Forma w lidze
Orgryte IS w tabeli
15. miejsce / 15 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 39 punktów
Strata do bezpiecznego 13. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
17:20 bramki
1,55 gola/mecz
6 pkt
8:32 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Orgryte IS
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Szwecja | 27 | napastnik | 18 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Szwecja | 37 | napastnik | 22 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,83 średnia ocena | Szwecja | 27 | napastnik | 18 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2070 minut | Szwecja | 25 | bramkarz | 23 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Orgryte IS 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Orgryte IS w tabeli Allsvenskan
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 54 |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 44 |
| ··· | |||||||
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | 19 |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | 15 |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | 14 |
Wyniki Orgryte IS
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
BK Hacken
3
Orgryte IS
0
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Orgryte IS
1
IK Sirius Fotboll
2
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Malmo
4
Orgryte IS
1
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
Terminarz Orgryte IS
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:30
|
Orgryte IS
GAIS
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:30
|
Djurgardens IF
Orgryte IS
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
29 Paź 19:00
|
Orgryte IS
Mjallby AIF
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
Ostatnie transfery Orgryte IS
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
1,8 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo |
Orgryte IS to klub piłkarski z Szwecji występujący w Allsvenskan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Gamla Ullevi, który może pomieścić 18 800 widzów. Zespół prowadzi Andreas Holmberg. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwecji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Orgryte IS?
Klub piłkarski Orgryte IS zdobył w swojej historii 17 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwecji oraz Mistrzostwo 2. ligi Szwecji. Ponadto triumfował w Puchar Szwecji oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Orgryte IS w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Orgryte IS trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 1,8 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Noah Christoffersson do FC Thun za 1,8 mln €.
Które miejsce zajmuje Orgryte IS w tabeli Allsvenskan?
Orgryte IS zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Allsvenskan z dorobkiem 15 punktów po 23 kolejkach. Strata do prowadzącego IK Sirius Fotboll wynosi 39 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:52, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Orgryte IS?
W wyjściowym ustawieniu Orgryte IS między słupkami staje F. Gustafsson, a linię obrony najczęściej tworzą A. Andersson, M. Dyrestam oraz S. Lagerlund. W środku pola grają C. Vindehall, O. Parker-Price, B. Laturnus oraz D. Paulson, a za skuteczność w ataku odpowiadają W. Hofvander, F. Andersson oraz T. Sana. Trener Andreas Holmberg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Allsvenskan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy Orgryte IS gra następny mecz?
Najbliższy mecz Orgryte IS to spotkanie z GAIS-em, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Gamla Ullevi w ramach Allsvenskan (24. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Orgryte IS?
Ostatni mecz Orgryte IS to porażka z BK Hacken 3:0 w Allsvenskan, 11 października 2026. Bramki zdobyli Lindberg, Lindberg oraz Svanback. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Orgryte IS w tym sezonie?
Bilans Orgryte IS w tym sezonie to 23 mecze i wynik 3-6-14 przy 25 zdobytych bramkach i 52 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Orgryte IS w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Orgryte IS w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Orgryte IS
Orgryte IS terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 16:30
|
Allsvenskan (Szwecja), 24. kolejka
|
Gamla Ullevi U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 17:30
|
Allsvenskan (Szwecja), 25. kolejka
|
Tele2 Arena Wyjazd | Trudny | |
|
29 Paź 19:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 26. kolejka
|
Gamla Ullevi U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 16:30
|
Allsvenskan (Szwecja), 27. kolejka
|
Borås Arena Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 28. kolejka
|
Gamla Ullevi U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 29. kolejka
|
Gamla Ullevi U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis 15:00
|
Allsvenskan (Szwecja), 30. kolejka
|
Stora Valla Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Orgryte IS gra następny mecz?
Najbliższy mecz Orgryte IS to spotkanie z GAIS-em, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Gamla Ullevi w ramach Allsvenskan (24. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Orgryte IS w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Orgryte IS w sezonie 2026.
Forma i bramki Orgryte IS w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Orgryte IS wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 23. kolejka
|
3:0 | 3-4-3 | 2/11 | 4/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 22. kolejka
|
1:2 | 5-4-1 | 5/9 | 0/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 21. kolejka
|
4:1 | 5-4-1 | 3/8 | 0/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 20. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 2/10 | 0/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 19. kolejka
|
1:0 | 3-4-3 | 5/16 | 0/2 | |
|
25 Sie Dogryw.
|
Puchar Szwecji, finał
|
1:3 | – | 11/11 | 1/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 18. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 3/13 | 1/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 17. kolejka
|
3:1 | 3-4-3 | 7/15 | 3/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 16. kolejka
|
3:4 | 3-4-3 | 3/7 | 1/3 | |
|
02 Sie Koniec
|
Allsvenskan (Szwecja), 15. kolejka
|
0:3 | 5-3-2 | 2/7 | 2/4 |
Orgryte IS ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 14 z 23 meczów, ze średnią 0,71 punktu. W pozostałych ustawieniach Orgryte IS zdobywa 0,56 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Orgryte IS?
Ostatni mecz Orgryte IS to porażka z BK Hacken 3:0 w Allsvenskan, 11 października 2026. Bramki zdobyli Lindberg, Lindberg oraz Svanback. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Orgryte IS – tabela Allsvenskan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Allsvenskan (Szwecja) zajmuje Orgryte IS w sezonie 2026.
Miejsce Orgryte IS w tabeli Allsvenskan
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 25 | 54 | |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 27 | 44 | |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 28 | 43 | |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 13 | 40 | |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 12 | 39 | |
6
|
Malmo
|
23 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | 5 | 36 | |
7
|
Vasteras SK
|
23 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | -2 | 35 | |
8
|
IFK Goteborg
|
23 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | -9 | 35 | |
9
|
AIK Stockholm
|
23 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | -4 | 33 | |
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 7 | 30 | |
11
|
IF Brommapojkarna
|
23 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | -11 | 23 | |
13
|
Degerfors IF
|
23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | -15 | 20 | |
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | -16 | 19 | |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | -27 | 15 | |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | -28 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IK Sirius Fotboll
|
23 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | 25 | 54 | |
2
|
Djurgardens IF
|
23 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | 27 | 44 | |
3
|
Hammarby FF
|
23 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | 28 | 43 | |
4
|
Elfsborg
|
23 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | 13 | 40 | |
5
|
BK Hacken
|
23 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | 12 | 39 | |
6
|
Malmo
|
23 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | 5 | 36 | |
7
|
Vasteras SK
|
23 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | -2 | 35 | |
8
|
IFK Goteborg
|
23 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | -9 | 35 | |
9
|
AIK Stockholm
|
23 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | -4 | 33 | |
10
|
GAIS
|
23 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | 7 | 30 | |
11
|
IF Brommapojkarna
|
23 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
Mjallby AIF
|
23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | -11 | 23 | |
13
|
Degerfors IF
|
23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | -15 | 20 | |
14
|
Kalmar FF
|
23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | -16 | 19 | |
15
|
Orgryte IS
|
23 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | -27 | 15 | |
16
|
Halmstads BK
|
23 | 3 | 5 | 15 | 16:44 | -28 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hammarby FF
|
12 | 9 | 1 | 2 | 34:7 | 27 | 28 | |
| 2 |
Elfsborg
|
12 | 7 | 3 | 2 | 21:9 | 12 | 24 | |
| 3 |
IK Sirius Fotboll
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:15 | 10 | 23 | |
| 4 |
IFK Goteborg
|
12 | 6 | 3 | 3 | 16:13 | 3 | 21 | |
| 5 |
BK Hacken
|
12 | 5 | 5 | 2 | 21:18 | 3 | 20 | |
| 6 |
Djurgardens IF
|
12 | 6 | 1 | 5 | 30:14 | 16 | 19 | |
| 7 |
GAIS
|
12 | 5 | 4 | 3 | 16:5 | 11 | 19 | |
| 8 |
Kalmar FF
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:17 | -3 | 17 | |
| 9 |
Malmo
|
12 | 5 | 1 | 6 | 25:20 | 5 | 16 | |
| 10 |
Vasteras SK
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 16 | |
| 11 |
IF Brommapojkarna
|
11 | 4 | 3 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
| 12 |
AIK Stockholm
|
11 | 4 | 1 | 6 | 17:25 | -8 | 13 | |
| 13 |
Mjallby AIF
|
12 | 3 | 2 | 7 | 12:19 | -7 | 11 | |
| 14 |
Degerfors IF
|
11 | 3 | 2 | 6 | 11:15 | -4 | 11 | |
| 15 |
Halmstads BK
|
11 | 3 | 2 | 6 | 9:18 | -9 | 11 | |
| 16 |
Orgryte IS
|
11 | 1 | 6 | 4 | 17:20 | -3 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IK Sirius Fotboll
|
12 | 10 | 1 | 1 | 28:13 | 15 | 31 | |
| 2 |
Djurgardens IF
|
11 | 8 | 1 | 2 | 18:7 | 11 | 25 | |
| 3 |
Malmo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 20 | |
| 4 |
AIK Stockholm
|
12 | 5 | 5 | 2 | 19:15 | 4 | 20 | |
| 5 |
BK Hacken
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:12 | 9 | 19 | |
| 6 |
Vasteras SK
|
12 | 6 | 1 | 5 | 17:23 | -6 | 19 | |
| 7 |
Elfsborg
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:13 | 1 | 16 | |
| 8 |
Hammarby FF
|
11 | 4 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 15 | |
| 9 |
IF Brommapojkarna
|
12 | 4 | 3 | 5 | 21:28 | -7 | 15 | |
| 10 |
IFK Goteborg
|
11 | 4 | 2 | 5 | 16:28 | -12 | 14 | |
| 11 |
Mjallby AIF
|
11 | 2 | 6 | 3 | 16:20 | -4 | 12 | |
| 12 |
GAIS
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:16 | -4 | 11 | |
| 13 |
Degerfors IF
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:20 | -11 | 9 | |
| 14 |
Orgryte IS
|
12 | 2 | 0 | 10 | 8:32 | -24 | 6 | |
| 15 |
Halmstads BK
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:26 | -19 | 3 | |
| 16 |
Kalmar FF
|
12 | 0 | 2 | 10 | 7:20 | -13 | 2 |
Które miejsce zajmuje Orgryte IS w tabeli Allsvenskan?
Orgryte IS zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Allsvenskan z dorobkiem 15 punktów po 23 kolejkach. Strata do prowadzącego IK Sirius Fotboll wynosi 39 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:52, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Orgryte IS w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Orgryte IS na tle ligi w sezonie 2026.
Orgryte IS na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,9
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,26
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 17,0
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 28,8
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Orgryte IS
-
Noah Christoffersson 8
-
Anton Andreasson 3
-
Tobias Sana 3
-
Jerome Tibbling Ugwo 3

-
William Hofvander 2

-
Christoffer Styffe 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Orgryte IS i rywali według minuty w ostatnich 23 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Orgryte IS to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Orgryte IS - GAIS Po przerwie pada 56% bramek Orgryte IS.Przebieg meczu Orgryte IS i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 3-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 0-2-13 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 7 | 0-5-2 |
| Przegrywał do przerwy | 13 | 1-1-11 |
Gdy Orgryte IS otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Orgryte IS
92% bramek Orgryte IS pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Orgryte IS zdobywa w sezonie średnio 0,65 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Orgryte IS
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Orgryte IS, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Orgryte IS wygra mecz Orgryte IS - GAIS Orgryte IS przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Orgryte IS
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 35%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 13%
W 57% meczów Orgryte IS padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Orgryte IS - GAIS Powyżej 2,5 bramki padło w 57% meczów Orgryte IS.Orgryte IS – faule i karne
- Faule / mecz 11,1
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Orgryte IS fauluje średnio 11,1 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Orgryte IS, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Orgryte IS - GAIS Orgryte IS popełnia 11,1 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Orgryte IS zdobywa 0,82 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Orgryte IS wygra mecz Orgryte IS - GAIS Orgryte IS zdobywa u siebie 27% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 23 meczach Orgryte IS ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Orgryte IS, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 23 meczów.
Orgryte IS wygra drugą połowę meczu Orgryte IS - GAIS Drugą połowę Orgryte IS wygrywał w 3 z 23 meczów.Orgryte IS – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Orgryte IS oddaje 7,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Orgryte IS - GAIS Orgryte IS oddaje 7,9 strzałów na mecz.Orgryte IS – posiadanie piłki
- U siebie 45,1%
- Na wyjeździe 42,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 23
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 23
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 23 meczów. Średnio Orgryte IS utrzymuje przy piłce 43,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Orgryte IS wygra mecz Orgryte IS - GAIS Orgryte IS utrzymuje średnio 43,7% posiadania piłki.Orgryte IS – podania
- Kluczowe / mecz 7,9
- Dośrodkowania / mecz 14,3
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 42%
Orgryte IS wymienia średnio 402 podań na mecz przy celności 80%, z czego 7,9 to podania kluczowe.
Orgryte IS – czyste konta
- U siebie 1 z 11
- Na wyjeździe 2 z 12
- Stracone / mecz 2,26
- Bez straty do przerwy 30%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 65%
Czyste konto Orgryte IS to 13% meczów sezonu (3 z 23), z czego 1 w 11 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Orgryte IS - GAIS Czyste konto Orgryte IS zachowuje w 13% meczów.Orgryte IS – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 87%
- Pow. 8,5 w meczu 61%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 3,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Orgryte IS wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 61% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Orgryte IS - GAIS Powyżej 8,5 rożnego padło w 61% meczów Orgryte IS.Orgryte IS – kartki
- Żółte kartki 32
- Pow. 3,5 kartki w meczu 39%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 22%
Orgryte IS ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Orgryte IS – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Orgryte IS - GAIS Orgryte IS ogląda średnio 1,4 żółtych kartek na mecz.Orgryte IS według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 1-3-4 | 0,75 | 1,13 | 2,63 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 1-1-8 | 0,40 | 1,20 | 2,40 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 1-2-2 | 1,00 | 0,80 | 1,40 |
Najwięcej punktów na mecz Orgryte IS zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Orgryte IS na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,92 1,09 | 1,00 1,45 | 1,58 1,82 |
|
13.
|
1,00 0,75 | 1,00 0,75 | 1,36 1,67 |
|
14.
|
1,55 0,17 | 1,27 0,58 | 1,55 1,67 |
|
15.
|
0,82 0,50 | 1,55 0,67 | 1,82 2,67 |
|
16.
|
1,00 0,25 | 0,82 0,58 | 1,64 2,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Orgryte IS
Skrajne wyniki i osiągnięcia Orgryte IS w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AIK Stockholm - Orgryte IS 0:3 Allsvenskan (Szwecja), 2.08.2026
- Najwyższa porażka Hammarby FF - Orgryte IS 8:1 Allsvenskan (Szwecja), 18.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Hammarby FF - Orgryte IS 8:1, Allsvenskan (Szwecja), 18.04.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Christoffersson, AIK Stockholm - Orgryte IS 0:3, Allsvenskan (Szwecja), 2.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Tibbling Ugwo, Orgryte IS - AIK Stockholm 3:4, Allsvenskan (Szwecja), 8.08.2026
Jakie statystyki ma Orgryte IS w tym sezonie?
Bilans Orgryte IS w tym sezonie to 23 mecze i wynik 3-6-14 przy 25 zdobytych bramkach i 52 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Orgryte IS – zawodnicy
Jak wygląda kadra Orgryte IS w sezonie 2026.
Przewidywany skład Orgryte IS 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kontuzje w kadrze Orgryte IS
-
Viktor Ekblom Napastnik Problemy z udem pauzuje od 32 dniopuszczone: 2 mecze
-
Jerome Tibbling Ugwo Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 38 dniopuszczone: 3 mecze

-
Rasmus Alm Pomocnik Rana pauzuje od 54 dniopuszczone: 6 meczów
-
William Svensson Pomocnik Uraz stopy pauzuje od 70 dniopuszczone: 9 meczów
-
Aydarus Abukar Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 235 dniopuszczone: 30 meczów
Kadra Orgryte IS
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
37 | Szwecja | 100 tys. € | 124 tys. € | 22 | 96% | 3 | 6 | 1 932' | 4 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Szwecja | 200 tys. € | 155 tys. € | 23 | 100% | 2 | 2 | 1 561' | 3 | 0 | |||||||
| 32 |
|
28 | Szwecja | 300 tys. € | – | 2 | 9% | 0 | 0 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Szwecja | 300 tys. € | 62 tys. € | 21 | 91% | 1 | 0 | 1 730' | 1 | 1 | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | Szwecja | 50 tys. € | 41 tys. € | 6 | 26% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
20 | Anglia | – | – | 4 | 17% | 0 | 0 | 78' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Kanada | – | – | 23 | 100% | 1 | 0 | 1 835' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Szwecja | 650 tys. € | 249 tys. € | 3 | 13% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
33 | Szwecja | 250 tys. € | 62 tys. € | 23 | 100% | 3 | 0 | 1 166' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
27 | Szwecja | 100 tys. € | – | 19 | 83% | 3 | 1 | 654' | 4 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
27 | Nowa Zelandia | 600 tys. € | 41 tys. € | 23 | 100% | 0 | 4 | 1 776' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Szwecja | 175 tys. € | 62 tys. € | 17 | 74% | 0 | 1 | 267' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
30 | Szwecja | 175 tys. € | 73 tys. € | 21 | 91% | 0 | 0 | 18' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
– | Kanada | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
23 | Szwecja | 150 tys. € | 31 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
34 | Gwinea | 100 tys. € | 93 tys. € | 22 | 96% | 0 | 2 | 1 818' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
32 | Szwecja | 350 tys. € | 207 tys. € | 7 | 30% | 0 | 0 | 476' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Szwecja | 200 tys. € | 222 tys. € | 10 | 43% | 1 | 1 | 807' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Szwecja | 350 tys. € | 41 tys. € | 23 | 100% | 2 | 1 | 1 680' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Anglia | 75 tys. € | 62 tys. € | 23 | 100% | 0 | 0 | 1 275' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
24 | Szwecja | 350 tys. € | – | 21 | 91% | 1 | 0 | 1 171' | 3 | 0 | |||||||
| 24 |
|
24 | Szwecja | 325 tys. € | 41 tys. € | 13 | 57% | 0 | 0 | 334' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
17 | Szwecja | – | 21 tys. € | 19 | 83% | 0 | 0 | 195' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
29 | Szwecja | 25 tys. € | 41 tys. € | 18 | 78% | 0 | 0 | 131' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
33 | Szwecja | 175 tys. € | 73 tys. € | 20 | 87% | 0 | 0 | 158' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
25 | Szwecja | 500 tys. € | 93 tys. € | 23 | 100% | 0 | 0 | 2 070' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Szwecja | 150 tys. € | 52 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
23 | Szwecja | 75 tys. € | 21 tys. € | 23 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Orgryte IS
6,2 mln €
śr. 201 tys. € / zawodnika
Ile Orgryte IS wydaje na pensje
1,9 mln € rocznie
śr. 60 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Szwecja (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Orgryte IS w sezonie 2026
Orgryte IS wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Orgryte IS
Jak wygląda skład Orgryte IS?
W wyjściowym ustawieniu Orgryte IS między słupkami staje F. Gustafsson, a linię obrony najczęściej tworzą A. Andersson, M. Dyrestam oraz S. Lagerlund. W środku pola grają C. Vindehall, O. Parker-Price, B. Laturnus oraz D. Paulson, a za skuteczność w ataku odpowiadają W. Hofvander, F. Andersson oraz T. Sana. Trener Andreas Holmberg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Allsvenskan (Szwecja) i pucharach.
Orgryte IS – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Orgryte IS w sezonie 2026.
Orgryte IS transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Szwecja | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
1,8 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwecja | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Szwecja | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Szwecja | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Szwecja | 29 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Mar 2026 |
|
Szwecja | 21 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Orgryte IS
Orgryte IS bilans transferowy
- +1,8 mln € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +500 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Orgryte IS
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Orgryte IS w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Orgryte IS trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 1,8 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Noah Christoffersson do FC Thun za 1,8 mln €.
Orgryte IS – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Orgryte IS? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Orgryte IS?
Klub piłkarski Orgryte IS zdobył w swojej historii 17 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwecji oraz Mistrzostwo 2. ligi Szwecji. Ponadto triumfował w Puchar Szwecji oraz Puchar Intertoto.