Forma w lidze
Osters IF w tabeli
7. miejsce / 36 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 22 punkty
Strata do 3. miejsca: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
22 pkt
18:16 bramki
1,38 gola/mecz
14 pkt
20:24 bramki
1,54 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Osters IF
Wartość drużyny: 4,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Szwecja | 22 | napastnik | 15 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Szwecja | 23 | napastnik | 21 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 955 minut | Finlandia | 28 | obrońca | 12 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Osters IF 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Osters IF w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 58 |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 48 |
| ··· | |||||||
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 39 |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | 36 |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | 36 |
Wyniki Osters IF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Norrby IF
2
Osters IF
0
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Osters IF
1
IFK Norrkoping
3
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
IFK Varnamo
1
Osters IF
3
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
Terminarz Osters IF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 17:00
|
Osters IF
Oddevold
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
IK Brage
Osters IF
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
|
|
02 Lis 19:00
|
Osters IF
Helsingborg
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Osters IF
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Szwecja |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
Szwecja |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Gambia |
|
950 tys. € | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
wypożyczenie |
Osters IF to klub piłkarski z Szwecji występujący w Superettan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Visma Arena, który może pomieścić 12 173 widzów. Zespół prowadzi Daniel Friberg. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwecji.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Osters IF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Osters IF trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 264 tys. €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 2,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Linus Carlstrand z IFK Goteborg za 250 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Linus Carlstrand do AIK-u Stockholm za 1,4 mln €.
Które miejsce zajmuje Osters IF w tabeli Superettan (Szwecja)?
Osters IF zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 36 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 22 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 38:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Osters IF?
W wyjściowym ustawieniu Osters IF między słupkami staje Carl Lundahl Persson, a linię obrony najczęściej tworzą T. Varmanen, K. Gyamfi, R. Adjei oraz Sebastian Starke Hedlund. W środku pola grają Hannes Bladh Pijaca, F. Olsson oraz D. Olsson, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Uddenas, K. Jawla oraz M. Tamminen. Trener Daniel Friberg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy Osters IF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Osters IF to spotkanie z Oddevoldem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Visma Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Osters IF?
Ostatni mecz Osters IF to porażka z Norrby IF 2:0 w Superettan (Szwecja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Tilly, Tamminen (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Osters IF w tym sezonie?
Bilans Osters IF w tym sezonie to 26 meczów i wynik 11-3-12 przy 38 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Osters IF w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Osters IF w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Osters IF
Osters IF terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 17:00
|
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
Visma Arena U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 17:00
|
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen Wyjazd | Łatwy | |
|
02 Lis 19:00
|
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Visma Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 30. kolejka
|
Behrn Arena Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Osters IF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Osters IF to spotkanie z Oddevoldem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Visma Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Osters IF w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Osters IF w sezonie 2026.
Forma i bramki Osters IF w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Osters IF wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/11 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
1:3 | 4-3-3 | 5/15 | 2/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 3/14 | 0/1 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 23. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 12/16 | 1/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 22. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 3/9 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 21. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 4/7 | 1/4 | |
|
25 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 20. kolejka
|
1:0 | 3-4-3 | 1/10 | 3/7 | |
|
19 Sie Koniec
|
Puchar Szwecji, finał
|
0:4 | – | 7/8 | 3/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 19. kolejka
|
2:3 | 4-4-2 | 3/8 | 1/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 18. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 3/11 | 1/3 |
Osters IF ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 17 z 26 meczów, ze średnią 1,18 punktu. W pozostałych ustawieniach Osters IF zdobywa 1,78 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Osters IF?
Ostatni mecz Osters IF to porażka z Norrby IF 2:0 w Superettan (Szwecja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Tilly, Tamminen (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Osters IF – tabela Superettan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) zajmuje Osters IF w sezonie 2026.
Miejsce Osters IF w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
ljungSKile SK
|
27 | 8 | 8 | 11 | 36:37 | -1 | 32 | |
11
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
27 | 6 | 8 | 13 | 41:50 | -9 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
27 | 14 | 7 | 6 | 48:34 | 14 | 49 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
27 | 11 | 12 | 4 | 34:25 | 9 | 45 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
27 | 12 | 8 | 7 | 42:28 | 14 | 44 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
27 | 9 | 8 | 10 | 43:38 | 5 | 35 | |
10
|
ljungSKile SK
|
27 | 8 | 8 | 11 | 36:37 | -1 | 32 | |
11
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
27 | 6 | 8 | 13 | 41:50 | -9 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:8 | 20 | 27 | |
| 2 |
Ostersunds FK
|
13 | 7 | 5 | 1 | 18:12 | 6 | 26 | |
| 3 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | 7 | 25 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 8 | 1 | 4 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 5 |
Osters IF
|
13 | 7 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 22 | |
| 6 |
Sandviken
|
13 | 6 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 21 | |
| 7 |
Landskrona BoIS
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:14 | 6 | 20 | |
| 8 |
Oddevold
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 4 | 4 | 23:25 | -2 | 19 | |
| 10 |
ljungSKile SK
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:19 | -1 | 19 | |
| 11 |
Norrby IF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 17 | |
| 12 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 16 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 5 | 5 | 25:25 | 0 | 14 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 3 | 5 | 5 | 11:16 | -5 | 14 | |
| 15 |
GIF Sundsvall
|
13 | 4 | 1 | 8 | 14:28 | -14 | 13 | |
| 16 |
IFK Varnamo
|
13 | 2 | 5 | 6 | 15:18 | -3 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 10 | 1 | 2 | 24:8 | 16 | 31 | |
| 2 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 2 | 4 | 28:21 | 7 | 23 | |
| 3 |
Landskrona BoIS
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:14 | 8 | 23 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:18 | 4 | 20 | |
| 5 |
Oddevold
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 6 |
Ostersunds FK
|
13 | 4 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
| 7 |
IFK Varnamo
|
13 | 6 | 0 | 7 | 19:29 | -10 | 18 | |
| 8 |
Assyriska FF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
| 9 |
Osters IF
|
13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | 14 | |
| 10 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:27 | -10 | 14 | |
| 11 |
Sandviken
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 2 | 7 | 4 | 18:18 | 0 | 13 | |
| 13 |
IK Brage
|
14 | 3 | 3 | 8 | 16:25 | -9 | 12 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 2 | 5 | 6 | 17:24 | -7 | 11 | |
| 15 |
Norrby IF
|
13 | 1 | 7 | 5 | 10:16 | -6 | 10 | |
| 16 |
GIF Sundsvall
|
13 | 2 | 0 | 11 | 5:29 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje Osters IF w tabeli Superettan (Szwecja)?
Osters IF zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 36 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 22 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 38:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Osters IF w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Osters IF na tle ligi w sezonie 2026.
Osters IF na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,54
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Osters IF
-
Linus Carlstrand 10
-
Matias Tamminen 5
-
Oscar Uddenas 4
-
Samuel Burakovsky 3
-
Karl Wendt 3
-
Filip Olsson 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Osters IF i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Osters IF to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Osters IF - Oddevold Po przerwie pada 58% bramek Osters IF.Przebieg meczu Osters IF i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 9-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 2-2-11 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 6-1-5 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 1-2-7 |
Gdy Osters IF otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Osters IF
97% bramek Osters IF pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Osters IF zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Osters IF
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Osters IF, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Osters IF wygra mecz Osters IF - Oddevold Osters IF przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Osters IF
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 65%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 4%
W 65% meczów Osters IF padają co najmniej trzy bramki, a w 58% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Osters IF - Oddevold Powyżej 2,5 bramki padło w 65% meczów Osters IF.Osters IF – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Osters IF fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Osters IF, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Osters IF zdobywa 1,69 punktu na mecz wobec 1,08 na wyjeździe.
Osters IF wygra mecz Osters IF - Oddevold Osters IF zdobywa u siebie 56% możliwych punktów, na wyjeździe 36%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Osters IF ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Osters IF, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 26 meczów.
Osters IF wygra drugą połowę meczu Osters IF - Oddevold Drugą połowę Osters IF wygrywał w 10 z 26 meczów.Osters IF – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Osters IF oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Osters IF - Oddevold Osters IF oddaje 10,2 strzałów na mecz.Osters IF – posiadanie piłki
- U siebie 51,2%
- Na wyjeździe 47,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 26
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 26 meczów. Średnio Osters IF utrzymuje przy piłce 49,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Osters IF wygra mecz Osters IF - Oddevold Osters IF utrzymuje średnio 49,4% posiadania piłki.Osters IF – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Osters IF wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Osters IF – czyste konta
- U siebie 6 z 13
- Na wyjeździe 1 z 13
- Stracone / mecz 1,54
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Osters IF to 27% meczów sezonu (7 z 26), z czego 6 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Osters IF - Oddevold Czyste konto Osters IF zachowuje w 27% meczów.Osters IF – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 96%
- Pow. 8,5 w meczu 81%
- Pow. 10,5 w meczu 62%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Osters IF wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 81% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Osters IF - Oddevold Powyżej 8,5 rożnego padło w 81% meczów Osters IF.Osters IF – kartki
- Żółte kartki 40
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 23%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 15%
Osters IF ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Osters IF – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Osters IF według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 2-1-7 | 0,70 | 1,00 | 1,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 8 | 3-1-4 | 1,25 | 1,50 | 2,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 6-1-1 | 2,38 | 2,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Osters IF zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Osters IF na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,54 1,77 | 1,54 1,69 | 1,08 1,08 |
|
6.
|
1,46 1,54 | 1,54 1,54 | 1,23 1,38 |
|
7.
|
1,69 1,08 | 1,38 1,54 | 1,23 1,85 |
|
8.
|
1,46 1,31 | 1,77 1,15 | 1,92 1,31 |
|
9.
|
1,62 1,00 | 2,08 1,23 | 1,54 1,38 |
Ciekawe rekordy w meczach Osters IF
Skrajne wyniki i osiągnięcia Osters IF w tym sezonie
- Najwyższa wygrana GIF Sundsvall - Osters IF 0:4 Superettan (Szwecja), 15.06.2026
- Najwyższa porażka Helsingborg - Osters IF 4:1 Superettan (Szwecja), 3.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Assyriska FF - Osters IF 4:2, Superettan (Szwecja), 9.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Carlstrand, GIF Sundsvall - Osters IF 0:4, Superettan (Szwecja), 15.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Shakir Shakir, Oddevold - Osters IF 1:2, Superettan (Szwecja), 20.04.2026
Jakie statystyki ma Osters IF w tym sezonie?
Bilans Osters IF w tym sezonie to 26 meczów i wynik 11-3-12 przy 38 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Osters IF – zawodnicy
Jak wygląda kadra Osters IF w sezonie 2026.
Przewidywany skład Osters IF 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Osters IF
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
31 | Szwecja | 100 tys. € | 45 tys. € | 3 | 12% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
20 | Szwecja | 600 tys. € | 52 tys. € | 8 | 31% | 1 | 0 | 0' | 1 | 1 | |||||||
| 10 |
|
24 | Szwecja | 300 tys. € | 151 tys. € | 25 | 96% | 4 | 3 | 579' | 4 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
19 | Gambia | – | – | 17 | 65% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | 6 | 23% | 0 | 1 | 377' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Finlandia | 250 tys. € | 15 tys. € | 26 | 100% | 5 | 1 | 302' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Szwecja | 400 tys. € | 58 tys. € | 21 | 81% | 3 | 7 | 594' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 34 |
![]() |
24 | Szwecja | 100 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
25 | Szwecja | 250 tys. € | 40 tys. € | 17 | 65% | 2 | 0 | 547' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Szwecja | 500 tys. € | 30 tys. € | 23 | 88% | 0 | 4 | 478' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Szwecja | 300 tys. € | 48 tys. € | 26 | 100% | 2 | 0 | 491' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Szwecja | 200 tys. € | 15 tys. € | 26 | 100% | 1 | 2 | 465' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
29 | Dania | 250 tys. € | 60 tys. € | 8 | 31% | 0 | 0 | 172' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Dania | 450 tys. € | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
31 | Szwecja | 150 tys. € | 40 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
22 | Szwecja | 300 tys. € | 40 tys. € | 21 | 81% | 1 | 0 | 842' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Szwecja | 125 tys. € | 50 tys. € | 26 | 100% | 1 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Szwecja | 500 tys. € | 30 tys. € | 16 | 62% | 1 | 0 | 422' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Szwecja | 300 tys. € | 25 tys. € | 25 | 96% | 1 | 5 | 620' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Finlandia | 150 tys. € | 30 tys. € | 12 | 46% | 0 | 0 | 955' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Szwecja | 150 tys. € | 25 tys. € | 25 | 96% | 0 | 1 | 566' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
18 | Szwecja | – | – | 9 | 35% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Szwecja | 400 tys. € | 10 tys. € | 26 | 100% | 0 | 1 | 496' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
32 | Szwecja | 0 € | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Osters IF
5,8 mln €
śr. 231 tys. € / zawodnika
Ile Osters IF wydaje na pensje
766 tys. € rocznie
śr. 31 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Szwecja (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Osters IF w sezonie 2026
Osters IF wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Osters IF
Jak wygląda skład Osters IF?
W wyjściowym ustawieniu Osters IF między słupkami staje Carl Lundahl Persson, a linię obrony najczęściej tworzą T. Varmanen, K. Gyamfi, R. Adjei oraz Sebastian Starke Hedlund. W środku pola grają Hannes Bladh Pijaca, F. Olsson oraz D. Olsson, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Uddenas, K. Jawla oraz M. Tamminen. Trener Daniel Friberg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Osters IF – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Osters IF w sezonie 2026.
Osters IF transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
Szwecja | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Gambia | 21 |
|
950 tys. € | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Dania | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 20 |
|
14 tys. € | |
| 30 Lip 2026 |
|
Szwecja | 22 |
|
1,4 mln € | |
| 30 Lip 2026 |
|
Szwecja | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Lip 2026 |
|
Finlandia | 28 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Osters IF
Osters IF bilans transferowy
- +2 mln € 2026
- +3,2 mln € 2025
- +635 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +200 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Osters IF
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Osters IF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Osters IF trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 264 tys. €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 2,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Linus Carlstrand z IFK Goteborg za 250 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Linus Carlstrand do AIK-u Stockholm za 1,4 mln €.