Forma w lidze
Orebro SK w tabeli
15. miejsce / 25 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 33 punkty
Strata do bezpiecznego 12. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
11:16 bramki
0,85 gola/mecz
11 pkt
17:24 bramki
1,31 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Orebro SK
Wartość drużyny: 2,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Irak | 35 | napastnik | 26 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Szwecja | 33 | napastnik | 25 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1864 minut | Szwecja | 19 | obrońca | 26 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Orebro SK 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Orebro SK w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 58 |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 48 |
| ··· | |||||||
14
|
IK Brage
|
27 | 6 | 8 | 13 | 41:50 | 26 |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | 25 |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | 19 |
Wyniki Orebro SK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Orebro SK
1
ljungSKile SK
1
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Sandviken
4
Orebro SK
2
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Orebro SK
1
Assyriska FF
1
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
Terminarz Orebro SK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 19:00
|
IFK Norrkoping
Orebro SK
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
|
|
26 Paź 19:05
|
Orebro SK
Falkenbergs FF
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
|
|
02 Lis 19:05
|
Landskrona BoIS
Orebro SK
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Orebro SK
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Australia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
Szwecja |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Macedonia |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo |
Orebro SK to klub piłkarski z Szwecji występujący w Superettan (Szwecja). Swoim domowym obiektem jest Behrn Arena, który może pomieścić 14 500 widzów. Zespół prowadzi Rikard Norling. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwecji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Orebro SK?
Klub piłkarski Orebro SK zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Orebro SK w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Orebro SK trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Orebro SK w tabeli Superettan (Szwecja)?
Orebro SK zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 25 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 33 punkty, a przewaga nad 16. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Orebro SK?
W wyjściowym ustawieniu Orebro SK między słupkami staje J. Ojrzyński, a linię obrony najczęściej tworzą G. Bovalina, J. Haliti, M. Watson, J. Stenberg oraz C. Redenstrand. W środku pola grają S. Wikman, E. Rakip oraz A. Yasin, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Holmberg, R. Wiedesheim-Paul. Trener Rikard Norling ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Kiedy Orebro SK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Orebro SK to spotkanie z IFK Norrkoping, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie PlatinumCars Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Orebro SK?
Ostatni mecz Orebro SK to remis z ljungSKile SK 1:1 w Superettan (Szwecja), 11 października 2026. Bramkę zdobył Ortmark. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Orebro SK w tym sezonie?
Bilans Orebro SK w tym sezonie to 26 meczów i wynik 5-10-11 przy 28 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Orebro SK w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Orebro SK w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Orebro SK
Orebro SK terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 19:00
|
Superettan (Szwecja), 27. kolejka
|
PlatinumCars Arena Wyjazd | Trudny | |
|
26 Paź 19:05
|
Superettan (Szwecja), 28. kolejka
|
Behrn Arena U siebie | Trudny | |
|
02 Lis 19:05
|
Superettan (Szwecja), 29. kolejka
|
Landskrona Idrottsplats Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 15:00
|
Superettan (Szwecja), 30. kolejka
|
Behrn Arena U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Orebro SK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Orebro SK to spotkanie z IFK Norrkoping, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie PlatinumCars Arena w ramach Superettan (Szwecja) (27. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Orebro SK w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Orebro SK w sezonie 2026.
Forma i bramki Orebro SK w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Orebro SK wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Superettan (Szwecja), 26. kolejka
|
1:1 | 5-3-2 | 7/10 | 0/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 25. kolejka
|
4:2 | 4-4-2 | 6/13 | 1/6 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 24. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 9/14 | 4/7 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 23. kolejka
|
0:3 | 5-3-2 | 7/8 | 0/2 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 22. kolejka
|
0:1 | 5-3-2 | 2/3 | 0/2 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Superettan (Szwecja), 21. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 4/7 | 2/5 | |
|
25 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 20. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 3/8 | 1/1 | |
|
18 Sie Koniec
|
Puchar Szwecji, finał
|
1:4 | – | 3/9 | 1/2 | |
|
14 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 19. kolejka
|
3:3 | 4-5-1 | 10/15 | 1/2 | |
|
10 Sie Koniec
|
Superettan (Szwecja), 18. kolejka
|
3:1 | 4-3-3 | 11/12 | 1/1 |
Orebro SK ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 7 z 26 meczów, ze średnią 0,57 punktu. W pozostałych ustawieniach Orebro SK zdobywa 1,11 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Orebro SK?
Ostatni mecz Orebro SK to remis z ljungSKile SK 1:1 w Superettan (Szwecja), 11 października 2026. Bramkę zdobył Ortmark. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Orebro SK – tabela Superettan (Szwecja)
Jakie miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) zajmuje Orebro SK w sezonie 2026.
Miejsce Orebro SK w tabeli Superettan (Szwecja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
26 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | 14 | 48 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
26 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | 9 | 44 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
26 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | 14 | 43 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
26 | 9 | 7 | 10 | 43:38 | 5 | 34 | |
10
|
ljungSKile SK
|
27 | 8 | 8 | 11 | 36:37 | -1 | 32 | |
11
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
27 | 6 | 8 | 13 | 41:50 | -9 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IFK Norrkoping
|
26 | 18 | 4 | 4 | 52:16 | 36 | 58 | |
2
|
Falkenbergs FF
|
27 | 14 | 7 | 6 | 48:34 | 14 | 49 | |
3
|
Varbergs BoIS FC
|
26 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | 11 | 45 | |
4
|
Ostersunds FK
|
27 | 11 | 12 | 4 | 34:25 | 9 | 45 | |
5
|
Landskrona BoIS
|
27 | 12 | 8 | 7 | 42:28 | 14 | 44 | |
6
|
Oddevold
|
26 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | 6 | 39 | |
7
|
Osters IF
|
26 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | -2 | 36 | |
8
|
Assyriska FF
|
26 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | -4 | 36 | |
9
|
Sandviken
|
27 | 9 | 8 | 10 | 43:38 | 5 | 35 | |
10
|
ljungSKile SK
|
27 | 8 | 8 | 11 | 36:37 | -1 | 32 | |
11
|
Helsingborg
|
26 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 30 | |
12
|
IFK Varnamo
|
26 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | -13 | 29 | |
13
|
Norrby IF
|
26 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | -5 | 27 | |
14
|
IK Brage
|
27 | 6 | 8 | 13 | 41:50 | -9 | 26 | |
15
|
Orebro SK
|
26 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | -12 | 25 | |
16
|
GIF Sundsvall
|
26 | 6 | 1 | 19 | 19:57 | -38 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:8 | 20 | 27 | |
| 2 |
Ostersunds FK
|
13 | 7 | 5 | 1 | 18:12 | 6 | 26 | |
| 3 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | 7 | 25 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 8 | 1 | 4 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 5 |
Osters IF
|
13 | 7 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 22 | |
| 6 |
Sandviken
|
13 | 6 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 21 | |
| 7 |
Landskrona BoIS
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:14 | 6 | 20 | |
| 8 |
Oddevold
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20:16 | 4 | 19 | |
| 9 |
Assyriska FF
|
13 | 5 | 4 | 4 | 23:25 | -2 | 19 | |
| 10 |
ljungSKile SK
|
14 | 6 | 1 | 7 | 18:19 | -1 | 19 | |
| 11 |
Norrby IF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 17 | |
| 12 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 16 | |
| 13 |
IK Brage
|
13 | 3 | 5 | 5 | 25:25 | 0 | 14 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 3 | 5 | 5 | 11:16 | -5 | 14 | |
| 15 |
GIF Sundsvall
|
13 | 4 | 1 | 8 | 14:28 | -14 | 13 | |
| 16 |
IFK Varnamo
|
13 | 2 | 5 | 6 | 15:18 | -3 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
IFK Norrkoping
|
13 | 10 | 1 | 2 | 24:8 | 16 | 31 | |
| 2 |
Falkenbergs FF
|
13 | 7 | 2 | 4 | 28:21 | 7 | 23 | |
| 3 |
Landskrona BoIS
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:14 | 8 | 23 | |
| 4 |
Varbergs BoIS FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:18 | 4 | 20 | |
| 5 |
Oddevold
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 6 |
Ostersunds FK
|
13 | 4 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
| 7 |
IFK Varnamo
|
13 | 6 | 0 | 7 | 19:29 | -10 | 18 | |
| 8 |
Assyriska FF
|
13 | 4 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
| 9 |
Osters IF
|
13 | 4 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | 14 | |
| 10 |
Helsingborg
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:27 | -10 | 14 | |
| 11 |
Sandviken
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 12 |
ljungSKile SK
|
13 | 2 | 7 | 4 | 18:18 | 0 | 13 | |
| 13 |
IK Brage
|
14 | 3 | 3 | 8 | 16:25 | -9 | 12 | |
| 14 |
Orebro SK
|
13 | 2 | 5 | 6 | 17:24 | -7 | 11 | |
| 15 |
Norrby IF
|
13 | 1 | 7 | 5 | 10:16 | -6 | 10 | |
| 16 |
GIF Sundsvall
|
13 | 2 | 0 | 11 | 5:29 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje Orebro SK w tabeli Superettan (Szwecja)?
Orebro SK zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Superettan (Szwecja) z dorobkiem 25 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego IFK Norrkoping wynosi 33 punkty, a przewaga nad 16. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Orebro SK w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Orebro SK na tle ligi w sezonie 2026.
Orebro SK na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,9
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,54
- Czyste konta 23%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Orebro SK
-
Ahmed Yasin 9
-
Antonio Yakoub 5
-
Rasmus Wiedesheim-Paul 4
-
Karl Holmberg 3
-
Samuel Wikman 2
-
Jacob Ortmark 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Orebro SK i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Orebro SK to 16–30 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IFK Norrkoping - Orebro SK Po przerwie pada 46% bramek Orebro SK.Przebieg meczu Orebro SK i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 4-5-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 1-2-9 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 2-1-4 |
| Remis do przerwy | 14 | 3-8-3 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Orebro SK otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Orebro SK
100% bramek Orebro SK pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Orebro SK zdobywa w sezonie średnio 0,96 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Orebro SK
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Orebro SK, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Orebro SK wygra mecz IFK Norrkoping - Orebro SK Orebro SK nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Orebro SK
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 8%
W 46% meczów Orebro SK padają co najmniej trzy bramki, a w 62% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IFK Norrkoping - Orebro SK Powyżej 2,5 bramki padło w 46% meczów Orebro SK.Orebro SK – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Orebro SK fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Orebro SK, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Orebro SK zdobywa 1,08 punktu na mecz wobec 0,85 na wyjeździe.
Orebro SK wygra mecz IFK Norrkoping - Orebro SK Orebro SK zdobywa u siebie 36% możliwych punktów, na wyjeździe 28%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Orebro SK ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Orebro SK, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 26 meczów.
Orebro SK wygra drugą połowę meczu IFK Norrkoping - Orebro SK Drugą połowę Orebro SK wygrywał w 6 z 26 meczów.Orebro SK – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,2
Orebro SK oddaje 9,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IFK Norrkoping - Orebro SK Orebro SK oddaje 9,9 strzałów na mecz.Orebro SK – posiadanie piłki
- U siebie 53,0%
- Na wyjeździe 50,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 26
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 26 meczów. Średnio Orebro SK utrzymuje przy piłce 51,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Orebro SK wygra mecz IFK Norrkoping - Orebro SK Orebro SK utrzymuje średnio 51,5% posiadania piłki.Orebro SK – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Orebro SK wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Orebro SK – czyste konta
- U siebie 2 z 13
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 1,54
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Orebro SK to 23% meczów sezonu (6 z 26), z czego 2 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu IFK Norrkoping - Orebro SK Czyste konto Orebro SK zachowuje w 23% meczów.Orebro SK – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 62%
- Pow. 10,5 w meczu 46%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Orebro SK wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 62% spotkań.
Orebro SK – kartki
- Żółte kartki 36
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 23%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 23%
Orebro SK ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Orebro SK – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Orebro SK według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 1,14 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 0-6-5 | 0,55 | 0,91 | 1,73 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 2-2-4 | 1,00 | 1,25 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Orebro SK zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Orebro SK na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,85 1,38 | 1,15 1,46 | 1,38 2,23 |
|
13.
|
1,31 0,77 | 1,54 0,77 | 1,46 1,23 |
|
14.
|
1,08 0,86 | 1,92 1,14 | 1,92 1,79 |
|
15.
|
1,08 0,85 | 0,85 1,31 | 1,23 1,85 |
|
16.
|
1,00 0,46 | 1,08 0,38 | 2,15 2,23 |
Ciekawe rekordy w meczach Orebro SK
Skrajne wyniki i osiągnięcia Orebro SK w tym sezonie
- Najwyższa wygrana GIF Sundsvall - Orebro SK 0:3 Superettan (Szwecja), 10.09.2026
- Najwyższa porażka Orebro SK - IK Brage 0:3 Superettan (Szwecja), 8.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek IK Brage - Orebro SK 3:3, Superettan (Szwecja), 14.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Wiedesheim-Paul, Orebro SK - IFK Varnamo 1:3, Superettan (Szwecja), 3.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Wiedesheim-Paul, IK Brage - Orebro SK 3:3, Superettan (Szwecja), 14.08.2026
Jakie statystyki ma Orebro SK w tym sezonie?
Bilans Orebro SK w tym sezonie to 26 meczów i wynik 5-10-11 przy 28 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Orebro SK – zawodnicy
Jak wygląda kadra Orebro SK w sezonie 2026.
Przewidywany skład Orebro SK 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Orebro SK
-
Asuman Blessing Dankwah Pomocnik Choroba pauzuje od 9 dniopuszczone: 1 mecz
-
Erik Mccue Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 452 dniopuszczone: 48 meczów
Kadra Orebro SK
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Syria | 200 tys. € | – | 20 | 77% | 5 | 1 | 624' | 4 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Szwecja | 350 tys. € | 115 tys. € | 12 | 46% | 4 | 1 | 1 072' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Szwecja | 250 tys. € | – | 25 | 96% | 3 | 7 | 271' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Szwecja | – | – | 19 | 73% | 0 | 1 | 599' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
35 | Irak | 175 tys. € | – | 26 | 100% | 9 | 2 | 515' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
29 | Szwecja | 450 tys. € | 201 tys. € | 25 | 96% | 1 | 1 | 505' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
18 | Szwecja | – | – | 23 | 88% | 0 | 0 | 409' | 4 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Szwecja | 150 tys. € | – | 19 | 73% | 2 | 0 | 192' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Szwecja | 300 tys. € | 80 tys. € | 15 | 58% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Szwecja | 200 tys. € | 67 tys. € | 19 | 73% | 0 | 0 | 210' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
19 | Liban | – | – | 19 | 73% | 0 | 0 | 255' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
1 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
18 | Szwecja | – | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 203' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Macedonia | 400 tys. € | 241 tys. € | 5 | 19% | 1 | 2 | 413' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Holandia | 250 tys. € | 105 tys. € | 6 | 23% | 0 | 0 | 487' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
23 | Irak | 125 tys. € | – | 19 | 73% | 0 | 1 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
19 | Szwecja | 50 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 1 864' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | USA | 325 tys. € | 50 tys. € | 3 | 12% | 0 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Szwecja | 400 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 3 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Szwecja | – | – | 23 | 88% | 1 | 0 | 304' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Szwecja | 175 tys. € | – | 12 | 46% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
30 | Kosowo | 100 tys. € | 170 tys. € | 7 | 27% | 0 | 1 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
30 | Szwecja | 250 tys. € | 272 tys. € | 4 | 15% | 0 | 0 | 263' | 0 | 1 | |||||||
| 22 |
|
21 | Australia | 200 tys. € | 92 tys. € | 25 | 96% | 0 | 1 | 361' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 32 |
|
34 | Szwecja | 100 tys. € | – | 24 | 92% | 1 | 0 | 630' | 5 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 30 |
![]() |
19 | Szwecja | 50 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 75 |
|
23 | Polska | 400 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Orebro SK
4,9 mln €
śr. 175 tys. € / zawodnika
Ile Orebro SK wydaje na pensje
1,4 mln € rocznie
śr. 50 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Szwecja (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Orebro SK w sezonie 2026
Orebro SK wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Orebro SK
Jak wygląda skład Orebro SK?
W wyjściowym ustawieniu Orebro SK między słupkami staje J. Ojrzyński, a linię obrony najczęściej tworzą G. Bovalina, J. Haliti, M. Watson, J. Stenberg oraz C. Redenstrand. W środku pola grają S. Wikman, E. Rakip oraz A. Yasin, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Holmberg, R. Wiedesheim-Paul. Trener Rikard Norling ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superettan (Szwecja) i pucharach.
Orebro SK – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Orebro SK w sezonie 2026.
Orebro SK transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Australia | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
Szwecja | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Macedonia | 30 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Szwecja | 30 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Holandia | 27 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Kosowo | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
za darmo | |
| 12 Mar 2026 |
|
Szwecja | 29 |
|
za darmo | |
| 11 Mar 2026 |
|
Szwecja | 22 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Orebro SK
Orebro SK bilans transferowy
- 0 € 2026
- +500 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +835 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Orebro SK
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Orebro SK w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Orebro SK trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Orebro SK – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Orebro SK? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Orebro SK?
Klub piłkarski Orebro SK zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar Intertoto.
