Forma w lidze
Helsingborg w tabeli
10. miejsce / 30 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 28 punktów
Strata do 3. miejsca: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
19:20 bramki
1,46 gola/mecz
14 pkt
17:27 bramki
1,31 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Helsingborga
Wartość drużyny: 3,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Szwecja | 26 | napastnik | 24 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Szwecja | 28 | pomocnik | 18 | 375 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1577 minut | Kamerun | 21 | obrońca | 24 | – |
Przewidywany skład Helsingborga 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Helsingborg w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 58 |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 48 |
| ··· | |||||||
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 34 |
10
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | 30 |
11
|
ljungSKile SK
|
26 | 7 | 8 | 11 | 34:37 | 29 |
Wyniki Helsingborga
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
IK Brage
2
Helsingborg
0
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Helsingborg
0
Norrby IF
0
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Ostersunds FK
1
Helsingborg
0
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
Terminarz Helsingborga
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 19:05
|
Varbergs BoIS FC
Helsingborg
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 15:00
|
Helsingborg
ljungSKile SK
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
|
|
02 Lis 19:00
|
Osters IF
Helsingborg
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Helsingborga
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Norwegia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Somalia |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Irak |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo |
Helsingborg to klub piłkarski z Szwecji występujący w Superettan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Olympia, który może pomieścić 16 673 widzów. Zespół prowadzi Mikael Stahre. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwecji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Helsingborga?
Klub piłkarski Helsingborg zdobył w swojej historii 15 trofeów — 15 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwecji oraz Puchar Szwecji. Ponadto triumfował w Superpuchar Szwecji oraz Mistrzostwo 2. ligi Szwecji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Helsingborg w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Helsingborga trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 1,4 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Alvin Nordin do Groningen za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje Helsingborg w tabeli Superettan (Szwecja)?
Helsingborg zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 30 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 28 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Helsingborga?
W wyjściowym ustawieniu Helsingborga między słupkami staje E. Radahl, a linię obrony najczęściej tworzą Jakob Voelkerling Persson, O. Awodesu, D. N'Diaye oraz S. Bengtsson. W środku pola grają E. Lindell, L. Hedenberg, L. Kjellnas oraz L. Sadiku, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Larsson, A. Akimey. Trener Mikael Stahre ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy Helsingborg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Helsingborga to spotkanie z Varbergs BoIS FC, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 19:05 na obiekcie Varberg Energi Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Helsingborga?
Ostatni mecz Helsingborga to porażka z IK Brage 2:0 w Superettan (Szwecja), 11 października 2026. Bramki zdobyli Zetterstrom, Ostberg. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Helsingborg w tym sezonie?
Bilans Helsingborga w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-6-12 przy 36 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Helsingborga w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Helsingborg w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Helsingborga
Helsingborg terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 19:05
|
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
Varberg Energi Arena Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 15:00
|
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
Olympia U siebie | Umiarkowany | |
|
02 Lis 19:00
|
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Visma Arena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 30. kolejka
|
Olympia U siebie | Trudny |
Kiedy Helsingborg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Helsingborga to spotkanie z Varbergs BoIS FC, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 19:05 na obiekcie Varberg Energi Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Helsingborga w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Helsingborg w sezonie 2026.
Forma i bramki Helsingborga w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Helsingborg wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
2:0 | 3-5-2 | 8/15 | 1/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
0:0 | 3-5-2 | 7/17 | 1/3 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
1:0 | 3-5-2 | 4/11 | 1/1 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 23. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 7/12 | 4/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 22. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 4/8 | 1/2 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 21. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/7 | 3/5 | |
|
27 Sie Koniec
|
![]() Puchar Szwecji, finał
|
3:6 | – | – | – | |
|
23 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 20. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 5/10 | 3/6 | |
|
15 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 19. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 5/11 | 3/4 | |
|
11 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 18. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 9/10 | 1/1 |
Helsingborg ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 29 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 20 z 26 meczów, ze średnią 1,30 punktu. W pozostałych ustawieniach Helsingborg zdobywa 0,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Helsingborga?
Ostatni mecz Helsingborga to porażka z IK Brage 2:0 w Superettan (Szwecja), 11 października 2026. Bramki zdobyli Zetterstrom, Ostberg. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Helsingborg – tabela Superettan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) zajmuje Helsingborg w sezonie 2026.
Miejsce Helsingborga w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
11
|
ljungSKile SK
|
26 | 7 | 8 | 11 | 34:37 | -3 | 29 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | -7 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
ljungSKile SK
|
27 | 8 | 8 | 11 | 36:37 | -1 | 32 | |
11
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
27 | 6 | 8 | 13 | 41:50 | -9 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:8 | 20 | 27 | |
| 2 |
Ostersunds FK
|
13 | 7 | 5 | 1 | 18:12 | 6 | 26 | |
| 3 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | 7 | 25 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 8 | 1 | 4 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 5 |
Osters IF
|
13 | 7 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 22 | |
| 6 |
Sandviken
|
13 | 6 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 21 | |
| 7 |
Landskrona BoIS
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:14 | 6 | 20 | |
| 8 |
Oddevold
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 4 | 4 | 23:25 | -2 | 19 | |
| 10 |
Norrby IF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 17 | |
| 11 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 16 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 5 | 1 | 7 | 16:19 | -3 | 16 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 5 | 5 | 25:25 | 0 | 14 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 3 | 5 | 5 | 11:16 | -5 | 14 | |
| 15 |
GIF Sundsvall
|
13 | 4 | 1 | 8 | 14:28 | -14 | 13 | |
| 16 |
IFK Varnamo
|
13 | 2 | 5 | 6 | 15:18 | -3 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 10 | 1 | 2 | 24:8 | 16 | 31 | |
| 2 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 2 | 4 | 28:21 | 7 | 23 | |
| 3 |
Landskrona BoIS
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:14 | 8 | 23 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:18 | 4 | 20 | |
| 5 |
Oddevold
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 6 |
Ostersunds FK
|
13 | 4 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
| 7 |
IFK Varnamo
|
13 | 6 | 0 | 7 | 19:29 | -10 | 18 | |
| 8 |
Assyriska FF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
| 9 |
Osters IF
|
13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | 14 | |
| 10 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:27 | -10 | 14 | |
| 11 |
Sandviken
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 2 | 7 | 4 | 18:18 | 0 | 13 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:23 | -7 | 12 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 2 | 5 | 6 | 17:24 | -7 | 11 | |
| 15 |
Norrby IF
|
13 | 1 | 7 | 5 | 10:16 | -6 | 10 | |
| 16 |
GIF Sundsvall
|
13 | 2 | 0 | 11 | 5:29 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje Helsingborg w tabeli Superettan (Szwecja)?
Helsingborg zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 30 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 28 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Helsingborga w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Helsingborga na tle ligi w sezonie 2026.
Helsingborg na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,81
- Czyste konta 12%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Helsingborga
-
Alexander Johansson 9
-
Ervin Gigovic 4

-
Kevin Appiah Nyarko 3
-
Max Svensson 3
-
Alvin Nordin 2

-
Lukas Kjellnas 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Helsingborga i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Helsingborga to 76–90+ minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Varbergs BoIS FC - Helsingborg Po przerwie pada 56% bramek Helsingborga.Przebieg meczu Helsingborga i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 3-4-11 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 6-0-1 |
| Remis do przerwy | 10 | 2-4-4 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-2-7 |
Gdy Helsingborg otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Helsingborga
97% bramek Helsingborga pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Helsingborg zdobywa w sezonie średnio 1,15 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Helsingborga
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Helsingborga, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Helsingborg wygra mecz Varbergs BoIS FC - Helsingborg Helsingborg przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Helsingborga
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 12%
W 58% meczów Helsingborga padają co najmniej trzy bramki, a w 65% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Varbergs BoIS FC - Helsingborg Powyżej 2,5 bramki padło w 58% meczów Helsingborga.Helsingborg – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Helsingborg fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Helsingborga, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Helsingborg zdobywa 1,23 punktu na mecz wobec 1,08 na wyjeździe.
Helsingborg wygra mecz Varbergs BoIS FC - Helsingborg Helsingborg zdobywa u siebie 41% możliwych punktów, na wyjeździe 36%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Helsingborga ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Helsingborga, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 26 meczów.
Helsingborg wygra drugą połowę meczu Varbergs BoIS FC - Helsingborg Drugą połowę Helsingborg wygrywał w 7 z 26 meczów.Helsingborg – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
Helsingborg oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Varbergs BoIS FC - Helsingborg Helsingborg oddaje 9,8 strzałów na mecz.Helsingborg – posiadanie piłki
- U siebie 51,6%
- Na wyjeździe 48,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 26
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 26 meczów. Średnio Helsingborg utrzymuje przy piłce 50,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Helsingborg wygra mecz Varbergs BoIS FC - Helsingborg Helsingborg utrzymuje średnio 50,1% posiadania piłki.Helsingborg – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Helsingborg wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Helsingborg – czyste konta
- U siebie 2 z 13
- Na wyjeździe 1 z 13
- Stracone / mecz 1,81
- Bez straty do przerwy 46%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 58%
Czyste konto Helsingborga to 12% meczów sezonu (3 z 26), z czego 2 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Varbergs BoIS FC - Helsingborg Czyste konto Helsingborg zachowuje w 12% meczów.Helsingborg – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Helsingborg wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Helsingborg – kartki
- Żółte kartki 52
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 8%
Helsingborg ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Helsingborga – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Helsingborg według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 3-0-5 | 1,13 | 1,00 | 1,88 |
| Środka tabeli (6–11) | 8 | 1-2-5 | 0,63 | 1,50 | 2,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 4-4-2 | 1,60 | 1,60 | 1,20 |
Najwięcej punktów na mecz Helsingborg zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Helsingborg na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,46 1,31 | 1,77 1,15 | 1,92 1,31 |
|
9.
|
1,62 1,00 | 2,08 1,23 | 1,54 1,38 |
|
10.
|
1,23 1,08 | 1,46 1,31 | 1,54 2,08 |
|
11.
|
1,23 1,00 | 1,23 1,38 | 1,46 1,38 |
|
12.
|
0,85 1,38 | 1,15 1,46 | 1,38 2,23 |
Ciekawe rekordy w meczach Helsingborga
Skrajne wyniki i osiągnięcia Helsingborga w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Helsingborg - Osters IF 4:1 Superettan (Szwecja), 3.04.2026
- Najwyższa porażka ljungSKile SK - Helsingborg 4:1 Superettan (Szwecja), 24.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Helsingborg - GIF Sundsvall 5:2, Superettan (Szwecja), 21.06.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Helsingborg - Osters IF 4:1, Superettan (Szwecja), 3.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Akimey, Landskrona BoIS - Helsingborg 1:2, Superettan (Szwecja), 9.09.2026
Jakie statystyki ma Helsingborg w tym sezonie?
Bilans Helsingborga w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-6-12 przy 36 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Helsingborg – zawodnicy
Jak wygląda kadra Helsingborga w sezonie 2026.
Przewidywany skład Helsingborga 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Helsingborga
-
Alexande Fesshaie Napastnik Uraz stopy pauzuje od 246 dniopuszczone: 30 meczów
Kadra Helsingborga
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Szwecja | 350 tys. € | 32 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
22 | Somalia | 300 tys. € | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 251' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Szwecja | 500 tys. € | 70 tys. € | 24 | 92% | 9 | 2 | 426' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Benin | 150 tys. € | – | 24 | 92% | 1 | 1 | 175' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
22 | Irak | 250 tys. € | 160 tys. € | 3 | 12% | 0 | 0 | 171' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Szwecja | 150 tys. € | 154 tys. € | 12 | 46% | 0 | 2 | 974' | 2 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
– | – | – | 19 | 73% | 0 | 1 | 439' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
24 | Belgia | 325 tys. € | 50 tys. € | 9 | 35% | 0 | 0 | 17' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Szwecja | 375 tys. € | 192 tys. € | 18 | 69% | 3 | 5 | 583' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Szwecja | 400 tys. € | – | 25 | 96% | 1 | 1 | 496' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | 14 | 54% | 1 | 0 | 157' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Szwecja | 75 tys. € | 20 tys. € | 20 | 77% | 0 | 0 | 0' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Luksemburg | 75 tys. € | – | 14 | 54% | 1 | 0 | 500' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
|
35 | Kosowo | 75 tys. € | 340 tys. € | 13 | 50% | 1 | 0 | 795' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
18 | Szwecja | – | – | 17 | 65% | 2 | 2 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
25 | USA | 700 tys. € | 72 tys. € | 19 | 73% | 1 | 0 | 271' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Szwecja | 250 tys. € | 40 tys. € | 23 | 88% | 1 | 1 | 630' | 5 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Dania | 350 tys. € | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 214' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
22 | Szwecja | 300 tys. € | 29 tys. € | 23 | 88% | 1 | 1 | 420' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
21 | Francja | 50 tys. € | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 181' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
|
30 | Szwecja | 200 tys. € | 62 tys. € | 6 | 23% | 0 | 0 | 428' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
24 | Kamerun | 150 tys. € | 72 tys. € | 21 | 81% | 1 | 1 | 383' | 7 | 1 | |||||||
| 58 |
|
21 | Kamerun | – | – | 24 | 92% | 0 | 1 | 1 577' | 4 | 0 | |||||||
| 58 |
|
21 | Kamerun | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Szwecja | 350 tys. € | 38 tys. € | 25 | 96% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Helsingborga
5,4 mln €
śr. 199 tys. € / zawodnika
Ile Helsingborg wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 49 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Szwecja (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Helsingborga w sezonie 2026
Helsingborg wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Helsingborga
Jak wygląda skład Helsingborga?
W wyjściowym ustawieniu Helsingborga między słupkami staje E. Radahl, a linię obrony najczęściej tworzą Jakob Voelkerling Persson, O. Awodesu, D. N'Diaye oraz S. Bengtsson. W środku pola grają E. Lindell, L. Hedenberg, L. Kjellnas oraz L. Sadiku, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Larsson, A. Akimey. Trener Mikael Stahre ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Helsingborg – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Helsingborg w sezonie 2026.
Helsingborg transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Norwegia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Somalia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Irak | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Szwecja | 30 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 |
|
400 tys. € | |
| 24 Sie 2026 |
|
Holandia | 24 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 18 |
|
1 mln € | |
| 12 Lip 2026 |
|
Szwecja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Mar 2026 |
|
Holandia | 24 |
|
za darmo | |
| 24 Lut 2026 |
|
Kosowo | 35 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Helsingborga
Helsingborg bilans transferowy
- +1,4 mln € 2026
- -45 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +875 tys. € 2023
- -935 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Helsingborga
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Helsingborg w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Helsingborga trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 1,4 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Alvin Nordin do Groningen za 1 mln €.
Helsingborg – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Helsingborg? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Helsingborga?
Klub piłkarski Helsingborg zdobył w swojej historii 15 trofeów — 15 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwecji oraz Puchar Szwecji. Ponadto triumfował w Superpuchar Szwecji oraz Mistrzostwo 2. ligi Szwecji.