
|
4.
|
2,00 1,45 | 1,75 1,27 | 0,75 1,18 |
|
5.
|
1,67 1,73 | 1,75 1,91 | 1,50 1,09 |
Ciekawe rekordy w meczach Djurgardens IF
Skrajne wyniki i osiągnięcia Djurgardens IF w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Djurgardens IF - IFK Goteborg 6:0 Allsvenskan (Szwecja), 4.05.2026
- Najwyższa porażka Djurgardens IF - AIK Stockholm 1:3 Allsvenskan (Szwecja), 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Djurgardens IF - IFK Goteborg 6:0, Allsvenskan (Szwecja), 4.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 5 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Hegland, Djurgardens IF - Kalmar FF 3:2, Allsvenskan (Szwecja), 12.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Asoro, Djurgardens IF - IFK Goteborg 6:0, Allsvenskan (Szwecja), 4.05.2026
Jakie statystyki ma Djurgardens IF w tym sezonie?
Bilans Djurgardens IF w tym sezonie to 24 mecze i wynik 15-2-7 przy 50 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Djurgardens IF – zawodnicy
Jak wygląda kadra Djurgardens IF w sezonie 2026.
Skład i oceny Djurgardens IF w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 57' C. Almiras → P. Aslund
- 57' A. Anderson → O. Fallenius
- 76' B. Hegland → P. Langhoff
- 76' Kristian Stromland Lien → C. Rosenquist
Kadra Djurgardens IF
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
22 | Norwegia | 7 mln € | 93 tys. € | 24 | 100% | 9 | 14 | 2 003' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Norwegia | 3,5 mln € | 331 tys. € | 24 | 100% | 16 | 5 | 1 992' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Dania | 2 mln € | 538 tys. € | 23 | 96% | 3 | 1 | 1 072' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | 4 | 17% | 0 | 0 | 30' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
27 | Norwegia | 200 tys. € | – | 6 | 25% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
19 | Finlandia | 10 mln € | 72 tys. € | 24 | 100% | 0 | 2 | 2 078' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Szwecja | 900 tys. € | 93 tys. € | 24 | 100% | 6 | 1 | 1 648' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Szwecja | 400 tys. € | 186 tys. € | 20 | 83% | 2 | 3 | 873' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Grecja | – | – | 11 | 46% | 1 | 0 | 270' | 1 | 1 | |||||||
| 13 |
|
29 | Szwajcaria | 500 tys. € | 124 tys. € | 19 | 79% | 0 | 0 | 804' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
19 | Szwecja | 2,5 mln € | – | 6 | 25% | 0 | 0 | 116' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Dania | 850 tys. € | 60 tys. € | 16 | 67% | 0 | 0 | 280' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
17 | Szwecja | – | – | 9 | 38% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
16 | Szwecja | – | – | 12 | 50% | 0 | 1 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
31 | Finlandia | 750 tys. € | 269 tys. € | 22 | 92% | 2 | 0 | 1 984' | 6 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Szwecja | 700 tys. € | 207 tys. € | 23 | 96% | 1 | 3 | 1 741' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
32 | Finlandia | 900 tys. € | 207 tys. € | 20 | 83% | 1 | 2 | 1 222' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Szwecja | 1 mln € | 331 tys. € | 22 | 92% | 0 | 2 | 1 288' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Szwecja | 550 tys. € | 186 tys. € | 24 | 100% | 1 | 0 | 1 598' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Szwecja | 500 tys. € | 186 tys. € | 22 | 92% | 1 | 1 | 748' | 2 | 1 | |||||||
| 24 |
|
23 | Kenia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
19 | Niemcy | – | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 35 |
|
33 | Szwecja | 400 tys. € | 538 tys. € | 24 | 100% | 0 | 1 | 2 070' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
33 | Szwecja | 200 tys. € | – | 10 | 42% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Djurgardens IF
32,9 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile Djurgardens IF wydaje na pensje
3,4 mln € rocznie
śr. 142 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Szwecja (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Djurgardens IF w sezonie 2026
Djurgardens IF wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Djurgardens IF
Jak wygląda skład Djurgardens IF?
W wyjściowym ustawieniu Djurgardens IF między słupkami staje J. Rinne, a linię obrony najczęściej tworzą A. Stahl, M. Marques, J. Une-Larsson oraz P. Johansson. W środku pola grają P. Aslund, D. Stensson, B. Hegland, M. Siltanen oraz J. Okkels, a za skuteczność w ataku odpowiadają Kristian Stromland Lien. Trener Jani Honkavaara ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Allsvenskan (Szwecja) i pucharach.
Djurgardens IF – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Djurgardens IF w sezonie 2026.
Djurgardens IF transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 19 |
|
2,5 mln € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Słowenia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 18 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 24 Sie 2026 |
|
Szwecja | 26 |
|
400 tys. € | |
| 08 Sie 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Sie 2026 |
|
Szwecja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Szwecja | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 27 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Djurgardens IF
Djurgardens IF bilans transferowy
- +5,5 mln € 2026
- +5,4 mln € 2025
- +24,7 mln € 2024
- +3,3 mln € 2023
- +6,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Djurgardens IF
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Djurgardens IF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Djurgardens IF trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 5 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 10,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Charlie Rosenquist z Kalmar FF za 2,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer August Priske do Birmingham City za 7 mln €.
Djurgardens IF – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Djurgardens IF? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Djurgardens IF?
Klub piłkarski Djurgardens IF zdobył w swojej historii 19 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwecji oraz Puchar Szwecji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Szwecji oraz Puchar Intertoto.